wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Imprezy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Maraton w Krakowie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6991 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Wto 30 Sie 05, 7:40:24     Maraton w Krakowie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na początek opis trasy:
http://www.bikemaraton.pl/index.php?action=11&id=opis
Na tych stronach są wszystkie szczegóły dotyczące tego maratonu.
Teraz moje odczucia: Trasa jak dla mnie była ciężka (mam przekrój trasy więc jakby ktoś chciał zamieścić to mogę przesłać), organizacja maratonu była dobra i oznaczenia trasy poprawne (ja i tak straciłem z 10 min na błądzenie ale to ze swojej winy).
Jazda:
Start to trochę koszmar, byłem zaskoczony ilością uczestników: 1480 osób, co niektórzy stali już godzinę przed startem żeby zająć dobre miejsce startowe.
Na początku jechało mi sie całkiem nieżle sadzę że gdzieś w pierwszej dwusetce nawet i tak było do ok 30 km trasy, potem zacząłem słabnąć, na 10 km przed końcem zastanawiałem się właściwie po co jadę i czy czasem nie rzucić roweru w krzaki, zaczęły się też skurcze mięśni na podjazdach ale zwalczałem je dzielnie nie schodząc z roweru (wylazł brak przygotowania siłowego), udało mi się nie złapać gumy co było już dużym szczęsciem organizatorzy bedą mogli zrobić duuużo łatek po zebraniu tego wszystkiego z trasy. Najgorzej było na zjazdach ponieważ wąskie ścieżki w takich mini kanionach nie pozwalały na mijanie wolniejszych zawodników (zawodowcy mijali ich po ścianach Smile) Ja na takich zjazdach zaliczyłem dwa upadki (raz wjechałem w zawodniczkę która mocno zahamowała przed lekkim skrętem czego się nie spodziewałem, i drugi raz robiąc miejsce szybszemu zawodnikowi wjechałem w taki mini głazik).
Wynik:
No cóż jakie przygotowania (właściwie rzadne) taki wynik:
miejsce 627
czas 04:36:12
w swojej kat wiekowej miejsce 144
sklasyfikowano 815 zawodników w kat amator.
Szczerze mówiąc liczyłem na załapanie się do pięćsetki ale z drugiej strony cieszę się że nie przyjechałem ostatni. No i cóż na koniec chyba załapałem bakcyla, bo o ile czas i zdrowie pozwoli będę starał się zdecydowanie poprawić ten wynik w przyszłym sezonie (przynajmniej na razie mam taką ogromną chęć).
Straty w sprzęcie i nie tylko:
rozwalone siodełko, tylne koło do centrowania, znowu rozdarta nowa koszulka rowerowa, zbity łokieć, kolano i lekko nos.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6980 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Wto 30 Sie 05, 8:05:17     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

outsider napisał:
rozwalone siodełko, tylne koło do centrowania, znowu rozdarta nowa koszulka rowerowa, zbity łokieć, kolano i lekko nos.

Hi hi hi... To był maraton czy bitwa pod Grunwaldem Question Exclamation Twisted Evil


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Reklama
Siwy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7043 (99%)
Poj. silnika: 600
Postów: 1676

Częstochowa Raków

Post Wto 30 Sie 05, 8:34:43     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

brawo Piotrze! Cool


Odblaski ratuja życie.

Umieszczanie w stopce tresci reklamowych (adresow internetowych, danych kontaktowych firmy, etc.) o charakterze komercyjnym jest usluga platna (100zl netto/m-c +23%VAT).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
piotrusb Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6959 (98%)
Postów: 838
Wiek: 33

Częstochowa - Ostatni Grosz

Post Wto 30 Sie 05, 8:38:51     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hhehe, nieźle nieźle Wink


www.piotrusb.fotolog.pl
MISTRZ, MISTRZ CKM !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6991 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Wto 30 Sie 05, 10:44:22     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No dla mnie to było jak bitwa Laughing. Gleby wynikały głównie już ze zmęczenia, opóźnia się czas reakcji.


"Jaki trenig - taki czas"
"Ból przeminie - chwała pozostanie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
piter Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6907 (97%)
Postów: 1426
Wiek: 50

częstochowa-raków

Post Wto 30 Sie 05, 11:06:15     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no to " pierwsze koty za płoty".....najważniejsze że dojechałeś do mety...a frekfencja była tak duza bo został pobity kolejny rekord liczby uczestników...
a jeszcze jedno-jaki dystans jechałeś?


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6991 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Wto 30 Sie 05, 11:48:27     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

---------- 11:39 30.08.2005 ----------

Amator - 65 km. Wydawało mi się że taki dystans to no problem ale niestety nie przy tej skali trudności trasy.
W skali od 1 do 6 to była 4. Zastanawiam się jak wygląda 6 Exclamation

---------- 11:48 ----------

A i jest przekrój;
http://www.compass.krakow.pl/maraton/img/profil_duzy.jpg


Ostatnio zmieniony przez outsider dnia Sro 31 Sie 05, 7:02:53, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
MonteRochee Mężczyzna



Status: Offline
Przebieg: 7082 (100%)
Kondycha: 1726

Kawodrza Dolna

Post Wto 30 Sie 05, 17:30:25     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jestem pod wrażeniem outsidera, mimo defektu sprzętu i urazów jakie odniósł to jako pierwszy z nas wziął udział w takiej masowej imprezie mtb Smile
pozdro



...pozdrowienia dla wszystkich rowerowych teoretyków...ja jak Speedy jeszcze żyję... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Tlen    
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6991 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Sro 31 Sie 05, 7:06:36     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

E tam, takie defekty sprzętu to pikuś, siodełko udało mi się na szczęście naprostowac na miejscu (dało się na nim jechać) a koło bije ale dość lekko, niestety, to nie sprzęt był najsłabszym ogniwem Laughing


"Jaki trenig - taki czas"
"Ból przeminie - chwała pozostanie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6980 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Sro 31 Sie 05, 8:17:21     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

outsider napisał:
to nie sprzęt był najsłabszym ogniwem

"Jesteś kurna najsłabsym ogniwem, pses Ciebie koledzy kurna psesrali kase Exclamation Wypiepsaj z teleturnieju Exclamation " To napisałam ja: Kazimiera Szczuka... Laughing Laughing Laughing


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Imprezy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy