wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Propozycje tras rowerowych

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Nocny wypad... Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6960 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Pią 30 Wrz 05, 13:12:31     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

OK, ewewntualnie będę Was szukał obok pod takimi parasolkami. Laughing


"Jaki trenig - taki czas"
"Ból przeminie - chwała pozostanie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
STi Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6860 (97%)
Postów: 606
Wiek: 43


Post Sob 01 Paź 05, 10:22:36     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

---------- 13:14 30.09.2005 ----------

Mój wyjazd nie jest niestety tak do końca pewny, na masie chyba będę ... a i to też nie na 100% Sad

---------- 09:22 01.10.2005 ----------

A jednak udało się pojechać Very Happy . Było super, tylko błotka mogło by być trochę mniej bo napęd zaczynał się buntować. Wszyscy chyba cali i zdrowi (właśnie Arku jak kolano Question ). Kto nie był niech żałuje. I link do zdjęć niestety fatalnej jakości: 2 zrobione po masie, 2 ubłoconego napędu zrobione następnego dnia a reszta z właściwej wycieczki (większość musiałem rozjaśniać aby było cokolwiek widać). http://www.republika.pl/wrx_sti/wypad_nocny/index.html


"Jeżeli zamkniesz prawdę, pogrzebiesz ją głęboko, ona rozkwitnie, osiągnie potężną moc, która w momencie eksplozji zniszczy wszystko, co stanie na jej drodze."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Reklama
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6989 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Sob 01 Paź 05, 10:38:43     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Fajne fotki Very Happy daleko byliście Question


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
STi Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6860 (97%)
Postów: 606
Wiek: 43


Post Sob 01 Paź 05, 10:51:42     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Z masy: Mirów, przez las do Kusiąt, Olsztyn (tam widoczny na zdjęciach postój), zielonym pieszym (chyba Very Happy ) w okolice Biskupic, przez Biskupice, Dębowiec, koło "Michaliny" a poźniej to już jak komu pasowało do domku. Tak mniej więcej wyglądała trasa (jeśli coś pomięszałem to niech mnie ktoś poprawi). Cała trasa od domku razem z masą 65,55 km.


"Jeżeli zamkniesz prawdę, pogrzebiesz ją głęboko, ona rozkwitnie, osiągnie potężną moc, która w momencie eksplozji zniszczy wszystko, co stanie na jej drodze."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6949 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Nie 02 Paź 05, 15:31:07     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Fantastyczna przygoda. Naprawdę niezły nocny hardcore. Super jest jeździć w nocy po sokolich. Kolanko jakoś przetrwało, ale w Sokolich było mocno nieróżowo. Dzięki za troskę STI. Poza tym nieźle skoczyła mi adrenalina podczas samotnego powroty spod Biskupic. Totalne ciemności. Dzięki całej ekipie za miłe towarzystwo.


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
piter Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6876 (97%)
Postów: 1426
Wiek: 49

częstochowa-raków

Post Nie 02 Paź 05, 17:04:36     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak , tym razem było extremalnie......i bardzo błotniście...., a może mnie nie chciało się wszystkiego omijać Laughing ....w każdym razie po powrocie na chatę zrobiłem porządek z rowerkiem-nie wytrzymałem do rana-"kąpiel w wannie ,suszenie , smarowanko.......spać położyłem się o 2.15, ale sprzęt - 'igła' Wink .....................
.........wielkie dzięki dla wszystkich za towarzystwo - Nataszka - jestem pod wrażeniem Wink ..........mam nadzieję , że na kolejnej 4 NOCNEJ JEŹDZIE pojawią się koleje "oszołomy" Laughing Exclamation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Marcin Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6889 (98%)
Postów: 831
Wiek: 33

Cz-wa centrum

Post Nie 02 Paź 05, 20:44:52     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

piter napisał:
kąpiel w wannie ,suszenie , smarowanko.......

ja taki pakiet zastosowałem przed masą ale zachciało mi sie wracać od cioci przez Bałtyk i Adriatyk rower jak po ciężkim terenie a że jeździłem trochę po deszczu to na koniec zaczął mi jeszcze łańcuch skrzypieć. Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6960 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Pon 03 Paź 05, 7:20:48     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Drugi rajd nietoperzy bardzo udany, wbrew pozorom pogoda była super, cieplutko i wcale nie padało, a te troszkę błotka to nic, przynajmniej rowery wyglądały tak jak powinny wyglądać górale Cool . Po rajdzie do wanny i po kłopocie. Teraz czeka Nas wypad w Beskidy a pogodę zapowiadają naprawdę super.


"Jaki trenig - taki czas"
"Ból przeminie - chwała pozostanie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
Nataszka Kobieta



Status: Offline
Dni: 6987 (99%)
Postów: 285
Wiek: 52

Częstochowa - Śródmieście

Post Pon 03 Paź 05, 9:13:03     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

---------- 07:56 03.10.2005 ----------

Wrażenia super, następnej nocnej eskapady napewno nie opuszczę. Las nocą jest niesamowity wszystkie znajome ścieżki wyglądają inaczej. Tak wogóle to w pewnym momencie nie wiedziałam gdzie jestem.Fajny był przejazd przez bagienka.Początek wyparawy ( musiałam się oczywiście Embarassed zgubić ) to normalka , nasza ekipa już się do tego przyzwyczaiła bez tego się nie obejdzie Very Happy (ja się kiedyś nawet na dworcu w Krakowie zgubiłam) ale mam nadzieję, że mi to wybaczycie.

---------- 08:13 ----------

A co do zdjęć to moja kamizelka nie nadaje się do fotografowania bo wyglądam jak pająk krzyżak tylko krzyż zamiast na plecach to mam z przodu Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy dobrze że nie widać jak pot mi spływał po twarzy bo chłopaki dali mi w ko,ść Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6960 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Pon 03 Paź 05, 10:36:05     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

STI co do fotek nocnych, niestyty wbudowane lampy nie zabaradzo dają sobie radę, w terenie ich efektywność znacznie spada dlatego zdjęcia należy robić z odległości nie większej niż 3-4m lub dźwigać statyw i robić bez lampy (takie zdjęcia wychodzą cudnie)


"Jaki trenig - taki czas"
"Ból przeminie - chwała pozostanie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6949 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Pon 03 Paź 05, 10:38:45     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie ściemniaj. Pot to Ci spływał bo się trochę za ciepło ubrałaś. Dla wszystkich niewtajemniczonych: Nataszka szła jak burza i biada tym co chcieliby to przetestować. I nie ma w moich słowach żadnej przesady. Naprawdę byłem pod wrażeniem. Nie jeździłem jeszcze z taką Bike`erką.


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6960 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Pon 03 Paź 05, 11:11:38     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dokładnie tak, sądzę że niejeden facet by przy niej wymiękł. Very Happy


"Jaki trenig - taki czas"
"Ból przeminie - chwała pozostanie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
Nataszka Kobieta



Status: Offline
Dni: 6987 (99%)
Postów: 285
Wiek: 52

Częstochowa - Śródmieście

Post Pon 03 Paź 05, 14:17:47     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
piter Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6876 (97%)
Postów: 1426
Wiek: 49

częstochowa-raków

Post Czw 27 Paź 05, 16:34:50     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a jeszcze tutaj "to" wrzucę....

co do piątkowej masy to narodziła się "taka pomysła" żeby po masie skoczyć na "herbatkę" do Olsztynka....jednym słowem taka MAŁA NOCNA JAZDA...wiem że stali bywalcy "HERBACIARNI" nie zawiodą , ale wciąż liczymy na nowych , pozytywnie zakręconych "nocnych jeźdźców"....spotkanie po masie w miejscu masy.... Wink


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6989 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Czw 27 Paź 05, 19:02:25     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No to tylko mam małe pytanie: o której mniej więcej planujecie powrót Question, bo wiecie ja mam rodziców, którym wypadało by powiedzieć o której bym miał wrócić Very Happy


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
MonteRochee Mężczyzna



Status: Offline
Przebieg: 7051 (100%)
Kondycha: 1726

Kawodrza Dolna

Post Czw 27 Paź 05, 21:31:09     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Niestety nie skorzystam z nocnego ridowania piątkowego Crying or Very sad mam inne zadania na wieczór.
Oczywiście masa tak Smile
Szkoda, że tak się złożyło Confused



...pozdrowienia dla wszystkich rowerowych teoretyków...ja jak Speedy jeszcze żyję... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Tlen    
piter Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6876 (97%)
Postów: 1426
Wiek: 49

częstochowa-raków

Post Czw 27 Paź 05, 22:14:50     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

---------- 20:12 27.10.2005 ----------

JEŻELI ZAISTNIEJE TAKA POTRZEBA , TO MOGĘ Z JAKĄŚ GRUPKĄ WRÓCIĆ , NA 22 NAJPÓŹNIEJ...NIE MA PROBLEMU Wink

---------- 20:14 ----------

BO PEWNIE "STARZY WYJADACZE" TO POWRÓCĄ TAK KOŁO 00.00-00.30 , POGODA FAJNA TO TRZEBA KORZYSTAĆ........ Razz


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6949 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Pią 28 Paź 05, 13:12:37     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No niestety tym razem Was nie wspiorę. Na Masę się wybieram, ale jestem przeziębiony - stan mojego nosa do wglądu na Masie. Nie chcę ryzykować czegoś poważniejszego.


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
piter Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6876 (97%)
Postów: 1426
Wiek: 49

częstochowa-raków

Post Nie 13 Lis 05, 22:18:20     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

---------- 23:04 12.11.2005 ----------

...OOooooo widzę , że są chętni na "NOCNE ŚMIGANIE"...super!!!! , to jeśli pogoda się nie zmieni proponuję piątek \19.11\ o 20.00 , a traske się dogada w trakcie.... Wink Wink

Notatka dodana przez szczepana:
no niestety muszę Cię zmartwić, bo prognozy nie są najlepsze, podobno od środy-czwartku czeka nas załamanie pogody :/


---------- 21:18 13.11.2005 ----------

...Trudno....zobaczymy , mam tylko nadzieję , że po listopadowej masie na "herbacie" odliczy się przynajmniej ostatnia "4"......no chyba że znajdą się "nowi amatorzy malinowego wywaru" Wink
PS. Szczepan mam nadzieję , że zrobimy powtórkę z października Laughing


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6989 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Pon 21 Lis 05, 17:28:12     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Panie i Pany Exclamation kombinujemy coś po Masie w piątek Question bo jam jest chętny na wspólne bike'owanie Very Happy a, że zaoptarzyłem się w nowe oczy do bike'a nie muszę już liczyć na pożyczanie od innych Very Happy


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
yatza Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6741 (96%)
Postów: 155
Wiek: 50

Częstochowa - 1000lecie

Post Pon 21 Lis 05, 18:12:53     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

szczepan napisał:
a, że zaoptarzyłem się w nowe oczy do bike'a nie muszę już liczyć na pożyczanie od innych


Gratuluję zakupów. Czas na próbę sprzętu?? Wink


..:: dum spiro, spero ::..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
piter Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6876 (97%)
Postów: 1426
Wiek: 49

częstochowa-raków

Post Pon 21 Lis 05, 21:19:45     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

---------- 20:15 21.11.2005 ----------

szczepan...przecież to jest oczywiste , że jedziemy.....luknij 2 posty wyżej i myślę że twoje problemy znikną.... Wink Laughing

ps. a zbiórka jak zwykle po masie....

---------- 20:19 ----------

..a i parę odp. na ewentualne pytania
1) wracamy na 22-22.30
2) będzie ciemno , mokro i zimno...
3) nie wiem ilu będzie chętnych...
4) będzie jak zwykle fajnie....zajebiście fajnie.....


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6949 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Wto 22 Lis 05, 12:29:24     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No to pięknie. Zapowiada się pierwsza nocno - zimowa pomasa Very Happy Very Happy Very Happy Sie oczywiście zgłaszam Very Happy


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
piter Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6876 (97%)
Postów: 1426
Wiek: 49

częstochowa-raków

Post Pią 30 Gru 05, 15:26:27     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

---------- 14:43 29.12.2005 ----------

jak zwykle po masie robimy "małą" przejażdżkę w wiadomym celu , celu , tym bardziej szczytnym , że zakończymy sobie ten roczek wspólnego jeżdżenia , roczek calkiem pozytywny i owocny w rowerowe spotkania.....wiadomo - NASTĘPNY BĘDZIE JESZCZE LEPSZY Wink .......zainteresowane osoby jak zwykle "grupują" się po masie..........cóż tym razem zapowiada się naprawdę super-śniegowo-nocno-herbaciana I M P R E Z K A !!!!!!!! Wink

---------- 14:26 30.12.2005 ----------

TAAAA!!!......IMPREZKA...chyba na nartach biegowych!!!!!......oczywiście wycieczka odwołana.....chyba nie muszę tłumaczyć z jakich powodów Mad


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
piter Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6876 (97%)
Postów: 1426
Wiek: 49

częstochowa-raków

Post Nie 23 Kwi 06, 21:37:46     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

...cóż myślę , że w piąteczek jak zwykle po masie , pewna grupa osób się odliczy Wink na początek proponuję herbatę ( wiadomo gdzie) założymy coś ciepłego na nóżki i grzbiety i możnaby zrobić jakąś nocną traskę....jeżeli pogoda będzie , ale to oczywiste.... Wink


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Propozycje tras rowerowych Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 4 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy