wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Sklepy, warsztaty

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
P.H KRIS ul. Piłsudskiego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marcin Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6889 (98%)
Postów: 831
Wiek: 33

Cz-wa centrum

Post Czw 29 Gru 05, 19:19:50     P.H KRIS ul. Piłsudskiego Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Był ktoś w tym sklepie ?? Jakie są wasze opinie ??
Ja dziś go odwiedziłem niepowiem żebym był wybitnie mile zaskoczony. Sklep mieści się w dużym garażu więc jest tam dosyć ciemno, wybór niezbyt wielki ale mino tego zrobiłem tam dziś zakupy na 140 zł szukałem taniego kasku rękawiczek i lampki . na mieście z kasków nie znalazłem nic poniżej 150 a tu wchodzę i na pierwszy rzut widzę kask autor Basic http://www.velo.com.pl/author/authorakcesoria_02.htm wiec biorę (narzazie mi wystarczy jak coś to na przyszły sezon zmienię ) do tego zakupiłem lampkę SDB-4W firmy MacTronic http://www.bikershop.pl/sklep/?t=produkty&id_kategorii=7&id_podkategorii=0&start=0&id=329 za 39 zł oraz rękawiczki autor Master za 31 zł http://www.velo.com.pl/author/authorstroje_16.htm Na koniec pragnę dodać że obsługa jest na bardzo średnim poziomie dobrze jest wiedzieć czego się chcę bo na fachową poradę nie ma co liczyć.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
MonteRochee Mężczyzna



Status: Offline
Przebieg: 7051 (100%)
Kondycha: 1726

Kawodrza Dolna

Post Czw 29 Gru 05, 23:36:32     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy przypadkiem to nie jest przy ul.Piotrkowskiej, a nie ul.Piłsudskiego :>



...pozdrowienia dla wszystkich rowerowych teoretyków...ja jak Speedy jeszcze żyję... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Tlen    
Reklama
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6988 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Pią 30 Gru 05, 0:45:18     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

MonteRochee napisał:
przy ul.Piotrkowskiej, a nie ul.Piłsudskiego



No właśnie, ja tam się kiedyśchciałem wybrać, ale byłem na rowerq i musiałbym go zostawić na podwórku bez opieki, zdecydowałem się, że lepiej nie wchodzić bo i rowerka szkoda Twisted Evil


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Marcin Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6889 (98%)
Postów: 831
Wiek: 33

Cz-wa centrum

Post Pią 30 Gru 05, 12:05:16     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wejście jest od Piotrkowskiej (pierwsza brama w lewo od Piłsudskiego ) ale na pieczątce mają Piłsudskiego więc wpisałem z pieczątki

Szczepan ja wjeżdżam do garażu i jestem zawsze przy sprzęcie Smile Ale dlatego że niema gdzie sprzętu zostawić nie odwiedzam sklepu na Ogrodowej i na rynku Wieluńskim .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6988 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Pią 30 Gru 05, 12:18:49     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Ale dlatego że niema gdzie sprzętu zostawić nie odwiedzam sklepu na Ogrodowej i na rynku Wieluńskim .


Ja w tamtych sklepach zazwyczaj bywam na piechtę Very Happy na rynku to jeszcze jest luzik bo widaćcał czas bike'a jak stoi.
Sorki za OT


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
MonteRochee Mężczyzna



Status: Offline
Przebieg: 7051 (100%)
Kondycha: 1726

Kawodrza Dolna

Post Sob 31 Gru 05, 1:04:04     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

szczepan napisał:
Cytat:
Ale dlatego że niema gdzie sprzętu zostawić nie odwiedzam sklepu na Ogrodowej i na rynku Wieluńskim .


Ja w tamtych sklepach zazwyczaj bywam na piechtę Very Happy na rynku to jeszcze jest luzik bo widaćcał czas bike'a jak stoi.
Sorki za OT


ja to tam zawsze jestem na rowerze po drodze na działke jak jade Very Happy, nie obawiam się go zostawiać bo zawsze stawiam tak, że go widze, a nawet jak stoję przodem do lady to koleś co mnie obsługuje to go widzi Laughing Wink



...pozdrowienia dla wszystkich rowerowych teoretyków...ja jak Speedy jeszcze żyję... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Tlen    
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Sklepy, warsztaty Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy