wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Warsztat - naprawa i serwisowanie sprzętu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Waga ważna?? Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
serdelek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6362 (90%)
Postów: 7

cz-wa grosz

Post Pon 30 Paź 06, 22:54:10     Re: Waga ważna?? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam

wizar napisał:
.... mam rowerek nie z najwyzszej polki natomiast lekki diabelnie.


wizar, ile waży ta diabelska maszyna?

Uważam ,że lekki rower to wspaniała sprawa. Oczywiście lekki to rzecz względna.
Moim zdaniem granica bezpieczeństwa(trwałości części) jest w okolicach 10% wagi rowerzysty. Czyli 70 kg biker -ujeżdźa 7kg rower.
Jedyny minus to rzecz jasna koszty:(

Jestem ciekawy czy autorzy wcześniejszych postów ,którzy skrytykowali lekkie rowery, jeździli kiedykolwiek na takich maszynkach?

Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
wizar Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7054 (100%)
Postów: 587
Wiek: 43

częstochowa - kawodrza dolna

Post Sro 01 Lis 06, 20:37:44     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmm jak na górski rower to chyba nieco malo nawet jak wedlug mojego zdania...


w p o s z u k i w a n i u k o n d y c j i !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu Tlen    
Reklama
serdelek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6362 (90%)
Postów: 7

cz-wa grosz

Post Czw 02 Lis 06, 1:41:55     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Rzeczywiście wydaje się mało. Sam waże 70kg i jeśli miałbym składać lekką maszynę dla siebie, to byłoby to ok.8kg. No, może nieco poniżej Wink

Lekkie rowery, wbrew opini wielu(przeważnie tych, co ich nie mieli) są dość wytrzymałe. A radość z jazdy,łatwość przyspieszania , dużo przyjemniejsza jazda na podjazdach, łatwość manewrowania, czy w końcu komfort dzwigania roweru na plecach, pozwalają zapomnieć o niemałej kwocie przeznaczonej na lekkie części Laughing

Sam miałem okazje porównać jazde na rowerkach ważących :13,5kg, 10,4kg, 9,3kg i 8,5kg. Nie ukrywam ,że jazda tym ostatnim, to było to Smile
pozdrawiam

Ponawiam pytanie o wage Twojego roweru wizar?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6950 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Czw 18 Sty 07, 21:38:26     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dla fanatyków wagi. Na polskim forum dotyczącym lekkich rowerów i komponentów pewien gość przedstawił taki oto projekt:
http://images4.fotosik.pl/292/6e6dd2f61446a3c7.jpg
XTR jest przerobiony praktycznie w 90 %. Jego autor to prawdziwy magik Shocked A wiecie ile waży Question Question Question 125,6 GRAM Exclamation Exclamation Exclamation Dla tych co nie wiedzą jak i do czego to porównać: mój fabryczny tylny XTR z długim wózkiem waży 234 gramy. Czyli prawie dwa razy tyle...


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
blabla Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6651 (94%)
Postów: 686

cz-wa błeszno/grosz

Post Pią 19 Sty 07, 11:07:08     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

rozwalają mnie tacy goście ciekawe czy rame też spolerował by zyskac kolejne 20 gram,a swoją drogą widziałem ostatnio tak spolerowane nowe korby lx i całkiem nieźle wyglądały:
http://forums.mtbr.com/showthread.php?t=101076&highlight=LX+polishing


........blaaaaaaaaaaaaaaaa.......
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
piter Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6877 (97%)
Postów: 1426
Wiek: 49

częstochowa-raków

Post Czw 08 Lut 07, 23:44:42     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś wie gdzie można zważyć rower???
....wiem , wiem powiecie "w każdym sklepie" , ale chodzi mi o taką wagę wiszącą , czy też hakową , nie wiem jak sie nazywa..... Wink


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
serdelek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6362 (90%)
Postów: 7

cz-wa grosz

Post Czw 08 Lut 07, 23:53:56     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja ważyłem na Garibaldiego(w podwórku) w skupie metali kolorowych.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6950 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Pon 19 Lut 07, 15:50:58     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W kwestii wagi roweru mtb. Poniżej mega projekt. Części same z siebie lekkie a do tego jeszcze tuningowane. Waga całości 7156 gram Shocked I co ciekawe właściciel ma zamiar na nim startować w maratonach Shocked



Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
serdelek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6362 (90%)
Postów: 7

cz-wa grosz

Post Pon 19 Lut 07, 17:32:29     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Rower jest ultra lekki ,to oczywiste. Tylko czy na tyle mocny ,aby podołać maratonom?
Włascicielem jest mocny zawodnik MTB i z tego co wiem, głównym motywem stworzenia tego bika była niska waga(aktualnie drugie miejsce wśród najlżejszych rowerów w Polsce)
Stąd pusta goleń SID-a, mizerne (ale lekkie) piasty Kozaka, itp
Pomijając tą wyliczanke to ciekawy rowerek ,choć estetyka i kolorystyka jak dla mnie pozostawia wiele do życzenia.
To model w pewnym sensie prezentacyjny i do startów "eksprymentalnych" w mniej ważnych zawodach.
Podstawowym "narzędziem" jego pracy, będzie rower startowy o wadze ok.9,5kg.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6990 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Pon 05 Mar 07, 19:43:47     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Waży tyle co nic ale za to cena całkiem całkiem ... duża :/

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=168665215


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6950 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Wto 06 Mar 07, 10:43:16     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kiera 65 gram Confused Równie dobrze możesz sobie zwinąć rurkę z kartonu. Wyjdzie jakieś 0,03 zł, a wytrzymałość podobna...


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
MonteRochee Mężczyzna



Status: Offline
Przebieg: 7052 (100%)
Kondycha: 1726

Kawodrza Dolna

Post Sro 07 Mar 07, 0:27:04     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pier**le takie kierownice Laughing
bałbym się podjechać pod krawężnik z takim czymś...
a już na pewno wolałbym jeździć z odpiętymi zaciskami na kołach niż z taką kierą Laughing



...pozdrowienia dla wszystkich rowerowych teoretyków...ja jak Speedy jeszcze żyję... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Tlen    
michaill Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6486 (92%)
Postów: 561
Wiek: 113

Częstochowa - Śródmieście

Post Sro 07 Mar 07, 17:56:04     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Może najpierw poczytajcie coś o karbonie (jaka jest technologia produkcji i jak wytrzymałe są komponenty) a dopiero piszcie swoje śmieszne opinie Exclamation
Co nieco jest w magazynie rowerowym o ramach treka. Może wam się rozjaśni w umysłach a nie będziecie powtarzać bzdur po kimś kto nie ma o tym pojęcia Exclamation


WSPÓŁCZEŚNI RYCERZE JEŻDŻĄ NA ROWERZE

ON BIKE TILL DEATH
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
magnum Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6358 (90%)
Postów: 646
Wiek: 46

1/2night

Post Sro 07 Mar 07, 18:30:32     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

popieram wypowiedź poprzednika, najpierw trochę teorii a potem posty pisać Exclamation


"Dla reguły mówiącej, że nie ma reguł bez wyjątków, wyjątek stanowi jedynie reguła mówiąca, że nie ma reguł bez wyjątków, ponieważ od tej reguły nie ma wyjątków"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
michaill Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6486 (92%)
Postów: 561
Wiek: 113

Częstochowa - Śródmieście

Post Sro 07 Mar 07, 19:04:32     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

---------- 17:31 07.03.2007 ----------

http://www.cyklomaniak.pl/index.php?akcja=fullnews&nid=11
A nie będąc gołosłownym macie dowód dlaczego karbon jest twardszy od aluminium

---------- 17:55 ----------

Cytat z tekstu:
Bikeboard" i "Magazyn Rowerowy" bredzą o pogorszeniu właściwości carbonu po ok. 2 latach w wyniku starzenia żywicy epoksydowej. To prawda, ale dla żywic naprawdę niskiej jakości i narażonej na długotrwałe oddziaływanie promieniowania UV. Wysokiej klasy kompozyt nie utraci nawet 10% wytrzymałości po 6 latach.
Proszę pamiętać, że aluminium 7005 wymaga wyżarzania co 3 lata, bo utrata wytrzymałości jest wyższa. Takie zabiegi przeprowadzano w latach 80 na kosztownych ramach australijskich i amerykańskich rowerów poziomych, dla górala obróbka cieplna+lakierowanie+koszty transportu przekraczają koszty ramy, stąd po 2-3 latach intensywnie eksploatowane komponenty aluminiowe idą na złom.


WSPÓŁCZEŚNI RYCERZE JEŻDŻĄ NA ROWERZE

ON BIKE TILL DEATH
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6950 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Czw 08 Mar 07, 11:06:41     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam nieodparte Deja Vu po pewnym cycku Confused Ludzie wyluzujcie trochę, bo zdaje się za dużo tych negatywnych emocji Confused

michaill napisał:
aluminium 7005 wymaga wyżarzania co 3 lata

Czy ta opinia z "Magazynu" jest akurat miarodajna? Mój scott z alu 7005 ma 10 lat. Kiedyś też czytałem coś o utlenianiu się alumniniowych ram i utracie ich właściwości. Nawet sie tym przejąłem... I co? Ano minęło 10 lat i na całe szczęście moja rama nie czytała tych "eksperckich" teorii, więc nie wie o czychającym na nią zagrożeniu, więc jeździ sobie najspokojniej...
A wracając do tej kiery: poprostu po ludzku w to nie wierzę. Nie wierzę, że da się na tym przejechać choćby dwa sezony. I tyle mojej "śmiesznej opinii"...

P.s. w sprawie wagi. Moje żona nieświadomie uszczęśliwiła mnie kupując sobie do kuchni wagę elektroniczną Very Happy . Więć jakby ktoś chciał zważyć jakiś komponent w przedziale od 1 do 3000 gram to zapraszam.


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
piter Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6877 (97%)
Postów: 1426
Wiek: 49

częstochowa-raków

Post Czw 08 Mar 07, 11:24:07     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

k**** właśnie wyluzujcie!!!! , może opinie o karbonie wyraziłby ktoś kto posiada cały bajk z tegoż materiału i przeleciał na nim przynajmniej ze dwa sezony , bo z tego co widzę to kawałek kompozytu w rowerze bardzo snobistycznie wpływa na właściciela...... Wink


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
blabla Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6651 (94%)
Postów: 686

cz-wa błeszno/grosz

Post Czw 08 Mar 07, 13:02:54     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a teraz cytat z tego samego artykułu potwierdzający wyraźnie że piszący o tym że w życiu by takiej kiery nie kupili maja racje:
"Jak uderzyć kijem w aluminiową ramę to się ona najpierw wyraźnie zegnie, potem pęknie. Różnica jest w odkształceniu przed zniszczeniem. Aluminiowy pręt (zależnie od stopu oczywiście) przy rozciąganiu, zanim pęknie potrafi się wydłużyć nawet o 10%. Karbon nie dochodzi w takim przypadku do 2%. Jest na to po prostu za sztywny. Dlatego nie ma w przyrodzie pogiętych karbonowych konstrukcji. Kierownica aluminiowa przy ogromnym przeciążeniu najpierw wyraźnie się zegnie, karbonowa przy przekroczeniu maksymalnego obciążenia pęknie",a poza tym zacytowany przez michailla fragment nie znajduje sie w tekście tylko jest to opinia jakiegoś kolesia komentującego artykuł, a jakim on jest autorytetem w tej dziedzinie (o ile wogóle jest) to nikt bladego pojęcia nie ma.
btw. po co od razu takie ostre słowa liczy sie jazda,a każdy jeżdzi na tym co lubi i na co go stać i ma jakieś tam wyobrażenie o danym materiale komponentu rowerowego , no to sie rozpisałem Smile więcej luzuuuuuu


........blaaaaaaaaaaaaaaaa.......
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
michaill Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6486 (92%)
Postów: 561
Wiek: 113

Częstochowa - Śródmieście

Post Czw 08 Mar 07, 18:17:48     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Krzyczycie więcej luzu ale kto tu się gorączkował (na pewno nie ja Very Happy) po prostu odesłałem was do poczytania o karbonie a nie pisania bzdetów bo nikt z nas nie jest orłem w tym temacie a wy zamiast coś z tego zrozumieć macie pretekst do kłótni po przeczytaniu jednego artykułu. Może poczytajcie coś więcej Exclamation

piter napisał:
bo z tego co widzę to kawałek kompozytu w rowerze bardzo snobistycznie wpływa na właściciela...... Wink

Tu bym polemizował z Piterem. Snobizm do mnie nie pasuje. Chyba cię poniosło Razz


WSPÓŁCZEŚNI RYCERZE JEŻDŻĄ NA ROWERZE

ON BIKE TILL DEATH
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
STi Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6861 (97%)
Postów: 606
Wiek: 43


Post Czw 08 Mar 07, 19:10:02     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ale wszyscy narzekacie. Rozwieje wasze wątpliwości, najlepsze są ramy stalowe Exclamation Wink Laughing Mam stalową ramę i jakoś nie narzekam(fakt nie mam porównania z innymi). Panowie startujecie w maratonach i walczycie o ułamki sekund Question Rozumiem że bardziej trzeba się namęczyć na cięższym rowerku, ale jak ktoś nie ma w nogach to mu i 5 kilogramowy rower nie pomoże). Jak już zostało napisane "każdy jeździ na tym co lubi i na co go stać". Nie popadajmy w skrajności. Liczy się RADOŚĆ Z JAZDY Exclamation


"Jeżeli zamkniesz prawdę, pogrzebiesz ją głęboko, ona rozkwitnie, osiągnie potężną moc, która w momencie eksplozji zniszczy wszystko, co stanie na jej drodze."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
michaill Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6486 (92%)
Postów: 561
Wiek: 113

Częstochowa - Śródmieście

Post Pią 09 Mar 07, 14:45:53     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

---------- 11:52 09.03.2007 ----------

michaill napisał:
Może najpierw poczytajcie coś o karbonie (jaka jest technologia produkcji i jak wytrzymałe są komponenty) a dopiero piszcie swoje śmieszne opinie Exclamation

Przypominam że taki był temat!!!

STI- moja propozycja była poczytania na temat; karbon-aluminium anie na czym się jeździ i gdzie. Nie było też mowy o żadnych popadaniu w skrajność!!! Może jakaś odpowiedź na podany temat karbonu?

ARKU-Twoje porównanie kiery do kartki papieru naprawdę mnie rozbawiło a już MONTE że woli jeździć bez zacisków to do łez Laughing Kilka lat temu pewnie też nie wierzyłeś że da się jeździć na aluminium! i co? stalowe ramy i komponenty odeszły do lamusa. Teraz jest to samo z aluminium. Aluminium nie da się bardziej wycieniować a z karbonem cały czas są eksperymenty i Za 3-5lat połowa z nas będzie jeździć na karbonie bo to materiał przyszłości który będzie coraz tańszy.

BLABLA-W tym artykule jest wyraźnie napisane że: biorąc takie same elementy i tej samej wagi to kilka krotnie TWARDSZY jest karbon od aluminium. Dla tego PęKA a nie zgina się. Moje słowa nie były ostre a wyluzowany jestem na maxa Razz

PITER-Brak odpowiedzi w temacie!!! A co do snobizmu; jak sobie przypominam to po zmianie kółek na lekkie i odchudzeniu roweru to Ty podnosiłeś inne z komentarzem ''E MóJ LżEJSZY''

Jeśli macie chęć pogadać NA TEMAT! karbonu to ja z przyjemnością.
W pisanym tekście nie miałem zamiaru nikogo urazić!
Ale może lepiej pogadać o tym przy piwku Question

---------- 13:45 ----------

Dodaję cytat dla BLABLI: ''Jeśli karbon faktycznie jest kilka razy wytrzymalszy od aluminium, to czemu rama nie jest tyleż samo razy lżejsza? Wytrzymałość karbonu jest kilkukrotnie wyższa przy tej samej masie.''


WSPÓŁCZEŚNI RYCERZE JEŻDŻĄ NA ROWERZE

ON BIKE TILL DEATH
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
blabla Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6651 (94%)
Postów: 686

cz-wa błeszno/grosz

Post Pią 09 Mar 07, 15:47:54     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no i wszystko się zgadza i nadal podtrzymuje że ta kiera to przegiecie
przykład: kierownica aluminiowa ritchey wcs waga 140g;
kierownica karbonowa ritchey wcs 135g - wniosek dokładnie taki jak w artykule przy podobnej wadze karbon lepszy itp, ale waga 65g !!!! to chyba jednak lekka przesada, wg mnie wygląda to tak jedna lepsza dziurka nie zauważona przez bikera i ktorej amor nie wybrał i koleś ma mostek w głowie, ta kierownica to bardziej dla maniaków którzy onanizują się po wstawieniu swojego rowerka na wagę a wskazówka spada poniżej 8 kg, niż dla kogoś nawet najbardziej pro z pro wygrywającego wszystko jakleci , i nie pisze tu o wadach i zaletach samego karbonu bo te są ogólnie znane chodzi tu dokładnie o sens montowania kierownicy ważącej 65g


........blaaaaaaaaaaaaaaaa.......
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
michaill Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6486 (92%)
Postów: 561
Wiek: 113

Częstochowa - Śródmieście

Post Pią 09 Mar 07, 17:00:19     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W pełni się z Tobą zgadzam co do maniaków odchudzania Exclamation Exclamation
Co do kierownicy to Bóg wie ile to nacisku wytrzyma Question ale chyba więcej niż kartka papieru Very Happy



wystarczy trochę popisać i już jest wyjaśnione Wink


WSPÓŁCZEŚNI RYCERZE JEŻDŻĄ NA ROWERZE

ON BIKE TILL DEATH
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
piter Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6877 (97%)
Postów: 1426
Wiek: 49

częstochowa-raków

Post Pią 09 Mar 07, 20:32:02     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

...moje(na podstawie przeczytanych artykułów) śmieszne opinie...zgodnie z tematem....


...odnośnie tej nieszczęsnej kiery to wyszperałem , że model szosowy Schmolke , waży jedynie 162g (44cm szer.) W karbonowych kierach najwrażliwsze miejsce to miejsce mocowania z mostkiem - firma Schmolke wzmacnia je za pomocą stalowej tulei.
Poza tym karbon jest wrażliwy na nacisk np. przez nierówne obejmy , szczególnie narażone są sztyce , kiery i mostki , najgorsze jest to , że tych uszkodzeń nie widać od razu , a wczasie jazdy można zaliczyć pięknego dzwona Wink
A co do przyszłości - mały cytat "(...) W związku z narastaniem aktualnego trendu , podnoszone są też ciągle zdolności produkcyjne w głównym kraju wytwarzającym ramy, czyli Chinach, co powinno spowodować spadek cen. Ze względu jednak na to , że ich produkcja jest bardziej pracochłonna niż proces produkcji ram aluminiowych , zawsze będą droższe, także w dłuższej perspektywie czasowej"

ps. czytam dalej....


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
piter Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6877 (97%)
Postów: 1426
Wiek: 49

częstochowa-raków

Post Wto 20 Mar 07, 0:42:01     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

..znalazłem wagę....cholernie droga inwestycja...
http://www.allegro.pl/item172966798_waga_hakowa_leg_cem_8000kg_nowosc_cena_brutto.html


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Warsztat - naprawa i serwisowanie sprzętu Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 3 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy