wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Z życia rowerzysty...

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Najszybciej na rowerze.... :) Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Siwy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7012 (99%)
Poj. silnika: 600
Postów: 1676

Częstochowa Raków

Post Nie 06 Lis 05, 22:18:03     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pewnie tak, ale powiem Ci że jechałem tam ze znajomymi ostatnio (1 listopada) na motocyklach (250 , 600 i 650 cm3) i wszyscy zgodnie przyznali ze ta od Olsztyna jest lepsza, tj. bardziej stroma... czuć to po tym jak motocykl reaguje (spadek prędkosci) podczas podjazdu z manetką bez ruchu (czyli z próbą utrzymania stałej prędkości) Smile

to tak na marginesie...

pzdr


Odblaski ratuja życie.

Umieszczanie w stopce tresci reklamowych (adresow internetowych, danych kontaktowych firmy, etc.) o charakterze komercyjnym jest usluga platna (100zl netto/m-c +23%VAT).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
fr33 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6987 (99%)
Postów: 933
Wiek: 42

Częstochowa

Post Nie 06 Lis 05, 23:32:07     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

macus napisał:


Niezły zjazd jest też kiedy jadąc przez Srocko nie odbija się na Kusięta/Olsztyn tylko pojedzie dalej prosto. Nie pamiętam jaka to miejscowość, ale zjazd jest mniej ostry niż w Biksupicach, ale z 2-3 razy dłuższy.


Chodzi Ci pewnie o Malusy .. grubo tam jest Very Happy


Jurajski Klub Alfa Romeo
www.jkar.org
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Reklama
piter Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6877 (97%)
Postów: 1426
Wiek: 49

częstochowa-raków

Post Wto 08 Lis 05, 15:54:35     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

macus napisał:


O ile pamiętam dobrze to ponad 90 km/h! Górka w Biskupicach. Smile Samobójstwo. Very Happy

....chyba taksówką!!!!.....chętnie z kimś się tam wybiorę w przyszłym sezonie aby zobaczyć na własne oczy jak śmigacie.....zadowoli mnie nawet 80km\h!!!!!! Laughing Laughing Laughing


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
fr33 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6987 (99%)
Postów: 933
Wiek: 42

Częstochowa

Post Wto 08 Lis 05, 18:43:30     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tez bym chetnie zobaczyl jak ktos usiluje pedalowac powyzej 80km/h na "gorskim" Wink ..


Jurajski Klub Alfa Romeo
www.jkar.org
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
XeLiBrI Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6741 (96%)
Postów: 334

:] Częstochowa - Kambodrza :]

Post Wto 08 Lis 05, 18:53:40     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

chyba pare osób tu troszke zmyśla... Wink

ja osobiście podjeżdżałem ten podjazdzik, ale niestety tylko autem.... Sad Wink

w przyszłym roku możemy się tam wybrać grupką i pokażecie jak wymiatacie

80 km/h Laughing Mr. yellow

pozdro Wink

p.s. myśle, że na bIsupicach tyle się nie da wykręcić, ale każdy ma swoje zdanie Wink


http://budzik.fotolog.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Siwy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7012 (99%)
Poj. silnika: 600
Postów: 1676

Częstochowa Raków

Post Wto 08 Lis 05, 18:54:17     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

KU*WA!

LUDZIE! MACUŚ MA KOLARKE!!!!! Rolling Eyes Neutral Cool


Odblaski ratuja życie.

Umieszczanie w stopce tresci reklamowych (adresow internetowych, danych kontaktowych firmy, etc.) o charakterze komercyjnym jest usluga platna (100zl netto/m-c +23%VAT).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
macus Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7052 (100%)
Postów: 545

Cz-wa (Zawodzie)

Post Wto 08 Lis 05, 19:20:51     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hehehe. Gwarantuję wam że z odpowiednimi zębatkami wyciągnął bym na tym zjeździe i ponad 100 km/h bo na rowerze szosowym 70 to norma na tym zjeździe. Kiedy dochodzisz do tych 70 to już nawet nie ma sensu pedałować bo i tak nic to nie daje więc zdajesz się tylko na aerodynamiczną pozycję. Ale da się. Oj da. Smile


Arrow www.czestochowaforum.pl - nowy adres!

1 Kor. 10:23
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu Tlen Jabber  
XeLiBrI Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6741 (96%)
Postów: 334

:] Częstochowa - Kambodrza :]

Post Wto 08 Lis 05, 19:35:13     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

aha.... chyba, że tak.
zwracam honor Smile
nie wiedziałem, że masz kolarke,
a na górskim 80 km/h to trudno by było wyciągnąć Wink Razz .
a mieliście jakieś nieprzyjemne przygody podczas zjazdu ( zablokowanie koła itp. ) ?


http://budzik.fotolog.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
piotrusb Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6929 (98%)
Postów: 838
Wiek: 33

Częstochowa - Ostatni Grosz

Post Wto 08 Lis 05, 19:50:12     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Gdyby ktoś miał taką przygodę, to zapewne już by go nie było wsród nas Rolling Eyes Dlatego nie zjeżdżam zbyt szybko z takich górek, niedawno moja koleżanka wy*liła się na alejce - odkręciło się jej przednie koło i dziewczyna wylądowała w szpitalu z połamanymi żebrami i pocharataną twarzą... strach pomyśleć co by się stało jakby tak to koło się odkręciło podczas zjazdu z takiej górki Rolling Eyes


www.piotrusb.fotolog.pl
MISTRZ, MISTRZ CKM !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
piter Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6877 (97%)
Postów: 1426
Wiek: 49

częstochowa-raków

Post Wto 08 Lis 05, 21:02:12     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

....tak podejrzewałem , że posiadasz kolarkę mimo to chciałbym zobaczyć jak z tej górki pędzisz 80 km\h......możesz nawet założyć "sprinterskie" przełożenia.... Laughing Laughing Very Happy


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
MonteRochee Mężczyzna



Status: Offline
Przebieg: 7051 (100%)
Kondycha: 1726

Kawodrza Dolna

Post Sro 09 Lis 05, 0:36:37     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

piter napisał:
....tak podejrzewałem , że posiadasz kolarkę mimo to chciałbym zobaczyć jak z tej górki pędzisz 80 km\h......możesz nawet założyć "sprinterskie" przełożenia.... Laughing Laughing Very Happy


też jestem tego ciekaw na własne oczy, musimy się kiedyś umówić jak będzie sezon Twisted Evil Twisted Evil



...pozdrowienia dla wszystkich rowerowych teoretyków...ja jak Speedy jeszcze żyję... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Tlen    
macus Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7052 (100%)
Postów: 545

Cz-wa (Zawodzie)

Post Sro 09 Lis 05, 9:44:09     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie ma sprawy chłopcy. ^_^


Arrow www.czestochowaforum.pl - nowy adres!

1 Kor. 10:23
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu Tlen Jabber  
piotrusb Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6929 (98%)
Postów: 838
Wiek: 33

Częstochowa - Ostatni Grosz

Post Sro 09 Lis 05, 9:57:33     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale zamontujesz kamerę jakąś na licznik a później damy to na neta, ok ^_^ Question


www.piotrusb.fotolog.pl
MISTRZ, MISTRZ CKM !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6949 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Sro 09 Lis 05, 11:09:47     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Myślę,że w sprawie kolarki macus ma rację - 100 by się złamało, trzeba by tylko mocno się spiąć. A przynajmniej dla mnie 72 km/h na tej górce na góralu to już szczyt moich możliwości. Pamiętam, że szybciej nie byłem już w stanie kręcić.


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
piter Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6877 (97%)
Postów: 1426
Wiek: 49

częstochowa-raków

Post Sro 09 Lis 05, 22:38:58     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

....Nie ma takich możliwości , nie na tej górce!!!.....jak dokręci 85 to będzie super.....no chyba że da radę więcej....wtedy "oddam mu należne honory" Wink
....chyba sobie w przyszłym sezonie zrobimy zawody "na własną odpowiedzialność " .....KTO DA BARDZIEJ PO PEDAŁACH!!!! Wink


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
MonteRochee Mężczyzna



Status: Offline
Przebieg: 7051 (100%)
Kondycha: 1726

Kawodrza Dolna

Post Czw 10 Lis 05, 0:32:36     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

piter napisał:

....chyba sobie w przyszłym sezonie zrobimy zawody "na własną odpowiedzialność " .....KTO DA BARDZIEJ PO PEDAŁACH!!!! Wink


Hello I'm Johnny Knoxwille, welcome to Jackass.
Odcinek Niezły hardkor na dwóch kołach Laughing Wink



...pozdrowienia dla wszystkich rowerowych teoretyków...ja jak Speedy jeszcze żyję... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Tlen    
Nataszka Kobieta



Status: Offline
Dni: 6988 (99%)
Postów: 285
Wiek: 52

Częstochowa - Śródmieście

Post Czw 10 Lis 05, 11:28:37     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tyle razy zjeżdżałam z tej górki a takich prędkości nigdy nie osiągnęłam i nie osiągnę chyba że napakuję bagażnik sakwami, namiotem, śpiworem i jeszcze czymś tam to może jak będę cięższa to też osiągnę taką prędkość Very Happy
Takiej prędkości nie udało nam się osiągnąć zjeżdżając z góry do Pilicy (a gwrantuję wam, że jest o wiele większa niż ta z Biskupic czy Małus) maksymalnie wyciągnęłam 72 km i to z narażeniem życia bo nagle spadł deszcz , widoczność spadła do 0 i jeszcze wpadłam w poślizg Mad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Jacek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6839 (97%)
Postów: 499

Poczesna

Post Nie 13 Lis 05, 19:58:06     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jasne że ta górka w Pilicy jest o wiele bardziej "atrakcyjna" niż w Biskupicach i przede wszystkim dłuższa. Tam można dać po pedałach. Polecam na dłuższy wypadzik - może w przyszłym sezonie - będziecie mogli się sprawdzić.


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6949 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Nie 17 Lut 08, 17:15:03     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Odświeżam temat. W styczniu podczas jednej z wycieczek pojechałem w Górach Gorzkowskich 77,75. I powiem jedno: wiecej na przełożeniu 44 - 11 nie pojadę. NIE MOGĘ SZYBCIEJ KRĘCIĆ Exclamation


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Jacek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6839 (97%)
Postów: 499

Poczesna

Post Nie 17 Lut 08, 21:32:38     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Arku, nie w Górach Gorzkowskich, tylko zapewne zjeżdżając od Postaszowic do skrzyżowania Gorzków Stary - Gorzków Nowy. To tak tytułem uściślenia.


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6949 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Nie 17 Lut 08, 21:50:39     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oczywiście. Ale dla lepszej orientacji dla innych co do miejsca gdzie mnie tak nawiedzilo, napisałem o Górach Very Happy


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Sebiq Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5936 (84%)
Postów: 690

Częstochowa - Ostatni Groszek

Post Pon 18 Lut 08, 11:37:24     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pamiętajcie, że na tamtym skrzyżowaniu Gorzków Nowy / Stary, mimo że to my mamy pierwszeństwo przejazdu, tubylcy lubią to lekceważyć!! A dodam, że bywa też tam trochę piachu przed samych skrzyżowaniem... więc lepiej (bezpieczniej) wcześniej zacząć hamować.

A ja tylko 70 km/h poleciałem z biskupickiej górki. Ot, chciało mi się rozpędzać Wink


"Każdy, kto wykaże zdecydowaną inicjatywę,
może wyrwać się z kieratu codzienności."
Andrzej Zawada, himalaista (1928-2000)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
damzac Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7045 (100%)
Postów: 562
Wiek: 40

Myszków DWA KOŁA I PASJA

Post Wto 20 Maj 08, 10:17:32     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

w tym sezonie 67km/h zjazd do Olkusza




http://zabiegani.czest.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
marsman Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5864 (83%)
Postów: 732


Post Wto 20 Maj 08, 21:10:22     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

już od dłuższego czasu nie zwracam jakoś szczególnie uwagi na Vmax ale niech będzie:)
72 km/h jadąc przez las jaskrowski w kierunku cze-wy:) za autobusem:) na przełożeniu 42-14!!!
tak, kiedyś tak jeździłem ale to dawne czasy. młody byłem, sprawny. i ze znajomą zawodniczką trenowałem:) ja na góralu, Ona na szosówce...
ależ ja wtedy byłem szybki Cry
wtedy też rozkręcałem się do ok 60km/h bez ( ułatwień ) pokonując górki na drodze Częstochowa-Michałów Kłomnicki:)
a teraz...
echhh... wspomnień czar Cry
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
t3d1 (usunięty)







Post Nie 25 Maj 08, 11:39:40     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To może teraz pod górkę w Biskupicach kto z większą średnią prędkością podjedzie Smile
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Z życia rowerzysty... Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy