wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Hyde-Park

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
ale bourlder ! ! !
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wizar Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7084 (100%)
Postów: 587
Wiek: 43

częstochowa - kawodrza dolna

Post Nie 14 Sie 05, 18:54:16     ale bourlder ! ! ! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ludzie to sie w glowie nie miesci jak potrafia nasmiecic ludzie w ciagu przejscia z pielgrzymką...

dzis jechalem przez mirów ale spokojnie ten nasz kolo stadniny pegaz kurczem jechalem i normalnie kląłem pod nosem

jaki tam burdel zostawili to sie w glowie nie miesci chyba mieli przystanek czy co . . . o budkach z hot dogami jush nic nie powiem ze od razu sie pojawily tosh to nie pielgrzymka jeno czysty interes a syfuu tyle bylo wokolo ze sie w glowie nie miesci... ta malownicza okolica zamienila sie w centrum pragi kto byl to wie o czym muwie latajace papiery butelki i temu podobne, zero oglady kurczem czy to niecywilizowani ludzie chodza na pielgrzymkę a zeby tego bylo malo miasto postawilo kontenery takie wielkie na smieci no owszem byly w nich smieci ale wokolo nich to strach..

dalej sobie jechalem i nawet nie trzeba bylo sie zastanawiac gdzie szla "PIELGRZYMKA" ze tak ja nazwe co pare metrów jakis pojemnik butelka po napoju wstyd i hanba dla narodu polskiego....

a bedzie takiego burdelu wiecej czasami mam wrazenie ze ci ludzie nie przychodza w dobrej intencji a po to aby sie rozerwac ! ! !

i to na tyle


w p o s z u k i w a n i u k o n d y c j i !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu Tlen    
Speedy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7084 (100%)
Postów: 957

Raków, Mireckiego

Post Nie 14 Sie 05, 19:16:26     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak jest co roku. Ta zdeptana trawa i tony śmieci Smile

Ale sądzę, że miasto wynajmie jakąś ekipę sprzątającą. Na lecie filmowym w złotym potoku, jak się wychodziło ( to chyba 3:00 rano była - już się jasno robiło Wink ) była masa butelek, puszek, opakowań i innych rodzajów śmieci. Wspomnę, że nie było ani jednego kosza na śmieci! A o 7:00 już było zupełnie czyściutko SmileSmileSmile


Tak, jeszcze żyję Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Jabber  
Reklama
wizar Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7084 (100%)
Postów: 587
Wiek: 43

częstochowa - kawodrza dolna

Post Nie 14 Sie 05, 20:04:03     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no o by tak bylo bo akurat lubie to miejsce wiec bylby bardzo zexlony gdyby pozostawiono to bez zmian Evil or Very Mad


w p o s z u k i w a n i u k o n d y c j i !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu Tlen    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7020 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Czw 25 Sie 05, 22:15:10     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja też mam taką nadzieję, bo i tak w Częstochowie syfu nie brakuje, a co do pielgrzymów to czasami można Ich porównać do przejścia szarańczy albo tornada :/


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Hyde-Park Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy