wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Częstochowska Masa Krytyczna

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Masa w Krakowie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6960 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Czw 29 Wrz 05, 8:03:50     Masa w Krakowie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

http://www.masa.cyklokrak.com/
i strona naszej masy jest podana - niestety.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
Andrzej Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6898 (98%)
Postów: 594
Wiek: 34

Częstochowa - Raków Zachód

Post Czw 29 Wrz 05, 16:25:59     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Fajna strone ma ich masa, bo nasz to nawet nie ma najzywklejszej :/


http://luda.eu/ fotografia na zamówienie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Reklama
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6989 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Czw 29 Wrz 05, 18:34:38     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No fajna stronka Very Happy fajnie by było jakby strona częstochowskiej masy też w końcu znowu ruszyła, bo jednak chyba by się przydała Very Happy


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6949 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Nie 01 Sty 06, 16:17:59     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ano właśnie... Tak jak obiecałem byłem w Krakowie w piątek 30.09. o godzinie 18:00 podejrzeć krakowską Masę... No i się rozczarowałem. Mimo, że na rynku prawie nie było śniegu a na mieście było go o około 75% mniej niż u nas, na Masę przyjechało 25 ludzi... Jak na miasto tak zakręcone rowerowo jak Kraków to trochę lipa... Jedynie co na plus to wszyscy mieli gwizdki i dawali czadu jak u nas jeszcze nigdy nie było. Ale ogólnie to słabiutko. Nas na XI Masie było wiecej a warunki były gorsze niż w Krakowie.


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6949 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Czw 04 Maj 06, 11:49:30     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ponownie relacja z Krakowa. Byłem wczoraj z żoną w Krakowie i... byłem w szoku!!! W życiu nie widziałem tylu rowerzystów w jednym miejscu! Nad Wisłą jeździło tyle ludzi że ja przepraszam!!! Całe rodziny z małymi dziećmi, starsi panowie na ukrainach, dzieci na makrokeszach i zawodowcy na "wypasach". Coś niesamowitego!!! I co najważniejsze: pełna symbioza pieszych i rowerzystów. I to bez straży miejskiej czy policji. Mimo, że ścieżka odgraniczona od chodnika tylko białą linią. Nikt na nikogo nie wrzeszczał, wszyscy sobie wzajemnie ustępowali drogi. Pełna kultura. Ale to w końcu Kraków...


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
damzac Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7045 (100%)
Postów: 562
Wiek: 40

Myszków DWA KOŁA I PASJA

Post Czw 04 Maj 06, 21:34:16     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zgadzam sie z przedmówca w zeszlym roku wybralem sie na rowerowa wyprawe a Kraków leza na mojej trasie, pojezdzilem se troche po nim, raz ze sa miejsca gdzie mamy pierwszenstwo, dwa ze ludzie jakby milej nastawieni niz u nas do rowerzystow(chodzi mi tu glownie o sluzby-ja nic niemam do naszej spolecznosci) dwa ze trasy rowerowe nad wisla sa zajefajne, a i nietylko nad wisla, krakow to juz prawdziwe misato dla rowerzystow i fajnie mozna sobie go tym srodkiem pozwiedzac go- polecam na niedzielna wycieczke!




http://zabiegani.czest.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Wojtek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6850 (97%)
Postów: 136


Post Czw 04 Maj 06, 21:59:02     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

sory za OT ale jak dla mnie Krakow i Wroclaw sa jednymi z najlepiej ( nie pisze ze naj bo we wszystkich rzecz jasna nie bylem Wink ) przystosowanych miast do poruszania sie rowerem. Mimo iz sa wieksze niz cz-wa latwiej wszedzie dojechac bo poprostu sa PRZYJAZNE ROWERZYSTOM. wszystko z mojej strony jeszcze raz sory ale to jest forum to pisze co sadze Wink pozdrawiam


lubisz dziwnych ludzi ?? to klauna se namaluj.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
bikerx Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6630 (94%)
Postów: 490


Post Pią 05 Maj 06, 14:32:14     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

temat o masie w krakowie, ale skoro o masie nie jest dużo to dodam, że kiedyś miałem okazję jechać obwodnicą na nową hutę taką trzy pasmową, było to po zmroku i........ruch aut malutki, za to na rowerach trochę ludzi jeździło, nawet widziałem klienta, który na czasówce w czasowym kasku i światełkiem z tyłu nieźle pomykał, o góralach nie wspomnę, było ich sporo! Laughing .............nikt nie trąbił, nikt nie chciał go z drogi zepchnąć i nikt nie pouczał że to trasa szybkiegi ruchu.................150 km, a inny świat!!!!! Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6949 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Sob 06 Maj 06, 11:42:45     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zdjęcia z Krakowa:
1. Do czego może służyć rower:
http://www.bikefoto.pl/foto_big/14601.jpg
2. Do czego może służyć rower II:
http://www.bikefoto.pl/foto_big/14600.jpg
3. A teraz będę jeździł na tym sprzęcie xD :
http://www.bikefoto.pl/foto_big/14602.jpg


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Częstochowska Masa Krytyczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy