wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Hyde-Park

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
utrata formy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wizar Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7083 (100%)
Postów: 587
Wiek: 43

częstochowa - kawodrza dolna

Post Sob 03 Wrz 05, 22:26:04     utrata formy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jak poradzic na drastyczna utrate formy wiecie co to chyba jush zmeczenie w pracy mam niezle wykopy i po poludniu w domq tex niexle wiec to moge poodac za przyczyne:

dzis sobie pojecham na male co nieco i powiem nie bylo super oczywiscie pod wzgledem kondycyjnym bo do olsztyna klalem jak szefc kurcze tak slabo to mi sie jush dawno nie jechalo (a moze to yl zly dzien nie wiem) za olsztynem troszke sie rozruszalem ale to wcia nie to wiem wiem musze cwiczyc wiecej ale kurcze w tygodniu to prawie niemozliwe

nie wiem moze zna ktos jakis zestaw cwiczen nie zabierajacych duzo czasu a dobrze wplywajacych na partie miesniowe pracujace podczas rowerowania
bede bardzo wdzieczny za wskazówki

wiem wiem jestem leniowy bo nawet nie majac czasu zawsze cos powinienem wygrzebac ale uwierzcie mi jestem zmeczony dla mnei to jush by mogla byc pooxna jesien chyba Smile

albo laseczka i do parku (taka 25lat 1,70m nogi do samej ziemi )


w p o s z u k i w a n i u k o n d y c j i !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu Tlen    
Marcin Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6919 (98%)
Postów: 831
Wiek: 33

Cz-wa centrum

Post Nie 04 Wrz 05, 20:18:13     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmmm... to dziwne ale ja poczułem ostatnio dziwny przypływ formy ostatnio na 60 km miałem tylko 1 postój 10 min i średnią 27,8 km/h a to jak ma mnie niezły wynik

P.S Ta laska to tak w formnie urlopu od rowerq czy na zimową emerytórke jako stała wymówka Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Reklama
Siwy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7042 (99%)
Poj. silnika: 600
Postów: 1676

Częstochowa Raków

Post Nie 04 Wrz 05, 20:53:13     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Artur ja i tak Cię nie słucham, bo ty zawsze mówisz:

"i forma nie taka jak kiedyś"

a jak potem przyciśniesz w trasie to aż mi staje... serce Mr. Green

także... ble ble ble ^_^


Odblaski ratuja życie.

Umieszczanie w stopce tresci reklamowych (adresow internetowych, danych kontaktowych firmy, etc.) o charakterze komercyjnym jest usluga platna (100zl netto/m-c +23%VAT).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Marcin Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6919 (98%)
Postów: 831
Wiek: 33

Cz-wa centrum

Post Sro 28 Wrz 05, 19:32:30     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

odświeżam temat bo dziś stwierdziłem że też mi nagle forma spada i zaczynam sie tym martwić dziś miałem problem z powrotem z Dębowca przez las a teraz zaczynają mi sie co tygodniowe szkolne wycieczki w soboty i nie mogę sobie pozwolić aby odstawać od grupy lepszych zawodników
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6990 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Czw 29 Wrz 05, 6:58:05     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

---------- 06:57 29.09.2005 ----------

Najlepszy sposób na przetrenowanie to niestety dac sobie luz kilka dnia Sad . Jeśli to jest faktycznie przetrenowanie to innego sposobu nie ma. Czasami pomaga tzw. przełamanie ale tylko wtedy gdy spadek formy nie jeast wynikiem przetrenowania.

---------- 06:58 ----------

Tyle teoria Rolling Eyes


"Jaki trenig - taki czas"
"Ból przeminie - chwała pozostanie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Hyde-Park Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy