wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Sklepy, warsztaty

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Nowy sklep w Częstochowie? Idź do strony Poprzedni  1, 2
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
damzac Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7045 (100%)
Postów: 562
Wiek: 40

Myszków DWA KOŁA I PASJA

Post Pią 28 Kwi 06, 23:05:46     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

co do Horyzontu (KTM) fajny sklep, mila obsluga, poprawia tylko serwis to wroze im przyszlosc na nastepne lata, pokim co wlasnego roweru do nich nieoddam:) Najlepszy Wieczorek pozostaje, co do sklepu na Aleji Pokoju powstal nowy jakis kolo estakady wlasciwie naprzeciwko niej to faktycznie ten jest tam ten caly shwim, czy jak sie on tam zwie to rzadkosc w tych rejonach a marka warta uwagi, troche tylko zestawienie sportu typu pilki do nogi etc. i rowery mi niepasuje w jednym miejscu, przypomina mi to GoSport-a z Auchana, kupe dobrych rzeczy sprzedawanych w jednym miejscu z tragiczna obsluga!, tak ogolnie bo tez niemam tego gdzie napisac, wiekszosc sprzedawcow a wlasciwie wszyscy mysla ze znaja sie najlepiej na rowerach moze i to racja, ale niech wiedza ze to KLIENT MA ZAWSZE RACJE nawe gdy jej niema a nie Oni, tak wlasnie podpadl mi w zeszlym roku pewnien sklep o ktorym pisalem na poczatku, z serwisem wlasnie, szkoda troche ale dam im szanse bo maja fajna oferte, ale szans na poprawe daje tylko jedna, taka jeszce mala uwaga, co do obslugi w sklepach rowerowych, szanowni sprzedawcy traktuja cie powaznie jak masz dobry sprzet za ladna kase swiadczy to o braku ich kompetencji niewiem cz oni niewiedza o tym ze dzis klient na rowerku za 700zł moze kiedys kupic u nich sprzet o wiele drozszy? po co go zrazac? generalnie podsumowujac NIEMA ZADNEGO DOBREGO SKLPEU ROWEROWEGO W CZESTOCHOWIE Z KTOREGO WYSZEDLBYM JAKO ZADOWOLONY KLIENT szkoda ze nam jeszcze tyle brakuje chocby do takiego krakowa czy warszawy gdzie jzu wiedza o tym ze zadowolony klient przyciaga nowych klientow, i niechodzi mi tu podkreslam raz jeszce o oferte bo ona jest dobra mamy w sklepach wiele fajnych rzeczy choc czasami to prawda tez rozmiarow niema odopwiednich, ale wlasnie o ta obsluge albo nachalna, albo traktujaca i majaca cie za idiote (czytaj klienta), albo przemadrzala, i tak moglbym pisac bez konca, licze na to ze bedzie lepiej przeciez musi sie to zmienic




http://zabiegani.czest.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6989 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Pią 28 Kwi 06, 23:12:19     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No a ja akurat mam w tym momencie dwa sklepy, z których wychodzę zadowolony i bardzo mile obsłuzony, z czystym sumieniem mogę je polecić, a co do innych sklepów to generalnie nie mam większych zastrzeżeń poza Wieczorkiem, gdzie czasami obsługa jest do bani (choć nie zawsze) i ostatnio Sprint Bike, zapodali tam stanowisko z telefonami i się bajzel zrobił, szczerze mówiąc to już nie zabardzo lubię tam chodzić


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Sklepy, warsztaty Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy