wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Z życia rowerzysty...

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
POTRĄCENIA.....
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
piter Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6876 (97%)
Postów: 1426
Wiek: 49

częstochowa-raków

Post Sro 21 Wrz 05, 21:54:32     POTRĄCENIA..... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

stało się....dziś pewien gościu za kierą przegiął pałę...w sumie to miałem szczęście że moja prędkość wynosiła jakieś 10 km,a ten palant mijał mnie mając najwyżej 25km...a bylo to tak-podjeżdżam do skrzyżowania kościuszki z jasnogórską w stronę tysiąclecia, przedemną jakiś dostawczak, ale nim się spokojnie do niego dotoczyłem ,jakiś ciulas za kierą starego citroena niemal wypchnął mnie na trawkę...spoko,ominąłem go i ustawiłem się za dostawczakiem, prawy pas bo skęcałem w kierunku l.o.Norwida....cytrynę miałem za plecami....zielone , prawa ręka w prawo...tramwajek przejeżdża i nagle czuję że tracę kontrolę nad kierą , stuk lusterka, o moja kierowniczkę, i uderzenie w rękę....spojrzałem -koleś nawet nie przyhamował i nagina sobie dalej.....potem błyskawiczna decyzja-gonię skur.....!!!!, ale była zabawa... koleś zapierdzialał armii krajowej , a ja po chodniku, widziałem jak luka w moją stronę skręcając w worcella-myślę sobie teraz cię mam...no i dojechałem go gdzieś na kosmicznej.....ale był czad...zdziwiony był i zaskoczony,myślałem, że wysiądzie, bo miałem ogromną ochotę zaje... mu lampę w ryja Exclamation .....ech...skończyło się na zajefajnych epitetach....a koleś......już nie był tak pewny siebie jak na ulicy....

....i pytanie....co można zrobić w takim przypadku? bo jeżeli facet bardziej by mnie zachaczył....i odjechał...a ja nabawiłbym się np.złamania, kolesia nikt by nie gonił to jak to tak?.....mam temat do pogawędki z panami policjantami.....może jutro będą na starym rynku?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6989 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Sro 21 Wrz 05, 22:27:18     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Powiem szczerze, że miałeś sporo szczęścia, a tak na dobrą sprawę to jakby nikt tego nie widział to pewnie uszło by mu to na sucho, gdybyś kierował samochodem i koleś by Cię przytarł to mógłbyś zadzwonić po Policję, a jeśli chodzi o rower to chyba by nawet nie zareagowali :/


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Reklama
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6960 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Czw 22 Wrz 05, 7:20:13     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jedyne co zostaje to zanotować numery i zgłosić jako ucieczkę z miejsca wypadku, oczywiście wezwać policje. Jak znam życie przyjadą za dwie godziny ale przyjechać muszą.


"Jaki trenig - taki czas"
"Ból przeminie - chwała pozostanie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
piotrusb Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6928 (98%)
Postów: 838
Wiek: 33

Częstochowa - Ostatni Grosz

Post Czw 22 Wrz 05, 7:35:48     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeżeli będą uszkodzenia na lakierze (obdrapania, wgięcia itp) to sądzę, że gościa mogą normalnie ukarać


www.piotrusb.fotolog.pl
MISTRZ, MISTRZ CKM !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6960 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Czw 22 Wrz 05, 7:47:18     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oczywiście musisz mieć jakieś slady na sobie lub rowerze :/ bo inaczej to nie ma sensu a najlepiej jakby był świadek zajścia.


"Jaki trenig - taki czas"
"Ból przeminie - chwała pozostanie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
macus Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7052 (100%)
Postów: 545

Cz-wa (Zawodzie)

Post Czw 22 Wrz 05, 20:47:43     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Świadkowie (nawet nie muszą czekać na policję chyba wystarczy że sam spiszesz ich dane i przekażesz glinom), numery rejestracyjne, ew. obdukcja...


Arrow www.czestochowaforum.pl - nowy adres!

1 Kor. 10:23
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu Tlen Jabber  
piotrusb Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6928 (98%)
Postów: 838
Wiek: 33

Częstochowa - Ostatni Grosz

Post Pią 23 Wrz 05, 20:20:29     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

macus napisał:
Świadkowie (nawet nie muszą czekać na policję chyba wystarczy że sam spiszesz ich dane i przekażesz glinom), numery rejestracyjne, ew. obdukcja...


...i bój się kierowco Exclamation Exclamation Exclamation


www.piotrusb.fotolog.pl
MISTRZ, MISTRZ CKM !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Siwy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7012 (99%)
Poj. silnika: 600
Postów: 1676

Częstochowa Raków

Post Pią 23 Wrz 05, 21:22:24     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

słuchaj, piter, powiem Ci tyle że motocykliści mają taki niezbyt kulturalny zwyczaj urywania lusterek katamaraniarzom, może czas spróbować ? TO bardzo wychowawcza i drastyczna metoda, ale powiem Ci że działa, o ile nie zdąży spisać numerów... no chyba że masz blachę podgiętą ^_^

pzdr


Odblaski ratuja życie.

Umieszczanie w stopce tresci reklamowych (adresow internetowych, danych kontaktowych firmy, etc.) o charakterze komercyjnym jest usluga platna (100zl netto/m-c +23%VAT).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
macus Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7052 (100%)
Postów: 545

Cz-wa (Zawodzie)

Post Sob 24 Wrz 05, 8:56:56     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja dla biker'ów proponuję zwyczaj rysowania karoserii wybitnie chamskim kierowcom, ale o tym szaa... Smile

Sam jeszcze nie miałem sposobności używać, ale jeśli będzie potrzeba nie zawacham się.


Arrow www.czestochowaforum.pl - nowy adres!

1 Kor. 10:23
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu Tlen Jabber  
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6989 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Sob 24 Wrz 05, 10:33:45     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

macus napisał:
Ja dla biker'ów proponuję zwyczaj rysowania karoserii wybitnie chamskim kierowcom


Ja bym na Waszym miejscu uważał, bo my nie mamy OC i za uszkodzenie płacimy z własnej kieszeni :/


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Siwy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7012 (99%)
Poj. silnika: 600
Postów: 1676

Częstochowa Raków

Post Sob 24 Wrz 05, 14:05:14     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ta, jak jesteś szybki to za nic nie zapłacisz, oj Sławek Sławek... ^_^


Odblaski ratuja życie.

Umieszczanie w stopce tresci reklamowych (adresow internetowych, danych kontaktowych firmy, etc.) o charakterze komercyjnym jest usluga platna (100zl netto/m-c +23%VAT).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Marcin Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6889 (98%)
Postów: 831
Wiek: 33

Cz-wa centrum

Post Sob 24 Wrz 05, 18:31:38     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
ale powiem Ci że działa, o ile nie zdąży spisać numerów...
i z tym wygrywamy bo nam nie spiszą numerów chyba że ramy ale z tym mogą mieć problemy a nosatym my mamy jeszcze bramy i inne miejsca niedostępne dla samochodów
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Z życia rowerzysty... Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy