wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Z życia rowerzysty...

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Udane zakupy rowerowe Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
robakus07 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 4725 (67%)
Postów: 51
Wiek: 29


Post Wto 26 Kwi 11, 14:34:16     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Odkopię trochę, dorwałem hamulce Dura Ace Smile Dzisiaj je odebrałem i są super Razz

http://allegro.pl/dura-ace-klasyka-single-speed-i1557166396.html?source=oo
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
elziomallo Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5394 (76%)
Postów: 196

Śródmieście/Wrocław

Post Wto 26 Kwi 11, 16:38:55     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie chwal dnia, zobaczymy czego są warte jak założysz. Ale + 15 do kultowości dają bez wątpienia ;]


rower
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Reklama
STi Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6860 (97%)
Postów: 606
Wiek: 43


Post Sro 19 Paź 11, 20:53:02     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Lampka przednia Sigma Lightster. Cena katalogowa ~110zł, na 4xAA. Dzisiaj zakupiona więc o trwałości się nie wypowiem, jednak jeśli chodzi o oświetlenie drogi to uważam że warto. Szeroki i wyraźny strumień światła (spokojnie oświetla jeden pas ruchu). Odrobinę dziwne mocowanie (na cienkiej kierownicy trzeba mocno zacisnąć aby się nie obracała ... nie wiem jak na grubszych). Nareszcie widzę gdzie jadę Very Happy


"Jeżeli zamkniesz prawdę, pogrzebiesz ją głęboko, ona rozkwitnie, osiągnie potężną moc, która w momencie eksplozji zniszczy wszystko, co stanie na jej drodze."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Tomas_1982 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5034 (71%)
Postów: 442
Wiek: 41

Częstochowa - Błeszno Stare

Post Pią 24 Lut 12, 13:15:54     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Po ostatnich paru wyprawach stwierdziłem że zaopatrzę się w błotniki rowerowe.

Poczytałem, pooglądałem i wybrałem Topeak DeFender M1/M2

http://www.topeak.com/products/Fenders/DeFenderM1_M2_Set

Montaż; bardzo prosty, tylny jest na obejmę do ramy podsiodłowej, natomiast przód to element mocowany pod widelec, (rozporowa gruszka), natomiast elementy błotnika są do niej doczepiane na solidny zatrzask, czas zdemontowania to jakieś 30s więc uniwersalność na pory suche/mokre gwarantowana.

Wykonanie; cholernie solidne, strasznie plastyczne tworzywo, można go zgniatać wyginać skręcać i raczej trudno o połamanie, nie musimy się obawiać że przy ewentualnej glebie coś strzeli i zostaniemy z problemem, skrajne elementy są wykonane z przeźroczystego tworzywa (na zdjęciu wygląda jak jasno grafitowe),

Uniwersalność; przy przednim nie poszalejemy, jedyna regulacja to ta przy dobieraniu gruszki mocującej w uzależnieniu od średnicy rury w której ma się zamocować. Tył ma dwie regulacje co pozwala dobrać wysokość czy odchylenie,

Cena; komplet kosztował mnie 109zł Dużo lub nie dużo jednak w bezpośrednim porównaniu z innymi kompletami np: SKS'a to dopłata jest uzasadniona,

Tyle i aż tyle w temacie, błotniki mam założone więc jak ktoś ma ochotę rzucić okiem to pierwsza okazja będzie dzisiaj na masie Mr. Green



Kontakt: 502 606 949
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Krossowo Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 4287 (61%)
Postów: 17

Zawada / Kłomnice

Post Czw 26 Lip 12, 11:49:35     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ostatnio udało mi się kupić torbę na kierownik wraz z mapnikiem. Sprawdza się rewelacyjnie jak dla mnie Smile Aparat wreszcie wygodnie siedzi w tej torbie i nie przeszkadza. Jak jest potrzeba to szybko można wyjąć i cyknąć jakieś zdjęcie Razz Miejsce na dodatkowe mapy, jakieś batoniki i narzędzia, a to wszystko pod ręką Smile



Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Tomas_1982 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5034 (71%)
Postów: 442
Wiek: 41

Częstochowa - Błeszno Stare

Post Czw 26 Lip 12, 12:15:19     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jakiś model torby? Cena? Może link do oferty z omawianym przedmiotem?

Wink



Kontakt: 502 606 949
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
voit Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 4573 (65%)
Postów: 465
Wiek: 50

Częstochowa 1000-lecie

Post Czw 26 Lip 12, 12:51:11     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A ja od wczoraj bujam sie na powietrznym Epiconie Very Happy

Pierwsze wrażenia bardzo pozytywne (poprzedni "amor" to RST Omega Evil or Very Mad ).

Do kompletu pompka



Zakupy poczynione u Rafała na Wilsona.
Z racji sporych i wielokrotnych zakupów w tym sklepie mam tam korzystne rabaty, cena była bardzo atrakcyjna. Allegro niech sie schowa Laughing


Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Krossowo Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 4287 (61%)
Postów: 17

Zawada / Kłomnice

Post Sob 28 Lip 12, 10:56:27     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Torba, o której napisałem to:
http://nokautimg1.pl/p-8d-d4-8dd4dcc535f2022d0e5f91fcbf4651be500x500/torba-rowerowa-kross-mapnik-na-kierownice.jpg

Może nie jest ona jakieś rewelacyjnej firmy tylko zwykła torba od producenta rowerów, ale dla mnie wystarczy. Kupiłem ją za 50 zł po przecenie z 80. Na aparat i drobne rzeczy sprawdza się rewelacyjnie Smile



Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Tomas_1982 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5034 (71%)
Postów: 442
Wiek: 41

Częstochowa - Błeszno Stare

Post Sob 28 Lip 12, 12:29:35     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Spoko, możesz wrzucić fotki jak wygląda na rowerze? Też myślę o podobnej torbie do siebie ...



Kontakt: 502 606 949
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Krossowo Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 4287 (61%)
Postów: 17

Zawada / Kłomnice

Post Sob 28 Lip 12, 14:59:22     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem



Na chwilę obecną mam tylko taką. Jeśli chcesz to mogę zrobić więcej i Ci na PW wyślę jak to wygląda Smile



Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Gość







Post Sob 28 Lip 12, 18:29:34     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem



Ostatnio zmieniony przez Gość dnia Pią 03 Maj 13, 0:13:04, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Galeria użytkownika
konarider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5061 (72%)
Postów: 112
Wiek: 42

Częstochowa - Lisiniec

Post Nie 12 Sie 12, 21:25:01     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ostatnio testowałem na trasie ponad 1000 km uchwyt rowerowy który "łapie" rower za widelec. Przerabiałem już sporo uchwytów rowerowych i ten mogę szczególnie polecić. Super sztywno trzyma rower, rama się nie rysuje jak to jest w przypadku innych patentów. Bardzo pewne mocowanie i auto nie odczuwa aż tak bardzo obecności rowerów na dachu. Śmigałem 140 km/h rower ani drgnie.
Kupiłem ten model : http://www.boxcars.pl/bike-pro.html
no i ten pro wygląd Very Happy


Pozdrawiam
Jacek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
blabla Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6650 (94%)
Postów: 686

cz-wa błeszno/grosz

Post Pon 13 Sie 12, 14:51:36     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no podepnę się pod opis koaridera, również polecam ten sposób mocowania rowerków na dachu, ja testowałem na trasie ok 800 km ten oto model:
http://www.boxcars.pl/v-sport.html, troszkę tańsza,a również skuteczna propozycja, a no i największa jak dla mnie zaleta tego mocowania - nie ma problemu z przewozem rowerków dziecięcych z 16 calowymi kółkami, co na normalnych bagażnikach rowerowych jest trochę trudne, a co do wyglądu to dwa rowerki dziecinne tak przewożone wyglądają jeszcze bardziej pro Very Happy


........blaaaaaaaaaaaaaaaa.......
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6949 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Nie 14 Paź 12, 18:59:50     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziś w Decathlonie udało mi się kupić kurtkę rowerową b`twin z membraną chroniącą przed przewiewaniem. Kolor czarny, rozmiar L, końcówka serii. Przeceniona ze 179,99 na 69,99 Very Happy


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
konarider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5061 (72%)
Postów: 112
Wiek: 42

Częstochowa - Lisiniec

Post Nie 23 Gru 12, 21:22:04     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Też związane z rowerem więc zamieszczam Smile
Ostatnio zakupiłem stolik pod lapa, idealnie sprawdza się w połączeniu z trenażerem ew rowerkiem treningowym. Solidna i stabilna konstrukcja. Wykonanie też spoko.
http://allegro.pl/stolik-pod-laptopa-stol-do-biuro-warsztat-laptop-i2871592339.html




Pozdrawiam
Jacek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
helen Grayle



Status: Offline
Dni: 4062 (58%)
Postów: 3


Post Wto 12 Lut 13, 17:05:32     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

oryginalna holenderka znaleziona zima w '2ndhandzie' za 150zl XD
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6989 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Pon 18 Mar 13, 23:20:16     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Taki ostatni zakup:
http://allegro.pl/stery-tune-bubu-1-1-8-cala-nowe-czerwone-chelm-i3064109424.html

i dla porównania:
http://sklep.sportprofit.pl/pl_PL/p/Stery-Tune-BuBu,-pol-zintegrowane,-1-18,-czarne/4249


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Tomas_1982 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5034 (71%)
Postów: 442
Wiek: 41

Częstochowa - Błeszno Stare

Post Pon 08 Lip 13, 8:52:22     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem



Wczoraj wreszcie odżałowałem na uchwyt do telefonu, padło na produkt TOPEAK DRYBAG 5"

Wykonanie: Bardzo dobre, sakwa na telefon jest szczelna, wykończenie bardzo staranne, na boku loga producenta, z tyłu kolorowa żółta naszywka topeak, zacisk obrotowy dający możliwość montażu we wszystkich kierunkach w każdej chwili, obejma wystarczająco długa co pozwala na montaż na mostku czy chociażby ramie.
Cena: W InterSport w Jurajskiej zapłaciłem 99zł, nie miałem jednak innej możliwości, dostałem w prezencie za duże rękawiczki na rower a z uwagi na brak paragonu sklep zgodził się jedynie na wymianę produktu na inny, musiałem dołożyć tylko 20zł do uchwytu więc zakup aż tak nie bolał Smile
Zalety: Solidnie wykonana część w której umieszczamy telefon, możliwość montażu we wszystkich kierunkach, dostępność rozmiarów sakwy co daje możliwość dopasowania się do różnych modeli telefonów, pełna wodoszczelność dzięki grubej zgrzanej folii z zaciskiem strunowym na górze sakwy pod rzepem. Tylne mocowanie sakwy oprócz tego że mocuje się poprzez wsunięcie do uchwytu to może również służyć jako klamra. Podczas przerwy w kręceniu, piciu piwka, czy łażeniu po jurze można telefon całość wysunąć i przypiąć do plecaka czy spodni.
Wady: Zdecydowanie cena, dodatkowo strasznie badziewnie wykonana została obejma na imbusa. Sprawia wrażenie jednorazowej, śruba zaciskowa jest z plastiku, trzeba naprawdę bardzo się starać aby jej nie wyrobić imbusem który przy dokręcaniu aż rwie się aby przeskoczyć wewnątrz śruby Sad Dopatrzyłem się na stronie topeak że obejma jest uniwersalna do wielu produktów i można ją domówić, gdyby więc uległa uszkodzeniu to nie ma obaw o koniec świata Wink

Więcej zdjęć tego produktu i opis fabryczny znajdziecie tutaj



Kontakt: 502 606 949
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Mr. Dry Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6138 (87%)
Postów: 875
Wiek: 45

Częstochowa

Post Sro 10 Cze 20, 16:49:09     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Torebka biodrowa vel nerka KLS Dakota, cena około 180PLN.

Jest to moja druga nerka. Pierwszą był jakiś pseudo sportowy badziew Abbey za 50 pln, który rozpadł się po niecałym roku ale źle wyglądał już po dwóch miesiącach. Tą mam też tyle samo ale ciągle wygląda jak nowa.

Więcej mieści niż poprzednia i nie telepie się tak mocno. Co nie oznacza że trzyma się jak małpa. Na wertepach podskakuje ale tu chyba nic nie pomoże. Za to na szosie bez problemów w przeciwieństwie do poprzedniej. Być może zastosowanie elastycznych elementów takich jak w Evocu bardziej by ją ustabilizowało. Ma też podobny bajer poprawiający wentylację, zarówno na "pleckach" jak i na pasie. Jak dla mnie paski są cholernie długie bo jeszcze jeden by wskoczył ale jestem szczypiorem i to dlatego. Sam materiał całkiem spoko, błoto schodzi bez problemów ale do pralki nie zamierzam wrzucać. Niebieskie wstawki bardzo mi pasują, jak ktoś woli inne to chyba nie ma.

Obie kieszenie posiadają po jednej przegródce ale na szczęście ktoś pomyślał i zostały przyszyte "na płasko" więc nie zabierają niepotrzebnie miejsca. Suwaki chodzą bardzo fajnie i podczas jazdy można się nawet dostać do głównej kieszeni by sięgnąć po batonika czy żel z kolei mała pomieści nawet tablet i nie mam problemów z wyjęciem telefonu. Są też dwie kieszonki na pasie, dość duże i może zacznę tam wozić tel oraz dwie po bokach ze stoperami na dodatkową wodę. W ogóle torba bardzo pojemna i bukłak też by się zmieścił ale tego firma nie przewidziała. Na upartego jak ktoś nie ma drewnianych łap może zrobić "getto" ale moim zdaniem (tak, wiem są ścigi a niektóre fulle nie mają miejsca na bidon) nie ma sensu skoro boczne kieszonki pomieszczą bez problemów dwa bidony. Szkoda tylko, że nie zdecydowano się na doszycie siateczki bo można byłoby wozić jakąś drobnicę. Mam nadzieję, że wytrzyma sporo.


Nieważne gdzie jest pies pogrzebany, jeśli masz siłę kopać znajdziesz zwłoki...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Z życia rowerzysty... Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Strona 7 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy