wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Propozycje tras rowerowych

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Śniegowy wypad do Koszęcina
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Nataszka Kobieta



Status: Offline
Dni: 7006 (99%)
Postów: 285
Wiek: 52

Częstochowa - Śródmieście

Post Pon 21 Lis 05, 13:52:05     Śniegowy wypad do Koszęcina Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jest propozycja wyjazdu w niedzielę do Koszęcina. Wyjazd niestety o godz. 8,00(wiem, wiem co tak wcześnie Very Happy ) . Spotanie pod Cepelią. Trasy nie podam bo prowadzi przemiły Gregor ale trzeba się przygotować jak go znam na wertepy, pola, ścieżynki leśne mało uczęszczane. Ognisko będzie to pewne w leśniczówce lub uroczysku o pięknej nazwie Rande Vu.
Wyposażeniem roweromaniaka o tej porze roku jest przymusowo kubek bo zawsze możemy sobie zagrzać grzańca( napój tylko dla pełnoletnich Very Happy )
Śnieg nam nie straszny, jak będzie go zbyt wiele zawsze można skoczyć gdzieś bliżej. Straszny nam będzie tylko niesamowity mróz lub potoki deszczu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
yatza Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6760 (96%)
Postów: 155
Wiek: 51

Częstochowa - 1000lecie

Post Pon 21 Lis 05, 16:01:29     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nataszka napisał:
Jest propozycja wyjazdu w niedzielę do Koszęcina.


Przeze mnie propozycja przyjęta Smile Pozdrawiam... xD


..:: dum spiro, spero ::..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Reklama
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7008 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Pon 21 Lis 05, 17:23:47     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja też się szykuję, chyba, że po andrzejkach będę nieżywy :/ albo jak będzie bardzo brzydko :/ ale zawsze istnieje szanas że zarówno będę żył jak i że pogoda dopisze Very Happy


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6968 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Wto 22 Lis 05, 12:33:23     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W mordę z tą niedzielą :/ :/ :/ Nie dam rady... Rodzinka... Chyba że zabiorę teściową z obiadem na wyprawę xD xD xD


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Achaja Kobieta



Status: Offline
Dni: 6747 (95%)
Postów: 9
Wiek: 45

śródmieście

Post Wto 22 Lis 05, 13:00:21     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Godzina wyjazdu wcale nie jest taka najgorsza jesli wziac pod uwage jak wczesnie robi sie ciemno. tylko nie wiem jak po tych Andrzejkach wstaniemy.. Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu Tlen    
yatza Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6760 (96%)
Postów: 155
Wiek: 51

Częstochowa - 1000lecie

Post Wto 22 Lis 05, 13:59:06     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

---------- 12:53 22.11.2005 ----------

arektacana napisał:
Chyba że zabiorę teściową z obiadem na wyprawę


Zabierz, zabierz - kuchnia polowa się przyda Very Happy

---------- 12:59 ----------

a może wybierzemy się tutaj Cool Laughing - to tak na zachętę przed niedzielą... http://www.bikeboard.pl/index.php?d=przygoda&art=307


..:: dum spiro, spero ::..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7008 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Wto 22 Lis 05, 14:42:18     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dajecie, Exclamation , szkamy sponsora i jedziemy Very Happy tylko, że ja nie jestem sponsoerem :/
A tak na poważnie to extra sprawa, szkoda tylko, że moje możliwości finansowo logistyczne są takie słabe, bo to jest sposób na wyprawę życia na bike'u


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
yatza Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6760 (96%)
Postów: 155
Wiek: 51

Częstochowa - 1000lecie

Post Wto 22 Lis 05, 15:19:48     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

---------- 14:16 22.11.2005 ----------

Może kiedyś się uda zorganizować taką eskapadę. Bądźmy dobrej myśli, a tymczasem w niedzielę do Koszęcina Smile

---------- 14:19 ----------

Tylko cholerka narazie wszelkie prognozy są denne na niedzielę Sad Może jeszcze się cosik się zmieni? Deszczyk nie jest przyjemny o tej porze roku o_o No cóż jeśli będzie pogoda barowa to na pivko trza będzie się udać niewątpliwie Wink


..:: dum spiro, spero ::..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
MonteRochee Mężczyzna



Status: Offline
Przebieg: 7070 (100%)
Kondycha: 1726

Kawodrza Dolna

Post Wto 22 Lis 05, 21:54:07     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

yatza napisał:

a może wybierzemy się tutaj Cool Laughing - to tak na zachętę przed niedzielą... http://www.bikeboard.pl/index.php?d=przygoda&art=307


ahh same fotki już zachęcają i ślina cieknie Rolling Eyes Smile

btw: dla mnie andrzejki szykują się heem dość pozytywne, więc może być mega problem Laughing



...pozdrowienia dla wszystkich rowerowych teoretyków...ja jak Speedy jeszcze żyję... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Tlen    
yatza Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6760 (96%)
Postów: 155
Wiek: 51

Częstochowa - 1000lecie

Post Sro 23 Lis 05, 10:30:14     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie po takich imprezkach jeździło się w traski Wink W każdym razie wszystko teraz zależy od aury Smile Kto dopisze to dopisze... Zobaczymy...


..:: dum spiro, spero ::..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Nataszka Kobieta



Status: Offline
Dni: 7006 (99%)
Postów: 285
Wiek: 52

Częstochowa - Śródmieście

Post Sob 26 Lis 05, 18:48:16     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Embarassed Embarassed Bardzo mi przykro, ale dostałam sms że Gregor się rozchorował i jutrzejszy wypad niestety się nie odbędzie. Ja niestety ze względów zdrowotnych też nie pojadę (już na Masę musiałam wybłagać zgodę bo nie chcieli mnie puścić) wiem również, że pod Cepelią o 9 mają pojawić się osoby, które jednak gdzieś pojadą. Tych naprawdę wytrwałych zachęcam i już wam zazdroszczę Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
yatza Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6760 (96%)
Postów: 155
Wiek: 51

Częstochowa - 1000lecie

Post Nie 27 Lis 05, 13:00:09     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

NO niestety andrzejki okazaly się byc bardzo hucznie obchodzonym przededniem Wink i massakra dopiero sobie wstalem ze swojego katafalku
Ale zaraz zbieram się pochasać bo na k.... najlepszy rowerek?? Pozdro dla wytrwalych... Trzeba jechać, jechać.... jechać....


..:: dum spiro, spero ::..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
MonteRochee Mężczyzna



Status: Offline
Przebieg: 7070 (100%)
Kondycha: 1726

Kawodrza Dolna

Post Nie 27 Lis 05, 14:49:04     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

yatza napisał:
NO niestety andrzejki okazaly się byc bardzo hucznie obchodzonym przededniem Wink i massakra dopiero sobie wstalem ze swojego katafalku

ujć to ja jeszcze gorzej, wstałem pół godziny po Tobie Laughing jakoś przed 13 Embarassed Twisted Evil , może dało znać o sobie 40% i prawdopodobnie degustacja różnorodnego "gatunku" chmielu Laughing
to tak na marginesie, no a wypad to sami widzicie nic by z tego raczej normalnie nie wyszło, ponieważ "wspaniałą" mamy pogodę Confused



...pozdrowienia dla wszystkich rowerowych teoretyków...ja jak Speedy jeszcze żyję... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Tlen    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7008 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Nie 27 Lis 05, 15:05:32     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja też dzisiaj z dwóch powodów byłem nieosiągalny, po pierwsze pogoda (jak ja kofam deszcz), a po drugie ograniczny kontakt z rzeczywistością i ogranicznona zdolność ruchowa Wink jednym słowem K.. morderca


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6968 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Nie 27 Lis 05, 16:17:43     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

yatza napisał:
bardzo hucznie obchodzonym przededniem


MonteRochee napisał:
40% i prawdopodobnie degustacja różnorodnego "gatunku" chmielu


szczepan napisał:
ograniczny kontakt z rzeczywistością i ogranicznona zdolność ruchowa


Normalnie to już nie CFR tylko CCHR... Częstochowskie Chlorum Rowerowe xD xD xD


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
piter Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6895 (97%)
Postów: 1426
Wiek: 50

częstochowa-raków

Post Nie 27 Lis 05, 21:50:17     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

...nie wiem co jest grane , ale taką ściemą "że kac , że źle się czuję " to panowie daliście totalnego ciała..........przecież każdy widział jaka dziś z rana piękna pogoda była....trzeba było pisać - k**** nigdzie nie jadę , bo ch*** pogoda...wszystko na temat!!!!


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7008 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Nie 27 Lis 05, 22:13:27     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

piter napisał:
przecież każdy widział jaka dziś z rana piękna pogoda była....trzeba było pisać - k**** nigdzie nie jadę , bo ch*** pogoda...wszystko na temat!!!!



chciałbym dyskretnie zauważyć, że o pogodzie wspominałem, a dodatkek, którym było nienajlepsze samopoczucie tylko dodatkowo ptrzemówił za pozostaniem w domu Evil or Very Mad

Notatka dodana przez Speedy:
Tak jak Ci szczepan mówiłem... Coś za coś Very Happy Raz na jakiś czas można zaszaleć Smile. Przy okazji gratuluję złotego numeru posta (11111) Wink



© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6968 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Pon 28 Lis 05, 11:39:01     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Speedy napisał:


Przy okazji gratuluję złotego numeru posta (11111)

Zara, zara. Jak to 11111? Czemu licznik postów na Stronie Głównej pokazuje dużo mniej? O co chodzi? Confused

Notatka dodana przez szczepana:
no ja też z żadnej strony nie widzę 11111, licznik pokazuje dopiero niecałe 11 tys :/



Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Speedy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7072 (100%)
Postów: 957

Raków, Mireckiego

Post Pon 28 Lis 05, 17:30:18     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak najedziesz np na przycisk "Cytuj post" to w pasku statusu pokaze Ci sie na koncu numer ID posta. A liczba postów jest mniejsza, bo spora część z nich została skasowana, a numery się nie powtarzają.

Notatka dodana przez MonteRochee:
rzeczywiście tak jest, a teraźniejsza liczba postów na ten czas wynosi 11115



Tak, jeszcze żyję Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Jabber  
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Propozycje tras rowerowych Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy