wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Propozycje tras rowerowych

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Roztocze
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Nataszka Kobieta



Status: Offline
Dni: 6987 (99%)
Postów: 285
Wiek: 52

Częstochowa - Śródmieście

Post Wto 29 Lis 05, 11:35:31     Roztocze Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

---------- 10:18 29.11.2005 ----------

Konkurs ........... za lizaka

Nie wiedziałam jak zatytułować swoją propozycję więc niech będzie tak, oczywiście dla zwycięzcy będzie tytułowa nagroda. Co w zamian. Szykujemy trasę na Roztocze , tego pięknego jednak jak do tej pory nieodkrytego zakątka naszego kraju.i szukamy ciekawych miejsc, które naprawdę warto zobaczyć. Może macie jakieś propozycje, może coś ciekawego już widzieliście w tamtych regionach, a może będziecie mieli ochotę i czas poszperać Very Happy ( to nie znaczy że pójdę na łatwiznę i nic nie będę robić oczywiście ja też zabieram się do pracy) ale razem łatwiej .
Wypad będzie na 4 dni więc propozycji może być wiele. Za najciekawsze znalezisko Nagroda. Miłej zabawy.

JAK OPRACUJEMY TRASKĘ TO WRZUCĘ JĄ NA FORUM Smile

---------- 10:35 ----------

CHODZI MI NIE TYLKO O TAKIE TYPOWE PODSTAWOWE INFORMACJE JAK W PRZEWODNIKU ALE RÓWNIEŻ O TAKIE NP ,CYTUJĘ,,

Oprócz przyrody, spokoju, praktycznie bezludnych terenów, jest na Roztoczu południowym,J wiele miejsc po dawnych wsiach ukraińskich, sa to miejsca niezwykle interesujące,na terenie których mozna znaleźć wiele sladów po niegdysiejszych mieszkańcach:krzyże (które nie są zaznaczone na mapach), studnie, resztki fundamentów, zdarzają się nawet naczynia.Są to miejsca wyjatkowe, których zwykli turysci nie odwiedzają,zatem polecam ten typ turystyki każdemu, MOŻE ZNAJDZIECIE COŚ CIEKAWEGO Very Happy Very Happy Very Happy


Ostatnio zmieniony przez Nataszka dnia Pon 30 Sty 06, 13:21:50, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6960 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Wto 29 Lis 05, 12:36:22     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeden z ciekawych linków jakie udało mi się znaleźć w krótkim czasie:
http://www.roztocze.org.pl/index.php?option=com_frontpage&Itemid=1
Są linki do innych stron i opisy jakis rajdów, najważniejsze że tą stronę robią ludzie którzy tam mieszkają więc mozna i na priva ich coś zapytać i rozwinąć temat.
Drugi link:
http://www.roztocze.stalwol.pl/Roztocze/Html/Index.htm
i jeszcze
http://roztocze.pol.lublin.pl/Roztocze/
tematy: osobliwości i roztoczańskie tematy to chyba to czego szukasz
Jaki termin wyprawy ?


"Jaki trenig - taki czas"
"Ból przeminie - chwała pozostanie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
Reklama
Nataszka Kobieta



Status: Offline
Dni: 6987 (99%)
Postów: 285
Wiek: 52

Częstochowa - Śródmieście

Post Wto 29 Lis 05, 14:37:54     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No proszę pierwsze osobliwości, które mnie zaciekawiły

1) Zaklików (Równina Biłgorajska) - kościół cmentarny, którego ściany "wyłożono" tablicami zdjętymi z trumien tych, których tu pochowano(ciekawie wygląda)

2)Las Mosty - na Roztoczu odnaleźć można wiele zapomnianych kamiennych studni. Lokalizacja tej konretnej jest zaskakująca - wybudowano ją bowiem w dolinie potoku. Potok wprawdzie wyschnięty, ale zawsze.

3) Rawa Ruska - nagrobek zbudowany z pni skamieniałych drzew. ciekawe, ciekawe (tego pewnie nie zobaczymy, bo to część ukraińska) a warto

4) Bródki - krzyże morowe tego typu potrójne krzyże "morowe" stawiano zwykle na skraju wsi. Ten konkrenty znajduje się jednak w środku lasu.

CIEKAWIE SIĘ ZACZYNA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Jacek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6839 (97%)
Postów: 499

Poczesna

Post Wto 29 Lis 05, 19:05:56     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To też wydaje się być interesujące

www.wszia.edu.pl/wszia/forum16/roztocze.htm

i to

www.wszia.edu.pl/wszia/forum17/roztocze.htm


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Nataszka Kobieta



Status: Offline
Dni: 6987 (99%)
Postów: 285
Wiek: 52

Częstochowa - Śródmieście

Post Sro 30 Lis 05, 11:01:57     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

---------- 08:51 30.11.2005 ----------

WYOBRAŻCIE TO SOBIE:
Roztoczańskie bezdroża, pocięte gęstą siecią wąwozów, ozdobionych srebrzystymi potoczkami, skąpane w leśnej głuszy są jednym z największych wyzwań dla turystów pieszych oraz rowerzystów wszelkich opcji. Szczególnie zaś tych, którzy przedkładają zmagania z Dziką Przyrodą nad kontakty z dzikimi współbraćmi.
PODOBA MI SIĘ TEN CYTAT:
Stąd środkową część Roztocza miejscowa ludność nazywa „Piekiełkiem”, bo jak powiadają starzy ludzie: „- Oooo! – Po nie jednym wędrowcu Panie słuch wszelki zaginął”

---------- 10:01 ----------
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Jacek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6839 (97%)
Postów: 499

Poczesna

Post Czw 01 Gru 05, 23:21:46     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

---------- 22:15 01.12.2005 ----------

Dorzucę jeszcze coś takiego
www.149.156.142.12/molotow

---------- 22:21 ----------

chyba drobna pomyłka bo strona nie wchodzi, może tak
www.149.156.142.12/molotow/

Notatka dodana przez STi:
Wystarczy wyciąć "www." i wtedy chodzi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Jacek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6839 (97%)
Postów: 499

Poczesna

Post Nie 22 Sty 06, 11:07:43     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

I jeszcze ta stronka
http://republika.pl/freeride_roztocze/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
wizar Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7053 (100%)
Postów: 587
Wiek: 43

częstochowa - kawodrza dolna

Post Pon 23 Sty 06, 19:40:45     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no traski piekne mam nadzieje ze bede mial w tym roku nieco wiecej czasu na takie szalenstwa i mam nadzieje ze sobie co nieco pojexdximy bo jak widzialem zdjontka z wypadu bodajze do wisły to ash mnie w dołku scisnelo pozdro Smile


w p o s z u k i w a n i u k o n d y c j i !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu Tlen    
Nataszka Kobieta



Status: Offline
Dni: 6987 (99%)
Postów: 285
Wiek: 52

Częstochowa - Śródmieście

Post Pon 30 Sty 06, 13:36:23     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o wyprawę na Roztocze mogę podać termin wyprawy- wybieramy się w nocy z 28 na 29 kwietnia . Dowiadywałam się o połączenia nie są najgorsze , koszt niestety nie jest taki mały . Pociąg jest przyspieszony jest wagon na rowery , koszt biletu w jedną stronę wynosi 50 zł z rowerem. Jeżeli chodzi o powrót to częśc grupy wraca w środę 3, żeby na czwartek iść do pracy, a część która będzie mogła zostać jeżdxi do soboty. Jedziemy z obciążeniem to znaczy z namiotami, śpiworami (żeby zmniejszyć koszt wyprawy) . NAJWAŻNIEJSZE NA WYRAWĘ NIE ZABIERAMY OSÓB NIEPEŁNOLETNICH (to dla rowerzystów młodocianych). Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
piotrusb Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6929 (98%)
Postów: 838
Wiek: 33

Częstochowa - Ostatni Grosz

Post Pon 30 Sty 06, 18:20:43     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nataszka napisał:
NAJWAŻNIEJSZE NA WYRAWĘ NIE ZABIERAMY OSÓB NIEPEŁNOLETNICH (to dla rowerzystów młodocianych). Very Happy


Czemu nie zabieracie młodocianych :>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
MonteRochee Mężczyzna



Status: Offline
Przebieg: 7051 (100%)
Kondycha: 1726

Kawodrza Dolna

Post Pon 30 Sty 06, 23:03:27     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

piotrusb napisał:
Nataszka napisał:
NAJWAŻNIEJSZE NA WYRAWĘ NIE ZABIERAMY OSÓB NIEPEŁNOLETNICH (to dla rowerzystów młodocianych). Very Happy

Czemu nie zabieracie młodocianych :>


bo nie będą za Ciebie odpowiadać jak się coś stanie...



...pozdrowienia dla wszystkich rowerowych teoretyków...ja jak Speedy jeszcze żyję... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Tlen    
wizar Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7053 (100%)
Postów: 587
Wiek: 43

częstochowa - kawodrza dolna

Post Czw 02 Lut 06, 19:27:37     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmm to brzmi dumnie w tym roku chce maksymanie wykorzystac rower wiec na roztocze w chwili obecnej sie pisze. dawajcie znac jak bedzie blizej


w p o s z u k i w a n i u k o n d y c j i !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu Tlen    
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6960 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Czw 23 Lut 06, 14:03:17     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przypadkiem jeszcze jedna relacja z wycieczki po roztoczu:
http://www.koloroweru.pl/strony/rwm00_1.html


"Jaki trenig - taki czas"
"Ból przeminie - chwała pozostanie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6960 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Wto 21 Mar 06, 11:01:23     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A tu mapa moze się przydać:
http://www.bezdroza.com/?page=shop/flypage&product_id=1819&category_id=370d3420770d1a0801a0830871c1cecc
i
http://www.bezdroza.com/?page=shop/flypage&product_id=1405&category_id=370d3420770d1a0801a0830871c1cecc


"Jaki trenig - taki czas"
"Ból przeminie - chwała pozostanie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
Nataszka Kobieta



Status: Offline
Dni: 6987 (99%)
Postów: 285
Wiek: 52

Częstochowa - Śródmieście

Post Wto 18 Kwi 06, 9:34:44     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wypad na Roztocze już bardzo blisko, jak na razie deklaruje się na 100% 6 osób i jedna na 80% czy jest ktoś jeszcze chętny na wyjazd ponieważ nie wiemy ilu osobowy zamówić domek. Domek będzie w Suścu z tamtąd będziemy robić wypady żeby nie wozić całego majdanu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
wizar Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7053 (100%)
Postów: 587
Wiek: 43

częstochowa - kawodrza dolna

Post Wto 18 Kwi 06, 13:10:39     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wizar sie deklarujer na 100%


w p o s z u k i w a n i u k o n d y c j i !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu Tlen    
Nataszka Kobieta



Status: Offline
Dni: 6987 (99%)
Postów: 285
Wiek: 52

Częstochowa - Śródmieście

Post Sro 19 Kwi 06, 9:34:59     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ciebie juz wliczyłam Very Happy Wizarku (mój pies się buntuje nie chce szybciej chodzić............ Very Happy wiesz co mam na myśli) Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
wizar Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7053 (100%)
Postów: 587
Wiek: 43

częstochowa - kawodrza dolna

Post Sro 19 Kwi 06, 20:28:01     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wiem chyba sie domyslam no moje nogi tesh nie bardzo... zdecydowanie lepiej sie jexdxi na rowerq

dodano:

jush nie moge sie doczekac. bagaxnik zalozony swiatelka tesh. muj niebieski potwór znaczy potworzyca nabrala nieco masy ja nie wiem czy te moje tiogowe chapciuszki uniosa tyle ciezaru wlacznie ze mna...

bedzie na pewno suuper


no i znów ja ale tak wyszło:

napisze pare słówek o majowym wekendzie mam nadzieje że inni wypodowicze również opisza wrażenia.

wypad roztoczański rozpoczął sie w piatek właściwie to w sobote w nocy z piatku na sobote o drugiej niemiłym rozczarowaniem gdy pani konduktor pociagu swierdzila ze nie ma dla nas miejsc w JEDYNYM jadacym bezposrednio pociagu do lublina !! gdy zaczelismy marudzic powiedziala ze mozemy sie wpisac do ksiazki zazaleń - żenada.
No i cóż mozna poczac w nocy podralowalismy na dworzec glowny i szukalismy najblizszego polaczenia bele gdzie. hehe los nie byl dla nas tak bardzo okrutny ... a może.... wkońcu dotarlsmy do upragnionego lublina a wlasciwie nieco dale bo do zwierzynca - przez warszawe. tak podroz nas wykonczyla jadac w bydlecych warunkach ze w sobote jush zadno z nas nie mialo ochoty na rower no moze poza szaloną i wspaniała bikerką - nataszka..ale to jush ona sama napisze .. a zapomnialbym jechalismy zamiast 5 godzin to prawie 12 no przynajmniej tak to pamietam.

tereny przecudne... pogoda wyśmienita towarzystwo doborowe... no nic tylko jexdxic i tak tesh robilismy bylo superos.. jazdy po calym dniu no miodzio do tego wspaniala pogoda sloneczna dodam ze tylko tam bylo pieknie w majowy weekend.

zdjecia beda a i owszem... mam nadzieje że i ktos jeszcze sie wypowie na temat roztoczanskiego wypadu.

ja powiem tak warto bylo jechac zakochalem sie w tamtych terenach i jeszcze tam wróce.

pozdro dla rowerowych maniaków ktorym wciąż tak chce sie jexdxic !!!![/url]


w p o s z u k i w a n i u k o n d y c j i !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu Tlen    
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6960 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Pon 08 Maj 06, 9:33:34     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nataszka nie opylaj się czekamy na sprawozdanie z podróży bo wizarek jak zwykle bardzo zwięźle. No i foty mile widziane. Zastanawiam się czy się nie wybrać tam na wczasy oczywiście z rowerkami.


"Jaki trenig - taki czas"
"Ból przeminie - chwała pozostanie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
Nataszka Kobieta



Status: Offline
Dni: 6987 (99%)
Postów: 285
Wiek: 52

Częstochowa - Śródmieście

Post Pon 08 Maj 06, 14:22:25     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

---------- 10:21 08.05.2006 ----------

Nie opylam się tylko chcieliśmy zrobić opis ze zdjęciami i z mapką. Ale ok troszkę zdradzę

---------- 14:18 ----------

Jak jusz Wizar pisał droga była koszmarna, jechaliśmy jak bydło w jednym wagonie rowerowym gdzie było ok. 70 innych rowerów( z liczbą nie pomyliłam się ) bo własnie tyle osób wybierało się na Roztocze. Jak usłyszałam w Czewie że no jakoś się tak stało, że akurat dzisiaj nie dołączyli wagonu to piana mi poleciała z ust.Ale i tak mieliśmy szczęście że wogóle tam dotarliśmy. (nasze częstochowskie PKP jest do dupy Embarassed przepraszam za wyrażenie).
Jeżeli chodzi o samo Roztocze to tak, polecam Ci gorąco bo ja tak jak Wizar zakochałam się w tych okolicach i napewno w przyszłym roku tam jeszcze pojadę. W pierszym dniu jak dotarliśmy to zmęczenie brało górę, ale ja nie mogłam usiedzieć na miejscu i pognałam przed siebie. Moja pierwsza wyprawa trafiła akurat na obrzeża Roztoczańskiego Parku Narodowego, tych widoków, zapachu nigdy nie zapomnę to był widok jak z bajki.Jechałam przed siebie i wchłaniałam te krajobrazy. Kiedy skończył się pewien odcinek lasu przede mną rozpościerały się pola, mała wioska, słup z bocianami. Naprawdę nie miałam ochoty wracać do namiotu ale wiedziałam że chłopaki będą się niepokoić

---------- 14:22 ----------

Nasze wyobrażenia o Roztoczu były troszkę inne niż w rzeczywistości cały czas opieraliśmy się na słynnym zdaniu że: Roztocze to raj dla sakwiarzy a tu wielka pomyłka , ktoś nie dodał że owsze ale dla tych co jeżdżą po asfaltach. Dla nas to był raj bo doskonale znamy Jurę i powiem wam tylko, że gdybyęmy jeżdzili z sakwami to niczego byśmy nie zobaczyli. Raj dla sakwiarzy (hi, hi) tam były takie przewyższenia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6960 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Pon 05 Cze 06, 12:09:58     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oj nataszka, obiecanki cacanki ......


"Jaki trenig - taki czas"
"Ból przeminie - chwała pozostanie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
Yavanna Kobieta



Status: Offline
Dni: 6497 (92%)
Postów: 7

Cz-wa (Północ)

Post Pon 19 Cze 06, 17:36:27     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Błagam, napiszcie, w jakie miejsca dokładniej pedałowaliście, te wasze opisy zrobiły mi takiego smaka, że sama bym się chętnie wybrała na Roztocze... Smile Mam niestety problem z mapą - w księgarniach tylko ta ze środkową częścią (ktoś tu już wrzucał linka stronki, na której można ją kupić), albo przewodnik Pascala, w którym jest wprawdzie kilka propozycji tras (po 40-70 km, więc jakby to sobie posklejać, może coś by z tego wyszło), ale nie ma żadnej dużej mapy, tylko małe fragmenty -.-

Ja chcę na Roztocze!!! <lol>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Nataszka Kobieta



Status: Offline
Dni: 6987 (99%)
Postów: 285
Wiek: 52

Częstochowa - Śródmieście

Post Wto 20 Cze 06, 9:39:42     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Yawanno wypady robiliśmy ze Zwierzyńca bo tam mielismy obozowisko, wszystko szlakami i to głównie pieszymi bo rowerowych jest tam niewiele. Zajrzyj do Empiku na Dąbrowskiego tam kupiłam doskonałą mapę Roztocza są tam zaznaczone wszystkie szlaki. Mapa jest foliowana i o ile się nie mylę kosztowała ponad 20 zł ale warto za nią dać tyle bo jest bardzo dokładna. A żeby Ci zrobić jeszcze większą ochotę to powiem, że zakochasz sie w tych terenach jak ja. Okolice są naprawdę przecudowne, Polecam do zwiedzania Lublin, Zamość, Krasnobród . po drodze jest ciekawostka Zagroda Guciów(dzie nawet można zobać zaschniętą kupę dinozaura - według przewodnika) Zjazdy przepięknymi lessowymi wąwozami, ścieżynki wśród rozległych pól teraz będą w pełnym rozkwicie,szumy to poprostu roskosz dla oczu i uszu. Roztoczański Park naprawdę robi wrażenie chociaż nam udało się tylko zwiedzic jego niewielką część.Majac niewiele czasu bo tyko 4 dni według mnie zobaczyliśmy za mało i w przyszłym roku tam napewno jeszcze pojadę
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Yavanna Kobieta



Status: Offline
Dni: 6497 (92%)
Postów: 7

Cz-wa (Północ)

Post Wto 20 Cze 06, 15:19:13     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wielkie dzięki Nataszko! Bardzo mi pomogłaś i przekonałaś ^^ Mam tylko nadzieję, że nie spotka mnie to samo co Was, jeśli chodzi o pociąg ^^
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Nataszka Kobieta



Status: Offline
Dni: 6987 (99%)
Postów: 285
Wiek: 52

Częstochowa - Śródmieście

Post Wto 08 Sie 06, 14:14:09     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Po bardzo, bardzo długim okresie oczekiwania zdjęcia z Roztocza
http://nataszka.fotosik.pl/albumy/38449.html
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Propozycje tras rowerowych Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy