wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Warsztat - naprawa i serwisowanie sprzętu

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
[rower] - Który rower wybrać :?:
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
spryciarz Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6838 (97%)
Postów: 34

Częstochowa - Śródmieście

Post Sro 12 Paź 05, 22:24:22     [rower] - Który rower wybrać :?: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam! Chciałbym kupić rower do 1200zł . Mam kilka pomysłów ale nie wiem który rower wybrać,a tym bardziej nie znam sie na rowerach za świetnie i nie wiem który wybrać.Który z tych rowerów byście mi polecili. Mr. Green .

1. Kelly's Scarp http://www.kellys-bicycles.com/index.php?module=display&cat=1&class=3&prod=32
Są teraz promocje więc kosztuje 1100zł

2.Author Basic sx http://www.velo.com.pl/www_rowery2005/www_mtb2005/www_mtb12.htm#
Sądze że też na niego dostane zniżke. Very Happy

3.Giant Boulder http://www.giant-bicycles.com/pl/030.000.000/030.000.000.asp?model=10296
Ten też kosztuje 1100zł

Mam z tym niezły dylemat więc prosze o pomoc Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Speedy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7075 (100%)
Postów: 957

Raków, Mireckiego

Post Sro 12 Paź 05, 22:30:56     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na pierwszy rzut oka, poleciłbym Kellysa. Słyszy się, że mają to samo co konkurencja, ale są tańsze. Poczekaj na opinię Marcina - on ma Kelly's Scarp.


Tak, jeszcze żyję Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Jabber  
Reklama
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7011 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Czw 13 Paź 05, 0:17:11     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja również poleciłbym Ci Kelly'sa ma dość dobrą ramę (no może trochę ciężka) ale jak wiadomo ramka to podstawa, zawsze przecież możesz wymieniać osprzęt jak tylko będziesz miał kasę, ja już zrobiłem raz błąd z ramą i potem bardzo żąłowałem więc na Twoim miejscu zwróciłbym szczególną uwagę na szkielecik Very Happy


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6971 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Czw 13 Paź 05, 10:00:11     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Myślę że w tych trzech rowerach pod względem ramy nie ma zbyt wielu różnic. Ja jestem obiektywny, bo nie ujeżdżam ramy żadnej z tych firm i ja wybrałbym Authora. Jakby nie było jest to firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku polskim. Dobrze traktuje klienta, co nie jest bez znaczenia przy ewentualnej reklamacji. Rowerek w przyzwoitej wadze jak na tą klasę i z solidnym osprzętem. Stery i opny RITCHEY.. No no... Dobre obręcze i hample. Ja wybrałbym authora. Ale to moja opinia.


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Nataszka Kobieta



Status: Offline
Dni: 7009 (99%)
Postów: 285
Wiek: 52

Częstochowa - Śródmieście

Post Czw 13 Paź 05, 10:44:26     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja też polecam Ci Kellysa (ja mam Kellys Quarz) jeżdżę na nim już 2 sezon i jak do tej pory bez żadnej większej awarii (jak tak dobrze pomyśleć to nawet nie złapałam żadnej gumy Very Happy ) ale pewnie po zimowych szaleństwach trzeba będzie wymienic osprzęt.Wczesniej miałam Autora i też byłam z niego zadowolona ale zajeżdziłam go Laughing na śmierć
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Wojtek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6872 (97%)
Postów: 136


Post Czw 13 Paź 05, 14:34:35     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moim zdaniem author. jest lzejszy ma lepsze hample wiekszy skok ; zdecydowanie author Very Happy


lubisz dziwnych ludzi ?? to klauna se namaluj.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Marcin Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6911 (98%)
Postów: 831
Wiek: 33

Cz-wa centrum

Post Czw 13 Paź 05, 14:53:17     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja kilka miesięcy temu też miałem ten sam problem. Gianta odstawiłem na początku bo miał 21 biegowy napęd a zależało mi na 8 rzędowej kasecie . Wybrałem Kelly'sa i jestem z niego bardzo zadowolony. Jak na razie zmieniłem w nim tylko amorek bo capa T5 zajechałem w 2 miesiące ale może była to tylko wada fabryczna przecież wiele osób ma capa i jest z niego zadowolona. Oprócz tego jak to w kelly’sach bywa chwyty są kiepskiej jakości i szybko się ścierają zresztą widziałeś w piątek na zawodach. Reszta działa jak nalerzy a nawet lepiej Smile pozdrawiam i polecam Kelly’sa. Ale sie rozpisałem Mr. Green
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
spryciarz Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6838 (97%)
Postów: 34

Częstochowa - Śródmieście

Post Czw 13 Paź 05, 21:35:54     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bardzo dziękuje wszystkim za szybkie odpowiedzi, nie powiem ale tutejsze posty dały mi dużo do myślenia nad wyborem Very Happy Tak więc po dłuższym zastanowieniu rower Giant odpadł pierwszy gdyż nie miałem od początku do niego przekonania , więc zastanawiałem się nad Authorem i Kelly'sem. Niestety(albo i stety Wink ) do dłuższych oględzinach Authora zorietowałem się że ten rower został przeceniony na 1299 i już więcej rabatu sie nie da wytargować, więc podjąłem decyzje że kupuje kelly'sa Mr. Green . Rower dostane jutro po południu, i nie moge sie doczekać jak go przetestuje ^_^ Pozdro Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
piter Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6898 (97%)
Postów: 1426
Wiek: 50

częstochowa-raków

Post Czw 13 Paź 05, 22:34:35     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a ja bym wybrał Authora,zreszta już raz go wybrałem, za tą cene otrzymujesz porządny rowerek, na ramie o calkiem przyzwoitej geometrii-i tak jak pisal wczesniej Arek -ma naprawdę dobre hample,a oponki Ritchey'a toczą się aż miło, na obręczach jeżdżę już 3 sezon\to ich ostatni\ poza tym jak na początek osprzęcik Alivio to dobra podstawa,z czasem można wymieniać na wyższe grupy,mnie jeszcze do zakupu przekonały manetki-sprawdzone rapidfire-ale chyba moja ocena nic tu nie zmieni.....bo jak to mówią ....."już po herbacie" Wink


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7011 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Pią 14 Paź 05, 12:06:14     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A mnie się wydaje, że będziesz zadowolony Very Happy zresztą co byś nie wybrał to byś był Wink


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6982 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Pią 14 Paź 05, 12:25:31     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Chociaż jestem posiadaczem kellysa to wybrałbym jednak authora ze względu na wagę ramy, kellys ogólnie robi ciężkie ramy w porównaniu z konkurencją (mówimy i niższej półce). Ale jak już ktoś napisał, ta rada, to musztarda po obiedzie.


"Jaki trenig - taki czas"
"Ból przeminie - chwała pozostanie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
XeLiBrI Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6762 (96%)
Postów: 334

:] Częstochowa - Kambodrza :]

Post Pią 14 Paź 05, 19:35:05     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jak dla mnie to author, ale to ma byc rower dla Ciebie....


http://budzik.fotolog.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Warsztat - naprawa i serwisowanie sprzętu Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy