wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Propozycje tras rowerowych

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zakon Cystersów w Rudach Wielkich Idź do strony 1, 2  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Nataszka Kobieta



Status: Offline
Dni: 6988 (99%)
Postów: 285
Wiek: 52

Częstochowa - Śródmieście

Post Pon 17 Paź 05, 9:54:05     Zakon Cystersów w Rudach Wielkich Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

---------- 08:50 17.10.2005 ----------

W niedzielę tj. 23 pażdziernika chcemy wybrać się do Rud Wielkich zwiedzić Zakon Ccystersów(podobno warto) i obejrzeć tamtejszą przyrodę . Czy warto myślę, że tak można poczytać na www.przyroda.katowice.pl

---------- 08:54 ----------

wszelkie informacje tj. godz. wyjazdu , cenę biletu podam po sprawdzeniu na PKP.nAJWAŻNIEJSZE: WYPAD ODBĘDZIE SIĘ JEŻELI NIE BĘDZIE LAŁO to ŻE BĘDZIE ZIMNO TO MUSIMY SIĘ DO TEGO PRZYZWYCZAIĆ Very Happy Very Happy Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6961 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Pon 17 Paź 05, 10:00:35     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jestem z Wami, czekam na kolejne info. Very Happy


"Jaki trenig - taki czas"
"Ból przeminie - chwała pozostanie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
Reklama
wizar Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7054 (100%)
Postów: 587
Wiek: 43

częstochowa - kawodrza dolna

Post Pon 17 Paź 05, 20:13:28     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jaki przewidujecie kilometrazyk bo ostatnio jakos nie czuje sie na silach na dlugie wycieczki jestem po lekkiej chorobie


w p o s z u k i w a n i u k o n d y c j i !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu Tlen    
MonteRochee Mężczyzna



Status: Offline
Przebieg: 7052 (100%)
Kondycha: 1726

Kawodrza Dolna

Post Pon 17 Paź 05, 22:13:34     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

o to by było dobre, pojechał bym gdzieś wkońcu, ale musze sprzęt skompletować jeszcze Mad



...pozdrowienia dla wszystkich rowerowych teoretyków...ja jak Speedy jeszcze żyję... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Tlen    
Jacek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6840 (97%)
Postów: 499

Poczesna

Post Pon 17 Paź 05, 22:28:08     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

---------- 21:26 17.10.2005 ----------

Jeśli nie będzie padać macie kolejnego chętnego

---------- 21:28 ----------

Jak by mi ktoś jeszcze wyregulował przerzutkę byłoby super


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6961 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Wto 18 Paź 05, 7:36:07     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kilka linków i już jest jasne po co chcemy tam jechać Very Happy :

http://www.k-k.pl/krystyna/rudy/rudy.html
http://fidel.waw.net.pl/medieval/cystersi/cystersi-rudy.htm
http://www.nedza.pl/lezczok.htm
http://www.rudy.za.pl/


"Jaki trenig - taki czas"
"Ból przeminie - chwała pozostanie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
Nataszka Kobieta



Status: Offline
Dni: 6988 (99%)
Postów: 285
Wiek: 52

Częstochowa - Śródmieście

Post Sro 19 Paź 05, 8:49:13     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

---------- 07:47 19.10.2005 ----------

Pociąg do Gliwic wycieczkowy czyli w 2 strony z rowerem 30,31 zł . Odjazd są 2 wersje 5,40 ( w Gliwicach 8,17) oraz 2 wersja 6,30 ( w Gliwicach 9,11)
Jacku dopasujemy się do Ciebie bo nie wiem gdzie będziesz musiał wsiadać.Pogodynka na forum nie przedstawia się na razie za ciekawie ale może się coś jeszcze zmieni.

---------- 07:49 ----------

Wizar jeżeli chodzi o km to nie wiem trasa pewnie częściowo będzie modyfikowana w czasie drogi
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Jacek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6840 (97%)
Postów: 499

Poczesna

Post Sro 19 Paź 05, 13:39:19     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeśli te pociągi zatrzymują się w Korwinowie to właśnie tam będę wsiadał, jeśli nie to w Poraju a w razie konieczności pojadę do Cz-wy z zastrzeżeniem z poprzedniego postu.
Bardziej mi odpowiada pociąg o 6.30, żeby nie zasypiać później na rowerze ale niech się też inni wypowiedzą.


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6961 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Sro 19 Paź 05, 14:02:00     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nawet nie chcę myślec o tym pociągu o 5:40, toż to ciemna,zimna noc.


"Jaki trenig - taki czas"
"Ból przeminie - chwała pozostanie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
wizar Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7054 (100%)
Postów: 587
Wiek: 43

częstochowa - kawodrza dolna

Post Sro 19 Paź 05, 19:58:23     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak mi rób tak mi dobrze czy wczesniej tym lepiej tylko powiedzcie czy bedzie jazda po zmierzchu bo nie mam oswietlenia a to jest dosc istotne dla mnie pozdro


w p o s z u k i w a n i u k o n d y c j i !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu Tlen    
Nataszka Kobieta



Status: Offline
Dni: 6988 (99%)
Postów: 285
Wiek: 52

Częstochowa - Śródmieście

Post Czw 20 Paź 05, 8:47:24     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

---------- 07:41 20.10.2005 ----------

Nie przewidujemy jazdy o zmroku i tak wracamy pociągiem a wyjazd będzie o 6,30 (śpiochy) to już robi się widno

---------- 07:47 ----------

No proszę patrząc na pogodynkę to zapowiada się nawet ładna pogoda Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
nieroztropka Kobieta



Status: Offline
Dni: 6799 (96%)
Postów: 5
Wiek: 47

czestochowa

Post Czw 20 Paź 05, 22:57:56     ja śpioch ... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja śpioch jestem zainteresowana. i chętnie pojadę ale mam taki tajny plan żeby dzień wcześniej odwiedzić znajomych w gliwicach i się u nich przespać. a rano jak wstanę wyspana to Was powitam na dworcu o 9:11. tylko jeszcze pytanie o długość trasy, bo na razie 70km to dla mnie wyczyn xD
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Nataszka Kobieta



Status: Offline
Dni: 6988 (99%)
Postów: 285
Wiek: 52

Częstochowa - Śródmieście

Post Pią 21 Paź 05, 11:39:45     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

---------- 10:35 21.10.2005 ----------

Nieroztropko bardzo się cieszymy, że będziesz z nami Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy dasz sobie radę a 70 km to bardzo dobry wynik, naprawdę nie wiem jaka będzie długość trasy bo w większości będziemy ją ustalać w trakcie jazdy.Chyba, że męska część się wypowie bo może mają już ustalone trasy Smile i wiedzą ile będzie km

---------- 10:39 ----------

Wiem ,że z Gliwic do Cystersów jest ok 25 km będziemy jeździć również po Parku Krajobrazowym ile tam zrobimy km nie wiem pewnie po drodze jest też wiele innych rzeczy do zobaczenia. Moja jazda z mężem wygląda tak, że jak spodoba nam się np. jakas dróżka to w nią wjeżdżamy (zawsze się gdzieś wyjedzie) a po drodze znajdujemy wiele ciekawych rzeczy Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
STi Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6861 (97%)
Postów: 606
Wiek: 43


Post Sob 22 Paź 05, 19:13:04     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wreszcie się zdecydowałem, jadę. Inne sprawy poczekają Wink Mam nadzieję że sprzęt wytrzyma, bo rowerek się coraz bardziej domaga nowego napędu Sad .


"Jeżeli zamkniesz prawdę, pogrzebiesz ją głęboko, ona rozkwitnie, osiągnie potężną moc, która w momencie eksplozji zniszczy wszystko, co stanie na jej drodze."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
wizar Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7054 (100%)
Postów: 587
Wiek: 43

częstochowa - kawodrza dolna

Post Sob 22 Paź 05, 20:11:35     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to na ktury pociąg mamy sie szykować !!!


w p o s z u k i w a n i u k o n d y c j i !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu Tlen    
STi Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6861 (97%)
Postów: 606
Wiek: 43


Post Sob 22 Paź 05, 21:37:04     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Z wcześniejszych postów wnioskuję iż na ten o 6.30, dla mnie to i tak w środku nocy Wink


"Jeżeli zamkniesz prawdę, pogrzebiesz ją głęboko, ona rozkwitnie, osiągnie potężną moc, która w momencie eksplozji zniszczy wszystko, co stanie na jej drodze."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
MonteRochee Mężczyzna



Status: Offline
Przebieg: 7052 (100%)
Kondycha: 1726

Kawodrza Dolna

Post Sob 22 Paź 05, 21:53:19     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

STi napisał:
...bo rowerek się coraz bardziej domaga nowego napędu Sad .


dlatego właśnie nie pojade Evil or Very Mad Sad musze czekać do końca tygodnia na nowe części Confused



...pozdrowienia dla wszystkich rowerowych teoretyków...ja jak Speedy jeszcze żyję... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Tlen    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6990 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Sob 22 Paź 05, 22:08:47     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a ja jestem umówiony (wprawdzie na 7:40 Very Happy to nie 6:00 Very Happy) z poza tym to mam średnio kasę na pociąg :/ szkoda bo chętnie bym się pofatygował


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
piter Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6877 (97%)
Postów: 1426
Wiek: 49

częstochowa-raków

Post Nie 23 Paź 05, 22:55:29     Re: ja śpioch ... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

---------- 20:24 23.10.2005 ----------

WOW!!!! NO DZIŚ TO PRAWDZIWE PRZEGIĘCIE...!!! 340,5 km*!!! ...średnia 20.....ogromne , rzekłbym nawet zaje***** , wyrazy szacunku dla 2 kobiet , które nam pięknie dotrzymywały koła, no cóż zabrakło nam ~20km , żeby napić się czeskiego piwka , a poza tym wielkie dzięki za wspaniałe towarzystwo dla wszystkich , którzy jeżdżą , a nie - "chcieliby"..........no coż , Nataszka nie planowała jazdy po zmroku , ale jazda była , i to hardkorowa...szczególnie odcinek w centrum Gliwic !!!!!!!!! ....\ale na pociąg zdążyliśmy\....ogólnie wspaniały czad...pogoda dopisała...ekipa również.... Exclamation Exclamation Exclamation

---------- 20:55 ----------

nieroztropka napisał:
ja śpioch jestem zainteresowana. i chętnie pojadę ale mam taki tajny plan żeby dzień wcześniej odwiedzić znajomych w gliwicach i się u nich przespać. a rano jak wstanę wyspana to Was powitam na dworcu o 9:11.


........ta...powitam...mmmm....rzeczywiście...., śpioch to z Ciebie - Nieroztropko przeokrutny , albo twój "tajny plan" jakiś do bani , bo choć szukaliśmy Ciebie przez kilka minut.....to , niestety , bezskutecznie...... Crying or Very sad Crying or Very sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Jacek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6840 (97%)
Postów: 499

Poczesna

Post Nie 23 Paź 05, 23:08:52     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

I ja też dziękuje wszystkim uczestnikom, przednia zabawa, miłe towarzystwo - gdyby tylko nie ten kilometraż Surprised Surprised Surprised


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6961 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Pon 24 Paź 05, 7:00:25     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak kilomtraż przeszedł najśmielsze oczekiwania a liczyłem na 60 parę km Laughing Laughing


"Jaki trenig - taki czas"
"Ból przeminie - chwała pozostanie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
Nataszka Kobieta



Status: Offline
Dni: 6988 (99%)
Postów: 285
Wiek: 52

Częstochowa - Śródmieście

Post Pon 24 Paź 05, 10:12:34     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

---------- 09:08 24.10.2005 ----------

Długość trasy macie podaną Very Happy , średnią trasy też a teraz może trochę opisu z tego co straciliście.Zakon cystersów naprawdę godny zobaczenia zwłaszcza piękna jest ta część, której nie dopadł remont widać na niej kawał historii, przepiękny park i ścieżka dydaktyczna, już nie mówię o kolorycie lasu o tej porze roku (który pewnie zauważyłam tylko ja bo Panowie przejeciali ją w tempie 33 km/na h) Very Happy a ja dyszałam za nimi podziwiając urok otoczenia nawet miałam okazję podziwiać 2 przepiękne motyle i to w pażdzierniku.
Przepiękny jest rónież Rezerwat ,,Łęższczok'' chociaż udało nam się zobaczyć tylko jego część ( wcześnie robi się ciemno) .Widok jest cudowny, wyopbraźcie sobie jeziora otoczone drzewami w róznych kolorach i masę ptactwa. Warto było dla tego widoku przelać litry potu Embarassed Man nadzieję, że to wszystko wyjdzie na zdjęciach.

---------- 09:12 ----------

Ale co muszę przyznać z taką grupą rowerzystów naprawdę wycieczka była super NO CHŁOPAKI MOŻNA PRZY WAS NABRAĆ KONDYCJI Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
STi Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6861 (97%)
Postów: 606
Wiek: 43


Post Pon 24 Paź 05, 11:53:48     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziekuję wszystkim za wspólną jazdę. Ci co nie byli niech żałują. Cóż jeszcze mogę dodać, skoro poprzednicy już ładnie wszystko opisali Question Chyba tylko zdjęcia.


"Jeżeli zamkniesz prawdę, pogrzebiesz ją głęboko, ona rozkwitnie, osiągnie potężną moc, która w momencie eksplozji zniszczy wszystko, co stanie na jej drodze."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6950 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Pon 24 Paź 05, 12:44:45     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

piter napisał:
340,5 km*!!! ...średnia 20.....

Co jest Qrna Olek Very Happy Confused Very Happy Jak wyjechaliście o 6:30 a post pitera jest napisany o 22:55 to jak w mordę wychodzi, że całość wycieczki trwała około 16 godzin... Średnia 20 km/h... to żeby zrobić 340 km trza jechać 17 godzin :> :> :> Cóś se chyba jaja robicie Very Happy Nie wliczać mi trasy pociągiem do przebiegu Exclamation Very Happy Very Happy Very Happy


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
MonteRochee Mężczyzna



Status: Offline
Przebieg: 7052 (100%)
Kondycha: 1726

Kawodrza Dolna

Post Pon 24 Paź 05, 12:50:21     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

340.5 km to wychodzi chyba z jazdą pociągiem Very Happy przecież taki dystans to pół kraju by przejechał Very Happy



...pozdrowienia dla wszystkich rowerowych teoretyków...ja jak Speedy jeszcze żyję... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Tlen    
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Propozycje tras rowerowych Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy