wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Co warto kupić?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Damka do 600zł MBLANC, warto?
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kama94



Status: Offline
Dni: 3180 (45%)
Postów: 2


Post Sro 29 Lip 15, 15:30:28     Damka do 600zł MBLANC, warto? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam!
Poszukuję taniej dameczki dla mojej córki. Ma 17 lat, ze wzrostem i wagą to nie mam pojęcia, ale jest drobną dziewczyną. Nie szukam typowego miejskiego roweru, tylko czegoś co nada się na różnego rodzaju wycieczki rowerowe. Ja sam ostatnio zakupiłem crosoowy rower Mblanc (weisshorn) z którego jestem zadowolony, złapaliśmy z córką bakcyla i szukamy teraz czegoś dla niej. Moją uwagę przykuła ta dameczka: http://allegro.pl/rower-mblanc-lady-damka-26-city-v-br-shimano-i5570088679.html i przede wszystkim jej wzmacniane koła. Cena również jest świetna, a jako że ostatnio brałem tam rower, to może uda mi się urwać jeszcze z ceny. Nie chce brać go jednak tylko ze względu na to, dlatego zwracam się do was. Co inneo - lepszego znajdę w tej cenie? W gre wchodza sklepy internetowe, sklepy w okolicy częstochowy i okolice jasła. Dzięki!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6949 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Sro 29 Lip 15, 16:13:59     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Skoro nie ma podstawowego parametru, czyli wzrostu, doradzenie roweru jest niemożliwe.
Btw: poważnie nie znasz wzrostu i wagi swojego dziecka? Shocked


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Reklama
PRZEMO2 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5417 (77%)
Postów: 575
Wiek: 41

czestochowa raków

Post Czw 30 Lip 15, 14:14:08     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy w tej cenie ten rower będzie dobrej jakości na twoim miejscu dobrze bym się zastanowił bo potem jest problem jakieś chińskie przerzutki które nigdy nie działają jak należy lub inne kiepskiej jakości podzespoły.


Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Co warto kupić? Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy