wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Częstochowska Masa Krytyczna

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Plakaty MK z prawdziwego zdarzenia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
BRATek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6943 (98%)
Postów: 19
Wiek: 38

zza TG :)

Post Sro 08 Lut 06, 23:54:11     Plakaty MK z prawdziwego zdarzenia Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, jestem masonem ze śląską z Katowickiej masy Smile Akutalnie studiuje na politechnice w czestochowie wiec sobie tak wszedlem z ciekawości na wasze masowe forum tutejsze Smile

Chcę nawiązać do rozpowszechniania MK na wiekszą skalę na terenie Częstochowy. Nie mysleliście o stworzeniu plakatów z prawdziwego zdarzenia ?

U nas to wypaliło, i to jak !
Potrzebne były 2 osoby - jedna ktróa potrafia dobrze pogadać i druga która jako tako znała jakiś program graficzny. Ta druga oczywiście do stworzenia plakatu na kompie, pierwsza do znalezienia sponsorów na ich wydruk Smile Tak się sklada że akurat nasze plakaty robilem ja. Kumpel z Katowic natomiast ostro latał po sklepach i przekonywał sprzedawców do pomocy finansowej. Co oferowaliśmy w zamian ? Oczywiście umieszczenie logo i adresu sklepu na plakacie, reklame na stronie internetowej Katowickiej MK itp. Po prostu co się dało. Niby błahostki ale sprzedawcy na to lecą Smile
To się naprawdę da zoorganizować Smile

Efekt akcji plakat - około 350 osób na kolejnej masie !
Tutaj macie nasze plakaty do wgladu jeżeli to kogoś interesuje:
http://www.obartek.republika.pl/plakat_1.jpg
http://www.obartek.republika.pl/plakat_2.jpg

Pozdrawiam brać masową Smile


"Nie bierz życia zbyt poważnie i tak nie wyjdziesz z niego żywy"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6989 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Czw 09 Lut 06, 0:01:14     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Powiem szczże, że bardzo dobry pomysł no i oczywiście wykonanie, ciekawe czy u Nas teżwypali Rolling Eyes


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Reklama
Marcin Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6890 (98%)
Postów: 831
Wiek: 33

Cz-wa centrum

Post Czw 09 Lut 06, 11:41:01     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

narazie problem jest ze sponsorami jak sie zrobi ciepło to można popróbować Smile aktualnie masa niema dochodów a plakaty kseruje Konrad więc niestety ale wyłożyć kilkadziesiąt złoty na plakaty z własnej kieszenie to trochę problem.

a powracając do waszych plakatów nieraz bywam w Katowicach i nigdy nie widziałem plakatu w okolicach dworca głównego a kiedyś szukałem Rolling Eyes w ostatnią środę miesiąca Exclamation

P.S mógłbyś wysłać mi ile was to kosztuje, po ile sztuk drukujecie, i czy macie ustaloną cenę za logo na plakacie czy co łaska ??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
BRATek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6943 (98%)
Postów: 19
Wiek: 38

zza TG :)

Post Czw 09 Lut 06, 18:44:46     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ustalonej ceny nie ma, raczej co łaska Smile Ale w sumie wychodzi na to że sklepy dają tak po 200zł na 2 miesiace. Czyli mamy około 1000 zł na 2 miesiące co w przeliczeniu na ilość plakatów wychodzi około 1200-1300 sztuk, formatu A3.

Czemu nie widziałeś na dworcu ? A nie wiem Smile Może po prostu nikt tam nie powiesił akurat przed daną masą lub straż miejską zdążyła zerwac :/

U nas to jest na tej zasadzie że plakaty leżą sobie w sklepach sponsorskich. Masoni przychodzą, biora po 10-20 sztuk i rozwieszają gdzie im sie zywnie podoba Smile


"Nie bierz życia zbyt poważnie i tak nie wyjdziesz z niego żywy"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
XeLiBrI Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6741 (96%)
Postów: 334

:] Częstochowa - Kambodrza :]

Post Sob 11 Lut 06, 0:06:54     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

noo, plakaciki macie super...

taką akcje możnaby zacząć, ale dopiero jak się zacznie sezon rowerowy..( dla niektórych już się zaczął )

Zacznie się sezonik to i sklepy rowerowe będą częściej odwiedzane.

Myśle, że można pomyśleć nad czymś takim Smile

Mamy pare tych sklepików, także może się uda Smile
Pozdro


http://budzik.fotolog.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6989 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Sob 11 Lut 06, 2:56:50     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

XeLiBrI napisał:
dla niektórych już się zaczął


Ja bym raczej powiedział, że dla niektórych poprostu się nie kończy,
Sorki za OT


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
BRATek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6943 (98%)
Postów: 19
Wiek: 38

zza TG :)

Post Nie 12 Lut 06, 14:25:30     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ano, pewno ze dopiero w sezonie, my kasy teraz tez nie mamy, wiadomo. A tak jeszce na marginesie - niech jeden z was w imieniu calej czestochowskiej MK wejdzie tu http://mk.kom.pl/ i sie dopisze Smile

Pzdr


"Nie bierz życia zbyt poważnie i tak nie wyjdziesz z niego żywy"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Częstochowska Masa Krytyczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy