wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Propozycje tras rowerowych

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Wypad w Góry Gorzkowskie Idź do strony 1, 2  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Nataszka Kobieta



Status: Offline
Dni: 6987 (99%)
Postów: 285
Wiek: 52

Częstochowa - Śródmieście

Post Pon 07 Lis 05, 10:13:22     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

---------- 08:56 07.11.2005 ----------

W piątek tj. 11.11.2005 r. wybieramy się w okolice Gór Gorzkowskich. Chcemy w końcu pojeżdzić po tych cudownych wąwozach. Jeżeli ktoś ma ochotę to spotkanie 7,30 pod Cepelią.Żeby uprzedzić wszystkie pytania:
- dlaczego tak wcześnie? bo dzień jest krótki a km sporo , ta pora roku nie dla śpiochów
- ile osób pojedzie? , nie wiem,
-ile km? ok. 100 (może być mniej)
- o której wrócimy? na pewno już będzie ciemno, należy wziąć oświetlenie
- jaka trasa (będzie prowadził Pablo Diablo, który zna dobrze tereny) będą las, pola, łaki mało asfaltu) jeżeli pojedzie Jacek też wprowadzi pewnie jakieś modyfikacje bo tamte tereny zna dobrze.
Dla osób które będą jechały z Rakowa, będziemy jechali na Olsztyn koło Gwardiana, możemy spotkać się na drodze rowerowej lub w samym Olsztynie. Wiem, że z Pawłem mamy spotkać się w Janowie o 9.
WYPAD WYPALI JEZELI NIE BĘDZIE PADAĆ Very Happy

---------- 09:13 ----------

Jacku , wiem, że Pablo Ci mówił jak będziemy jechać jeżeli znasz chociaż kawałek jego trasy to napisz Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Jacek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6839 (97%)
Postów: 499

Poczesna

Post Pon 07 Lis 05, 10:38:02     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

---------- 09:14 07.11.2005 ----------

A dlaczego to Jacek miałby nie jechać? Choć w sumie wszystko zależy od mojej lepszej połowy Very Happy Very Happy Very Happy

---------- 09:38 ----------

Do janowa wedle własnego uznania. Potem czarnym rowerowym do spotkania z czarnym pieszym, tam w prawo, potem w lewo przez Hucisko na skraj Bystrzanowic Dworu. Następnie w prawoi zaraz w lewo na Bukową Kępę. Stamtąd zjazd do pętli autobusowej w Gorzkowie Starym i na wprost do Wąwozu Międzygórze. Później wedle uznania - mnie się wydaje, że możnaby wrócić do asfaltu i albo pojechać na wprost albo w prawo przez Gorzków do żółtego szlaku (to ta duża górka) skręcić w lewo i przez Brzeziny i kolejny wąwóz do Trzebniowa. Stamtąd czarnym rowerowym do Moczydła i Przez Niegowkę do Poprzecznej szutrówki do Postaszowic. Na asfalcie w prawo I w lewo do wąwozu Tarnówki. Tam na wprost do Mzurowa i początkowo asfaltem. później wygodną szutrówką do Kacina. Potem na Ogorzelnik i niebieskim do Lutowca, Przewodziszowic, Zawady, Jaroszowa, Zaborze do Olsztyna.

Chyba jednak przesadziłem Very Happy Very Happy Very Happy . W razie braku czasu trasę można zmodyfikować. Czytaj "skrócić"


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Reklama
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6960 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Pon 07 Lis 05, 11:22:38     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dla tych z Rakowa proponuję spotkać się na pętli tramwajowej powiedzmy ok 7.50 akurat powinna dojechać grupa spod cepelii


"Jaki trenig - taki czas"
"Ból przeminie - chwała pozostanie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6949 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Pon 07 Lis 05, 15:21:48     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No to jesteśmy umówieni na 7:50 przy pętli tramwajowej na Kucelinie Very Happy Very Happy Very Happy Bo ja oczywiście się pisze...


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
ryś Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6718 (95%)
Postów: 57

Raków

Post Pon 07 Lis 05, 22:10:55     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no ładnie .... to znow bede musial gonic cala ekipe


edek dla tych co znają
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6960 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Wto 08 Lis 05, 8:06:07     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Niestety ja nie jestem pewien, raczej wszystko wskazuje na to że nie pojadę, ale kto wie ..... wszystko się zmienia z dnia na dzień.


"Jaki trenig - taki czas"
"Ból przeminie - chwała pozostanie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6949 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Wto 08 Lis 05, 12:27:03     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Qr.a!!! Ze mną na dziś już niestety też nic pewnego. Jeszcze wczoraj rano żona miała pracować w piątek a po południu już mówiła, że nie wie za bardzo czy będzie w pracy czy będzie miała wolne :/ Jakby miała wolne, to zorganizujemy coś na długi weekend... Eeechhh... jak ja zazdroszczę Nataszce i jej mężowi wspólnych, rowerowych zainteresowań... Na razie nie mówię nie co do wycieczki, ale już nie sieję zamętu. Jakbym miał jechać to poprostu przyjadę na zbiórkę.


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG


Ostatnio zmieniony przez Poisonek dnia Wto 08 Lis 05, 13:49:39, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
yatza Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6741 (96%)
Postów: 155
Wiek: 50

Częstochowa - 1000lecie

Post Wto 08 Lis 05, 13:20:50     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bardzo się cieszę na samą myśl o wyprawie. Oby pogoda dopisała, bez banglania. Brrr. Pozdrawiam...


..:: dum spiro, spero ::..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Achaja Kobieta



Status: Offline
Dni: 6728 (95%)
Postów: 9
Wiek: 45

śródmieście

Post Wto 08 Lis 05, 20:38:06     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pogoda na pewno bedzie ladna bo ja sie wybieram Smile Plan Jacka jest jest dosyc ambitny, mysle ze nawet przy niezlym tempie bedziemy smigac po ciemku ,bo dzien jest bardzo krotki. juz sie nie moge doczekac.. Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu Tlen    
Jacek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6839 (97%)
Postów: 499

Poczesna

Post Wto 08 Lis 05, 20:52:02     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No właśnie, plan rzeczywiście jest ambitny. Zorientowałem się po napisaniu posta. Pozostaje wierzyć, że parę słoneczek będzie nam przygrzewalo Wink Wink Wink


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
wizar Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7053 (100%)
Postów: 587
Wiek: 43

częstochowa - kawodrza dolna

Post Sro 09 Lis 05, 23:52:31     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a ja znów chory ....Sad

Notatka dodana przez szczepana:
albo mi się wydaje albo śmierdzi tu wykrętem Wink



w p o s z u k i w a n i u k o n d y c j i !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu Tlen    
yatza Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6741 (96%)
Postów: 155
Wiek: 50

Częstochowa - 1000lecie

Post Pią 11 Lis 05, 22:51:18     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dla mnie Pięknie było... Smile A dla Was??


..:: dum spiro, spero ::..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6989 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Pią 11 Lis 05, 22:58:00     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mnie się bardzo podobało Very Happy zajawkowa sprawa takie wspólne wypady, w przyszłym roku będę starał się docierać na więcej bo naprawdę warto Very Happy


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
yatza Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6741 (96%)
Postów: 155
Wiek: 50

Częstochowa - 1000lecie

Post Pią 11 Lis 05, 23:02:34     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oj Szczepan. dlaczego w przyszłym roku??...

Notatka dodana przez szczepana:
ano dlatego, że coś czuję, że w tym roku pogoda za bardzo nie pozwoli na tego typu wypady, no chyba, że się mylę



..:: dum spiro, spero ::..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
MonteRochee Mężczyzna



Status: Offline
Przebieg: 7051 (100%)
Kondycha: 1726

Kawodrza Dolna

Post Sob 12 Lis 05, 0:22:26     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

yatza napisał:
Oj Szczepan. dlaczego w przyszłym roku??...


a ja myślę, że jeszcze nic straconego

btw dzięki za wypad, było bardzo ciekawie Very HappyVery Happy, podobało się choć powrót mieliśmy wcześniejszy z Arkiem i szczepanem, ogólny dystans na mojej "busoli"
87.05 km, 4:22:21 h czas jazdy Wink



...pozdrowienia dla wszystkich rowerowych teoretyków...ja jak Speedy jeszcze żyję... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Tlen    
yatza Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6741 (96%)
Postów: 155
Wiek: 50

Częstochowa - 1000lecie

Post Sob 12 Lis 05, 10:23:58     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

MonteRochee napisał:
było bardzo ciekawie


Powiem Ci Monte, że zawsze jest ciekawie... i co ważniejsze zawsze coraz bardziej ciekawie Wink Oby więcej takich integracyjnych wypadów. Spotkania pokoleń tak też można określić nasze eskapady Smile
Tak a propos traski, którą wczoraj zrobiliśmy to szkoda, że pojechaliście wcześniej. Nocna jazda była najciekawsza - piachy i ciemny las rozświetlony wyłącznie przez nasze świeczki, kilka upadków na szczęście miekkich Wink


..:: dum spiro, spero ::..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6989 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Sob 12 Lis 05, 11:28:07     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

yatza napisał:
Nocna jazda była najciekawsza - piachy i ciemny las rozświetlony wyłącznie przez nasze świeczki, kilka upadków na szczęście miekkich



No właśnie to był powód mojego odłączenia się, niesety posiadam tylko lampkę pozycyjną, która drocgi nie oświetli mi ani kawałka, a jednak jeżdżąc w takich warunkach trzeba liczyć na swoje oświetlenie, a nie na cudze, moje nowe lampki są już w drodze, więć może następnym razem załapę się też i na nocną jazdę Very Happy


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
yatza Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6741 (96%)
Postów: 155
Wiek: 50

Częstochowa - 1000lecie

Post Sob 12 Lis 05, 11:47:17     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak fucktycznie konieczna jest przednia dobra świeczka, ja dodatkowo korzystam jeszcze z 5diodowej czołowki, która bardzo pomaga Wink Chociaż a propos korzystania z 'cudzego' to było tak jasno od naszych świeczek, że z satelity jakieś było nas chyba widać nieżle Wink. To jeden kilku nawet osobników bez lampek mogłoby skorzystać... Ale co swoje to swoje, przyznaję... Mr. Green


..:: dum spiro, spero ::..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
MonteRochee Mężczyzna



Status: Offline
Przebieg: 7051 (100%)
Kondycha: 1726

Kawodrza Dolna

Post Sob 12 Lis 05, 13:33:43     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Następnym razem pewnie już się skorzysta z nocnego ride'owania, przygotujemy się do samego końca, bo ciemny las... Mr. Green mnie rajcuje Very Happy



...pozdrowienia dla wszystkich rowerowych teoretyków...ja jak Speedy jeszcze żyję... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Tlen    
yatza Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6741 (96%)
Postów: 155
Wiek: 50

Częstochowa - 1000lecie

Post Sob 12 Lis 05, 21:33:22     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Las nocą jest cudo. Więc jeszcze w tym roku musimy gdzieś śmignąć... Już czas... Zbierzemy ekipę i pośmigamy póki pogoda dopisuje. Trochę chęci, świeczki, ciepłe ciuchy i grzejemy Smile


..:: dum spiro, spero ::..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Achaja Kobieta



Status: Offline
Dni: 6728 (95%)
Postów: 9
Wiek: 45

śródmieście

Post Nie 13 Lis 05, 11:39:11     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wpad w gorzkowskie byl rzeczywiscie super ,jazda po lisciach bez kasku ekscytujaca Laughing ale serio warto cos podobnego zrobic w przyszlym roku troche jak bedzie wiecej lisci na drzewach. dziekuje wszystkim ,ktorzy mnie nie zgubili Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu Tlen    
yatza Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6741 (96%)
Postów: 155
Wiek: 50

Częstochowa - 1000lecie

Post Nie 13 Lis 05, 11:52:29     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Achaja księżniczko Ty nigdy nie zginiesz. A poza tym sama siebie dobrze pilnujesz Wink........... Rok się jeszcze nie skończył.... więc...... liści może nie będzie ale zawsze można pobudzić wyobraźnię Wink


..:: dum spiro, spero ::..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6949 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Nie 13 Lis 05, 13:08:51     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Było rewelacyjnie. Żałuję że nie zostaliśmy do końca Laughing , ale niestety - obowiązki małżeńskie Laughing Dzięki wszystkim za towarzystwo, zwłaszcza za zaczekanie na mnie przy złapanej kiszcze. Czakam na więcej.
P.s. respect for womens...


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
yatza Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6741 (96%)
Postów: 155
Wiek: 50

Częstochowa - 1000lecie

Post Pon 14 Lis 05, 1:33:18     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Haha, Master czy masz komuś coś za złe?? Wink Kiszka to kiszka daleś sobie rade i cool kobieta to co innego... Kobiety są wspaniałe... a obowiązki małżeńskie swoją drogą... Pozdrawiam Smile

respect 4 yourself Wink


..:: dum spiro, spero ::..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Achaja Kobieta



Status: Offline
Dni: 6728 (95%)
Postów: 9
Wiek: 45

śródmieście

Post Pon 14 Lis 05, 20:30:31     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Arektacana zaluj zaluj ze nie zostales do konca Wink bo oczywiscie na koncu bylo najlepsze: jazda po cienku po lesie czarnym szlakiem, ktory zgubil sie nam jakos dziwnie na początku..

Notatka dodana przez MonteRochee:
każdy z "uciekinierów" tego żałuje, no ale cóż niektóre sprawy górą Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu Tlen    
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Propozycje tras rowerowych Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy