wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Z życia rowerzysty...

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Ach te nogawki :roll:
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marcin Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6911 (98%)
Postów: 831
Wiek: 33

Cz-wa centrum

Post Wto 03 Sty 06, 17:56:51     Ach te nogawki :roll: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Macie jakiś sposób żeby wam się nogawki w blat nie wkręcały ?? U mnie to jest wielki problem bo nie zawsze mogę jeździć w krótkich spodenkach (szczególnie zimą) a jak jadę w długich to potem mama wyzywa że zawsze mam spodnie potargane lub ufajdane smarem. Osobiście wolał bym nie kupować osłonek na blat bo niezbyt mi się to podoba , jeżeli chodzi o spodnie rowerowe to nie zawsze mogę w nich jeździć (w szkole przebieranie ich było by nieco kłopotliwe i ogólnie jak jadę np. do babci do Olsztyna to też nie zawsze mam tyle miejsca w plecaku aby brać dodatkowe spodnie) . Na początku próbowałem wiązać nogawkę sznurkiem ( do szkoły starczy ale na dłuższy dystans nie zdaje egzaminu) potem opaski z bandażu elastycznego to już lepszy patent ale bandaż jest trochę za wąski . Może wy macie jakieś ciekawe pomysły na rozwiązanie tego problemu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
macus Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7074 (100%)
Postów: 545

Cz-wa (Zawodzie)

Post Wto 03 Sty 06, 18:28:37     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja nogawkę od strony napędu podwijam, ale przy chłodniejszych dniach czy silnym wietrze nie jest to ani za komfortowe, ani zbyt dobre dla odsłoniętej części nogi (czyli okolice kostki). Można też próbować zamiast sznurka użyć np. tych opasek odblaskowych które swego czasu rozdawali na dniu bez samochodu.


Arrow www.czestochowaforum.pl - nowy adres!

1 Kor. 10:23
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu Tlen Jabber  
Reklama
MonteRochee Mężczyzna



Status: Offline
Przebieg: 7073 (100%)
Kondycha: 1726

Kawodrza Dolna

Post Wto 03 Sty 06, 20:07:11     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Będe oryginalny - spinacze do bielizny :LOL:
Nawet mój dziadek mial takie jak jeździł na "ukrainie", ale metalowe i spinał swoje kanty w spodniach i jeździł Mr. yellow

Generalnie najlepszym sposobem będą te opaski odblaskowe "Kocham Częstochowę" Cool



...pozdrowienia dla wszystkich rowerowych teoretyków...ja jak Speedy jeszcze żyję... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Tlen    
piter Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6898 (97%)
Postów: 1426
Wiek: 50

częstochowa-raków

Post Wto 03 Sty 06, 20:53:47     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

...no chyba , że w ekstremalnym przypadku założysz długie , wełniane skarpety do których .....wsadzisz nogawki.....a kolor pozostawiam indywidualnym upodobaniom......podobno czerwone dobrze komponują się z pedałami... Laughing Laughing Wink Exclamation xD


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
STi Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6882 (97%)
Postów: 606
Wiek: 43


Post Wto 03 Sty 06, 21:48:19     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja używam agrafki. Może niezbyt piękne i praktyczne ale u mnie się sprawdza i nie rzuca się tak w oczy jak spinacz do bielizny Smile . A po drugie jeśli jeżdżę na rowerze w długich spodniach to zazwyczaj czarnych (też się sprawdza), gdyż rowerowych nie posiadam.


"Jeżeli zamkniesz prawdę, pogrzebiesz ją głęboko, ona rozkwitnie, osiągnie potężną moc, która w momencie eksplozji zniszczy wszystko, co stanie na jej drodze."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7011 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Wto 03 Sty 06, 22:46:31     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja użytwałem takich pasków z rzepami i nimi spinałem nogawki, ale i tak zawsze się trochę ubrudziła, ogólnie to nie wiem czy jest idealny sposób na ogawki bo każde rozwiązanie ma swoje wady, wypada wybrać to, które jest najwygodniejsze.


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6982 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Sro 04 Sty 06, 8:05:29     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ładne i elegenackie Smile zamiast spinaczy do bielizny, spinacze biurowe w kolorach czarnym lub srebrnym, bardzo praktyczne. (Nie te cieniutkie druciki tylko takie z kawałka blaszki z uchwytami)


"Jaki trenig - taki czas"
"Ból przeminie - chwała pozostanie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
wizar Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7075 (100%)
Postów: 587
Wiek: 43

częstochowa - kawodrza dolna

Post Czw 19 Sty 06, 22:37:47     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a jak jexdxe mam geterki wiec brak problemu SmileSmileSmile
i doradzam wygodne i dla nóg i dla pupci i dla jajeczek...

no chyba ze ktos musi jexdxic w spodniach to polecam spinacz patent stary jak swiat

ewentualnie patent ze skarpetami (bardzo mi sie podoba) szczególnie takie czerwone jażące beda pasowały do amora


w p o s z u k i w a n i u k o n d y c j i !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu Tlen    
XeLiBrI Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6762 (96%)
Postów: 334

:] Częstochowa - Kambodrza :]

Post Pią 20 Sty 06, 15:24:33     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja kiedyś zastosowałem patent ze skarpetkami...... Laughing Twisted Evil

wygodne i nic nie "lata" kło korby Razz Wink

pozdro


http://budzik.fotolog.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Marcin Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6911 (98%)
Postów: 831
Wiek: 33

Cz-wa centrum

Post Pią 20 Sty 06, 16:39:58     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pamiętam ten twój patent jak jechaliśmy przed masą na ,,krótką” wycieczkę Smile tylko twoje były białe o ile dobrze pamiętam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
MonteRochee Mężczyzna



Status: Offline
Przebieg: 7073 (100%)
Kondycha: 1726

Kawodrza Dolna

Post Sob 21 Sty 06, 17:00:26     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Marcin napisał:
Pamiętam ten twój patent jak jechaliśmy przed masą na ,,krótką” wycieczkę Smile tylko twoje były białe o ile dobrze pamiętam


każdy widział Wink w sumie dobry patent szczególnie teraz <bałwan> Twisted Evil



...pozdrowienia dla wszystkich rowerowych teoretyków...ja jak Speedy jeszcze żyję... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Tlen    
Wojtek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6872 (97%)
Postów: 136


Post Sob 21 Sty 06, 17:29:10     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

świetny wręcz...Rolling Eyes...nie wiem czemu ale mnie się on jakoś nie widzi Wink


lubisz dziwnych ludzi ?? to klauna se namaluj.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Z życia rowerzysty... Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy