wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Warsztat - naprawa i serwisowanie sprzętu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
plecak + kask + zestaw narzedziowy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
belmotybe Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6559 (93%)
Postów: 71
Wiek: 42

Grosz - Ostatni:)

Post Nie 16 Kwi 06, 15:51:05     plecak + kask + zestaw narzedziowy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam

z racji odkrycia na nowo jazdy na rowerku
(i przy okazji odrobiny wiekszej ilosci gotowki do wydania)
chcialem do rowerka dokupic pare uzupelnien...

tym razem plecak, kask i zestaw kluczykow...

powiedzcie czy warto i/lub ewentualnie cos innego?

oto moje propozycje:

kask:
GIRO Eclipse czerwony/niebieski (cena: 279)

plecak:
Camelbak M.U.L.E czarny - model 2006 r. (cena: 299)

zestaw uniwersalny narzedziowy:
Topeak Alien II (cena: 149)


jesli mozna kupic cos w lepszej cenie, lub cos lepszego,
to byloby super...
najlepiej by bylo, zeby w jedym sklepie, gdyz bez sensu
placic kilka razy za transport.
co do narzedzi, to oprocz tego kompletu planuje dokupienie
klucza do pedalow, latki, dodatkowa detke...

nie wiem co jeszcze sprecyzowac...
za wszelka pomoc z gory serdecznie dziekuje:)

ps: jak ktos chce, to moge podac skad bralem cala oferte
(nie chce niepotrzebnie jakiejs pseudoreklamy robic)

pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu Tlen    
MonteRochee Mężczyzna



Status: Offline
Przebieg: 7051 (100%)
Kondycha: 1726

Kawodrza Dolna

Post Nie 16 Kwi 06, 15:55:24     Re: plecak + kask + zestaw narzedziowy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

belmotybe napisał:
...co do narzedzi, to oprocz tego kompletu planuje dokupienie
klucza do pedalow...


zwykłą 15-tkę napewno gdzieś masz w piwnicy Wink



...pozdrowienia dla wszystkich rowerowych teoretyków...ja jak Speedy jeszcze żyję... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Tlen    
Reklama
belmotybe Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6559 (93%)
Postów: 71
Wiek: 42

Grosz - Ostatni:)

Post Nie 16 Kwi 06, 15:59:41     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no wlasnie do tej pory bawilem sie sprzetem mojego braciszka... i pewnie on ma... ja zaczynam od zera...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu Tlen    
bikerx Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6631 (94%)
Postów: 490


Post Nie 16 Kwi 06, 21:51:10     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

MonteRochee napisał:
zwykłą 15-tkę napewno gdzieś masz w piwnicy

..jeśli chodzi o klucz do pedałków to zostało powiedziane, zwykły płaski, nie zaduży!!
...jeśli kask to sprawa bardzo indywidualna, giro są dobre, niektórzy polecają lazery, a ja śmigam 3 rok na mecie sfero i jestem bardzo zadowolony, leciutki, sporo otworów wentylacyjnych, po prostu super!!! polecam, ale proponuje przymierzyć, każdy preferuje coś innego (i to jego tajemnica o co mu chodzi) dodałbym tylko że fajną sprawą w kasku są siateczki z przodu na owady, wiem co mówię bo sam nie posiadam niestety Very Happy

...plecak: camelbaki są bardzo dobre, to prekursor tego rozwiązania, ale drogi.............ja mam plecak z tego sklepu sportowego przy M1 i ma wszystko co mieć powinien + sporo miejsca (tylko może niektórym niepotrzebnego) ...........bukłak kupiłem osobno na allegro Very Happy

.......jeśli chodzi o kluczyk to aliena nie polecam: ma sporo elementów których się nie wtkorzysta???
...polecam również topeka z tym, że hexusa: ma imbusy(wszystkie które są potrzebne), zszywacz do łańcucha z fajną agrafką podtrzymującą podczas spinania łańcuch, łyżki do opon, klucz do centrowania kół, śrubokręt i torxa do tarczówek..........kosztuje poniżej 100..............
....można też jakieś narzędzie z kellysa................
...podstawa to przemyśleć co będzie nam potrzebne bo bez sensu wozić zbędne kilogramy???!!!

polecam łatki samoprzylepne, nie wozisz kleju który po jakimś czasie wysycha i może się okazać bezużyteczny w najbardziej potrzebnym momencie (koszt 4,50 za 8 szt)

jeśli nie łapiesz często gumek i masz kasę jak piszesz to proponuję pompkę na naboje ze sprężonym powietrzem, wystarcza na jedno lub 2 pompowania, ale jest małe i lekkie ( o ile mało z tego korzystasz jak już pisałem).........koszt zestawu 45 zł + 10 za każdy nabój

co do dętki to takową posiadam na zapasie w domu, pomykam z zestawem naprawczym.......


..........jeśli chodzi o sklep to w tym na galerii auchana kupisz wiekszość, może część u bartolewskiego na drogowców (tak czy tak i tak przy trasie)

można jeszcze łyknąć do domu klucz do kasety, bacik, klucz do środka suportu o ile proponujesz samodzielne wymiany podzespołów......

pozdro........owocnych łowów!!! Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
blabla Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6651 (94%)
Postów: 686

cz-wa błeszno/grosz

Post Wto 18 Kwi 06, 11:43:13     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a ja jeszcze dodam , że nie polecam kupowania kasku przez internet bez wczesniejszej przymiarki, bo to co jest podawane zazwyczaj - czyli obwód głowy to za mało aby stwierdzić że kask dobrze leży, najlepiej przymierzyć na miejscu i poszukać w sieci najlepszej oferty cenowej Smile
bikerx napisał:
dodałbym tylko że fajną sprawą w kasku są siateczki z przodu na owady, wiem co mówię bo sam nie posiadam niestety
zgadza się też nie posiadam a przydało by się, choć nie może to być główne kryterium wyboru kasku


........blaaaaaaaaaaaaaaaa.......
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
MonteRochee Mężczyzna



Status: Offline
Przebieg: 7051 (100%)
Kondycha: 1726

Kawodrza Dolna

Post Wto 18 Kwi 06, 17:27:29     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

siateczkę wewnątrz kasku przeciw owadom można sobie samemu sklecić i zamontować Razz



...pozdrowienia dla wszystkich rowerowych teoretyków...ja jak Speedy jeszcze żyję... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Tlen    
bikerx Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6631 (94%)
Postów: 490


Post Wto 18 Kwi 06, 18:48:37     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

...są jakieś gotowe czy własna produkcja, bo jeśli własna to nie widzę u siebie możliwości zamontowania bez niszczenia styropianu wewnątrz!?! Confused
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6989 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Wto 18 Kwi 06, 20:53:08     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

bikerx napisał:
o jeśli własna to nie widzę u siebie możliwości zamontowania bez niszczenia styropianu wewnątrz!?!


Wydaje mi się że wszystko jest do zrobienia, no ale bez kleju się nie obejdzie, więc trzeba by wybrać taki, żeby nie rozpuszczał styropianu (pliuretan chyba byłby ok)


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
wizar Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7053 (100%)
Postów: 587
Wiek: 43

częstochowa - kawodrza dolna

Post Wto 18 Kwi 06, 20:56:19     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

panowie i panie chustka pod kask i daje rade . uwaga nawet w najwieksze upały - sprawdzone:)SmileSmile


w p o s z u k i w a n i u k o n d y c j i !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu Tlen    
MonteRochee Mężczyzna



Status: Offline
Przebieg: 7051 (100%)
Kondycha: 1726

Kawodrza Dolna

Post Wto 18 Kwi 06, 23:22:48     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wizar napisał:
panowie i panie chustka pod kask i daje rade . uwaga nawet w najwieksze upały - sprawdzone:)SmileSmile


Oo tak wizzair ma rację Very Happy oczywiście chusta z odpowiedniego materiału.
Co do siatki to własnej roboty, ale mi się wydaje że jednak szkoda kasku, chyba że napiszą ci co posiadają kask z taką opcją i później opiszą albo pokaża foty jak to jest fabrycznie zamontowane Smile



...pozdrowienia dla wszystkich rowerowych teoretyków...ja jak Speedy jeszcze żyję... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Tlen    
belmotybe Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6559 (93%)
Postów: 71
Wiek: 42

Grosz - Ostatni:)

Post Wto 18 Kwi 06, 23:25:14     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a jak ktos lysy jest to siatka mu zbedna:)))
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu Tlen    
XeLiBrI Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6741 (96%)
Postów: 334

:] Częstochowa - Kambodrza :]

Post Sro 19 Kwi 06, 7:54:50     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a ja mam moskitiere Razz Wink

zamontowana jest ona między styropianem a plastikiem w kasku, czyli raczej nie dacie rady tego zrobić bez uszkodzenia kasku Wink .


http://budzik.fotolog.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
piotrusb Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6929 (98%)
Postów: 838
Wiek: 33

Częstochowa - Ostatni Grosz

Post Sro 19 Kwi 06, 8:00:33     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja siatki nie mam i jakoś mi się to we znaki nie dało. A w chuście jeżdżę jak jest zimno, bo wtedy uszy chcą odpaść Wink


www.piotrusb.fotolog.pl
MISTRZ, MISTRZ CKM !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Warsztat - naprawa i serwisowanie sprzętu Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy