wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Co warto kupić?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Naprawa roweru. Jaki sprzęt wybrać.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bruno103 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 2369 (34%)
Postów: 1
Wiek: 39

Częstochowa - Tysiąclecie

Post Pon 02 Paź 17, 21:19:37     Naprawa roweru. Jaki sprzęt wybrać. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Mam rower Scotta Aspecta MTB rama M koła 26" Do wymiany mam cały napęd, przerzutka tył, dwie opony. Moje pytanie brzmi jaki sprzęt założyć, jakiej firmy co i jak ? jakie opony. Jeżdżę pół asfalt pół lasy Olsztyńskie. Mam na naprawę 1000 zł


Rower MTB Scott Aspect
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Tomas_1982 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5034 (71%)
Postów: 442
Wiek: 41

Częstochowa - Błeszno Stare

Post Wto 03 Paź 17, 13:32:20     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej,

Ja zmieniałem obecnie oponki, wybrałem Conti Race King 26 x 2,2, szybkie na płaskim i w miarę ok sobie radzą poza asfaltem, po lesie trzeba na nich uważać bo łatwiej drift, podejrzewam że w piachu też się zaryją. No ale mimo to jestem zadowolony mocno i mogę polecić do przemyślenia, zwłaszcza że to nie jest droga opona i nie będzie żal szybko ją znowu zmienić.

https://www.rowertour.com/p/44368/continental-race-king-26-sport-opona-mtb-drutowa?gclid=CjwKCAjw6szOBRAFEiwAwzixBeX6z2vrSucqoAmXAmP19oVCuCx9T18QBe2H0yOi22LZpZxuClMOIRoCS-oQAvD_BwE

Powyżej link a poniżej foto przed i po zmianie Smile Wizualnie też lepiej się prezentują od już wysłużonych Shwalbe Very Happy

[/url]



Kontakt: 502 606 949
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Reklama
Mr. Dry Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6138 (87%)
Postów: 875
Wiek: 45

Częstochowa

Post Sro 04 Paź 17, 20:59:04     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o kasetę i łańcuch stawiałbym na Shimano. Japońce tańsze i ponoć mniej wytrzymałe ale jakoś Sram na tyle samo starcza. Oczywiście w góralu, o sprzęt jakoś specjalnie nie dbam i nie unikam błota. Masz kasetę czy wolnobieg?

Przerzutkę weź taką jaką miałeś. Sram i SH nie są ze sobą do końca kompatybilne.

Co oznaczają dla ciebie lasy Olsztyńskie? Jeśli szutrowe pożarówki to szukałbym węższego semislicka. Jak lubisz poszaleć to te co polecił Tomek "bedom". A jak nie chcesz zaryć się na plaży to kup sobie fatbajka Smile.


Nieważne gdzie jest pies pogrzebany, jeśli masz siłę kopać znajdziesz zwłoki...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Co warto kupić? Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy