wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Ścieżki rowerowe w Częstochowie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
GW: Rowerzysto, włącz światło! Idź do strony Poprzedni  1, 2
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6989 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Sro 19 Paź 05, 19:31:39     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dlatego ja się zaopatrzę w coś trochę lepszego, planuję wydać około 20 na lampkę do przodu (bo obecna jest lipna), z tyłu mam Very Happy


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
MonteRochee Mężczyzna



Status: Offline
Przebieg: 7051 (100%)
Kondycha: 1726

Kawodrza Dolna

Post Sro 19 Paź 05, 19:49:20     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie no racja na przód musze kupic coś porządnego również jako, że planuje wieczorem też śmigać Cool



...pozdrowienia dla wszystkich rowerowych teoretyków...ja jak Speedy jeszcze żyję... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Tlen    
Reklama
piotrusb Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6929 (98%)
Postów: 838
Wiek: 33

Częstochowa - Ostatni Grosz

Post Sro 19 Paź 05, 20:43:21     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Muszę sobei kupić do tyłu, bo stara mi upadła i nie działajet Rolling Eyes


www.piotrusb.fotolog.pl
MISTRZ, MISTRZ CKM !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6949 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Czw 20 Paź 05, 10:43:26     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

http://allegro.pl/show_item.php?item=67201814
Naprawdę polecam. Aukcji z tym typem jest zresztą pełno na Allegro. Mam taką przednią. Jest tania i naprawdę mocna. Daje silne, białe światło z 4 diód. Światło ciągłe i przerywane - w zasadzie niezgodne z przepisami Very Happy . Jakby ktoś chciał zobaczyć jak świeci będę miał na Masie.


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
yatza Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6741 (96%)
Postów: 155
Wiek: 50

Częstochowa - 1000lecie

Post Czw 20 Paź 05, 11:00:31     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Lampki lampkami, ale cóż za piękna głowa szanownego gwiazdora szczepana bez kasku Wink chociaż do fotki przewieszony na kierze, litości... Very Happy Pozdrowionka...


..:: dum spiro, spero ::..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6989 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Pią 21 Paź 05, 17:25:06     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No niestety nie posiadam :/ jeszcze, a artykuł jest o tym, że być widocznym a nie o kaskach Wink


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Andrzej Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6898 (98%)
Postów: 594
Wiek: 34

Częstochowa - Raków Zachód

Post Pią 21 Paź 05, 18:12:06     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mysle za na artykul o kaskach tez przyjdzie czas Smile


http://luda.eu/ fotografia na zamówienie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6989 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Pią 21 Paź 05, 20:33:30     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jak dobrze pójdzie to mam szanse do niego załapać Very Happy tylko najpierw zaopatrze się w kask Very Happy


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
yatza Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6741 (96%)
Postów: 155
Wiek: 50

Częstochowa - 1000lecie

Post Pon 24 Paź 05, 10:07:37     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że o lampeczkach, sorki, że wprowadziłem zamieszanie Wink Mam nadzieję, że nikt nie zginął: Very Happy A tak swoją drogą wracając do tematu, jakie oświetlonko polecilibyście z obecnie dostępnych na rynku. Takie, żeby po mieście spokojnie i po lesie po zmroku śmigać (z tych diodowych wynalazków)? Oczywiście ergonomia i ekonomia to miary, z których ekonomia jest nieco bardziej istotna dla mnie Wink do 150zł
Pozdrawiam....


..:: dum spiro, spero ::..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6961 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Pon 24 Paź 05, 10:30:40     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Chłopie do 150zł jeśli chodzi o oswietlenie to można juz zaszaleć, bo jeśli chodzi o jazdę po mieście to starczą Ci lampki za ok 70 zł a i po lesie pojeździsz. Moim zdaniem taka 5 diodowa na przód wystarczy i nie musi byc koniecznie firmowa cena ok 30-50zł. Na tył kupisz za 8 zł. Obecnie koledzy testują naprawdę różne oświetlenie np czołówki, i może coś napiszą. Ja posiadam zestaw o którym pisałem i po lesie nie było problemu, chociaż wiadomo więcej światła zawsze się przyda.Obecnie też myslę dodatkowo o jakiejś czołówce.


"Jaki trenig - taki czas"
"Ból przeminie - chwała pozostanie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
yatza Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6741 (96%)
Postów: 155
Wiek: 50

Częstochowa - 1000lecie

Post Wto 25 Paź 05, 14:47:33     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oglądałem wiele lampek, osobiście posiadam SIGMA Ellipsoid, ale wciąga baterie dość szybko i po mieście muszę oszczędzać na świetle Smile Mam jednak większe zaufanie do firmowych rzeczy... CatEye muszę sprawdzić... Rownież myślałem o czołówce ale najpierw porządna do przodu... Czekam na info o czołówkach. Jak coś dobrego do przodu spotkasz outsider to daj cynk proszę...


..:: dum spiro, spero ::..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6989 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Wto 25 Paź 05, 15:12:03     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

yatza napisał:
ale wciąga baterie dość szybko i po mieście muszę oszczędzać na świetle


Jeśli bardzo szybklo zasysa Ci batreie to proponuję zaopatrzenie się w akumulatorki Very Happy może na początku wdatek spory ale później masz luksus Very Happy ja od roku nie kupowałem baterii choć na bierząco używam do Dicmana i aparatu Very Happy naprawdę opłaca się


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
STi Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6860 (97%)
Postów: 606
Wiek: 43


Post Wto 25 Paź 05, 17:18:46     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeśli zamierzesz jeździć w nocy po lasach itp. i masz nadmiar gotówki to polecam CatEye HL-EL500 . W porównaniu z innymi i niestety tańszymi diodówkami świeci ZARĄBIŚCIE. Myśle że uczestnicy nocnych wypadów potwierdzą moją opinię. Niestety baterie też chyba sobie "zjada", ale to wnioskuję jedynie ze specyfikacji (może Nataszka napisze coś więcej na ten temat Question ). Sam mam Smart Triple Beam i nie jest taka zła, ale do SZYBKIEJ I KOMFORTOWEJ jazdy nocą po lesie się za bardzo nie nadaje. Można śmigać nocą po lesie, ale przy wyższych prędkościach jest już kiepsko (tyle że ja trochę przyślepawy jestem Wink ). Dość rozsądnie obchodzi się z bareriami, jednak niestety jest na 3 paluszki AAA Sad. Jeśli jeżdzisz nocą zarówno po lesie jak i w mieście to moim zdaniem (można się z nim nie zgodzić) polecam 2 lampki - jedna do miasta abyś był widoczny a druga w dalsze tereny. Chyba że masz coś z Adama Słodowego to polecam wykonać coś samemu, gdyż zapewne będzie znacznie taniej Wink Podawałem kiedyś ciekawy link, a oto i on http://www.dansworkshop.com/Monster%20Quartz%20Halogen%20Bike%20Light.shtml


"Jeżeli zamkniesz prawdę, pogrzebiesz ją głęboko, ona rozkwitnie, osiągnie potężną moc, która w momencie eksplozji zniszczy wszystko, co stanie na jej drodze."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
piter Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6876 (97%)
Postów: 1426
Wiek: 49

częstochowa-raków

Post Wto 25 Paź 05, 21:35:47     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A ja coś odnośnie odblasków.....właśnie dostałem "nowy numer tesco" , wyczytałem w nim Laughing , że od czwartku dostępne będą kamizelki odblaskowe po 9,99 .- jak ktoś nagina po zmroku to jest to rzecz godna polecenia , podjechać można rowerem...parkingowy "przypilnuje" Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
MonteRochee Mężczyzna



Status: Offline
Przebieg: 7051 (100%)
Kondycha: 1726

Kawodrza Dolna

Post Sro 26 Paź 05, 0:06:54     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Każdy mówi o oświetleniu i podaje swoje zakupione modele.
Ja wybrałem jeden z bardziej "wypaśnych" bym powiedział, kto go ma to wie jak to daje czadu Twisted Evil
http://www.velo.com.pl/author/authorakcesoria_31.htm
(oczywiście o przód chodzi)
Tył mam Smart RL405L, z sensorem na ciemność Very Happy



...pozdrowienia dla wszystkich rowerowych teoretyków...ja jak Speedy jeszcze żyję... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Tlen    
yatza Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6741 (96%)
Postów: 155
Wiek: 50

Częstochowa - 1000lecie

Post Sro 26 Paź 05, 11:48:30     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

---------- 10:40 26.10.2005 ----------

STi napisał:
Jeśli zamierzesz jeździć w nocy po lasach itp. i masz nadmiar gotówki to polecam CatEye HL-EL500

Znam tę lampkę i a propos Nataszki to jej mąż chyba jest w posiadaniu takowej Very Happy Pozdrowienia dla Nataszki od Jarka (może pamięta mnie?)
Dwie lampeczki to chyba dobre rozwiązanie i tak też chyba zrobię.
Mój kumpel zrobił sobie jakiś czas temu lampę właśnie sposobem Adasia Słodowego - akumulator do bidonu wyciągnięty z ruskiej latarki z bazaru, przewody, żarówa halogen Sigma Ellipsoid do tego podłączona (ciekawe jakby diody wstawić?) i hula jak złoto i na akumulatorkach z lampki można śmigać i na aku w bidonie.

STi napisał:
Chyba że masz coś z Adama Słodowego to polecam wykonać coś samemu, gdyż zapewne będzie znacznie taniej Wink Podawałem kiedyś ciekawy link, a oto i on http://www.dansworkshop.com/Monster%20Quartz%20Halogen%20Bike%20Light.shtml

Tam w tych sakiewkach na bagażniku to chyba akumulator od stara jest zamontowany Wink Very Happy

szczepan napisał:
Jeśli bardzo szybklo zasysa Ci batreie to proponuję zaopatrzenie się w akumulatorki Very Happy może na początku wdatek spory ale później masz luksus Very Happy ja od roku nie kupowałem baterii choć na bierząco używam do Dicmana i aparatu Very Happy naprawdę opłaca się

Sorki napisałem bat a jeżdżę na aku 5x1800 mAh... mały lapsus linguae Wink

---------- 10:48 ----------

MonteRochee napisał:
Ja wybrałem jeden z bardziej "wypaśnych" bym powiedział, kto go ma to wie jak to daje czadu Twisted Evil
http://www.velo.com.pl/author/authorakcesoria_31.htm

Muszę ją sprawdzić... Cenka też przyzwoita nawet. Na allegro http://www.allegro.pl/show_item.php?item=69275829
Nie wiem czy w sklepach rowerowych, w jakimkolwiek w Czewie mają kawałek ciemni, żeby promień sprawdzić? Ciekawe? Ale teraz już szybciej robi się ciemno więc do sklepu po zmroku Smile


..:: dum spiro, spero ::..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Nataszka Kobieta



Status: Offline
Dni: 6987 (99%)
Postów: 285
Wiek: 52

Częstochowa - Śródmieście

Post Sro 26 Paź 05, 11:51:06     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a dziękuję, dziękuje za pozdrowienia oczywiście , że pamiętam Very Happy Very Happy Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
yatza Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6741 (96%)
Postów: 155
Wiek: 50

Częstochowa - 1000lecie

Post Sro 26 Paź 05, 11:56:36     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Fajnie, że pamiętasz Wink Nataszka masz bardzo ładny avatarek Smile i jestem zadziwiony wynikiem ostatniej wyprawy i żałuję boleśnie do tej pory, że mnie tam nie było Sad z Wami...


Sorki, że nie w temacie ale nastąpiła miła retrospekcja...


..:: dum spiro, spero ::..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Ścieżki rowerowe w Częstochowie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy