wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Z życia rowerzysty...

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
LIVESTRONG
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7014 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Sro 02 Lis 05, 23:27:44     LIVESTRONG Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam możliwość załatwienia dość tanio opasek LIVESTRONG, każdy chyba wie co to jest, cena jednej sztuki będzie się klarowała na poziomie 6 - 7 zł w zależności ile osób będzie chciało, jak ktoś jest chętny to proszę potwierdzenie na privie, ja zakładam kasę i opaski przywiozę na Masę, więc każdy kto będzie chciał to fajnie jak się pojawi,
opaski są w rozmairze Adult, czyli 20 cm długości,
zgłoszenia najpóźniej w ciągu 11-12 dni (od dzisiaj)
Polecam, ja sam też biorę


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved




Ostatnio zmieniony przez szczepan dnia Pon 28 Lis 05, 21:16:47, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Wojtek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6876 (97%)
Postów: 136


Post Sro 02 Lis 05, 23:30:29     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam taką opaskę jednak ze względu na obecny trend trzymam ją w szufladzie Wink


lubisz dziwnych ludzi ?? to klauna se namaluj.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Reklama
piter Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6902 (97%)
Postów: 1426
Wiek: 50

częstochowa-raków

Post Sro 02 Lis 05, 23:42:39     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

eeee , Szczepan jak ktoś chce taką opaskę lub podobną to wystarczy że kupi mamuni jakieś "babskie czytadło".....ostanio nawet właśnie tam je widziałem , a tak na marginesie - moim zdaniem przez ten kur***** sposób traktowania właśnie takich akcji (medialne szaleństwo i pajacowanie-kto ma więcej kolorów na przegubie)....dużo potencjalnych nabywców właśnie TEJ opaski zniechęciło się...bo z tego całego "zamotu" robi się totalny obciach...lecz to jest moje zdanie. Crying or Very sad
P.S...ostatnio gdzieś w radiu gadali , że teraz hiciorem są jakieś sznureczki...ale nie wiem czy z supełkami , czy bez... Wink


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Wojtek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6876 (97%)
Postów: 136


Post Sro 02 Lis 05, 23:45:56     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

piter napisał:
dużo potencjalnych nabywców właśnie TEJ opaski zniechęciło się...bo z tego całego "zamotu" robi się totalny obciach...lecz to jest moje zdanie.


nie tylko twoje bo wiekszosci ludzi, ktorych drazni to, że wiele osob noszacych TE opaski nawet nie wie o co w tym chodzi Confused


lubisz dziwnych ludzi ?? to klauna se namaluj.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
piter Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6902 (97%)
Postów: 1426
Wiek: 50

częstochowa-raków

Post Sro 02 Lis 05, 23:49:46     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Szczepan....chyba tu nie ma miejsca na ten "twój marketing" Laughing Laughing Wink ....................................czyżby mała "wtopa"????


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7014 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Sro 02 Lis 05, 23:50:31     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No fakt jest faktem ale ja uważam, że właśnie noszenie tej opaski nie jest obciachem ,an tomiast inne kolory tęczy odpadają Twisted Evil tamte to obciach i to niezły

No co jak nikt nie będzie chciał to trudno, ja zaproponowałem, bo zawsze wyjdzie taniej jak się zamówi więcej niż kupuje po jednej, no ale cóż


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
XeLiBrI Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6766 (96%)
Postów: 334

:] Częstochowa - Kambodrza :]

Post Czw 03 Lis 05, 20:28:14     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

szczepan napisał:
No fakt jest faktem ale ja uważam, że właśnie noszenie tej opaski nie jest obciachem ,an tomiast inne kolory tęczy odpadają Twisted Evil tamte to obciach i to niezły

własnie przez tamte LIVESTRONG stał się nielubiany przez tych, którzy wiedzą o co chodzi Sad , również denerwuje mnie to co opisał Wojtek, że ludzie nie wiedzą ogólnie o co chodzi w tym LIVESTRONG`u Sad


http://budzik.fotolog.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
mateusz Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7009 (99%)
Postów: 146
Wiek: 36

Częstochowa Północ

Post Czw 03 Lis 05, 21:10:04     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kupiłem sobie pierwszego "livestronga" tuż przed wakacjami- wtedy jeszcze niewiele osób wiedziało o co chodzi... z czasem przybyło mi trochę tych opasek i w tym momencie mam ich 8 (każda jest inna) ale nie zakładam żadnej. Zrobiła się z tego tandetna moda która początkowo mi się podobała, teraz już mi się nie podoba. Zatem teraz - wsadzę moje opaski do szuflady- żeby doczekały się lepszych czasów.
Wydaje mi się że niedługo sytuacja może być taka jak z popularnymi smyczami. Na początku trudno dostępne. Teraz taka smycz to gadżet każdej szanującej się firmy.


Smile Do zobaczenia na MASIE !!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
piotrusb Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6954 (98%)
Postów: 838
Wiek: 33

Częstochowa - Ostatni Grosz

Post Czw 03 Lis 05, 21:21:27     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a ja się zastanawiam czy sobie nie sprawić tej opaski - jeżeli cena nadal była by w granicach 6-7 zł to się na to piszę, ale na Masie odebrać bym jej nie mógł, najwyżej się gdzieś ustawimy i mi podasz jak już będą.


www.piotrusb.fotolog.pl
MISTRZ, MISTRZ CKM !


Ostatnio zmieniony przez piotrusb dnia Pią 04 Lis 05, 16:07:00, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6975 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Pią 04 Lis 05, 15:19:23     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak patrzę co tu piszecie i zastanawiam się czy sami nie jesteście jak ci wszyscy poopaskowywani... Czemu pochowaliście Livestrong`i do szuflad? Wstyd wam je nosić? Boicie się, że ktoś sobie o Was pomyśli "trendowiec"? Bo jesli tak to znaczy, że nosicie je właśnie dla szpanu a nie dla idei. Ja swoją noszę z dumą i wisi mi co inni o tym myślą. Ja wiem o co chodzi i to jest najważniejsze - noszę ją dla siebie a nie dla innych. I dlatego jej nie ściągnę i nie schowam pod poduchę aż doczeka "lepszych czasów". Noszenie tej opaski nie może być uzależnione od mody, ale od poglądów, a te nie powinny się zmieniać tylko dlatego że jakieś buraki wypuściły opaski promujące akcję pt.: "Zasypmy plaże piachem!!!"...


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7014 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Pon 28 Lis 05, 21:10:32     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dawno nieaktualne, zamykam


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Z życia rowerzysty... Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy