wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Hyde-Park

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
[Ogłoszenie] - Pierwsze urodzinki forum 8)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Speedy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7084 (100%)
Postów: 957

Raków, Mireckiego

Post Pon 28 Lis 05, 20:47:55     [Ogłoszenie] - Pierwsze urodzinki forum 8) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj spotkałem na mieście szczepana i przypomniał mi, że już wkrótce (za równy tydzień) forum będzie obchodzić pierwsze urodziny!

Także wypadałoby coś zorganizować! Może wielkią imprezę u piotrusiab? Mr. Green Może wypad do baru? Trzeba w każdym bądź razie to wielkie wydarzenie uczcić w jakiś szczególny sposób.

Rocznica wypada w Poniedziałek, dzień roboczy, więc pozostaje też kwestia tego czy oblewamy w niedzielę (przed pracą), czy w poniedziałek (po pracy) Smile

Przypominam - wszystko zaczęło się 5 grudnia 2004 roku, godzina 22:00 pod nazwą "Forum Częstochowskiej Masy Krytycznej". Patrz: archiwum


Tak, jeszcze żyję Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Jabber  
macus Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7083 (100%)
Postów: 545

Cz-wa (Zawodzie)

Post Wto 29 Lis 05, 21:36:39     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja bym reflektował. Generalnie wolę weekend bo w tygodniu ciężko przewidzieć czy będzie się miało czas. Czekam na wasze propozycje.


Arrow www.czestochowaforum.pl - nowy adres!

1 Kor. 10:23
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu Tlen Jabber  
Reklama
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7020 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Wto 29 Lis 05, 21:49:11     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja chyba też preferuję niedzielę Very Happy chociaż z reguły dysponuję czasem na okrągło Very Happy


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
piotrusb Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6959 (98%)
Postów: 838
Wiek: 33

Częstochowa - Ostatni Grosz

Post Sro 30 Lis 05, 9:50:08     Re: Pierwsze urodzinki forum 8) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Speedy napisał:
Może wielkią imprezę u piotrusiab?


No jasne, moja 3 piętrowa chata, z 20 łazienkami, 40 pokojami, windą, 4 basenami, 10 dżakuzi i kelnerami czeka Laughing Laughing Laughing Laughing


www.piotrusb.fotolog.pl
MISTRZ, MISTRZ CKM !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Speedy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7084 (100%)
Postów: 957

Raków, Mireckiego

Post Czw 01 Gru 05, 21:58:17     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

piotrusb napisał:
No jasne, moja 3 piętrowa chata, z 20 łazienkami, 40 pokojami, windą, 4 basenami, 10 dżakuzi i kelnerami czeka Laughing Laughing Laughing Laughing


Przecież dlatego zaproponowałem twoją rezydencję Razz Szczegóły ustalimy na GG Laughing




Także mamy ustalony termin na niedzielę, ale w które miejsce :> biznes-centrum, czy coś innego. Tylko nie próbujcie forsować wyjazdu do zaprzyjaźnionego lokalu w Kusiętach Razz


Tak, jeszcze żyję Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Jabber  
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6980 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Pią 02 Gru 05, 14:17:43     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

:/ :/ :/ Jadę na ślub ciotki do Wrocławia :/ Bez obaw... samochodem... xD


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
piotrusb Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6959 (98%)
Postów: 838
Wiek: 33

Częstochowa - Ostatni Grosz

Post Pią 02 Gru 05, 15:31:12     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Może do Da-Grasso np ?


www.piotrusb.fotolog.pl
MISTRZ, MISTRZ CKM !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Speedy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7084 (100%)
Postów: 957

Raków, Mireckiego

Post Sob 03 Gru 05, 20:30:12     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie ma człowieka, myślałem, że coś sie wymysli a tu... nic Surprised

Chyba wspolne świetowanie się nie odbędzie, bo nic nie zorganizowane :/ A szkoda... wielka szkoda Sad


Tak, jeszcze żyję Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Jabber  
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7020 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Sob 03 Gru 05, 21:57:26     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie no jak coś to się ustawiamy jakoś na kwadratach, ale proponowałbym wcześniej, bo wieczorek niestety mam zajęty :/
Myślę, że jak się umówimy o tuż po południu to będzie ok


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Speedy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7084 (100%)
Postów: 957

Raków, Mireckiego

Post Sob 03 Gru 05, 23:24:47     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Chyba już za późno na wszelkie umawiania się na jutro. Gdybyście coś ustalili, to zadzwońe po mnie (Ciebie Sławek nominuję!), to wpadnę.

A najrealniej to już na przyszły weekend coś obmyślać (nawet Arek się dostosuje! Mr. Green ), albo dać sobie wogóle spokój Confused


Tak, jeszcze żyję Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Jabber  
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7020 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Sob 03 Gru 05, 23:58:01     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To chyba tak, za mało ludzi zagląda, żeby można bylo coś konkretnego ustalić :/ niestety taki okres i trezba sięz tym pogodzić :/ mam tylko nadzieję, że uda się jeszcze coś skręcić, a co do jutra to masz rację Speedy, ustawiamy się na kiedy indziej


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
piter Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6907 (98%)
Postów: 1426
Wiek: 50

częstochowa-raków

Post Pon 05 Gru 05, 1:09:22     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

DZIŚ MAMY PONIEDZIAŁEK 5 GRUDNIA.......Pierwsze Urodzinki Naszego Forum.....no cóż , może nie jestem tu tak długo jak niektórzy , ale powiem szczerze - bez forum byloby ciu***** , ku**** ciu****** !!!!!!!.......dzięki forum poznalem ludzi , z ktorymi można pojeździć , pogadać , czasem posiedzieć przy "herbatce"...., jeździć w nocy na rowerku \wśród swoich znajomych nie moglem znaleźć chętnych\.......mam nadzieję , że forum przetrwa kolejny rok , i jeszcze jeden...i jeszcze.....i że wypady będą liczniejsze....i Speedy dalej będzie nad "nami" czuwał.....to mówiłem ja - piter
Wink


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6980 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Pon 05 Gru 05, 13:37:53     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No to Wszystkiego Najlepszego dla Naszego Forum i wszystkich jego wytrwałych userów. Oby tak dalej z tą herbatą, nocnomaskownicami i innymi niewątpliwymi zaletami wspólnego, forumowego jeżdżenia w qpie Very Happy
Aha:
"Łubu dubu, łubu dubu, niech żyje nam forum....yyyyyy..." eeeeeee qrna nie do rymu... xD xD xD


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7020 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Pon 05 Gru 05, 17:03:01     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No to od mnie również wszystkiego naj, naj, naj, szczególnie dla osób, dzięki którym powstało to forum Exclamation, dla osób, dzięki którym na co dzień śmiga ... itd. Abyśmy działali tak jeszcze wiele lat Very Happy


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
groszek



Status: Offline
Dni: 7084 (100%)
Postów: 3

Cz-wa

Post Pon 05 Gru 05, 17:21:22     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Z tej okazji życze Speedy'emu dalszych sukcesów oraz Wszystkim uzytkownikom dzięki którym to forum sie ciągle rozwija. Very Happy Very Happy Very Happy


Fantazja, fantazja, bo fantazja jest od tego, aby bawić się, aby bawić się, aby bawić się na całego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
MonteRochee Mężczyzna



Status: Offline
Przebieg: 7082 (100%)
Kondycha: 1726

Kawodrza Dolna

Post Pon 05 Gru 05, 17:27:07     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bez forum to chyba nie znalazł bym takich wymiataczy Twisted Evil , z mojego grona nikt tak nie jeździ jak my Very Happy , fajnie że minął ten rok w tak ciekawej atmosferze, pamietam początek, małe zawiązane grono Smile, z czasem coraz więcej ciekawych osób, no i dzięki niektórym z nas dalej ciągnie Smile. Więc życzę nam wszystkim, nastepngo takiego roku, a nawet i jeszcze ciekawszego Twisted Evil , jeszcze więcej ciekawych osób, żeby do nas dołączyło, zero zgrzytów, mega rozwoju na przyszłość i do zobaczenia na siodełkach Exclamation ^_^



...pozdrowienia dla wszystkich rowerowych teoretyków...ja jak Speedy jeszcze żyję... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Tlen    
Speedy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7084 (100%)
Postów: 957

Raków, Mireckiego

Post Pon 05 Gru 05, 19:36:45     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

groszek napisał:
Z tej okazji życze Speedy'emu dalszych sukcesów oraz Wszystkim uzytkownikom dzięki którym to forum sie ciągle rozwija. Very HappyVery HappyVery Happy


O proszę, nawet Groszek się znalazł Mr. Green Miło, że pamiętałeś :>

A ja dziękuję osobom, które na tym forum się wypowiadają, i wszystkim wesołym sponsorom Cool


Tak, jeszcze żyję Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Jabber  
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6991 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Wto 06 Gru 05, 8:05:42     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A ja życzę wszystkim, życzę wszystkim ... o kurka, no tak, znów się spóźniłem, szósty dzsisiaj.


"Jaki trenig - taki czas"
"Ból przeminie - chwała pozostanie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7020 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Czw 08 Gru 05, 20:57:13     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dobra Exclamation więc sprawa ma się tak:

Umawaimy się w sobotę, ok godziny 18 na kawadratach ( bez rowerqów Exclamation ) wybiearmy się do baru, gdzieś na CBC ( UWAGA Exclamation miejsce docelowe może jeszcze ulec zmienie ), kto reflektuje, to wraz ze Speedy'im zapraszmy Exclamation


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
MonteRochee Mężczyzna



Status: Offline
Przebieg: 7082 (100%)
Kondycha: 1726

Kawodrza Dolna

Post Czw 08 Gru 05, 22:34:50     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jeśli pójdziemy na balety to może uda mi się stawić Laughing



...pozdrowienia dla wszystkich rowerowych teoretyków...ja jak Speedy jeszcze żyję... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Tlen    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7020 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Sob 10 Gru 05, 21:35:44     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

---------- 12:46 10.12.2005 ----------

Skoro nie ma zbytniego zainteresowania i dyskusji, to ja ustalam Cool widzimy się o godzinie 18 na kwadratach, obecność obowiązkowa Twisted Evil

---------- 20:35 ----------

No i Po spotkaniu, frekwencja była powalająca :/ tłumy dążące przez całem miasto, dobrze, że nie było Nas więcej bo byśmy się w żadnym barze nie zmieścili :/


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Speedy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7084 (100%)
Postów: 957

Raków, Mireckiego

Post Sob 10 Gru 05, 22:13:57     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

szczepan napisał:
No i Po spotkaniu, frekwencja była powalająca :/ tłumy dążące przez całem miasto, dobrze, że nie było Nas więcej bo byśmy się w żadnym barze nie zmieścili :/


Rzeczywiście Sławek... Jeszcze jedna osoba i byśmy się nigdzie nie wcisnęli Confused Zapomniałem Ci powiedzieć, że 100 dni forum świętowałem tylko z Siwym Mr. yellow


Tak, jeszcze żyję Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Jabber  
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Hyde-Park Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy