wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Propozycje tras rowerowych

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zakon Cystersów w Rudach Wielkich Idź do strony Poprzedni  1, 2
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6982 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Pon 24 Paź 05, 12:52:36     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A ty od razu musisz demaskować. Uknuliśmy misterny plan i czekaliśmy na reakcję a ty nam tu z grubej rury ..... było sie wstrzymać Very Happy .

W takim razie wyjaśnienie gwiazdki:

* w tym odległość pokonana pociągiem. Samej jazdy rowerem ok 120 km.


"Jaki trenig - taki czas"
"Ból przeminie - chwała pozostanie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
MonteRochee Mężczyzna



Status: Offline
Przebieg: 7072 (100%)
Kondycha: 1726

Kawodrza Dolna

Post Pon 24 Paź 05, 12:56:06     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

outsider napisał:

* w tym odległość pokonana pociągiem. Samej jazdy rowerem ok 120 km.


no to wszystko wyjaśnia, coś podejrzana była ta gwiazdka Wink , a dystans 120 km całkowicie przyzwoity jak megamaraton Cool Very Happy



...pozdrowienia dla wszystkich rowerowych teoretyków...ja jak Speedy jeszcze żyję... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Tlen    
Reklama
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6970 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Pon 24 Paź 05, 12:57:06     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Very Happy Very Happy Very Happy He he he... Przepraszam za dekonspirację... Jak to powiedział kiedyś Janusz Rewiński: "I cały misterny plan też w pizdu!!!..." Nie no... naprawdę fajna wycieczka i przyzwoity dystansik. A zdjęcie poprostu rewelka!!!


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7010 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Pon 24 Paź 05, 17:30:42     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ładnie ładnie, to ja po poprzednim poście pomyślałem sobie, że nawet nie będę próbował z Wami jeździć Shocked bo trzy razy bym się przekręcił a nie przejecjhł a Wy tu takie wałki wprowadzacie, oj nieładnie


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Marcin Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6910 (98%)
Postów: 831
Wiek: 33

Cz-wa centrum

Post Pon 24 Paź 05, 20:04:14     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cóż mogę powiedzieć gratuluje wypadu i żałuje że mnie tam nie było ale może na kolejny wypad uda mi się załapać
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
nieroztropka Kobieta



Status: Offline
Dni: 6819 (96%)
Postów: 5
Wiek: 47

czestochowa

Post Pon 24 Paź 05, 20:27:02     yyyy... tiaaa... przepraszam Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

przepraszam Was bardzo ... wstyd mi przeokrutnie!
podobno czekaliście na mnie w gliwicach Embarassed
a ja się przeziębiłam i nie mogłam jechać.
owszem - mogłam dać znać na forum ale ... nie przyszło mi to do głowy Embarassed pusta łepetynka!
SKRUCHA!!
bardzo Wam zazdroszczę tej wyprawy. oglądam właśnie zdjęcia. żałuję, że mnie nie było Sad

Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
piter Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6898 (97%)
Postów: 1426
Wiek: 50

częstochowa-raków

Post Pon 24 Paź 05, 22:35:13     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nataszka ty jak zawsze skromniutka , ale jak wracaliśmy do Rud Wielkich to drugą cześć tego leśnego odcinka jechałem na końcu stawki zaraz za Iwoną ....no cóż miejscami to ona kręciła 34-36km\h i to nie jest wynik z kosmosu...nie jednego forumowicza by zajechała...a co do twojej kondychy to nie przesadzaj...zrobiłaś dobre parę kilosów więcej , bo jak zwykle "znałaś traskę".....na szczęście są tel. komórkowe Wink Wink Wink


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6982 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Wto 25 Paź 05, 7:48:12     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dodałem kilka wybranych fotek do galerii. Jak ktoś chce obejrzeć musi byc cierpliwy bo nie zmieniałem rozdzielczości więc ładują się pewnie długo. Sorry Speedy jak za wielkie to wywal ale nie miałem czasu przerabiać..


"Jaki trenig - taki czas"
"Ból przeminie - chwała pozostanie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6982 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Pią 18 Lis 05, 15:15:08     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W końcu się zebrałem i obrobiłem fotki jak należy. Dodatkowo jest sporo nowych, wcześniej nie zamieszczonych. Niektóre fotki to inwencja twórcza Laughing i próba oddania klimatu, poprawiłem też w niektórych kadr.


"Jaki trenig - taki czas"
"Ból przeminie - chwała pozostanie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Propozycje tras rowerowych Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy