wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Częstochowska Masa Krytyczna

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
XIII Masa Krytyczna (styczeń 2006) Idź do strony 1, 2  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mateuszek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6660 (94%)
Postów: 1
Wiek: 33

Częstochowa - Blachownia

Post Pią 20 Sty 06, 19:26:05     XIII Masa Krytyczna (styczeń 2006) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Co z kolejną masą Question
pisze, że do kolejniej masy krytecznej zostało 6 dni i zastanawiam się czemu tu nikt nic nie pisze jeszcze? Question
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
spryciarz Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6835 (97%)
Postów: 34

Częstochowa - Śródmieście

Post Pią 20 Sty 06, 20:48:15     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jest kilka możliwości. Może nikt nie zdążył napisać o tym,albo wszyscy się zastanawiają jak dopisze pogoda, bo narazie to prognozy są niezbyt obiecujące...
Nic o masie nie pisze na stronce...choć dostrzegłem że licznik na stronce masy pokazuje 371 dni do następnej masy Wink


Chcę dożyć czasów kiedy w Polsce rowerzysta będzie miał na ulicach pierwszeństwo...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Reklama
Marcin Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6908 (98%)
Postów: 831
Wiek: 33

Cz-wa centrum

Post Pią 20 Sty 06, 21:15:32     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To może ja zapodam informacje:
Masa odbędzie się 27 stycznia 2006 r. o godzinie 18:00 start jak zwykle na bieganie trasa będzie taka jak ostatnio czyli biegana, Nowowiejskiego, Jana III Sobieskiego, al. Wolności, al. Kościuszki, Jasnogórska, Dąbrowskiego, III (nawrót na wysokości "Cepelii") II I al. NMP, pl. Biegańskiego

Uwaga !!
w razie wybitne nie sprzyjających warunków pogodowych masa zostanie odwołana a informacje na ten temat będą podane na forum!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7007 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Pią 20 Sty 06, 22:41:53     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Marcin napisał:
Masa odbędzie się 27 stycznia 2006 r. o godzinie 18:00



100 procent potwierdzone informacje Question czemu nikt z organizatorów nie zapodał żadnego info Question jak jużtu mają coś działać to niech informują Evil or Very Mad


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
XeLiBrI Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6759 (96%)
Postów: 334

:] Częstochowa - Kambodrza :]

Post Pią 20 Sty 06, 23:43:32     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

szczepan napisał:
czemu nikt z organizatorów nie zapodał żadnego info

z tego co wiem to Marcin jest chyba jednym z organizatorów... Smile

i właśnie on zapodał info Wink


http://budzik.fotolog.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7007 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Sob 21 Sty 06, 1:27:32     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

XeLiBrI napisał:
z tego co wiem to Marcin jest chyba jednym z organizatorów...


a z tego co ja wiem to mamy tu Dwóch takich, co nawet są moderatorami w tej części forum, i właśnie o Nich mi chodzi :/


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Marcin Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6908 (98%)
Postów: 831
Wiek: 33

Cz-wa centrum

Post Sob 21 Sty 06, 12:16:11     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Podałem te informacje w imieniu organizatorów. Te informacje są potwierdzone w 100% czemu nie podał tego Konrad ani Łukasz nie wiem może nie mają czasu albo coś, o ile wiem nie tylko ja na tym forum jestem w to nie oficjalnie zamieszamy Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
macus Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7071 (100%)
Postów: 545

Cz-wa (Zawodzie)

Post Sob 21 Sty 06, 13:08:19     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Marcin napisał:
o ile wiem nie tylko ja na tym forum jestem w to nie oficjalnie zamieszamy

No ja też w jakimś stopniu jestem w to nieoficjalnie jestem zamieszany, ale o ustaleniach nie słyszałem. Niemniej jednak dobrze że jest trasa itd. Oby śnieg pozwolił na przejazd (bo zimno to nie aż taki problem). Do zobaczenia w piątek (mam nadzieję). Smile


Arrow www.czestochowaforum.pl - nowy adres!

1 Kor. 10:23
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu Tlen Jabber  
MonteRochee Mężczyzna



Status: Offline
Przebieg: 7069 (100%)
Kondycha: 1726

Kawodrza Dolna

Post Sob 21 Sty 06, 18:32:13     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Panowie spokojnie bo widze, że powstało małe zamieszanie.
Temat wrzucam na ogłoszenie.
Lecz mały apel do organizatorów Częstochowskiej Masy Krytycznej i obecnych raczej mało obecnych kolegów moderatorów tematu Masa Krytyczna.

Jeśli macie nasz adres forum na oficjalnej stronie Masy to tu też zaglądajcie i dajcie szybkie info z wyprzedzieniem jeśli to możliwe co do uruchomienia całej imprezy.

Dzięki i pozdro.



...pozdrowienia dla wszystkich rowerowych teoretyków...ja jak Speedy jeszcze żyję... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Tlen    
Speedy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7071 (100%)
Postów: 957

Raków, Mireckiego

Post Sob 21 Sty 06, 19:35:58     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

XeLiBrI napisał:
z tego co wiem to Marcin jest chyba jednym z organizatorów... Smile


A z tego co ja wiem, jest pomocnikiem organizatrów, co daje mu dobry start w wyborach na przyszłych rządzących masami Very Happy


macus napisał:
Oby śnieg pozwolił na przejazd (bo zimno to nie aż taki problem). Do zobaczenia w piątek (mam nadzieję).


A ja mimo wszystko wolalbym, zeby bylo trochę cieplej niż -10*C... a szanse marne Confused Swoją drogą jak organizatorzy numerują najbliższą masę? 12 czy 13?


Tak, jeszcze żyję Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Jabber  
Konrad Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6998 (99%)
Postów: 60

Częstochowa-Północ

Post Sob 21 Sty 06, 22:59:54     Masa Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cześć, Witam Was wszystkich.
Na początku chciałbym Was przeprosić, że przez tyle czasu nie dawałem znaku życia, ale miałem dużo roboty ostatnio.
Sprawa z Masa wygląda w sposób następujący:
Tradycyjnie w ostatni piątek miesiąca (27 I) spotykamy się o 18 na Bieganie.
Trasa taka sama jak miała być miesiąc temu (mapka jest na stronie).
Masa odbędzie się oczywiście jeżeli pogoda nam na to pozwoli. Jeśli Masa miała by być odwołana to napisze tutaj i na stronce.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
macus Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7071 (100%)
Postów: 545

Cz-wa (Zawodzie)

Post Nie 22 Sty 06, 12:09:49     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Speedy napisał:
A ja mimo wszystko wolalbym, zeby bylo trochę cieplej niż -10*C... a szanse marne

Wiadomo, ale mam nadzieję że się trochę zdąży ocieplić bo dziś na dworze było mi ekstremalnie zimno w ręce mimo rękawiczek. Pomijam już takie części ciała jak nos. Wink


Arrow www.czestochowaforum.pl - nowy adres!

1 Kor. 10:23
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu Tlen Jabber  
Speedy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7071 (100%)
Postów: 957

Raków, Mireckiego

Post Sro 25 Sty 06, 21:42:18     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Chciałbym się zorientować, ile osób na dzień dzisiejszy pisze się na masę? Ja jestem chętny w 70%, choć silny wiatr może mnie odstraszyć Confused


Marcin napisał:
Uwaga !!
w razie wybitne nie sprzyjających warunków pogodowych masa zostanie odwołana a informacje na ten temat będą podane na forum!!


Co mam rozumieć przez "wybitnie nie sprzyjające"? Tornado i trzęsienie ziemii? Laughing Poważnie... jeśli będzie śnieżyca to na pewno nie jedziemy, ale zwykły, padający śnieg? co wtedy?


Tak, jeszcze żyję Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Jabber  
Marcin Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6908 (98%)
Postów: 831
Wiek: 33

Cz-wa centrum

Post Sro 25 Sty 06, 22:21:01     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Konsultowałem się z Konradem i ustaliliśmy że decyzje co dalej robimy z Masą podejmiemy w piątek rano . Wszystko zależy między innymi od temperatury bo jazda przy dużym mrozie nie ma sensu .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
MonteRochee Mężczyzna



Status: Offline
Przebieg: 7069 (100%)
Kondycha: 1726

Kawodrza Dolna

Post Sro 25 Sty 06, 22:38:10     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jak będzie -10 nawet to nie jadę, nie mam sprzętu na taką temperaturę, na rower, a nie mam zamiaru skutków odczuwać tygodniami, jak to bylo ostatnio Rolling Eyes



...pozdrowienia dla wszystkich rowerowych teoretyków...ja jak Speedy jeszcze żyję... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Tlen    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7007 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Sro 25 Sty 06, 22:47:47     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja ogólnie bardzo poważnie zastanawiam się nad ewentualnym udziałem w styczniowej masie bo nie mogę sobie pozwolić na najmniejsze przeziębienie nie mówiąc już o chorobie, a takiej nie trudno nabawić się w tego typu warunkach, w środe mam egzamin, bardzo ważny, sporo nauki i nie mogę sobie pozwolić na choćby jeden dzień wyjęty z życiorysu :/


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Andrzej Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6917 (98%)
Postów: 594
Wiek: 34

Częstochowa - Raków Zachód

Post Sro 25 Sty 06, 23:29:28     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja się wybieram na mase, chyba że bedzie bardzo zimno i bedzie padal śnieg to wtedy przyjade autobusem.


http://luda.eu/ fotografia na zamówienie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Nataszka Kobieta



Status: Offline
Dni: 7006 (99%)
Postów: 285
Wiek: 52

Częstochowa - Śródmieście

Post Czw 26 Sty 06, 9:43:38     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja z mężulkiem również przybędę ale my mamy bliziutko i w każdej chwili możemy wrócić do domku
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6968 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Czw 26 Sty 06, 11:48:47     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja tam przyjadę bez względu na warunki. Tylko na browar nie mogę potem iść - będę musiał około 23:30 pojechać samochodem po drugą połowę :/ .


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Marcin Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6908 (98%)
Postów: 831
Wiek: 33

Cz-wa centrum

Post Czw 26 Sty 06, 12:59:15     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dobre info ! umnie w centrum temperatura -4*C (i to nie w słońcu) zakładając że prognozy sie sprawdzą i jutro będzie cieplej to ok 18:00 będzie ok -5 -4*C Cool Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7007 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Czw 26 Sty 06, 15:06:07     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Qrde Exclamation Wszyscy będą a ja nie Rolling Eyes , chyba jednak będę musiał postarać się być,




© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
MonteRochee Mężczyzna



Status: Offline
Przebieg: 7069 (100%)
Kondycha: 1726

Kawodrza Dolna

Post Czw 26 Sty 06, 17:12:55     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

szczepan napisał:
Qrde Exclamation Wszyscy będą a ja nie Rolling Eyes , chyba jednak będę musiał postarać się być,


szczepan nie jesteś sam, mnie infekcja przeszkadza, ale mój udział w masie oznacza się 40% przyjazdem Embarassed
ale Exclamation chętnie wszystko nadrobię, obiecuje Twisted Evil



...pozdrowienia dla wszystkich rowerowych teoretyków...ja jak Speedy jeszcze żyję... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Tlen    
Konrad Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6998 (99%)
Postów: 60

Częstochowa-Północ

Post Pią 27 Sty 06, 15:30:24     Masa Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

---------- 23:07 26.01.2006 ----------

Na stronie http://www.porozumienie.ids.czest.pl ukazały się nowe newsy. Szczególnie zachęcam do lektury informacji związanej z sytuacja rowerzystów na promenadzie.

Co do Masy to ostateczna decyzja zostanie podjęta jutro rano ale, jeśli pogoda będzie taka sama jak dzisiaj lub lepsza to sądze, że będziemy jechać.

---------- 14:30 27.01.2006 ----------

Temperatura jest w miarę znośna, śnieżycy nie ma, tak więc myślę, że Masa może się spokojnie odbyć. Mam nadzieje, że Wy też będziecie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Speedy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7071 (100%)
Postów: 957

Raków, Mireckiego

Post Pią 27 Sty 06, 17:24:03     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Będziemy? Nie mam ochoty sam z rakowa jechać...




Tak, jeszcze żyję Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Jabber  
Konrad Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6998 (99%)
Postów: 60

Częstochowa-Północ

Post Pią 27 Sty 06, 20:56:27     Zdjęcia Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeśli ktoś ma zdjęcia z Masy to niech prześle na: [email protected]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Częstochowska Masa Krytyczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy