wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Sklepy, warsztaty

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Sklep rowerowy HORYZONT ul Rybacka 16
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6949 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Czw 21 Lip 05, 10:44:36     Sklep rowerowy HORYZONT ul Rybacka 16 Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przed chwilą usłyszałem w radiu reklamę sklepu rowerowyego HORYZONT na ulicy Rybackiej 16. Pierwsze słyszę... Wie ktoś coś o tym sklepie Question Gdzie to jest (dzielnica), co tam można kupić, czy jest tam warsztat Question


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
MonteRochee Mężczyzna



Status: Offline
Przebieg: 7051 (100%)
Kondycha: 1726

Kawodrza Dolna

Post Czw 21 Lip 05, 17:28:34     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Rybacka to chyba gdzies na Grabówce tam przy Mazwoieckiej, ale nie jestem pewny, dziś sie przejade tam.



...pozdrowienia dla wszystkich rowerowych teoretyków...ja jak Speedy jeszcze żyję... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Tlen    
Reklama
macus Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7052 (100%)
Postów: 545

Cz-wa (Zawodzie)

Post Czw 21 Lip 05, 18:22:43     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Od Grabówki specem jest Siwy więc uderzajcie do niego jak macie jakieś prywatne namiary. Wink


Arrow www.czestochowaforum.pl - nowy adres!

1 Kor. 10:23
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu Tlen Jabber  
Speedy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7052 (100%)
Postów: 957

Raków, Mireckiego

Post Czw 21 Lip 05, 20:54:04     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeśli grabówka, to kojarze z zewnątrz ten sklep... Very Happy

Ale nie miałem przyjemności zajrzeć do środka (nie pytajcie czemu Razz Razz Razz )


Tak, jeszcze żyję Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Jabber  
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6988 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Sob 23 Lip 05, 17:32:29     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no chyba też go kojaże, jeśli to ten o którym mówił Siwy to nie ma po co jechać :/


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Marcin Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6889 (98%)
Postów: 831
Wiek: 33

Cz-wa centrum

Post Wto 13 Wrz 05, 20:39:38     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja do tego sklepu mam mieszane uczucia gościu daje niezłe rabaty ale jeżeli chodzi o serwis to NIERADZE tam dawać sprzętu (nie żeby jakaś antyreklama) Mój kumpel kupił tam rowerek i pojechał nim do Rzymu na 1700 km zaczął mu strzelać suport jak zobaczyłem jak on jest przykręcony to przez 15 min się zastanawiałem jak on go wkręcił potem dałem Se spokój i kumpel dał do serwisu na Kościuszki i tam też nie wiedzieli jak to jest wkręcone potem 2 godziny się z tym męczyli. A tak swoją droga zastanawia mnie fakt iż na Kościuszki na pieczątce mam F.H. Horyzont a kumpel na Rybackiej ma PHU Horyzont czy to ta sama firma ??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Siwy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7012 (99%)
Poj. silnika: 600
Postów: 1676

Częstochowa Raków

Post Wto 13 Wrz 05, 20:48:54     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

Poważnie tam jest rowerowy ? o_o xD

Rybacka to dwie ulice ode mnie, walicie od Rocha, w Odrodzenia, walicie prosto i jest to 4 ulica w prawo (4 skrzyżowanie z żółtymi słupkami)

Weno, poważnie mówicie że tam sklep jest ? WIem że dawno z domu nie wychodziłem, ale żeby aż tak dawno ? o_o ^_^


Cytat:
no chyba też go kojaże, jeśli to ten o którym mówił Siwy to nie ma po co jechać


źle myślisz, to nie to, ja nawet nie wiedziałem że tam sklep jest Very Happy


Odblaski ratuja życie.

Umieszczanie w stopce tresci reklamowych (adresow internetowych, danych kontaktowych firmy, etc.) o charakterze komercyjnym jest usluga platna (100zl netto/m-c +23%VAT).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Speedy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7052 (100%)
Postów: 957

Raków, Mireckiego

Post Pią 16 Wrz 05, 16:34:34     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Siwy napisał:
Weno, poważnie mówicie że tam sklep jest ? WIem że dawno z domu nie wychodziłem, ale żeby aż tak dawno ? o_o ^_^


Ja też tam dawno nie bylem a o tym sklepie wiem Very HappyVery HappyVery HappyVery Happy Ciekawe... (bez domysłów proszę Razz )


Tak, jeszcze żyję Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Jabber  
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6988 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Sob 17 Wrz 05, 14:05:57     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Marcin napisał:
A tak swoją droga zastanawia mnie fakt iż na Kościuszki na pieczątce mam F.H. Horyzont a kumpel na Rybackiej ma PHU Horyzont czy to ta sama firma ??



To nie jest ta sama firma, ostatnio jak byłem na Kościuszki to pytałem się czy mają coś wspólnego z tym sklepem na Rybackiej i okazuje się, że koleś założył sklep pod tą samą nazwą. Podobno kilka miesięcy po nich.


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
MonteRochee Mężczyzna



Status: Offline
Przebieg: 7051 (100%)
Kondycha: 1726

Kawodrza Dolna

Post Sob 17 Wrz 05, 15:57:29     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

szczepan napisał:
... okazuje się, że koleś założył sklep pod tą samą nazwą. Podobno kilka miesięcy po nich.


ło q, ładne xerowanie, jak ja bym miał sklep swój rowerowy czy inny to nigdy nie odważyu=ł bym się na taki krok, nawet ze względów prawnych o ile takie isnieją w tym mianie, bo później konkurecja mogła by nie powołać do sądu Smile



...pozdrowienia dla wszystkich rowerowych teoretyków...ja jak Speedy jeszcze żyję... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Tlen    
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6949 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Nie 18 Wrz 05, 16:09:26     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No niestety w naszym pogiętym prawie jest to możliwe. Kościuszki to F.U. czyli Firma Usługowa, a na Rybackiej Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe. Obydwa "Horyzont", ale w oczach naszego prawa to różne nazwy... o_o


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Sklepy, warsztaty Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy