wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Częstochowska Masa Krytyczna

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
XIII Masa Krytyczna (styczeń 2006) Idź do strony Poprzedni  1, 2
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
macus Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7074 (100%)
Postów: 545

Cz-wa (Zawodzie)

Post Pią 27 Sty 06, 22:35:42     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Masa pozytywna. Było dokładnie 12 osób. Współpraca z policją ok (poza tym że radiowóz który prowadził za bardzo gnał), atmosfera też w porządku. Nikt zbytnio nie narzekał na temperaturę bo jeśli ktoś odpowiednio się ubrał jechało się całkiem nieźle.


Arrow www.czestochowaforum.pl - nowy adres!

1 Kor. 10:23
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu Tlen Jabber  
STi Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6881 (97%)
Postów: 606
Wiek: 43


Post Pią 27 Sty 06, 22:49:24     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Maska spoko. Pierwsza na której prawie glebę przyliczyłem, ale ważne że odbył się przejazd na rowerach. Wbrew pozorom nie było aż tak strasznie zimno. Zwłaszcza przy gorącym dopingu przechodniów Laughing. Oto kilka fotek jakie udało mi się zrobić. Mam tylko nadzieję że kolejna masa będzie miała trochę więcej uczestników.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Reklama
Marcin Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6911 (98%)
Postów: 831
Wiek: 33

Cz-wa centrum

Post Sob 28 Sty 06, 10:24:58     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja na początku chciałbym przeprosić STI za wypadek , naprawdę nie wiem jak to się stało zwolniłem chcąc się rozpędzić pochyliłem się w prawo a potem już tylko czułem jak STI się przewraca . Ogólnie masa spoko lecz trochę wkurzył mnie komentarz ze strony policji „kolega ostatni po prawej stronie ręce się trzyma na kierownicy a przynajmniej jedną rękę” przecież on tylko krzyczał Smile No i te tłumy fanów czekających na placu bardzo miłe uczucie Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7011 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Sob 28 Sty 06, 12:12:38     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Marcin napisał:
naprawdę nie wiem jak to się stało zwolniłem chcąc się rozpędzić


Shocked Shocked Shocked Shocked

sorki za bardzo konstruktywnego posta Cool

*****************************************************************

ale wracając do tematu to Masa byłą super, rekord w liczbie uczestników i te spojżenia ludzi na mieście ....
... jakby zoo przyjechało xD

Najlepsza była ostatnia prosta, kiedy to za każdym razem wjeżdżaliśmy na czerwonym, zajawka, szczególnie z tym autobusem Twisted Evil


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Speedy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7075 (100%)
Postów: 957

Raków, Mireckiego

Post Sob 28 Sty 06, 14:17:18     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Fajnie było, zgrzałem się trochę. Jeździło się lepiej niż przypuszczałem, szczególnie po ulicy, bo chodzniki to jednak nie to. Zaliczyłem tylko jedną glebę, ale nawierzchnia była maksymalnie oblodzona (pod PKP Raków). Po zdrowiu nawet nie odczuwam wczorajszego dnia.

szczepan napisał:

ale wracając do tematu to Masa byłą super, rekord w liczbie uczestników i te spojżenia ludzi na mieście ....
... jakby zoo przyjechało xD


Mama była wtedy na mieście i myślała, że to karetka jedzie, a to tylko jacyś wariaci na rowerach w obstawie dwóch radiowozów Smile. Potem śmiała się z tego co zobaczyła... jeszcze miała nadzieję, że mnie tam nie ma Laughing Nawet na ZOO by się tak ludzie nie patrzeli Razz

Marcin napisał:
„kolega ostatni po prawej stronie ręce się trzyma na kierownicy a przynajmniej jedną rękę”


To ja, to ja! Mr. Green Arkowi chciałem krzyknąć i odruchowo puściłem drążek. Razz


Tak, jeszcze żyję Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Jabber  
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6971 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Nie 29 Sty 06, 14:31:54     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Masa super!!! Wydaje mi sie, że mimo iż było nas tak mało to wzbudziliśmy największe jak do tej pory zainteresowanie gawiedzi. No i to naprawdę elitarne grono... Very Happy a autografy na koniec masy nieźle mnie rozbawiły Very Happy Very Happy Very Happy


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Nataszka Kobieta



Status: Offline
Dni: 7009 (99%)
Postów: 285
Wiek: 52

Częstochowa - Śródmieście

Post Pon 30 Sty 06, 13:50:41     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam tylko malutką prośbę do płci żeńskiej, żeby przybywały na Masę bo jest mi głupio, że zawsze jestem sama Sad , dobrze, że chociaż przy ,,herbatce'' mogłam liczyć na towarzystwo Achaji Very Happy dzięki miła koleżanko
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
yatza Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6763 (96%)
Postów: 155
Wiek: 51

Częstochowa - 1000lecie

Post Pon 30 Sty 06, 16:56:16     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witojcie! Ja to po tej 'masowej' Wink eskapadzie ogłuchłem od dmuchania w gwizdek. Ale było ekstra i niech żałują Ci których z nami nie było... Tak wogóle to myślałem, że policja nas oleje, ale stanęli na wysokości zadania, mimo, że spieszyli się jak nigdy Wink
Pozdrowionka... Cool


..:: dum spiro, spero ::..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Częstochowska Masa Krytyczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy