wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Wspólne wypady

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Polskie wybrzeże 2016
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kirk Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 3498 (50%)
Postów: 26
Wiek: 37

Częstochowa / Ostatni Grosz

Post Wto 05 Kwi 16, 12:23:32     Polskie wybrzeże 2016 Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie
Szukam chętnych na wycieczkę po polskim wybrzeżu od granicy do granicy ,lub do trójmiasta
Po drodze zwiedzając to ,co jest po drodze czyli np. latarnie , Podziemne Miasto na wyspie Wolin ,muzeum obrony wybrzeża itp.

Wyprawa idealna dla osób które chcą zwiedzić polskie wybrzeże bez zbędnej napinki ,po prostu ma być przyjemnie.
Co do kwestii noclegów jestem elastyczny ,mogą być kwatery ,pola namiotowe lub na dziko
Do tempa tez , jedyne czego nie chce to przejechać cała drogę w cztery dni bo to już mam za sobą i mam Duży niedosyt (za szybko ,za mało ,za krótko ) ale mimo to wspominam ten wypad bardzo miło.
Dystans dzienny : dostosuje się do osób które wybiorą się ze mną ,tak jak pisałem … bez napinki
Termin wyjazdu : do uzgodnienia ,mogę się dostosować ale polecam lipiec (jest szansa ze pogoda dopisze )

Chętnych zapraszam do kontaktu.

Pozdrawiam
Paweł
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Wspólne wypady Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy