wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Imprezy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Będą jeszcze jakieś imprezy :?: Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KsRydzyk Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6049 (85%)
Postów: 203
Wiek: 33

Energetyków

Post Wto 10 Cze 08, 5:39:12     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mushu był 6-ty :]
a ja sie ciesze pozycja, bo to mój pierwszy raz, a rowerQ w porównaniu do innych, to nie miałem dobrego Wink mogę sie pochwalić, ze miałem gorszy rower od osób za mną Very Happy


http://img177.imageshack.us/img177/4101/rydzolaz8.jpg
http://img54.imageshack.us/img54/8152/ksrydzykja2.jpg
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
marsman Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5895 (83%)
Postów: 732


Post Sro 11 Cze 08, 20:53:44     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

---------- 21:29 10.06.2008 ----------

no bo rower to nie wszystko...
sam jestem tego doskonałym przykładem i dlatego zrobię to co zamierzałem już od jakiegoś czasu...
a czy będą jeszcze jakieś imprezy???
pewnie że będą!!!
II rodzinny rajd rowerowy organizowany w Rędzinach:) jutro będę wiedział więcej to napisze Laughing

---------- 20:53 11.06.2008 ----------

pomyłka... nie w Rędzinach a Rudnikach:) już 15, start z pod szkoły o 11:30:)
dla ciekawych napiszę, że impreza w zeszłym roku nawet mi się podobała chociaż czasem trochę się bałem w tej ciżbie jechać...
a z atrakcji: losowanie upominków ( różne pierdułki-rower z marketu, bidony, torebki podsiodłowe... ) a dla wszystkich uczestników koszulki ( bawełniane, calkiem dobrej jakości z logo PTTK "Dreptopitaki"(organizator) i znaczkiem Cemex ( sponsor)), kamizelki odblaskowe, odblaskowe naklejki na rower ( nie starczyło dla wszystkich ), samozwijające opaski odblaskowe no i grochówka z kuchni polowej Smile
rajd zdominowany przez dzieciaki ale każdy może wziąć udział, więc jeśli ktoś nie ma planów na niedzielę...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Reklama
Mushu123 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6592 (93%)
Postów: 308
Wiek: 38

Czestochowa - Wyczerpy

Post Pią 13 Cze 08, 14:52:56     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak to będzie maraton dla górskich to się wybiore Smile
Czekam na info Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6991 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Pią 13 Cze 08, 14:57:18     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Szybki XC:
http://www.ilkus.pl/olkusz,1,ida,2783.html


"Jaki trenig - taki czas"
"Ból przeminie - chwała pozostanie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
marsman Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5895 (83%)
Postów: 732


Post Pią 13 Cze 08, 15:18:38     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

o Olsztynie jeszcze się niczego nie dowiedziałem:( paskudnie ale całkiem brak mi czasu:(
a do Smolenia??? już zaczynam zwoływać kolegówSmile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Mushu123 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6592 (93%)
Postów: 308
Wiek: 38

Czestochowa - Wyczerpy

Post Pią 13 Cze 08, 18:29:11     Do "marsman Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A ta impreza w Rudnikach to mówisz, że teraz 15 będzie ?? :>
Jedziesz tam ??
Bo ja bym się wybrał tylko, że mam złożoną taką przejściową wersje roweru więc na nic się nie rzucam Smile
Napisz coś więcej gdzie to dokładnie się odbędzie itp.
A propo przejściowej wersji rowerka ;P

http://portal.bikefoto.pl/rower/zdjecie/31471/d03dcc98f8d6d6406a11204bd1247cc2/niezalogowany/d03dcc98f8d6d6406a11204bd1247cc2/niezalogowany/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
marsman Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5895 (83%)
Postów: 732


Post Pią 13 Cze 08, 19:22:27     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ot to taka wycieczka, każdy może jechaćSmile
start z Rudnik z pod szkoły. mnie nie będzie-o tej porze zapewne będę skacowany wracał z Zawad...
Krzysiek chyba będzie ( ten który z Wami wracał z Koszęcina, ale on już trochę mniej jeździ...).
a na rajd to nawet na składaku możesz jechać-mniej się będziesz wyróżniał Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
marsman Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5895 (83%)
Postów: 732


Post Pon 16 Cze 08, 17:49:51     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

http://www.olsztyn.ug.gov.pl/maratonkolarski2008.php
czyli jednak to ten maraton który w zeszłym roku objechałem z Mastersami:)
trochę szkoda że szosowy ale jeśli ktoś ma cienkie oponki...
i jeszcze coś-ten maraton to ja nie wiem skąd ma takie miano... 70 km, płasko, tylko kilka większych podjazdów???
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Mushu123 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6592 (93%)
Postów: 308
Wiek: 38

Czestochowa - Wyczerpy

Post Pon 16 Cze 08, 18:09:59     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A ty masz szose czy na górskim polecisz??
Ja tam w sumie bym się rzucił na góralu Smile
Może się uda przejechać Shocked
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
damzac Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7076 (100%)
Postów: 562
Wiek: 40

Myszków DWA KOŁA I PASJA

Post Wto 17 Cze 08, 11:55:02     moze sie czepiam, ale... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Szybki XC:
http://www.ilkus.pl/olkusz,1,ida,2783.html


25zł?buahaha Laughing o litości dla naszych kieszeni... za takie coś tyle kasy? organizatorzy chyba sie pozapominali tereny moze i ladne , ale bedzie to podobnie wygladalo jak w Kokotu w zeszłym roku z ta różnicą ze tam było za darmo...Smile dla porownania 25zł to polowa wpisowego powaznego maratonu:) no komęt... Laughing Smile Cool
co do Olsztyna to ciekawe... ciekawe... pokim nie pisza o wpisowym...Smile wybiore sie zobaczyc jak to bedzie wygladalo... planuje ktos na powaznie start (nie ze moze?)




http://zabiegani.czest.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Mushu123 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6592 (93%)
Postów: 308
Wiek: 38

Czestochowa - Wyczerpy

Post Wto 17 Cze 08, 12:37:56     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

---------- 12:37 17.06.2008 ----------

Ja się wybieram Smile
Zawsze to jakiś trening Smile

---------- 12:37 ----------

A w Kokotku będzie coś w tym roku jakieś XC ??

Moderowany przez arektacana:
Uprasza się szanownych userów o używanie opcji "edytuj" w przypadku konieczności dopisania coś do swojego posta.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
damzac Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7076 (100%)
Postów: 562
Wiek: 40

Myszków DWA KOŁA I PASJA

Post Wto 17 Cze 08, 14:30:00     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

podejrzewam ze nalezy sie spodziewac po Biegu o Nóż Komandosa czyli w październiku:)




http://zabiegani.czest.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
marsman Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5895 (83%)
Postów: 732


Post Wto 17 Cze 08, 15:57:48     kasa nade wszystko??? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mushu123 napisał:
A ty masz szose czy na górskim polecisz??

ja nie startuje, to w zeszłym roku to tak przez przypadek:) jechali to na koło siadłem:) w takich imprezach jadąc na góralu najczęściej jest jakieś ograczenie w szerokości opon 1,3 lub 1,5 nie pamiętam.

wpisowe???
jaki organizator takie wpisowe-wysoko się cenią
http://janow.pl/index.php?s=g&j=vs&a=63
w zeszłym roku przy okazji cyklu tych maratonów było też XC...
za 20pln nic, zero nawet trasa nie zabezpieczona Exclamation
choć tak może miało być??? takie urozmaicenie jak na pani z pieskiem która zaszła mi drogę albo rodzina z dziećmi idąca całą szerokością trasy???
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Mushu123 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6592 (93%)
Postów: 308
Wiek: 38

Czestochowa - Wyczerpy

Post Wto 17 Cze 08, 16:56:12     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ahm..to ja sobie podjade ale jak bedzie ograniczenie szerokości opony to odpadam :/ a pozatym 20 zł ??!! heh wątpliwe ąebym startował popatrzeć mogę ale nic więcej raczej ;P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Mushu123 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6592 (93%)
Postów: 308
Wiek: 38

Czestochowa - Wyczerpy

Post Pon 30 Cze 08, 18:13:31     :) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Marsman i jak byłeś się gdzieś ostatnio ścigać ??
Ja dziś pierwszy od jakiś 2tyg. porządniejszy trening zrobiłem :/
A 5 Lipca śmigam do Krynicy Smile na wakejszon Smile
No i z tego co wyliczyłem rano wstaje i jede bezpośrednio do Koszecina o ile ten wyścig wkońcu się odbędzie tego 12 ;P Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
damzac Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7076 (100%)
Postów: 562
Wiek: 40

Myszków DWA KOŁA I PASJA

Post Pon 30 Cze 08, 20:13:25     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mushu123 jak będziesz wiedział zarzuc wiecej info o tym wyscigu w koszecinie - 12 ale lipca czy sieprnia i o ktorej godzinie i co i jak tam... ps w krynicy we wrezesniu jest maraton zaliczany do Pucharu Polski;)




http://zabiegani.czest.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
marsman Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5895 (83%)
Postów: 732


Post Pon 30 Cze 08, 21:00:52     źle się dzieje Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie, nie ścigałem się nigdzie. więcej-ponad tydzień nie jeździłem na rowerze Crying or Very sad
wczoraj wreszcie udało mi się kilka km przejechać a na jutro mam propozycję od Sylwii na wspólną przejażdżkę Very Happy
zawsze to coś ale jeśli tak dalej pójdzie to nie uda mi się do ewentualnego wyścigu w Koszęcinie przygotować...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Mushu123 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6592 (93%)
Postów: 308
Wiek: 38

Czestochowa - Wyczerpy

Post Pon 30 Cze 08, 22:26:06     dobrze będzie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No to masz podobnie jak ja tylko, że ja jeszcze popiłem w week Embarassed
A wogule myślę, że mam dla Ciebie radosną nowinę gdyż będzie 2edycja Radzionkowa w sierpniu lub wrześniu Smile.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
marsman Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5895 (83%)
Postów: 732


Post Wto 01 Lip 08, 0:08:29     faktycznie dobra nowina... i tylko... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mushu123 napisał:
No to masz podobnie jak ja tylko, że ja jeszcze popiłem w week

"...Zbadano również wpływ dwunastotygodniowej diety zawierającej alkohol na syntezę białek u szczurów. Okazało się, że alkohol może obniżyć wskaźnik syntezy o 23 procent w mięśniu brzuchatym łydki i o 46 procent w mięśniach podeszwowych, ale nie oddziaływał na mięśnie płaszczkowate. Wszystkie wymienione mięśnie to mięśnie nóg. Dwa typy z nich, na które alkohol wpłynął niekorzystnie, to mięśnie szybkich skurczów. Mięsień płaszczkowaty jest mięśniem wolnych skurczów, mniej podległym procesowi wzrostu czy hipertrofii.

Co spowodowało zmniejszenie wskaźnika syntezy białek? Efekt taki odkryto w znacznym obniżeniu poziomy hormonu anabolicznego (IGF1) w organizmach zwierząt, którym podawano alkohol.

W ich systemie wchłaniania poziom krążącego IGF1 obniżył się o 42 procent. Pomiary substancji powiązanych z rozbijaniem białek wzrosły o 34 procent. Wykazano obniżenie syntezy białek i zwiększony rozpad protein mięśniowych. Badania szczurów pozwoliły wysnuć wniosek, że niekorzystny wpływ alkoholu na metabolizm w mięśniach ma związek z obniżeniem IGF1 we krwi i tkance mięśniowej..."

...i trudno się dziwić, że mi forma nie rośnie...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
damzac Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7076 (100%)
Postów: 562
Wiek: 40

Myszków DWA KOŁA I PASJA

Post Pią 04 Lip 08, 9:58:55     XC Koszęcin - 26 LIPIEC 2008 Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie ma jeszcze dokładnych szczegółów ale na stronie http://rowerowy.koszecin.pl/ podana jest już data zawodów na 26 lipca 2008 - no to Panowie zapowiada sie startowy okres, najpierw Koszęcin, pożniej Michałowice i zwieńczenie Istebną!

Kto sie pisze?




http://zabiegani.czest.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
magnum Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6388 (90%)
Postów: 646
Wiek: 46

1/2night

Post Pią 04 Lip 08, 12:24:11     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

na Koszęcin w tej chwili piszę się jedną nogą, drugą wpiszę się później, o ile nic niespodziewanego nie wyskoczy.


"Dla reguły mówiącej, że nie ma reguł bez wyjątków, wyjątek stanowi jedynie reguła mówiąca, że nie ma reguł bez wyjątków, ponieważ od tej reguły nie ma wyjątków"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Mushu123 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6592 (93%)
Postów: 308
Wiek: 38

Czestochowa - Wyczerpy

Post Pią 04 Lip 08, 13:11:23     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No ja Koszęcin obowiązkowo zobaczymy jak wypadne na tle zeszłorocznego wyścigu a reszta wyjdzie w praniu Wink
Mrasman grzej kopyta do 26 masz sporo czasu, a wyścig zapowiada się ciekawie Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
damzac Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7076 (100%)
Postów: 562
Wiek: 40

Myszków DWA KOŁA I PASJA

Post Pon 21 Lip 08, 13:01:42     Katorżnik: Cross Country !!! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Z przyjemnością informujemy, że pojawiła się nowa impreza towarzysząca IV Biegowi Katorżnika. 14 sierpnia 2008r. (czwartek) o godzinie 18:00 odbędą się zawody rowerowe "CROSS COUNTRY KATORZNIKA" w kolarstwie MTB.

Wyścig rozegrany zostanie na trasie składającej się z dwóch pętli o łącznej długości ok. 30 km (kobiety i młodzież 15 km). Trasa prowadzić będzie po ścieżkach i duktach leśnych o umiarkowanym poziomie technicznym z nielicznymi podjazdami i zjazdami wyznaczona częściowo po trasie Maratonu Komandosa.

Organizator: Agencja fotograficzna "Foto-Art" oraz Wojskowy Klub Biegacza "META" Lubliniec.

Program czasowy:
16:30 - Przyjmowanie zapisów
17:55 - Otwarcie zawodów
18:00 - Start grupy Elit oraz kobiet i młodzieży. (do startu zostaną dopuszczeni wszyscy chętni posiadają dwukołowy pojazd napędzany siłą mięśni – najlepiej gdy to będzie rower górski.)

Nagrody: Organizator przewiduje upominki i nagrody niespodzianki.

Uwagi końcowe: Do startu zostaną dopuszczeni tylko zawodnicy w kaskach. Komisję sędziowską powołuje organizator. Zawody odbędą się bez względu na pogodę. Zawodnicy startują na własną odpowiedzialność. Interpretacja powyższego regulaminu należy do organizatora. tel. kont. 0606-353-221 (Mirosław Szraucner)

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w zawodach oraz każdego chętnego przybywającego na Bieg Katorżnika już w czwartek o zabranie ze sobą roweru.


źródło:
http://www.biegkatorznika.pl/

http://www.eurocalendar.info/mp_index.php?dzial=1&action=7&code=6407


no i na takie zawody moge jechac, przynajmniej wiem w przeciwinstwie do Koszecina cos wiecej niz sama date startu...!




http://zabiegani.czest.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
marsman Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5895 (83%)
Postów: 732


Post Pon 21 Lip 08, 13:20:43     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ciekawe czy wyścig będzie miał coś z Biegu Katorżnika...
no i trochę dziwna godzina???
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Mushu123 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6592 (93%)
Postów: 308
Wiek: 38

Czestochowa - Wyczerpy

Post Pon 21 Lip 08, 14:37:01     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na dzień dzisiejszy ja jadę i do Koszęcina i do Kokotka Wink
Koszęcin to na 100% a Kokotek jeśli tylko nic nie wypanie po drodze to też tam jestem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Imprezy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy