wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Warsztat - naprawa i serwisowanie sprzętu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
[ubranie] - bluza rowerowa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6961 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Pią 03 Lut 06, 11:39:30     [ubranie] - bluza rowerowa Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Co polecacie w tym temacie? Chcę kupić bluzę rowerową i zastanawiam się jaką. Do tej pory jeździłem w polarowej, jest milusia i ciepła ale ma jedną wadę a mianowicie objętość, do małego plecaka ją włożyć to problem. Oczywiście teraz są lepsze kroje (bardziej obcisłe a więc zajmują mniej miejsca). A może wystarczy mniejsza gramatura (mam 300)? W każdym razie chodzi o coś co się dobrze sprawdzi na wyprawach, mało waży i zajmuje małą objętość a ma równie dobre właściwości izolacyjne jak polar.


"Jaki trenig - taki czas"
"Ból przeminie - chwała pozostanie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
bikerx Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6631 (94%)
Postów: 490


Post Pią 03 Lut 06, 11:59:14     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zobacz temat: "sklepy, warsztaty" i hasło "ubranko". Może coś pomoże. Też się tam wypowiadałem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Reklama
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6961 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Pią 03 Lut 06, 12:07:06     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Piszesz o kurtce, mnie chodzi o bluzę (druga warstwa nie trzecia).


"Jaki trenig - taki czas"
"Ból przeminie - chwała pozostanie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
bikerx Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6631 (94%)
Postów: 490


Post Pią 03 Lut 06, 12:57:44     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sorki za nieuwagę Embarassed , ale w praktyce to ta kurtka jest grubości polara 100. można pod spód wrzucić oddychający podkoszulek i koszulkę z długim rękawem. To wystarcza i nie krępuje ruchów. Smile Ale jak kto lubi Question
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6961 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Pią 03 Lut 06, 13:05:30     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Może i to dobra opcja ale czy starczy na chłodny poranek czy wieczór powiedzmy wiosną czy jesienią? np. tegoroczna jesień, wszyscy pamiętamy różnice temp. rano i po południu Twisted Evil No i co z zimą? Własciwie można by rozwinąć temat o to jak się kto ubiera na różne warunki, do tej pory wychodziłem z załozenia że opcja trzy warstwy jest optymalna ale zawsze jest pytanie z czego te warstwy mają się składać.


"Jaki trenig - taki czas"
"Ból przeminie - chwała pozostanie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
bikerx Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6631 (94%)
Postów: 490


Post Pią 03 Lut 06, 13:10:30     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moja opcja to też trzy warstwy. Ta kurtałka nie przepuszcza wiatru. Jak się człowiek rozkręci to jest cieplutko. Tylko nie można robić za długich postojów na powietrzu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Jacek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6840 (97%)
Postów: 499

Poczesna

Post Pią 03 Lut 06, 13:42:02     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak pisałem w innym temacie kupiłem wczoraj kurtkę biemme mystic, gramatura 210, spokojnie mozna pod nią włożyć polar 100 i koszulkę. Jest ciepło aż miło, oczywiście w trakcie jazdy. Na cieplejsze, ale tylko trochę niż obecnie, dni można włożyć samą koszulkę + polar lub koszulkę + kurtka


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Warsztat - naprawa i serwisowanie sprzętu Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy