wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Hyde-Park

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Dobrej jakości odzież kolarska
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rowerzysta09 Kobieta



Status: Offline
Dni: 2109 (30%)
Postów: 1
Wiek: 35


Post Wto 19 Cze 18, 15:36:53     Dobrej jakości odzież kolarska Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cześć! Szukam dobrej jakości odzieży kolarskiej. Dużo czytałam o Nalini, ale jeszcze nie próbowałam, czy ktoś z Was ma doświadczenie? Tutaj napisali w samych superlatywach, ale dobrze by było, jakby się ktoś wypowiedział Smile

http://www.biegaczki.pl/aktualnosci/aktualnosc/badz-gotowy-na-nowy-sezon-rowerowy-z-odzieza-kolarska-nalini
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
TeczowaMagia Kobieta



Status: Offline
Dni: 4568 (65%)
Postów: 485
Wiek: 40

Częstochowa/Strzelce Opolskie

Post Wto 19 Cze 18, 21:08:39     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja lubię attiqe. Ich spodenki są nie do zdarcia, wkładki sprawdzają się na dłuższych dystansach.


"..Kręć się..Kręć się.. Kręć się.. tylko nie kręć.."
____ __o
___ `\<¬
__(_)/ (_)____
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Reklama
Mr. Dry Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6138 (87%)
Postów: 875
Wiek: 45

Częstochowa

Post Czw 21 Cze 18, 10:34:34     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wszystko idzie zedrzeć. Właśnie wyrzuciłem bodaj 4-ro letni Attiq do kosza. U mnie puściły szwy od wkładki, która sama w sobie i tak zbyt wygodna nie była. Spodenki z 2017 moją już innego pampersa i ten jest naprawdę ok. Co zaś do Nalini to 9 lat miałem ich komplet z wkładką z irchy - najlepsza z jaką miałem do czynienia. Oczywiście do momentu, w którym się ubiła, później używałem tylko na spinningu, sam strój zaś bez problemów przetrwał te wszystkie lata.. Jeśli chodzi o irchę ponoć dobrze jest stosować specjalny krem do wkładek. Ja nigdy nie stosowałem a z własnego doświadczenia napiszę, że przy takich temperaturach jak teraz to sama ją nawilżysz Smile. Mam też strój z Vikinga - wkładka na poziomie obecnych Attiq i nie mam zastrzeżeń. Tak na marginesie nawet najlepsza wkładka na nic się zda (zakładam, że siodełko masz dobrze ustawione) jeśli okaże się, że proszek do prania lub płyn do płukania odparzy ci zadek.


Nieważne gdzie jest pies pogrzebany, jeśli masz siłę kopać znajdziesz zwłoki...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Hyde-Park Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy