wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Ogłoszenia, dyskusje nt. forum

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
..MARTWE DUSZE....PRECZ!!!!
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
piter Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6876 (97%)
Postów: 1426
Wiek: 49

częstochowa-raków

Post Wto 10 Sty 06, 1:28:12     ..MARTWE DUSZE....PRECZ!!!! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

..Kurcze , męczy mnie bardzo sztucznie rozdmuchana ilość użytkowników.Możnaby do wszystkich ,którzy mają "0" postów wysłać email'e z zaproszeniem-ostrzeżeniem , do korzystania z foruma lub w razie , że tak powiem , nie wywiązania się z zadania napisania choć 1 posta [miesięcznie???]....skreślić ich z foruma bo się tylko jakieś MARTWE DUSZE pałętają!!!!!




Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6949 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Wto 10 Sty 06, 12:55:40     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Też już o tym myślałem... Myślę że pomysł Pitera jest ok. Chćby ze względu na wiarygodnośc forum i o pozbycie się "śmieci" w sensie userów - duchów. Wyślijmy takie @ z pytaniem czy są zainteresowani udziałem w naszym forum. Jeśli nie, bądź bez odpowiedzi - wypad z baru... Według mnie to powinno dotyczyć wszystkich "zerówek".


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Reklama
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6989 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Wto 10 Sty 06, 13:01:05     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

arektacana napisał:
Wyślijmy takie @ z pytaniem czy są zainteresowani udziałem w naszym forum.


Wydaje mi się, że takie postawienie sprawy będzie lepsze, bo po co ktoś ma pisać posta tylko po to, żeby go nie wy...bali, jak nie ma ochoty to nara i płakać nie będziemy


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
macus Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7052 (100%)
Postów: 545

Cz-wa (Zawodzie)

Post Wto 10 Sty 06, 15:03:00     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Myślę że to spoko idea, ale weźmy pod uwagę też to, że mogą się trafiać userzy którzy regularnie czytają forum. Wtedy utracili by możliwość zobaczenia postów od ostatniej wizyty. No, ale nie wiem czy są wogóle takie przypadki.


Arrow www.czestochowaforum.pl - nowy adres!

1 Kor. 10:23
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu Tlen Jabber  
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6961 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Wto 10 Sty 06, 15:16:49     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja jak zwykle na odwrót, uważam, że jezeli miejsca na serwerze jest dość i baza nie jest za duża to niech istnieją, ładnie ta cyfra wygląda na głównej. Jesli już, to od teraz można wprowadzić mechanizm że brak logowania powiedzmy przez pół roku powoduje skasowanie konta i oczywiście zamieścić o tym info np przy zakładaniu konta. Znów robota dla admina Mr. Green


"Jaki trenig - taki czas"
"Ból przeminie - chwała pozostanie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
Marcin Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6889 (98%)
Postów: 831
Wiek: 33

Cz-wa centrum

Post Wto 10 Sty 06, 16:49:34     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

macus napisał:
weźmy pod uwagę też to, że mogą się trafiać userzy którzy regularnie czytają forum. Wtedy utracili by możliwość zobaczenia postów od ostatniej wizyty. No, ale nie wiem czy są wogóle takie przypadki.


Są weźmy chociaż by takiego Spryciarza , postów ma ok. 20 ale rzadko się zdarza żeby go niebyło w użytkownikach którzy odwiedzili forum w ciągu ostatnich 24 godzin. Osobiście uważam ze akcja z mailem było by najlepsza.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Speedy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7053 (100%)
Postów: 957

Raków, Mireckiego

Post Wto 10 Sty 06, 18:03:01     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ale póki co jest zima. Swego czasu Bitus dość często na forum pisał. Ja się wstrzymam do wiosny, wtedy mail do wszystkich zarejestrowanych i po 1-2 tygodniach kasowanie konta, tym którzy mają 0 postów i od np. miesiąca się nie logowali.

W ramach kompromisu mogę im konta poblokować Mr. Green


Tak, jeszcze żyję Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Jabber  
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6989 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Wto 10 Sty 06, 19:09:14     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Speedy napisał:
W ramach kompromisu mogę im konta poblokować


Według mnie takie działanie nie ma sensu, jak już coś robić to usuwać ich bo blokowanie mija się z celem, po co komu zablokowane konta, lepiej jak ich nie będzie


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
piter Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6876 (97%)
Postów: 1426
Wiek: 49

częstochowa-raków

Post Wto 10 Sty 06, 21:23:18     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Ale póki co jest zima. Swego czasu Bitus dość często na forum pisał. Ja się wstrzymam do wiosny, wtedy mail do wszystkich zarejestrowanych i po 1-2 tygodniach kasowanie konta, tym którzy mają 0 postów i od np. miesiąca się nie logowali.

...i o to właśnie chodziło ..Speedy , uważam to za sensowne rozwiązanie....a tak jak wcześniej ktoś nadmienił ....trzeba wrzucić ostrzeżenie przy rejstracji - NIE ZAGLĄDASZ - NIE ISTNIEJESZ!!!
........ Wink proste.....


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6961 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Sro 11 Sty 06, 10:33:12     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oto info jakie otzrymałem przy braku aktywności na jednym z serwisów, pasuje jak ulał tylko trzeba by po polsku:

Dear outsider,

Your free account at ImageCave.com has expired for inactivity. You must access your account at least once a month to keep it active. Your account has been marked for removal. If you wish to maintain your account, please log in to ImageCave.com within the next week to prevent permanent removal. No further warnings will be sent.

I nie chodzi tu o pisanie, miernikiem jest zalogowanie się i to jest dobry pomysł, nie wywala tych co pisac nie lubią ale często przeglądają forum pod własnym nickiem.


"Jaki trenig - taki czas"
"Ból przeminie - chwała pozostanie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
MonteRochee Mężczyzna



Status: Offline
Przebieg: 7051 (100%)
Kondycha: 1726

Kawodrza Dolna

Post Sro 11 Sty 06, 18:26:23     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem wszyscy userzy są historią forum Exclamation i powinni zostać.
W grę wchodzi jedynie upomnienie lub subskrypcja w jakiejś formie.
Reklama, nawoływanie na majla lub komunikator.
Jak napisał Speedy teraz nie ma sezonu i ludzie nie myślą co poniektórzy prócz nas oczywiście Mr. Green o pisaniu na forum, może jedynie o czytaniu, choć ile razy tu wejdę to nie widać "zerówek" Wink
Mówię Wam wstrzymajmy się do wczesnej wiosny...zobaczymy i wtedy podejmiemy pewne działania Smile



...pozdrowienia dla wszystkich rowerowych teoretyków...ja jak Speedy jeszcze żyję... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Tlen    
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6949 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Czw 12 Sty 06, 12:16:20     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Monte ma rację. Dajmy temu tematowi narazie spokój i byle do wiosny... Zacznie się sezon i jak ktoś dalej nie bedzie miał nic do powiedzenia - goodbye my life...


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
wizar Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7053 (100%)
Postów: 587
Wiek: 43

częstochowa - kawodrza dolna

Post Czw 19 Sty 06, 22:31:18     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a ja np bardzo malo ostatnio pisze nie dlatego ze nie mam ochoty a po prostu brak czasu a przyznajcie przeczytanie wiadomosci forumowych czasem zajmuje troszke a i napisanie czegos rozniez
ubolewam nad tym ze nie moge wiecej pisac ale niestety ostatnio moje zycie nieco sie zmienilo i nie tylko ta rzecz odeszla na dalszy plan
pozdro....


w p o s z u k i w a n i u k o n d y c j i !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu Tlen    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6989 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Czw 19 Sty 06, 23:37:50     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

O witamy, witamy Exclamation co tam słychać, dawno Pan już nic nie napisał, a na Masę się Pan wybiera Question mam (nie tylko ja) nadzieję, że tak Very Happy


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6949 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Pon 24 Kwi 06, 12:57:56     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Monte ma rację. Dajmy temu tematowi narazie spokój i byle do wiosny... Zacznie się sezon i jak ktoś dalej nie bedzie miał nic do powiedzenia - goodbye my life...


No i wiosna przyszła... sezon się rozpoczął... A proszę państwa: według listy użytkowników userzy od numeru 79 do 157 (czyli 78 Exclamation Shocked Exclamation ) mają na swoim koncie najwyżej 1 post. Dokładniej od numeru 79 do 103 (czyli 24) po jednym poście, a od 104 do 157 (czyli 53) ZERO postów Exclamation Exclamation Exclamation Pięknie... Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Speedy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7053 (100%)
Postów: 957

Raków, Mireckiego

Post Pon 24 Kwi 06, 14:43:46     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Póki co konta zostały zdeaktywowane dla tych, co:
* mają 0 postów i pół roku się nie logowały
* mają 1 post i rok się nie logowały

Narazie tych kont nie kasuję.


Tak, jeszcze żyję Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Jabber  
Speedy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7053 (100%)
Postów: 957

Raków, Mireckiego

Post Czw 23 Wrz 10, 13:48:43     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Konta osób, które nie logowały się przez ostatnie 500 dni zostały zablokowane:

W tym momencie:
Konta aktywne: 352
Konta nieaktywne: 492

Wszystkie konta: 844


Tak, jeszcze żyję Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Jabber  
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Ogłoszenia, dyskusje nt. forum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy