wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Z życia rowerzysty...

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Lance Wszechmogący - TOURMINATOR Idź do strony 1, 2  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6949 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Sro 13 Lip 05, 11:21:06     Lance Wszechmogący - TOURMINATOR Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W tym temacie proszę o wpisywanie Waszych opinii na temat Lance`a Armstrong`a. Właśnie rozgrywa się największy wyścig kolarski Tour de France a Lance zmierza po swoje siódme z rzędu ( Shocked Shocked Shocked ) zwycięstwo w tej imprezie. Przeczytałem o tym Człowieku dwie książki ( "Mój powrót do życia - nie tylko o kolarstwie" i "Liczy się każda sekunda", obecnie w księgarniach pojawiła się trzecia) i jestem pod wielkim wrażeniem Jego osoby jako sportowca i przede wszystkim człowieka. Wiem, że większość z nas uprawia raczej kolarstwo górskie, ale szosa to przecież też rowerowe bractwo. Piszcie co myślicie o tym nieprawdopodobnym facecie.


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Andrzej Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6898 (98%)
Postów: 594
Wiek: 34

Częstochowa - Raków Zachód

Post Sro 13 Lip 05, 11:28:42     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Niedawno ogladalem program na discovery o nim. I jestem pod wrazeniem, ile ludzi pracuje na jego zwyciestwo. Rame ma robiona pod jego dyktando, a osoba odpowiedzialna za opony trzyma dla niego w piwnic ponad 5letnie oponki... Shocked


http://luda.eu/ fotografia na zamówienie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Reklama
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6989 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Sro 13 Lip 05, 11:50:33     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja uważam, że jest wyjątkowy, bo ktoś "normalny" nie miał by chyba tyle samozaparcia żeby tyle dokonać


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6960 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Sro 13 Lip 05, 11:54:31     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Można powiedziec że geniusz kolarstwa. I to nie jest górnolotne słowo bo wygrywać non stop przez siedem lat to tylko geniusz potrafi. Przecież po każdym sezonie wszytkie teamy zastanawiają się jak go pokonać i co sezon dupa, Lance daje powąchać tylko oponki. No chyba że na jakimś super niewykrywalnym dopingu jeździ.


"Jaki trenig - taki czas"
"Ból przeminie - chwała pozostanie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6949 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Sro 13 Lip 05, 12:10:34     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

outsider napisał:
No chyba że na jakimś super niewykrywalnym dopingu jeździ.

Na ten temat chodzą już mity. Ale czytając Jego książki i wiedząc co przeżył i jaki ma stosunek do chemikaliów w swoim organizmie wątpię czy zdecydowałby się wziąć cokolwiek. Poza tym położyłby na szalę autorytet swój i dobre imię Fundacji, której jest założycielem. Wątpię czy zrobiłby to tym wszystkim chorym na raka ludziom, którzy w Niego wierzą.


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6960 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Sro 13 Lip 05, 12:23:15     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wiesz, książki książkami a życie swoje, zobacz ilu sławnych sportowców jechało na dopingu i każdy wmawiał że nie prawda. Oczywiście jak najdalszy jestem od takiego posądzania Lance'a, stawiam że jest geniuszem na miarę wieku i tez nie chciałbym się rozczarować.


"Jaki trenig - taki czas"
"Ból przeminie - chwała pozostanie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
piotrusb Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6928 (98%)
Postów: 838
Wiek: 33

Częstochowa - Ostatni Grosz

Post Sro 13 Lip 05, 13:05:17     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pamiętam jak czytałem, że w płucach Lance'a wykryto 7 guzów wielkości piłek tenisowych (chyba) i że facet się nie poddał i dalej jeździ to byłem pełen uznania dla niego Cool


www.piotrusb.fotolog.pl
MISTRZ, MISTRZ CKM !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6989 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Pią 15 Lip 05, 18:47:37     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To jest włąśnie to Exclamation trzeba przeć do przodu bez względu na przeciwności Very Happy


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
piotrusb Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6928 (98%)
Postów: 838
Wiek: 33

Częstochowa - Ostatni Grosz

Post Pią 15 Lip 05, 19:00:05     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

facet walczył o dalsze życie, ponieważ kochał kolarstwo i musiał do niego wrócić, dlatego pokonał chorobę Exclamation


www.piotrusb.fotolog.pl
MISTRZ, MISTRZ CKM !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
fr33 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6987 (99%)
Postów: 933
Wiek: 42

Częstochowa

Post Sob 16 Lip 05, 1:05:50     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

osobiscie go nie znam ale to co dokonal w kolarstwie szosowym sie jeszcze dluu_ugo nie powtorzy, o ile sie wogole kidys taki drugi czlowiek urodzi.


Jurajski Klub Alfa Romeo
www.jkar.org
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6949 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Pon 25 Lip 05, 11:45:50     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No i znów to zrobił... Lance wygrał SIÓDMY TOUR Z RZĘDU Exclamation Exclamation Exclamation To nieprawdopodobne Exclamation Siedem razy po średnio 3700 km w trzy tygodnie z 20 kilometrowymi podjazdami w Alpach i Pirenejach, czasówkami ze średnią prędkością 55 km/h, bez większych kryzysów fizycznych i psychicznych, bez poważniejszych upadków, z około 180 kolarzami na plecach którzy chcą mu wreszcie dokopać Exclamation Exclamation Exclamation Dla mnie to jeden z największych wyczynów sportowych w nowożytnym sporcie Exclamation


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Andrzej Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6898 (98%)
Postów: 594
Wiek: 34

Częstochowa - Raków Zachód

Post Pon 25 Lip 05, 12:01:19     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
3700 km[...] ze średnią prędkością 55 km/h

no to jest cos, jak ja zrobie 3tys km w tym sezonie to bedzie dobrze :]


http://luda.eu/ fotografia na zamówienie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
bikerx Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6630 (94%)
Postów: 490


Post Wto 16 Maj 06, 20:02:59     kto następny???????! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie zakładam nowego tematu, bo myślę, że nie odbiega od tego, a w jakimś sensie jest kontynuacją!

.....kilku forumowiczów ogląda pewnie wyścigi kolarskie, mistrz odszedł, ale ktoś musi wygrać TdF, moim zdaniem Ivan Basso, a waszym...............?! Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Wojtek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6850 (97%)
Postów: 136


Post Wto 16 Maj 06, 21:06:01     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dokładnie mój faworyt Exclamation jako jedyny w miarę się bronił przed Armstrongiem w górach, jest mocny, poprawił jazdę na czas...chodź jeszcze nie jestem pewien co do ekipy jaką dysponuje, gdyż dopiero przed tourem się w to bardziej wgłębiam...widzę też szansę hamiltona i w gronie faworytów muszę też podac Urlicha ....a cichych Landisa Wink wierzę w niego Very Happy ale Basso numer jeden przynajmniej narazie Smile pozdrawiam


mój błąd z hamiltonem Embarassed
co do ekipy to nie jestem taki pewien...wszystko zweryfikuje wyscig...napisze jeszcze tylko, żeby nie powtarzac faworyta po przedmowcy Wink dam Mayo o ktorym wczoraj zapomnialem Rolling Eyes Smile


Ostatnio zmieniony przez Wojtek dnia Sro 17 Maj 06, 8:51:01, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
bikerx Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6630 (94%)
Postów: 490


Post Wto 16 Maj 06, 21:12:04     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

...co do ekipy Basso to wydaje mi się, że CSC jest obecnie najmocniejsza, czas pokarze!
...a czy przypadkiem hamilton jeszcze nie kibluje za dyskwalifikacje! Confused
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
wizar Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7053 (100%)
Postów: 587
Wiek: 43

częstochowa - kawodrza dolna

Post Wto 16 Maj 06, 21:13:22     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

odnosnie lansa SZACUENECZEK


w p o s z u k i w a n i u k o n d y c j i !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu Tlen    
bikerx Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6630 (94%)
Postów: 490


Post Nie 28 Maj 06, 11:08:38     może jednak Ivan (Groźny) Basso!!! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

... Idea ...kolarzy jest wielu, więc nie będę każdemu zakładał tematu, pod szyldem mistrza można pisać o jego następcach!!! Arrow


......czy sądzicie, że Ivan pójdzie w ślady Lanca..?! Exclamation
...wygrać giro z taką łatwością i przewagą to wielkie osiągnięcie, prawie 30 min do 10 zawodnika, którzy są na zbliżonym poziomie to kosmos. Poprzednie wyścigi wygrywali kolarze z przewagą zaledwie kilkunastu sekund, a tu prawie 10 min!!!
.......czy myślicie, że taką formę można utrzymać do tdf i wygrać go........?! Exclamation
....rośnie następny mistrz, oby nie na paszy Question Exclamation Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Wojtek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6850 (97%)
Postów: 136


Post Nie 28 Maj 06, 11:41:01     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

na chwilę obecną nie widzę nikogo kto by mógł być lepszym zastępcą dla Armstronga w roli "tourminatora" ale wszzystko zweryfikuje wyścig...kolarstwo to bardzo wyrównany sport...często decydują niuanse Wink zapowiada sie baardzo ciekawie Twisted Evil Smile pozdrawiam


lubisz dziwnych ludzi ?? to klauna se namaluj.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
bikerx Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6630 (94%)
Postów: 490


Post Sro 28 Cze 06, 0:17:54     w sprawie lanca Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

...jednym z następców miał być kazach winokurow, który w osiągnięciu tego celu przeniósł się do liberty seguros wurth, która natomiast jak się dowiadujemy została wycofana z tdf za stosowanie dopingu wśród hiszpańskich kolarzy (kicha), ciekawe która dróżyna zastąpi wymienioną w wyścigu, pewnie jakaś żabojadów, swoją drogą nie sądzę, aby wino mógł sięgnąć po zwycięstwo, obstaję przy swoim czyli "ivan", a Wy Question Exclamation Wink Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6949 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Pią 30 Cze 06, 12:36:21     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Z pewnośccią nie bedzie to Jan Ullrich ani Oscar Sewilla...
http://sport.onet.pl/0,1249141,1348618,wiadomosc.html
Qrdę co sie dziaje z tym kolarstwem Confused Ostatnio gdzieś czytałem, że Światowa Federacja Antydopingowa opublikowała listę przypadków dopingu wykrytych w zeszłym roku. Prowadzi kolarstwo z 4 % ogółu wykrytych przypadków... Wyobrażacie sobie? 4% przy setkach dyscyplin sportowych!!! To kosmiczny odsetek!!!


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
bikerx Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6630 (94%)
Postów: 490


Post Pią 30 Cze 06, 23:20:06     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

---------- 20:08 30.06.2006 ----------

w dupie to mam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

myślę że lance nie jest w to zamieszany, dla mnie to i tak wybitny sportowiec Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation

wogóle w sporcie się jebie, niezależnie od dyscypliny, i to ku*** najbardziej Exclamation Exclamation Exclamation syf i ch*** Exclamation Exclamation Exclamation

ja i tak mama swojego faworyta we wszystkich tych ku***łych dyscyplinach (arek wie o kim mówię) Exclamation Exclamation Exclamation

---------- 23:20 ----------

w kazdej dyscyplinie zaczyna rządzic komercja i to jest ******* nie napiszę bo ktos się obrazi Confused wydaje mi się że żabojady eliminuja konkurencję, tak jak armstronga kiedys (badali próbki B przez niezaleznych biegłych i nic nie wyszło) - żenada Exclamation myslą że takim sposobem tour wygrają, że konkurencję wykończą, już nie ma w sporcie czystych intencji, każdy macza się w jakims gównie Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
bikerx Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6630 (94%)
Postów: 490


Post Nie 02 Lip 06, 10:16:40     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

...z całej masy artykułów na temat dopingu przed TdF wynika tyle, że francuzi mają oczyszczony teren z najlepszych zawodników, jak łatwo faworyta udupić, posądzenie i załamanie kariery, chyba że oskarżenie jest słuszne wtedy można powiedzieć o sprawiedliwości Exclamation
...chyba niedługo jako sport można będzie określać jakąkolwiek ruchowość w parku, bo ten zawodowy (który był przez nas podziwiany) stacza się w otchłań, doping, korupcja, nieobiektywne sędziowanie itd, itp (normalnie sportowcy prześcigają już polityków zamiast tworzyć nowe autorytety dla młodzieży) Confused

...i tak na toura popatrzę bo lubię, ale pewien niesmak pozostaje, może zabłyśnie jakiś zawodnik który w normalnych warunkach nie dał by rady, może hincapie Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6960 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Pon 03 Lip 06, 12:35:28     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dla tych co jeszcze mają złudzenia że najlepsi sa czyści:

http://sport.gazeta.pl/kolarstwo/1,64993,3453124.html


"Jaki trenig - taki czas"
"Ból przeminie - chwała pozostanie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6949 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Pią 28 Lip 06, 11:07:36     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeśli to okaże się kolejnym syfem dopingowym, to przysięgam, że więcej nie spojrzę na zawodowe kolarstwo Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
http://sport.onet.pl/0,1248734,1362816,wiadomosc.html


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6960 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Pią 28 Lip 06, 11:16:13     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

I tak jest lepiej niż w piłce. Tam kibice są robieni w ciula całkowicie.


"Jaki trenig - taki czas"
"Ból przeminie - chwała pozostanie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Z życia rowerzysty... Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy