wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Warsztat - naprawa i serwisowanie sprzętu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
[opony] - Nie mogę się zdecydować...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Siwy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7034 (99%)
Poj. silnika: 600
Postów: 1676

Częstochowa Raków

Post Sro 09 Lut 05, 15:40:38     [opony] - Nie mogę się zdecydować... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

właśnie... mam taki problem... wypadało by wymienić te Dębice Tigery na których jeżdżę na coś w miarę niedrogiego i w miarę dobrego...
Czekam na wasze propozycje (tj. model,cena,ewentualne linki)
Przeznaczenie opony to ulica,chodnik,leśne dukty i ścieżki... ogólnie do MTB...

z góry THX Cool

Pozdrawiam. Very Happy


Odblaski ratuja życie.

Umieszczanie w stopce tresci reklamowych (adresow internetowych, danych kontaktowych firmy, etc.) o charakterze komercyjnym jest usluga platna (100zl netto/m-c +23%VAT).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
MonteRochee Mężczyzna



Status: Offline
Przebieg: 7073 (100%)
Kondycha: 1726

Kawodrza Dolna

Post Sro 09 Lut 05, 18:20:52     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Więc ja bym Ci polecił z góry Tioga Factory Extreme XC 2.1 bardzo dobre gumy mam taką na tyle juz 2 sezon (minimalnie się ściera). Jest bardzo uniwersalna i dośc tania w swojej klasie.
Dalej brał bym Tioga Red Phoenix 2.0 podobne właściwości, teraz wyszedł model Kevlar zwijany więc to jest moja opcja(następna będzie ta:) Smile
Następnie 3 miejsce to Panaracer Fire Xc Pro Eco 2.1 zobacz
Wszystkie wyzej wzmienione sa opcjami XC, wyscig, maraton moze poza FX XC. Smile



...pozdrowienia dla wszystkich rowerowych teoretyków...ja jak Speedy jeszcze żyję... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Tlen    
Reklama
Siwy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7034 (99%)
Poj. silnika: 600
Postów: 1676

Częstochowa Raków

Post Sro 09 Lut 05, 19:00:16     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Opcja pierwsza za 79 PLN moze być, druga (wiem że dobra) ale za droga...
i trzecia niezła nawet i cena spoko... tylko ja to bym potrzebował komplet... Smile
to znaczy na przód i tył... czekam na dalsze propozycje... Cool


Odblaski ratuja życie.

Umieszczanie w stopce tresci reklamowych (adresow internetowych, danych kontaktowych firmy, etc.) o charakterze komercyjnym jest usluga platna (100zl netto/m-c +23%VAT).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
wizar Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7075 (100%)
Postów: 587
Wiek: 43

częstochowa - kawodrza dolna

Post Sro 09 Lut 05, 20:25:06     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zachwalać nic nie bede bo kazdemu sie inaczej jexdxi na inny gumkach powiem jedno na tym co ja smogam mozna sie dostac wszedzie i SZYBKO (a ze w piachu czasami pomieli sie to trudno)

gumki takie jak wypisalem gdzies wczesniej (tioga 1,5" - hound dawg)


no to tak cena cos okolo 65-70 dyszek - ale jest jeden minus ja na nie poluje znów i nie mozna za bardzo ich dostac (no i nie kevlarowe)


w p o s z u k i w a n i u k o n d y c j i !!!


Ostatnio zmieniony przez wizar dnia Sro 09 Lut 05, 20:29:07, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu Tlen    
Siwy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7034 (99%)
Poj. silnika: 600
Postów: 1676

Częstochowa Raków

Post Sro 09 Lut 05, 20:27:12     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wizar konkretnie powiedz jeszcze cenę...
Może i każdy ma swoje typy (ulubione) ale ja wcześniej jeździłem na Dębicy tiger także... Embarassed

a nie za cienkie ? myslałem coś o 1.9/2.0 ... Cool


Odblaski ratuja życie.

Umieszczanie w stopce tresci reklamowych (adresow internetowych, danych kontaktowych firmy, etc.) o charakterze komercyjnym jest usluga platna (100zl netto/m-c +23%VAT).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
dziki000



Status: Offline
Dni: 7014 (99%)
Postów: 41

czestochowa - dzbów

Post Sro 09 Lut 05, 22:05:20     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cos ci powiem Siwy nie znajdziesz opon które beda dobre na chodniki i lesne dukty zapomnij o tym... Zaoszczedzisz czas nerwy i pieniadze. Sam przez to przechodzilem, az wreszcie zrewidowalem swoje poglady. Asfalty, i chodniki traktuje jako zlo konieczne, bo musze sie jakos dostac w miejsc gdzie lubie jezdzic.
Odpowiedz sobie na pytanie gdzie najbardziej lubisz jezdzic. I wlasnie na taki teren dobierz opony. Daja ci satysfakcje przynajmniej w ulubionych miejscach.
Jezeli najbardziej lubisz 'betony' to nie kupuj na Boga opon do XC!! Szkoda zdrowia. Wysoki i kanciasty bieznik takich opon nie da ci na takich powierzchniach przyczepnosci. Rower kola beda uslizgiwac sie w lukach, pogorszy sie hamowanie, wreszcie opona wytrze sie bardzo szybko.

Pozdro.


Paweł - http://www.greenprogs.friko.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Siwy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7034 (99%)
Poj. silnika: 600
Postów: 1676

Częstochowa Raków

Post Czw 10 Lut 05, 9:32:57     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no jakby na to nie patrzeć to też prawda...
ale codziennie w sezonie jeżdżę do szkoły na biku... przeważa asfalt...co ja mówię tam cały czas jest asfalt... a w weekendy no to różnie zazwyczaj też asfalt, czasami trochę szutru, jakaś ścieżka w lesie czy coś...
jak widać przeważa asfalt....

zobaczcie to...

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=41594810

i dajcie recenzję... Smile


Odblaski ratuja życie.

Umieszczanie w stopce tresci reklamowych (adresow internetowych, danych kontaktowych firmy, etc.) o charakterze komercyjnym jest usluga platna (100zl netto/m-c +23%VAT).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
dziki000



Status: Offline
Dni: 7014 (99%)
Postów: 41

czestochowa - dzbów

Post Czw 10 Lut 05, 9:44:14     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oponka na twarde nawierzchnie równe nawierzchnie moze byc rewela, bo beda male opory toczenia. Na twardych drogach lesnych nawet z kamieniami tez sie bedzie trzymac. Problem sie zacznie np na piachach (ktorych w rejonie Jury jest pelno), no i na blocie, igliwiu, lisciach.
Jak w twoim przypadku przewazaja betony to polecam, ale szybka jazda na zjazdach juz moze nie byc taka fajna.
To jest poprostu kwestia wyboru, jesli glownym twoim celem sa szalenstwa w terenie, a asfalty z koniecznosci to ja tej opony nie polecam. Z drugiej strony jezeli wypady w teren sa marginalne i jezdzisz tam spokojnie, to moze byc.

Pozdro.

p.s. na zime zupelnie odpada!!


Paweł - http://www.greenprogs.friko.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Siwy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7034 (99%)
Poj. silnika: 600
Postów: 1676

Częstochowa Raków

Post Czw 10 Lut 05, 9:45:57     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzięki za info... pomyślę...

P.S w zimę nie jeżdżę... :D

Polecono mi coś takiego...

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=41856218

Semi-Slicki są dość uniwersalne... co myślicie ?


Odblaski ratuja życie.

Umieszczanie w stopce tresci reklamowych (adresow internetowych, danych kontaktowych firmy, etc.) o charakterze komercyjnym jest usluga platna (100zl netto/m-c +23%VAT).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Warsztat - naprawa i serwisowanie sprzętu Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy