wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Hyde-Park

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Jakie znacie możliwości zarobku?
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
macus Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7074 (100%)
Postów: 545

Cz-wa (Zawodzie)

Post Pią 28 Sty 05, 16:29:12     Jakie znacie możliwości zarobku? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No właśnie. Doszedłem do wniosku że dobrze by było dorobić parę groszy... Znacie jakieś dobre i sprawdzone metody? Byłbym wdzięczny za konkrety (tzn. jeśli ulotki to gdzie uderzać itd.). Nadmieniam że mam 15 lat i nie wszędzie mnie będę chcieli. Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu Tlen Jabber  
Speedy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7075 (100%)
Postów: 957

Raków, Mireckiego

Post Pią 28 Sty 05, 20:58:06     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie wiem, czy jest sens mieszać sie w ulotki... Zarobisz ok. 50-100 zł miesięcznie, ale warunki pracy ciężkie: pogoda, i negatywne nastawienie ludzi to tego tymu działania (mniejszy problem, jak po klatkach bedziesz rozrzucał Wink ).

Ale ja też byłbym zainteresowany ewentualnym "dorobieniem". Najchętniej jakieś zlecenie na kompie (portale internetowe itp). Very Happy


Tak, jeszcze żyję Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Jabber  
Reklama
macus Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7074 (100%)
Postów: 545

Cz-wa (Zawodzie)

Post Pią 28 Sty 05, 21:22:33     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeśli chciałbyś się zająć webmasteringiem to raczej szukaj zleceń na własną rękę. :)

A tak dodając jeszcze... 50-100 zł to dla mnie satysfakcjonująca kwota. Smile Wysoce satysfakcjonująca. Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu Tlen Jabber  
MonteRochee Mężczyzna



Status: Offline
Przebieg: 7073 (100%)
Kondycha: 1726

Kawodrza Dolna

Post Sob 29 Sty 05, 20:22:37     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No niestety 50-100 pln jak na moje wydatki to nie jest satysfakcjonująca kwota Confused



...pozdrowienia dla wszystkich rowerowych teoretyków...ja jak Speedy jeszcze żyję... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Tlen    
macus Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7074 (100%)
Postów: 545

Cz-wa (Zawodzie)

Post Sob 29 Sty 05, 20:24:52     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja pieniądze wydaje tylko na płyty z muzyką, więc takie dajmy na to 50 zł + moje kieszonkowe już w miarę mnie urządza. :)

Choć w dalszej perspektywie planuję kupić gitarę elektryczną, a to już solidny wydatkek. Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu Tlen Jabber  
Speedy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7075 (100%)
Postów: 957

Raków, Mireckiego

Post Sob 29 Sty 05, 20:44:29     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zawsze lepiej choć trochę dorobić, niż nic.

A jeśli chodzi o giterę to macus chce taką:
http://www.sklepmuzyczny.pl/?strona=oferta&akcja=show_one&grupa=01&id=1442

(sponsor mile widziany Wink )


Tak, jeszcze żyję Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Jabber  
macus Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7074 (100%)
Postów: 545

Cz-wa (Zawodzie)

Post Sob 29 Sty 05, 21:49:10     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hehe. Very Happy Gibson Les Paul Studio równierz mile widziany. Wink (cena podobna)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu Tlen Jabber  
dziki000



Status: Offline
Dni: 7014 (99%)
Postów: 41

czestochowa - dzbów

Post Pon 07 Lut 05, 0:02:08     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak chcecie weidzieć jak sobie dorobić to wejdźcie na mają stornę (patrz podpis Smile)

Pozdro


Paweł - http://www.greenprogs.friko.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Siwy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7034 (99%)
Poj. silnika: 600
Postów: 1676

Częstochowa Raków

Post Pon 07 Lut 05, 9:19:24     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ulotki - zależy dla kogo...
mój kumpel rozładowywał gdzieś TIRy - 200 PLN za rozładowanie całego - w niecały dzień można to zrobić w dwie osoby... czyli po 100 PLN na łebka... bo solo to w 24 h się nie wyrobisz a prędzej się zamęczysz...
tylko chyba trzeba być pełnoletnim... Cool


Odblaski ratuja życie.

Umieszczanie w stopce tresci reklamowych (adresow internetowych, danych kontaktowych firmy, etc.) o charakterze komercyjnym jest usluga platna (100zl netto/m-c +23%VAT).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Speedy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7075 (100%)
Postów: 957

Raków, Mireckiego

Post Czw 10 Lut 05, 11:46:48     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Właśnie dziki000... ja jestem ciekaw ile dzięki temu zarabiasz :>

Ja bym chętnie zajął się webmasteringiem (PHP + MYSQL / HTML) bo całkiem nieźle mi to chyba wychodzi. Część modyfikacji na tym forum sam zrobiłem i to bez większych porblemów. Z [niespodzianką] 2 dni się męczyłem, ale działa Very Happy - choć narazie ukryta jest. Zarząd wie, o co chodzi Wink Udostępnię, jak się sezon zacznie.

Więc, jeśli jakieś propozycje to się polecam, bo przydała by się kasa na kompletnie nowy sprzęt, bo tu juz nie ma co remontować Confused


Tak, jeszcze żyję Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Jabber  
dziki000



Status: Offline
Dni: 7014 (99%)
Postów: 41

czestochowa - dzbów

Post Czw 10 Lut 05, 22:13:29     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No wiesz w czasie sesji mozna okolo 600PLN zarobic. Minimalna cena u mnie to 50PLN. Jak program maly jest. Wieksze juz wiecej kosztuja. To jest zalezne od konkretnego zlecenia i wszystkiego innego co opisalem na mojej stronie. Po sesji juz nie ma tak dobrze, ale zawsze od czasu do czasu cos wpadnie.

Pozdrawiam.


Paweł - http://www.greenprogs.friko.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7011 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Pon 14 Lut 05, 21:53:41     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Najlepiej to jest się ustawić
Myślę o wyjęździw w tym roku za granicę - tj Francja Włochy a może Korsyka ale zawsze można zostać w tu i też zarobić z tym że 7 baniek na miesiąc to trochę mało
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Siwy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7034 (99%)
Poj. silnika: 600
Postów: 1676

Częstochowa Raków

Post Pon 14 Lut 05, 21:56:01     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no zagranica to nie jest zły pomysł... ale trzeba mieć trochę kaski na to, jakieś znajomości żeby sie dobrze ustawić...tak jak mówisz... po części mieć też sprawdzone miejsce pracy itp. itd.

znać język... ale nie zawsze jest to potrzebne... jak zbierasz ogórki na przykład... wtedy musisz wiedzieć tylko jak w danym języku jest OGÓREK i już wtedy wszystko rozumiesz jak do Ciebie coś mówią... Wink


Odblaski ratuja życie.

Umieszczanie w stopce tresci reklamowych (adresow internetowych, danych kontaktowych firmy, etc.) o charakterze komercyjnym jest usluga platna (100zl netto/m-c +23%VAT).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Hyde-Park Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy