wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Ścieżki rowerowe w Częstochowie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Gdy auta parkują na ścieżkach Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 13, 14, 15  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
piotrusb Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6950 (98%)
Postów: 838
Wiek: 33

Częstochowa - Ostatni Grosz

Post Wto 22 Maj 07, 15:27:13     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Czyli jak coś to muszę jutro zanieść pismo z zaproszeniem przedstawicieli MZDiM ale Olek z którym organizuje Mase jest bardzo przeciwny temu pomysłowi.




A czy tylko Olek ma tutaj coś do gadania ;-> Przecież nie tylko on jest rowerzystą w tym mieście Razz Bo znowu się powtórzy sytuacja, że urzędnicy będą rozmawiać tylko z Tobą i Olkiem, jak to ostatnio było podczas spotkania pod UM, gdzie chcieli rozmawiać tylko z Łukaszem i Konradem. Jak Olek się nie zgadza, to przecież inni rowerzyści też mogą zaprosić urzędników we własnym imieniu Very Happy


www.piotrusb.fotolog.pl
MISTRZ, MISTRZ CKM !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
radziu Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6218 (88%)
Postów: 22
Wiek: 35


Post Wto 22 Maj 07, 15:59:25     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dokładnie. Masa i farbka dla MZDiM nie powinny kolidować. Skoro wyszła taka inicjatywa to smarujemy ;] Ja się piszę...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Reklama
magnum Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6378 (90%)
Postów: 646
Wiek: 46

1/2night

Post Wto 22 Maj 07, 16:19:44     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

więc potrzebuję konkretu: wiadro czy puszka w spreyu (różna wielkość opakowania=różna wielkość naklejek), sama farba czy szablon również. aha, najważniejsze to tekst jaki ma się znaleźć na farbie.

pomyślałem i jednak będzie to spey a nie wiadro. Dlaczego? a dlatego że jak żaden z zaproszonych urzędasów nie przyjdzie, to nikt z wiadrem nie będzie paradować po mieście na trasie przejazdu, a puszkę to i do kieszeni..


"Dla reguły mówiącej, że nie ma reguł bez wyjątków, wyjątek stanowi jedynie reguła mówiąca, że nie ma reguł bez wyjątków, ponieważ od tej reguły nie ma wyjątków"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Marcin Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6910 (98%)
Postów: 831
Wiek: 33

Cz-wa centrum

Post Wto 22 Maj 07, 16:41:14     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

piotrusb napisał:
A czy tylko Olek ma tutaj coś do gadania ;-> Przecież nie tylko on jest rowerzystą w tym mieście Razz Bo znowu się powtórzy sytuacja, że urzędnicy będą rozmawiać tylko z Tobą i Olkiem, jak to ostatnio było podczas spotkania pod UM, gdzie chcieli rozmawiać tylko z Łukaszem i Konradem. Jak Olek się nie zgadza, to przecież inni rowerzyści też mogą zaprosić urzędników we własnym imieniu Very Happy

Dobra zanoszę jutro przed szkołą pismo do MZD. Już wytłumaczyłem Olkowi że to wasza inicjatywa i jeżeli nie zrobimy tego na masie to będzie tak jak z pikietą pod UM. I tak rowerzyści przyjdą i dadzą puszkę więc lepiej niech zrobią to na masie przynajmniej media napiszą Smile Magnum jak zrobisz szablon to proponuje przed masą wyznaczyć ścieżkę tam gdzie miała być a jej nie ma Razz (chyba wszyscy wiedzą o jakie miejsce chodzi). Tylko czy ten szablon można złożyć na połowę ? bo jeżeli tak to w przypadku gdy nikt nie przyjdzie to wrzucimy do mobilnego nagłośnienia które będzie jeździć )na dwóch kółkach Twisted Evil )


Moderowany przez szczepana:
Marcin Exclamation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Lukas Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6926 (98%)
Postów: 1116
Wiek: 38

Częstochowa [Tysiąclecie]

Post Wto 22 Maj 07, 16:48:02     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja również jestem za Smile Dorzucę się do tego szczytnego celu.

Nie wiem czy tylko starczy odwagi któremuś urzędasowi, chyba że wyślą jakiegoś stażystę. No ale w końcu dżentelmeni przyjmują zaproszenia, więc może ktoś wpadnie z naszych szacownych władz Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
radziu Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6218 (88%)
Postów: 22
Wiek: 35


Post Wto 22 Maj 07, 17:19:11     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja proponuję tak: duży szablon i sprej.. Taka dysproporcja, będzie śmiesznie Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Marcin Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6910 (98%)
Postów: 831
Wiek: 33

Cz-wa centrum

Post Wto 22 Maj 07, 17:40:54     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A kto wyjdzie z Naszej strony ? Ja jestem za sam sie podpisuje na zaproszeniu ale nie mam talentu do wystąpień publicznych. Oczywiście zacząłem od "Serdecznie zapraszam w imieniu swoim oraz wszystkich częstochowskich rowerzystów" w końcu to Nasza inicjatywa nie tylko moja Smile Tylko nie chcę żeby wyszło na to iż ONI przyjdą a u nas "-no Ty idź! - nie! ja nie pójdę niech idzie ..."

P.S Czy ma ktoś coś przeciwko jeżeli napisze o naszej akcji mediom ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
magnum Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6378 (90%)
Postów: 646
Wiek: 46

1/2night

Post Wto 22 Maj 07, 17:46:05     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

szablon będzie duży, ale potrzebuję wzorca, ma ktoś może pod ręką? chodzi o taki którego używają w Naszym mieście, bo inny to mam...będzie można go poskładać, przynajmniej tak zakłada projekt (to było przy 4 herbacie...). Kto zajmie się sprayem??


"Dla reguły mówiącej, że nie ma reguł bez wyjątków, wyjątek stanowi jedynie reguła mówiąca, że nie ma reguł bez wyjątków, ponieważ od tej reguły nie ma wyjątków"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Marcin Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6910 (98%)
Postów: 831
Wiek: 33

Cz-wa centrum

Post Wto 22 Maj 07, 17:59:01     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W Polsce jest to znak P-23 który wygląda tak i myślę że w Naszym mieście innego nie używają. Niestety nie mam wymiarów ani większego rysunku.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7010 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Wto 22 Maj 07, 19:02:34     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Marcin napisał:
P.S Czy ma ktoś coś przeciwko jeżeli napisze o naszej akcji mediom ?


Jeśli o akcji powiesz mediom, to nie będzie to miało zbytnio sensu, chyba, że powiesz, że zapraszamy w sprawie postulatów dotyczących ścieżek, bez żadnych konkretów ...


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
jurczyk Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6409 (91%)
Postów: 1207

Częstochowa Śródmieście

Post Wto 22 Maj 07, 19:28:44     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na pismo dot. złego stanu ścieżek otrzymaliśmy odpowiedż 7 maja i nic się nie
dzieje ! Malowanie malowaniem ...
A może napisać pismo zaczynające się od słów: My częstochowscy
rowerzyści zebrani na Masie Krytycznej w dniu 25 maja 2007 r.
domagamy się : ...........................................................................
....................................................................................................
Podpisy /koniecznie PESEL podpisującego/
Wysyłamy to listem poleconym do Prezydenta Częstochowy.
Pismo i wysyłkę biorę na siebie . W farbę "wchodzę"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
piter Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6898 (97%)
Postów: 1426
Wiek: 50

częstochowa-raków

Post Wto 22 Maj 07, 19:45:50     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no to wezmę kasę na farbę i dowodzik osobisty... Wink


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Marcin Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6910 (98%)
Postów: 831
Wiek: 33

Cz-wa centrum

Post Wto 22 Maj 07, 21:37:04     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Marcin napisał:
Moderowany przez szczepana:
Marcin Exclamation

Przepraszam Sad

szczepan napisał:
Jeśli o akcji powiesz mediom, to nie będzie to miało zbytnio sensu, chyba, że powiesz, że zapraszamy w sprawie postulatów dotyczących ścieżek, bez żadnych konkretów ...

Przecież nie napisze w notatce prasowej że zapraszamy Miejski Zarząd Dróg po to aby wręczyć urzędnikowi puszkę farby i szablon. Myślałem raczej aby napisać że "będziemy gościć przedstawicieli władz miasta... blebleble. Przed rozpoczęciem przejazdu przewidziana jest krótka dyskusja z władzami miasta na temat stanu infrastruktury rowerowej w naszym mieście."

I to tyle a jak będą ciekawi jaka dyskusja i kto przyjdzie z urzędników to sami przyjdą i sie dowiedzą o co chodzi.

W zaproszeniu też nie napisałem że zapraszamy na Mase bo rowerzyści chcą Panu coś ofiarować. Tylko że na masie będzie wielu ludzi ze świata kultury i przedstawicieli władz miasta i przewidziana jest krótka dyskusja przed przejazdem.

jurczyk napisał:
Na pismo dot. złego stanu ścieżek otrzymaliśmy odpowiedż 7 maja i nic się nie
dzieje ! Malowanie malowaniem ...
A może napisać pismo zaczynające się od słów: My częstochowscy
rowerzyści zebrani na Masie Krytycznej w dniu 25 maja 2007 r.
domagamy się :(Poprawy oznakowania poziomego ścieżek rowerowych*)
Podpisy /koniecznie PESEL podpisującego/
Wysyłamy to listem poleconym do Prezydenta Częstochowy.
Pismo i wysyłkę biorę na siebie . W farbę "wchodzę"


A może stawić sie wcześniej i zebrać podpisy przed wręczeniem Farby i Szablonu i dać im to razem że proszę tu mamy farbę szablon i podpisy że tego naprawdę potrzebujemy :>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
magnum Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6378 (90%)
Postów: 646
Wiek: 46

1/2night

Post Wto 22 Maj 07, 22:03:10     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jak by to ktoś powiedział: "o qtfa" akcja nabiera tępa, i dobrze!! szablon będzie jak malowany!!


"Dla reguły mówiącej, że nie ma reguł bez wyjątków, wyjątek stanowi jedynie reguła mówiąca, że nie ma reguł bez wyjątków, ponieważ od tej reguły nie ma wyjątków"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
jurczyk Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6409 (91%)
Postów: 1207

Częstochowa Śródmieście

Post Wto 22 Maj 07, 23:57:18     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

---------- 23:55 22.05.2007 ----------

Oczywiście podpisy zebrać wcześniej, ale pismo do Prezydenta trzeba wysłać pocztą aby mieć dowód nadania bo ta sprawa nie może się skończyć na gadaniu i obiecankach !

Ja myślę że mamy prawo domagać się znacznie więcej niż tylko namalowania znaków poziomych.

---------- 23:57 ----------

Oczywiście podpisy zebrać wcześniej, ale pismo do Prezydenta trzeba wysłać pocztą aby mieć dowód nadania bo ta sprawa nie może się skończyć na gadaniu i obiecankach !

Ja myślę że mamy prawo domagać się znacznie więcej niż tylko namalowania znaków poziomych.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
t3d1 (usunięty)







Post Sro 23 Maj 07, 7:55:17     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No jasne z miłą chęcią klepnę podpis na takim liście/petycji.
Jeśli ma to być jakaś dyskusja to wysłać i mediom niech cykną kilka zdjęć do gazety. Smile
Ten spray to jaki ? Taki z reala/praktikera/obi zwykły biały ??


Marcin i jak odpisał Ci ??
Powrót do góry
Marcin Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6910 (98%)
Postów: 831
Wiek: 33

Cz-wa centrum

Post Sro 23 Maj 07, 15:24:15     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

---------- 14:41 23.05.2007 ----------

Nie odpisał jeszcze Sad Jeżeli odpisał to odp. dojdzie w poniedziałek bo wyślą zwykłym listem a nie priorytetem.

---------- 15:24 ----------

T3d1 załatwisz farbę? Może być najtańszy spray z marketu. Jeżeli tak to:

T3d1 załatwia farbę
Magnum robi szablon i nalepkę na farbę
Ja motam Urzędników
Jurczyk zajmuje się pismem z podpisami.

Zostaje jeszcze tylko problem kto wyjdzie o pogada w naszym imieniu i da farbę z szablonem ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
radziu Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6218 (88%)
Postów: 22
Wiek: 35


Post Sro 23 Maj 07, 15:36:48     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a co trzeba powiedzieć? Ja w temacie od niedawna...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Marcin Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6910 (98%)
Postów: 831
Wiek: 33

Cz-wa centrum

Post Sro 23 Maj 07, 15:47:42     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No coś w stylu:

"Dzień dobry w imieniu Częstochowskich rowerzystów chcieliśmy podziękować władzą miasta z akcję "zielone dla rowerów" (w szczególności Marcinowi Marandzie*) tylko że naszym zdaniem piesi znajdujący się podczas akcji nie byli świadomi iż znajdują sie właśnie na ścieżce rowerowej ponieważ nasze ścieżki prawie w ogóle nie są oznakowane. Chodzi głównie o znak poziomy P-23 czyli namalowany rowerek na ścieżce. Dlatego w imieniu swoim i zebranych tu rowerzystów pragniemy ofiarować Panu farbę i Szablon do znakowania ścieżek rowerowych..."

Tak ja to widzę ale myślę że osoba która podejmie się rozmowy z urzędnikiem sama przygotuje sobie tekst.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
t3d1 (usunięty)







Post Sro 23 Maj 07, 15:51:27     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No i co najważniejsze taka osoba musi mieć język w gębie a nie podejdzie chłop coś powie a on ani me ani be. Musi znać się choć trochę na znakach przepisach no i co się dzieje w Częstochowie.
Powrót do góry
Galeria użytkownika
magnum Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6378 (90%)
Postów: 646
Wiek: 46

1/2night

Post Sro 23 Maj 07, 16:52:57     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wg mnie powinien wystąpić arektacana... chłopisko jest już wyrobione w interview przed kamerami a do tego pedagogo... kto zrobi to lepiej niż on?? a co do naklejki to muszę wiedzieć jak dużą mamy powierzchnię do nadruku, czyli muszę znać wysokość puszki i jej obwód.aha, do dzisiaj nikt nie podał konkretnej propozycji napisu na puszce!!!!!!! jeszcze jedno. skoro farba będzie symboliczna, bo puszka w spreyu, to szablon będzie również symboliczny, nie taaaki wielki, tylko mniejszy, proporcjonalny do spreya, przynajmniej urzędas będzie mógł sobie postawić go na swoim biurku.


"Dla reguły mówiącej, że nie ma reguł bez wyjątków, wyjątek stanowi jedynie reguła mówiąca, że nie ma reguł bez wyjątków, ponieważ od tej reguły nie ma wyjątków"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
radziu Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6218 (88%)
Postów: 22
Wiek: 35


Post Sro 23 Maj 07, 17:04:30     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Może na sprey nakleimy instrukcję obsługi? Jak sądzicie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
magnum Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6378 (90%)
Postów: 646
Wiek: 46

1/2night

Post Sro 23 Maj 07, 17:07:54     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

instrukcja obsługi to będzie przesada, wystarczy napis do czego ma ta farba posłużyć


"Dla reguły mówiącej, że nie ma reguł bez wyjątków, wyjątek stanowi jedynie reguła mówiąca, że nie ma reguł bez wyjątków, ponieważ od tej reguły nie ma wyjątków"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Marcin Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6910 (98%)
Postów: 831
Wiek: 33

Cz-wa centrum

Post Sro 23 Maj 07, 19:15:09     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

magnum napisał:
wg mnie powinien wystąpić arektacana...

Też tak uważam ale czekałem aż sam sie zgłosi Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
jurczyk Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6409 (91%)
Postów: 1207

Częstochowa Śródmieście

Post Sro 23 Maj 07, 19:31:13     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

proj. pisma gotowy -patrz XXIX Masa Krytyczna
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Ścieżki rowerowe w Częstochowie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 13, 14, 15  Następny
Strona 7 z 15

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy