wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Częstochowska Masa Krytyczna

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
XI Masa Krytyczna (listopad 2005) Idź do strony 1, 2  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Konrad Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6980 (99%)
Postów: 60

Częstochowa-Północ

Post Wto 15 Lis 05, 23:39:18     XI Masa Krytyczna (listopad 2005) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Najbliższa masa odbędzie się tradycyjnie w ostatni piątek miesiąca, czyli tym razem będzie to 25 XI. Zbieramy się o 18.00 na pl. Biegańskiego. Przejedziemy ulicami: Nowowiejskiego, Jana III Sobieskiego, Śląska, Kilińskiego, Jasnogórska, Dąbrowskiego i Alejami.

Aktualnie jesteśmy na etapie przygotowywania nowej strony masy i mam nadzieje, że będzie już w pełni aktywna na najbliższy przejazd. Dopóki jednak jej nie ma posty będę pisał tutaj i na stronie www.porozumienie.ids.czest.pl

W najbliższym czasie będziecie mogli również zobaczyć plakaty na mieście.

Pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
piter Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6877 (97%)
Postów: 1426
Wiek: 49

częstochowa-raków

Post Sro 16 Lis 05, 1:11:19     Re: 11 masa krytyczna Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Konrad napisał:


W najbliższym czasie będziecie mogli również zobaczyć plakaty na mieście.

....mam nadzieję , że będą "trochę większe" od ulotek z telepizzy Wink , a i jakoś "zamontowane" w widocznych miejscach....powodzenia Very Happy


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Reklama
MonteRochee Mężczyzna



Status: Offline
Przebieg: 7051 (100%)
Kondycha: 1726

Kawodrza Dolna

Post Sro 16 Lis 05, 1:40:44     Re: 11 masa krytyczna Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Konrad napisał:
Przejedziemy ulicami: Nowowiejskiego, Jana III Sobieskiego, Śląska, Kilińskiego, Jasnogórska, Dąbrowskiego i Alejami.


Mam nadzieje, że będą przynajmniej dwa okrążenia Cool Wink Idea



...pozdrowienia dla wszystkich rowerowych teoretyków...ja jak Speedy jeszcze żyję... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Tlen    
piter Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6877 (97%)
Postów: 1426
Wiek: 49

częstochowa-raków

Post Sro 16 Lis 05, 1:45:57     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

...co tam dwa!!!! Jak pogoda już będzie typowo zimowa to przy drugim ludzie dopiero zaczną się rozgrzewać.... xD Laughing xD


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
MonteRochee Mężczyzna



Status: Offline
Przebieg: 7051 (100%)
Kondycha: 1726

Kawodrza Dolna

Post Sro 16 Lis 05, 2:24:13     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

piter rozgrzać to się można po masie dopiero Laughing



...pozdrowienia dla wszystkich rowerowych teoretyków...ja jak Speedy jeszcze żyję... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Tlen    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6989 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Sro 16 Lis 05, 17:38:36     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Konrad napisał:
Aktualnie jesteśmy na etapie przygotowywania nowej strony masy i mam nadzieje, że będzie już w pełni aktywna na najbliższy przejazd. Dopóki jednak jej nie ma posty będę pisał tutaj i na stronie www.porozumienie.ids.czest.pl



Ja mam nadzię, że nawet jak strona ruszy to będziecie Nas informować o nowośćiach masowych tu na forum


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Konrad Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6980 (99%)
Postów: 60

Częstochowa-Północ

Post Sro 16 Lis 05, 18:35:09     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

oczywiscie postaram sie tez tutaj wrzucac wszystkie informacje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Konrad Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6980 (99%)
Postów: 60

Częstochowa-Północ

Post Sob 19 Lis 05, 22:48:07     Plakaty Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Szukamy osób, które mogłyby porozwieszać plakaty w związku z najbliższą masą. Chętni niech się tutaj zgłaszają.

Jak będziemy mieli już odbite plakaty to postaram się je jak najszybciej przekazać lub zamieszczę na forum.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Konrad Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6980 (99%)
Postów: 60

Częstochowa-Północ

Post Pon 21 Lis 05, 17:01:19     Plakty Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ponizej macie linka do plakatu.
http://www.masa.ids.czest.pl/masaplakat.jpg
Jeśli możecie to odbijcie je pare razy i rozwiescie w okolicy.
Mamy tez kolo 100 naszym plakatow, wiec jesli ktos chcialby pomoc nam w rozwieszaniu, niech sie ze mna skontaktuje.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
piter Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6877 (97%)
Postów: 1426
Wiek: 49

częstochowa-raków

Post Wto 22 Lis 05, 2:06:05     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

właśnie spłodziłem vlepkę na masę.....jestem tylko ciekaw czy wydrukują to tak żeby coś było widać Question ........nalepa uprawnia do 5% zniżki na sprzęt i serwis w "MAR-BIKE" do końca lutego 2006 , także zimowy przeglądzik i ewentualny zakup jakiś części można zrobić troszkę taniej , cena vlepy to 2,5 zeta max więcej info jutro......... Wink


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6989 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Wto 22 Lis 05, 14:57:10     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

piter napisał:
nalepa uprawnia do 5% zniżki na sprzęt i serwis w "MAR-BIKE" do końca lutego 2006



a łączą się zniżki Question jak tak to ja biore 20 Wink i kompletuję zimą całego bike'a Very Happy albo dwa Very Happy


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
MonteRochee Mężczyzna



Status: Offline
Przebieg: 7051 (100%)
Kondycha: 1726

Kawodrza Dolna

Post Wto 22 Lis 05, 21:30:49     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

szczepan napisał:
a łączą się zniżki Question jak tak to ja biore 20 Wink i kompletuję zimą całego bike'a Very Happy albo dwa Very Happy


mam nadzieje, że nie inaczej, wkońcu promocja świąteczna się zbliża Laughing



...pozdrowienia dla wszystkich rowerowych teoretyków...ja jak Speedy jeszcze żyję... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Tlen    
piotrusb Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6929 (98%)
Postów: 838
Wiek: 33

Częstochowa - Ostatni Grosz

Post Wto 22 Lis 05, 21:58:25     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak się łączą, to ja zamawiam 100 takich vlepek (to sobie wezmę jakieś wypasione rękawice i nowy kask) Laughing

Notatka dodana przez szczepana:
nie chcę Cię dołować ale 100 vlepek to 250 zł, za rękawice i kask zapłacisz niewiele więcej



www.piotrusb.fotolog.pl
MISTRZ, MISTRZ CKM !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Marcin Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6890 (98%)
Postów: 831
Wiek: 33

Cz-wa centrum

Post Czw 24 Lis 05, 12:55:32     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To ja mam lepszy pomysł niech każdy kupi po 1 a wchodzimy hurtowo i wtedy my zaoszczędzimy na vlepkach a promocja będzie hurtowa Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Speedy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7053 (100%)
Postów: 957

Raków, Mireckiego

Post Czw 24 Lis 05, 18:47:47     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Skończcie to głupie gadanie o Vlepkach.... Confused

Tak jak piter napisał:
Cytat:

* nalepa uprawnia do 5% zniżki na sprzęt i serwis w "MAR-BIKE"
* ważna do końca lutego 2006
* zimowy przeglądzik i ewentualny zakup jakiś części można zrobić troszkę taniej
* cena vlepy to 2,5 zeta max


I pytanko: czemu akurat MAR-BIKE? Wtykę masz? Smile




A co do właściwego tematu, to mnie na masie raczej nie będzie... najwyżej mogę wpaść "po cywilu". Powody? Brak przygotowania i sprzętu - nie mam zamiaru porywać się z motyką na słońce ( w zimę!? Razz ). Już nawet lody z consonni sobie dzisiaj odpuscilem (kolega zjadł Twisted Evil )

To tyle. Pozdro! Very Happy


Tak, jeszcze żyję Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Jabber  
macus Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7053 (100%)
Postów: 545

Cz-wa (Zawodzie)

Post Czw 24 Lis 05, 20:24:48     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Speedy napisał:

A co do właściwego tematu, to mnie na masie raczej nie będzie... najwyżej mogę wpaść "po cywilu". Powody? Brak przygotowania i sprzętu - nie mam zamiaru porywać się z motyką na słońce ( w zimę!? Razz ). Już nawet lody z consonni sobie dzisiaj odpuscilem (kolega zjadł Twisted Evil )

Co tu kłamać Speedy... Wymiękasz. Wink Chyba trzeba zastanowić się nad odebraniem legitymacji prawdziwego biker'a. Gdybym tylko był w mieście pojechałbym po ciebie i wziął (nawet na bagażnik, albo ramę Wink).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu Tlen Jabber  
MonteRochee Mężczyzna



Status: Offline
Przebieg: 7051 (100%)
Kondycha: 1726

Kawodrza Dolna

Post Czw 24 Lis 05, 20:59:15     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Speedy Exclamation Chcesz ostrzeżenie Question :> Laughing Wink



...pozdrowienia dla wszystkich rowerowych teoretyków...ja jak Speedy jeszcze żyję... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Tlen    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6989 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Czw 24 Lis 05, 22:09:38     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oj Speedy Exclamation bardzo nieładnie, ja słyszałem, że Maturzyści dostali zwolnienie z nauki na czas godzin 3 (180 minut) w godzinach 17:00 - 20:00 - przypadkiem, akurat wtedy, kiedy jest masa Very Happy więc obligatoryjnie jesteś na Masie, nie słyszymy żadnego "Nie" bo wjazd na chate jest możliwy Twisted Evil


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Speedy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7053 (100%)
Postów: 957

Raków, Mireckiego

Post Pią 25 Lis 05, 16:15:15     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Rochee... zawiało grozą Very Happy

Uwierzcie mi, że naprawdę bym chciał, bo straszszsznie mnie tam ciągnie. Będę na 100% pieszo, ale rower na pewno mnie nie wyciągniecie. Jak dla mnie sezon się już ostatecznie skończył i nie mam zamiaru robic czegoś, co się dla mnie źle się skończyczy. Już po ostatniej masie miałem problemy z gardłem. Nie jestem przygotowany na taką jazdę i nie chcę się popisywać.

Swoją drogą jestem już na wieczór umówiony... za to może w grudniu pojeździmy Surprised Wink


Tak, jeszcze żyję Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Jabber  
MonteRochee Mężczyzna



Status: Offline
Przebieg: 7051 (100%)
Kondycha: 1726

Kawodrza Dolna

Post Pią 25 Lis 05, 16:28:46     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Speedy napisał:

Swoją drogą jestem już na wieczór umówiony... za to może w grudniu pojeździmy Surprised Wink


Zawiało Randez Vous :> Mr. yellow

Speedy to w grudniu będziesz przygotowany jak teraz nie jesteś Question Smile Może przyjedziesz na nowym rowerze brata jeśli kupi Very Happy Question



...pozdrowienia dla wszystkich rowerowych teoretyków...ja jak Speedy jeszcze żyję... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Tlen    
Speedy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7053 (100%)
Postów: 957

Raków, Mireckiego

Post Pią 25 Lis 05, 16:35:43     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

MonteRochee napisał:
Zawiało Randez Vous :> Mr. yellow


Chciałbym, ale niestety nie Razz

MonteRochee napisał:
Speedy to w grudniu będziesz przygotowany jak teraz nie jesteś Question Smile Może przyjedziesz na nowym rowerze brata jeśli kupi Very Happy


Myślisz, że na to nie wpadłem??? Very HappyVery Happy Oczywiście jeśli kupi w tym roku...


Tak, jeszcze żyję Wink


Ostatnio zmieniony przez Speedy dnia Sob 26 Lis 05, 13:48:06, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Jabber  
piotrusb Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6929 (98%)
Postów: 838
Wiek: 33

Częstochowa - Ostatni Grosz

Post Sob 26 Lis 05, 10:08:54     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak tam było na Masie ? Macie jakieś foty ?


www.piotrusb.fotolog.pl
MISTRZ, MISTRZ CKM !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6950 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Sob 26 Lis 05, 13:45:46     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na Masie jak zwykle rewelka! Zwłaszcza sama końcówka, którą pokonaliśmy już bez policji śmigając pomiędzy samochodami ulicą Śląską. A po Masie to się dopiero działo... :> Wink


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
piotrusb Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6929 (98%)
Postów: 838
Wiek: 33

Częstochowa - Ostatni Grosz

Post Sob 26 Lis 05, 15:48:03     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Chętnie bym wczoraj przyjechał, ale aktualna pogoda nie dla mnie Cry


www.piotrusb.fotolog.pl
MISTRZ, MISTRZ CKM !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Marcin Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6890 (98%)
Postów: 831
Wiek: 33

Cz-wa centrum

Post Sob 26 Lis 05, 16:12:21     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja ze Speedy`m i Kaczorem byliśmy tylko na początku i to w dodatku „po cywilu” ale masa zaliczona może nie w 100% ale jest.Nie wiem jak oni ale ja obiecuje że się poprawie w przyszły miesiącu Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Częstochowska Masa Krytyczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy