wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Ścieżki rowerowe w Częstochowie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Znowu piach :(
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6960 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Czw 16 Mar 06, 8:18:45     Znowu piach :( Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Teraz zaczyna się inny problem, mianowicie tony piasku na niektórych chodnikach i drogach rowerowych. Dzisiaj jadąc Niepodległości czułem się jak na Jurze Krak-Częst. Ciekawe czy pan Augustyn coś z tym zrobi czy znowu ten nieudacznik będzie narzekał na brak pieniędzy i rozłoży ręce i będzie się modlił o deszcz żeby wszystko spłynęło (a nie spływa tak łatwo w zeszłym roku piasek zalegał prawie do końca maja).A wystarczy wziąść bezrobotnych na roboty interwencyjne.


"Jaki trenig - taki czas"
"Ból przeminie - chwała pozostanie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6989 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Czw 16 Mar 06, 14:21:06     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Fakt, piachu to nam nie brakuje, ale nie ma sięco martwić, sporo piachu wyniesiemy my sami, na butach i oponach, wystarczy spojżeć na dywan, który po kilkukrotnym przejściu po powrocie do domu (mimo użycia wycieraczki) przypomina chodnik - tyle samo piachu :/ jak się postaramy to piach sami "usuniemy"


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Reklama
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6960 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Wto 04 Kwi 06, 7:49:54     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj z rana niesamowity, spektakularny i niespotykany wcześniej w Cz-wie widok, trzech gości usuwa piasek z drogi rowerowej na niepodleglości (od strony ronda) Shocked


"Jaki trenig - taki czas"
"Ból przeminie - chwała pozostanie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
blabla Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6650 (94%)
Postów: 686

cz-wa błeszno/grosz

Post Wto 04 Kwi 06, 13:20:48     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

heh jak ja jechałem byli już na wiadukcie Smile


........blaaaaaaaaaaaaaaaa.......
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6949 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Wto 04 Kwi 06, 13:20:56     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No w tym roku chyba naprawdę się spięli... W sumie nie mogę im nic zarzucić... Dziś też ich widzialem, a oprócz tego od wczoraj posprzatali odcinek od Hali Polonia w stronę PCK. Oby tak dalej...


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
bikerx Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6631 (94%)
Postów: 490


Post Czw 06 Kwi 06, 17:40:51     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zgadza się. Zamiatali Północ. Nawet w niezłym tempie jak na dziadków jak z dobrej polskiej komedii, w kufajach, czapkach z nausznikami i papierosem w zębach....śmieszny widok Very Happy jakby na winko zasuwali Smile ale dla nas w sumie liczy się efekt, a nie materia podwykonawcza, a z tym faktycznie nie jest najgorzej! Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
cysiek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6612 (94%)
Postów: 76
Wiek: 35

Last Grosz

Post Czw 06 Kwi 06, 19:36:37     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Boże niech sobie wygladaja jacy sa ale gdyby nie oni watpie ze ktos by cos zrobil i to na sciezkach rowerowych wiec raczej nie za wyglad nalezy ich oceniac a za dobra i ciezka robote ktora robia takze dla Was bo ktos to robic musi i bardzo dobrze to robia oby tak dalej i jazda po zimie nie bedzie sie juz kojazyc z piaskownica w domu


Born 2 Ride - Ride 2 Die www.halas.xt.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6989 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Czw 06 Kwi 06, 21:13:01     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja uważam, że i tak jest lepiej niż rok temu, bo obecnie, to wzięli się za ten piach jak tylko zszedł śnieg, w zeszłym roku, to z tego co pamiętam tego piachu nikt dobrze nie posprzątał, dopiero stopniowo zaczął sam "schodzić"


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
piter Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6876 (97%)
Postów: 1426
Wiek: 49

częstochowa-raków

Post Czw 06 Kwi 06, 22:46:14     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a ja to czekam , kiedy zreperują rozpierdzielone 20 cm scieżko-chodnika na rondzie mickiewicza , bo ciągle muszę zwalniać a wieczorami wypatrywać tego pi########o rowu!!!!! Crying or Very sad


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
MonteRochee Mężczyzna



Status: Offline
Przebieg: 7051 (100%)
Kondycha: 1726

Kawodrza Dolna

Post Czw 06 Kwi 06, 23:44:39     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no wczoraj skwerek na pekinie znaczy koło fontanny na al. pokoju też zamiatali Twisted Evil , ale ich dyszcz zmoczył Mr. Green



...pozdrowienia dla wszystkich rowerowych teoretyków...ja jak Speedy jeszcze żyję... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Tlen    
blabla Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6650 (94%)
Postów: 686

cz-wa błeszno/grosz

Post Pią 07 Kwi 06, 11:47:54     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

piter napisał:
a ja to czekam , kiedy zreperują rozpierdzielone 20 cm scieżko-chodnika na rondzie mickiewicza


heh samo sie naprawi podsypią jeszcze troche piaskiem i bedzie ok albo na beszczela wyleja trochę kruszywa jak kiedys łaskawie wezma sie za remont nawierzchni wiaduktu. Po prostu chłopakom kostka pogineła. Lepiej było jakoś jesienią zeszłego roku kiedy zapadła sie jedna studzienka telekomunikacyjna na wiadukcie wtedy jak by ktoś w to wpadł to myślę, że na lekkich potłuczeniach by sie nie skończyło


........blaaaaaaaaaaaaaaaa.......
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
belmotybe Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6558 (93%)
Postów: 71
Wiek: 42

Grosz - Ostatni:)

Post Nie 16 Kwi 06, 11:02:11     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tez codziennie to pokonuje, na szczescie o 9 rano i o 18 wieczorem, wiec jest dobrze widoczne...
ale ladna glebe bym zaliczyl odstatnio zjezdzajac w strone ulicy bor - piachu co nie miara...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu Tlen    
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6949 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Pią 21 Kwi 06, 12:23:29     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ano właśnie... dziś przejeżdżałem po moście na Bór i mimo, że jeżdżę tamtędy codziennie, to dopiero dziś zauważyłem, że zalegają tam dalej niesamowite ilości piachu! Dotarło to do mnie gdy wymijałem jakiegoś bike`era i tak mną zarzuciło, że tylne koło prawie zjechało mi na jezdnię. Poczułem się jak na szlaku w Sokolich Very Happy Ale pewnie nie do śmiechu jest mojemu koledze z pracy, który jest zmuszony jeździć tamtędy na szosówce... Kurde przecież w przypadku tego odcinka nawet nie trzeba tego piachu zbierać! Wystarczy go zmieść w dół na skarpę czy też bezpośrednio z mostu w dół. Tam i tak nie ma nic prócz matki ziemi...


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
belmotybe Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6558 (93%)
Postów: 71
Wiek: 42

Grosz - Ostatni:)

Post Pią 21 Kwi 06, 12:35:57     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no i teraz jeszcze roboty tam jakies drogowe sa... kurzy sie to niemilosiernie...

wczoraj jak cos tam robili, to przez 2 godizny czulem piach i kurz w ustach - tragedia...

a jak juz zawieje, to mimo okularow ma sie pelno piachu w oczach... niestety musze jezdzic tamtedy codziennie (do pracy)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu Tlen    
piter Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6876 (97%)
Postów: 1426
Wiek: 49

częstochowa-raków

Post Wto 25 Kwi 06, 21:36:48     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pięknie , pięknie - ktoś naprawił wyrwę w chodniku na rondzie "micka" , a jeszcze rano była Wink , fajnie wreszcie nie trzeba specjalnie zwalniać Wink


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
belmotybe Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6558 (93%)
Postów: 71
Wiek: 42

Grosz - Ostatni:)

Post Wto 25 Kwi 06, 22:04:10     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a dzisiaj nie jechale tam, wiec nie wiem... ale jutro rano zaraz sprawdze:) obys mial racje, bo nie zamierzam zwalniac:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu Tlen    
blabla Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6650 (94%)
Postów: 686

cz-wa błeszno/grosz

Post Sro 26 Kwi 06, 12:51:59     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no jak wczoraj wracałem z pracy to reperowali w pocie czoła Smile a kurzyli przy tym co nie miara ale lepiej późno niż wcale


........blaaaaaaaaaaaaaaaa.......
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
belmotybe Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6558 (93%)
Postów: 71
Wiek: 42

Grosz - Ostatni:)

Post Sro 26 Kwi 06, 13:38:43     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no i racja, gladko sie przejechalo:)

zeby tylko z odcinka miedzy bor a rondem wydmuchali (szczegolnie z mostu) te tony piachu, to jezdziloby sie tam naprawde przyjemnie:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu Tlen    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6989 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Sro 14 Mar 07, 21:28:42     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie wiem, czy zwróciliście uwagę, a pewnie nie bo się w oczy nie rzuca, ale tegoroczne wiosenne ścieżki są pozbawione piasku ... szkoda tylko, że to nie wynik poprawy postawy władz a łaskawa aura ...


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
magnum Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6357 (90%)
Postów: 646
Wiek: 46

1/2night

Post Sro 14 Mar 07, 23:25:41     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

niestety nie wszędzie, na ścieżce przy Akademii Długosza leży kuuupa ziemi, oczywiście na zielonej części...


"Dla reguły mówiącej, że nie ma reguł bez wyjątków, wyjątek stanowi jedynie reguła mówiąca, że nie ma reguł bez wyjątków, ponieważ od tej reguły nie ma wyjątków"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
piter Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6876 (97%)
Postów: 1426
Wiek: 49

częstochowa-raków

Post Pon 19 Mar 07, 21:28:41     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

...widocznie ktoś czyta nasze posty(nie patrząc na daty) , bo dziś mijałem przed rondem "micka" , panów z miotłami i łopatą , oraz traktorek z przyczepką , kolesie pięknie wymiatali ze ścieżki pozostałości piasku , nie wiem jak im się sytuacja rozwinęła bo z pracy wracałem już okrężną drogą...ale mam nadzieję , że udało im się uprzątnąć jeszcze parę metrów Wink


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6989 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Pią 13 Mar 09, 12:34:59     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wczoraj widziałem jak sprzątają ścieżkę rowerową wzdłuż Al. Armii Krajowej na wysokości Politechniki, sądzę, że w jedną i drugą stronę też poszli. Niestety ścieżka wzdłuż Niepodległości jeszcze ukryta pod grubą warstwą piachu. Mam nadzieję, że na wszystko przyjdzie pora bo nie da się wszystkiego na raz zrobić, czekamy


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
magnum Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6357 (90%)
Postów: 646
Wiek: 46

1/2night

Post Nie 15 Mar 09, 19:20:43     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Panowie, a w Rzeszowie jest zupełnie inaczej niż w Naszej pięknej Cz-wie... ci Panowie od zamiatania i to nie tylko chodników, bo i ulic, wyjeżdżają ze swoim taborem sprzątającym za każdym razem, jak po roztopieniu śniegu widać piach na ulicy lub chodniku i to nie ważne że za dwa dni spadnie 10 cm śniegu i znowu będą sypać piachem. Jak stopnieje, wyjeżdżają znowu i zamiatają to, co kilka dni wcześniej wysypali. Tak działo się w kółko przez tą zimę... To się nazywa EUROPA!!!


"Dla reguły mówiącej, że nie ma reguł bez wyjątków, wyjątek stanowi jedynie reguła mówiąca, że nie ma reguł bez wyjątków, ponieważ od tej reguły nie ma wyjątków"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Ścieżki rowerowe w Częstochowie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy