wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Hyde-Park

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Jak zwykle w Cz-wie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6990 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Wto 14 Mar 06, 8:03:00     Jak zwykle w Cz-wie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pokrewne dusze, te same kłopoty (oczywiście władze maja to dupie ) ale robią swoje i to na najwyższym poziomie :
http://miasta.gazeta.pl/czestochowa/1,35271,3202128.html


"Jaki trenig - taki czas"
"Ból przeminie - chwała pozostanie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6979 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Wto 14 Mar 06, 12:19:08     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zobaczcie wyniki ankiety w tym artykule... Podobno mamy demokrację, a więc... Sprawa wygląda jednoznacznie. Niech władze się zastanowią kto tu jast dla kogo...


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Reklama
piotrusb Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6958 (98%)
Postów: 838
Wiek: 33

Częstochowa - Ostatni Grosz

Post Wto 14 Mar 06, 14:36:59     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

arektacana napisał:
Zobaczcie wyniki ankiety w tym artykule... Podobno mamy demokrację, a więc... Sprawa wygląda jednoznacznie. Niech władze się zastanowią kto tu jast dla kogo...


Niestety, władza dość często ma nas w d..... gdzieś Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Marcin Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6919 (98%)
Postów: 831
Wiek: 33

Cz-wa centrum

Post Wto 14 Mar 06, 16:41:57     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja osobiście nie jestem fanem tych ludzi Evil or Very Mad nie jeżdżę na rolkach i raczej nie będę Neutral ale wiem jak to jest bo jeżdżę na rowerze i znam ten bul gdy trzeba jechać po chodniku a niema ścieżki rowerowej Sad i wówczas też denerwuje wielu ludzi Evil or Very Mad ale cóż mogę zrobić Question Dlatego nigdy nie myślę źle o ludziach którzy zjeżdżają po barierkach przed moim blokiem bo wiem że oni to kochają i musieli włożyć wiele wysiłku aby się tego nauczyć a że nie mają gdzie trenować, robić to co uważają za piękne to już tylko zasługa urzędasów których stać na to żeby ich dzieci godziły na drogie zajęcia sportowe i uważają że obiekty które nie przyniosą zysków nie są potrzebne.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7019 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Wto 14 Mar 06, 19:26:54     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Znam trochę Adama, na rolkach jeździ odkąd pamiętam, chyba jak tylko pojawiły się w Polsce, jest w tym naprawdę dobry, nie rozumię jak moża wypinać się na ludzi, którzy mają jakąś pasję, do tego rozsławiają miasto w Polsce i Europie. Podejście naszych władz jest poniżej krytyki :/


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
bikerx Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6660 (94%)
Postów: 490


Post Czw 16 Mar 06, 17:51:26     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nawet nie wiedziałem, że na takiej wiosce są tacy odlotowi ludzie Shocked Postępowanie jakichkolwiek władz świadczy w jakim miejscu naprawdę się znajdujemy Sad Zeeeeeeeero tolerancji, demokracji, promocji i dobrej gospodarki!!!!!!!! Embarassed za Nich!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Hyde-Park Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy