wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Hyde-Park

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Kwestia wulgaryzmów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wizar Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7083 (100%)
Postów: 587
Wiek: 43

częstochowa - kawodrza dolna

Post Wto 25 Sty 05, 21:59:52     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wiecie mam prośbę a raczej pytanko: czy mozna by postowac beż używania nagminnie wyrazów uznawanych powszechnie za niecenzuralne, bo MNIE TO NIE PRZESZKADZA i nic do tego nie mam a sam sobie lubię pobluzgać czasami ale myśle że oficyjalnie to po prostu nie wypada... jak coś to zbesztajcie mnie...


w p o s z u k i w a n i u k o n d y c j i !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu Tlen    
Siwy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7042 (99%)
Poj. silnika: 600
Postów: 1676

Częstochowa Raków

Post Wto 25 Sty 05, 22:03:40     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja tylko raz użyłem... w tym kawale o Kreciku i Zajączku... ale w normalnie nie używam... bez tego kawał by nie miał zbytniego sensu... jeżeli uraziłem to PRZEPRASZAM


Odblaski ratuja życie.

Umieszczanie w stopce tresci reklamowych (adresow internetowych, danych kontaktowych firmy, etc.) o charakterze komercyjnym jest usluga platna (100zl netto/m-c +23%VAT).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Reklama
Speedy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7083 (100%)
Postów: 957

Raków, Mireckiego

Post Sro 26 Sty 05, 22:57:43     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

MonteRochee napisał:
Zróbmy tak jak na innych forach jest.
Ktoś napisze wulgarne słowo to automatycznie wstawiają sie dwie gwiazdki i po sprawie Very Happy

Sorki, ale tu najwidoczniej nie można przenosić pojedyńczych postów do już istniejącego tematu Confused

Moja opinia w tej sprawie jest następująca:
Niby zaznaczyliśmy sobie w regulaminie, że nie wolno używać wulgaryzmów, jednak pojedyńcze nie rzucają się tak bardzo w oczy. Sam użyłem kilku na forum (zapomnialem się, albo coś cytowałem).

Co do propozycji MonteRochee, da sie to zrobić, ale muszę mieć listę wszystkich przekleństw i to na co mają zostań zamienione. Lepiej nie piszczie tego na forum Very Happy


Tak, jeszcze żyję Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Jabber  
Speedy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7083 (100%)
Postów: 957

Raków, Mireckiego

Post Pią 17 Mar 06, 0:28:45     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Prawie 14 miesięcy od poprzedniego postu w tym temacie, dopisuję co następuje:

Jak już pewnie zauważyliście, cenzurowanie słów wulgarnych już się pojawiło. Wygląda to mniej więcej w ten sposób: ~[ku...], ~[je...] itp.

Sporo przekleństw padało, a mamy tu całkiem sporo młodzieży, która nie powinna tego czytać (nie wiem, czy siebie zaliczać do tej grupy Razz ). Dodatkowo, na forum może zajrzeć każdy i wyrobić sobie o nas niezbyt przychylną opinię. W każdym, razie problemów, ze zrozumieniem być nie powinno. Ewentualnie można zrobić, że cenzurowanie wulgaryzmów będzie dotyczyło tylko niepełnoletnich (wiem, że to niesprawiedliwe).


Tak, jeszcze żyję Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Jabber  
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6979 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Pią 17 Mar 06, 9:39:18     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wiem, wiem... Ja to wszystko zacząłem, ale było to spowodowane zimową frustracją... Obiecuję już dawać dobry przykład i nie bluzgać... Very Happy


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7019 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Pią 17 Mar 06, 14:48:56     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Speedy napisał:
Ewentualnie można zrobić, że cenzurowanie wulgaryzmów będzie dotyczyło tylko niepełnoletnich (wiem, że to niesprawiedliwe).


Sprwaiedliwe, czy niesprawiedliwe, uważam, że jest to bardzo dobry pomysł, niech każdy kto ma mniej niż 18 ustawowo oraz ten kto się nie loguje ma ocenzurowane, reszta jak nie chce to może je poprostu omijać i nie czytać Mr. Green


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6990 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Pią 17 Mar 06, 16:03:42     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

E tam, głównie jeden z wątków zawiera ich ponad miarę i niech tak zostanie bo po to był założony Very Happy . Nie należy tez tego cenzurować w sensie wieku, co najwyżej można dodać notkę przy temacie: uwaga wulgarne !! Nie bądźcie świętsi od Papieża. :>
Zresztą nie wszyscy podają wiek.


"Jaki trenig - taki czas"
"Ból przeminie - chwała pozostanie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
MonteRochee Mężczyzna



Status: Offline
Przebieg: 7081 (100%)
Kondycha: 1726

Kawodrza Dolna

Post Sob 18 Mar 06, 11:35:56     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

outsider napisał:
Nie należy tez tego cenzurować w sensie wieku, co najwyżej można dodać notkę przy temacie: uwaga wulgarne !! Nie bądźcie świętsi od Papieża. :>
Zresztą nie wszyscy podają wiek.


no właśnie też uważam żeby zostało jak jest a słowa w temacie o zimie to inna sprawa, temat był właśnie po to załozony, jeśli ktoś nie czuje się na siłach to niech tego nie czyta Smile



...pozdrowienia dla wszystkich rowerowych teoretyków...ja jak Speedy jeszcze żyję... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Tlen    
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Hyde-Park Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy