wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Ścieżki rowerowe w Częstochowie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Gdy auta parkują na ścieżkach Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 13, 14, 15  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
t3d1 (usunięty)







Post Pią 29 Lip 05, 22:56:27     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

HeHe idz na policje i to powiedz a co uslyszysz w zamian : ze nie ma czasu na pie*** i jesli chcesz to mozesz poczekac 4 h to wtedy Cie wyslucha Very Happy
Powrót do góry
piotrusb Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6960 (98%)
Postów: 838
Wiek: 33

Częstochowa - Ostatni Grosz

Post Pią 05 Sie 05, 19:15:08     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj przejeżdżałem koło tego fiacika - oczywiście nie zaskoczyło mnie to że nadal tam stoi a że miałem aparat to zrobiłem mu kolejne zdjęcia Twisted Evil i teraz się zastanawiam czy nie napisać do gazety wyborczej w tej sprawie, albo zamieścić te fotki na forum częstochowskim gazety wyborczej Twisted Evil


www.piotrusb.fotolog.pl
MISTRZ, MISTRZ CKM !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Reklama
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7020 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Sob 06 Sie 05, 17:12:29     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No to jest akurat dobry pomysł, bo Policja wie jak karać rowerzystów łamiących przepisy ale chyba nie umie karać tych co łamią prawa rowerzystów :/ Może po czymś takim się nauczą Very Happy


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
t3d1 (usunięty)







Post Pon 08 Sie 05, 10:13:23     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ale on tam stoi caly czas czy parkuje rano ?? moze spytac tego kolesia czemu tuparkuje ze to jest sciezka rowerowa i ze rowerzysci tutaj jezdza jak nie poskutkuje to proponuje wywolac z 2 zdjecia napisac do gazety jak sie traktuje rowerzystow i co robi z tym policj oczywiescie WIELKIE GOWN* . a przy okazji isc na policjie z jakims dyktafonem i nagrac cala rozmowe Smile i jesli cos nie tam dolaczyc ja do gazety Smile
Powrót do góry
Galeria użytkownika
piotrusb Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6960 (98%)
Postów: 838
Wiek: 33

Częstochowa - Ostatni Grosz

Post Sro 10 Sie 05, 20:33:40     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ten fiacik stoi tam cały czas - ile razy bym tamtędy nie przejeżdżał to zawsze go tam widzę Rolling Eyes


www.piotrusb.fotolog.pl
MISTRZ, MISTRZ CKM !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
piter Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6908 (98%)
Postów: 1426
Wiek: 50

częstochowa-raków

Post Czw 11 Sie 05, 10:50:02     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

co do parkujących autek na ścieżkach,to najlepszym rozwiązaniem byłyby tak zwane "vlepki"-małe toto i szybko się z tym każdy uwinie-TAKĄ VLEPECZKĘ PRZYKLEJAMY DELIKWENTOWI NA WSTECZNYM LUSTERECZKU-KOLEŚ WSIADA, CHCE COFNĄĆ,A TU PROSZĘ NIESPODZIANKA Very Happy , myślę , że wśród forumowiczów znalazłby się ktoś , kto potraiłby takie vlepki zorganizować, sam chętnie bym kilka przyjął, bo to małe i wiele miejsca nie zajmuje, a jak widać, kierowcy mają nas głęboko....
Wink co wy na to Question


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
piotrusb Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6960 (98%)
Postów: 838
Wiek: 33

Częstochowa - Ostatni Grosz

Post Czw 11 Sie 05, 13:09:48     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tylko żeby to ktoś jeszcze przygotował (projekt) Smile


www.piotrusb.fotolog.pl
MISTRZ, MISTRZ CKM !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
piter Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6908 (98%)
Postów: 1426
Wiek: 50

częstochowa-raków

Post Czw 11 Sie 05, 15:26:50     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

---------- 22:23 11.08.2005 ----------

projekt nie musi być skomplikowany,wystarczy jakaś mała sylwetka rowerku,lub rowerzysty i napis w stylu-NASTĘPNYM RAZEM POMYŚL NIM ZAPARKUJESZ!!-lub tym podobne bo napis - CHROŃ SWOJE AUTKO-NIE PARKUJ NA ŚCIEŻCE!!-mógłby być źle odebrany przez panów strażników, albo innych tam(...) w razie wpadki Wink

---------- 22:26 ----------

a na dobrą sprawe to chyba zakupię jakąś oczoje...ną folię samoprzylepną, marker pójdzie w ruch i po problemie Wink
...trza se jakoś radzić Exclamation Very Happy


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
t3d1 (usunięty)







Post Sob 13 Sie 05, 10:38:00     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak na szybko zrobione Razz i jak moze byc ?? Very Happy

http://www.republika.pl/www_t3d1/rower.bmp
Powrót do góry
Galeria użytkownika
Marcin Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6920 (98%)
Postów: 831
Wiek: 33

Cz-wa centrum

Post Sob 13 Sie 05, 11:23:53     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pewnie że może być ale ,,rowerowa" zrobił bym na czarno żeby możnabyło pokserować bo w kolorze sie nieopłaca . Takie jest moie zdanie teraz tylko rozmieścić po kilka na stronie spodkać sie pokserować i do roboty Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
t3d1 (usunięty)







Post Sob 13 Sie 05, 12:23:43     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Very Happy ja to robilem pod Vlepke a w tym przypadku nie ma roznicy czy kolor czy czarne bo i tak trzeba nadrukowac na papier samoprzylpny Smile ale jesli ma byc ulotka to bez problemu Very Happy czarne
Powrót do góry
Galeria użytkownika
STi Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6891 (97%)
Postów: 606
Wiek: 43


Post Sro 17 Sie 05, 12:39:41     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj do fiacika dołączył poldek. Tak mnie to wkurzyło że pojechałem do domu i wydrukowałem 2 ulotki z Twoim tekstem piotrusb (mam nadzieję że nie masz nic przeciwko) i powkładałem im za wycieraczki. Może to inteligentni ludzie i zrozumieją Rolling Eyes ... tylko czy za bardzo się nie rozmarzyłem Idea Question A oto fotka autek z moimi ulotkami (nawet tablic już mi się nie chciało zamalowywać).



"Jeżeli zamkniesz prawdę, pogrzebiesz ją głęboko, ona rozkwitnie, osiągnie potężną moc, która w momencie eksplozji zniszczy wszystko, co stanie na jej drodze."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
macus Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7083 (100%)
Postów: 545

Cz-wa (Zawodzie)

Post Sro 17 Sie 05, 13:25:11     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

---------- 11:13 17.08.2005 ----------

STi napisał:
Może to inteligentni ludzie i zrozumieją

Chyba jednak nieinteligentni bo Fiat dalej tam stoi, a ulotkę ktoś wyjął. :/

Słuchajcie... Gazeta Wyborcza ostatnio prowadziła słuszną krucjatę przeciwko ludziom parkującym na miejscach dla inwalidów. Może napisać w sprawie parkowania na ścieżkach do nich? Dołączyć fotki które zrobiły chłopaki... Co wy na to?

---------- 11:25 ----------

http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=55&w=27814571


Arrow www.czestochowaforum.pl - nowy adres!

1 Kor. 10:23
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu Tlen Jabber  
STi Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6891 (97%)
Postów: 606
Wiek: 43


Post Sro 17 Sie 05, 13:29:37     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Po tym co macus napisałeś o ulotce jestem jak najbardziej za Evil or Very Mad


"Jeżeli zamkniesz prawdę, pogrzebiesz ją głęboko, ona rozkwitnie, osiągnie potężną moc, która w momencie eksplozji zniszczy wszystko, co stanie na jej drodze."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
piotrusb Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6960 (98%)
Postów: 838
Wiek: 33

Częstochowa - Ostatni Grosz

Post Sro 17 Sie 05, 14:40:21     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie no chłopaki, musimy napisać do WYborczej Evil or Very Mad proponuję się spotkać na mieście i ustalić, co i jak, albo przejechać się do nich koło PKP i im pokazać foty. Co wy na to ?? może jutro o 13 na Biegana ??


www.piotrusb.fotolog.pl
MISTRZ, MISTRZ CKM !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
macus Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7083 (100%)
Postów: 545

Cz-wa (Zawodzie)

Post Sro 17 Sie 05, 14:43:15     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zasadniczo to nie ma takiej potrzeby bo jest post na forum GW, a tam redakcja zagląda.


Arrow www.czestochowaforum.pl - nowy adres!

1 Kor. 10:23
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu Tlen Jabber  
Andrzej Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6929 (98%)
Postów: 594
Wiek: 34

Częstochowa - Raków Zachód

Post Sro 17 Sie 05, 14:48:47     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja jutro postaram sie przyjechac na biegana i mysle ze lepiej im(gazecie) majla wyslac


http://luda.eu/ fotografia na zamówienie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Marcin Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6920 (98%)
Postów: 831
Wiek: 33

Cz-wa centrum

Post Sro 17 Sie 05, 16:32:59     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja też postaram sie być na biegana ale nie wiem czy sie wyrobie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Andrzej Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6929 (98%)
Postów: 594
Wiek: 34

Częstochowa - Raków Zachód

Post Sro 17 Sie 05, 19:40:46     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jechalem tamtedy dzisiaj o 16 i staly tam 4 samochody ktore wziely przyklad z fiacika


http://luda.eu/ fotografia na zamówienie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Marcin Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6920 (98%)
Postów: 831
Wiek: 33

Cz-wa centrum

Post Sro 17 Sie 05, 20:30:38     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jak tak dalej pujdze to okarze sie, że urząd zrobi tam parking dla samochodów zamiast pomuc nam walczyć z ,,kierowcami" którzy olewają nas i prawo .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
piotrusb Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6960 (98%)
Postów: 838
Wiek: 33

Częstochowa - Ostatni Grosz

Post Sro 17 Sie 05, 21:00:07     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czyli spotykamy się jutro o 13 na biegana, chyba że wolicie później ale później mogą nam zamknąć redakcję. DObrze by było jakby ktoś wydrukował zdjęcia te co zostały zamieszczone na forum jako dowód.


www.piotrusb.fotolog.pl
MISTRZ, MISTRZ CKM !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Andrzej Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6929 (98%)
Postów: 594
Wiek: 34

Częstochowa - Raków Zachód

Post Sro 17 Sie 05, 21:35:19     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja o 13 sie zjawie o ile pogoda dopisze, a co bedzie dalej to sie okarze


http://luda.eu/ fotografia na zamówienie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
piotrusb Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6960 (98%)
Postów: 838
Wiek: 33

Częstochowa - Ostatni Grosz

Post Sro 17 Sie 05, 21:42:39     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

STi napisał:
wydrukowałem 2 ulotki z Twoim tekstem piotrusb (mam nadzieję że nie masz nic przeciwko)


Oczywiście, że nie mam nic przeciwko Very Happy


www.piotrusb.fotolog.pl
MISTRZ, MISTRZ CKM !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
t3d1 (usunięty)







Post Sro 17 Sie 05, 21:43:10     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja bym zrobil zdjecia i pojechal na komisariat pokazac im to i zoabaczyc jaka bedzie reakacja cfaniaczkow!! Neutral Tylko szkoda ze niedlugo wyjezdzam i musze sie pakowac i jeszcze remont mam w domu Neutral zobacze cos da sie zrobic moze podskocze jutro na Faradaja zrobie kilka zdjec i pojde na komisariat Wink jak bedzie po dam znac Very Happy
Powrót do góry
Galeria użytkownika
Speedy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7084 (100%)
Postów: 957

Raków, Mireckiego

Post Sro 17 Sie 05, 21:49:11     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
ja o 13 sie zjawie o ile pogoda dopisze, a co bedzie dalej to sie okarze


Jeśli będę akurat na mieście to też wpadnę Wink .


Tak, jeszcze żyję Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Jabber  
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Ścieżki rowerowe w Częstochowie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 13, 14, 15  Następny
Strona 4 z 15

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy