wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Częstochowska Masa Krytyczna

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Aktualności masowe Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mateusz Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6983 (99%)
Postów: 146
Wiek: 36

Częstochowa Północ

Post Pią 08 Lip 05, 13:32:43     Aktualności masowe Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam!
Dawno mnie tu nie było a kilka spraw wymaga aby je tutaj poruszyć.

Zacznijmy od maila od Speediego:
Wkleję cały list żeby każdy wiedział o co chodzi i postaram się na wszystko odpowiedzieć:

Speedy napisał:

Chciałem poruszyć kwestię ulotek Masy Krytycznej. Mam mianowicie kilka
propozycji, które chciałbym Ci przedstawić:

1. Wydajmy je wcześniej.
Do tej pory podawałeś je niecały tydzień przed masą. To stanowczo za
późno - nie ma czasu rozwiesić wszystkich części miasta. Byłoby dobrze
gdyby były gotowe już na ok. 14 dni przed masą. Wtedy można by je
spokojnie (i w dużych ilościach) rozprowadzić.

2. Rozwieszajmy tam gdzie chodzą ludzie!
Sądze, że było by dobrze gdyby te ulotki zostawiać również w sklepach
spożywczych, czy kioskach na przystankach autobusowych. Ciekawym
pomysłem (choć chyba nierealnym) było by oplakatowanie autobusów i
tramwajów MPK - codziennie jeździ nimi masa ludzi, przynajmniej część
powinna być zainteresowana naszą imprezą.

3. Zmieńmy wygląd ulotek
Na główne hasło reklamowe idealnie pasowałoby "Częstochowskie Święto
Rowerowe - VII Masa Krytyczna" (jak w opisie Wink ). Powinna znaleźć się
tam lista atrakcji (choćby te pokazy trialowe, przejazd przez całe
miasto). Narazie nie jest ich wiele, więc sądze, że trzeba pomyśleć
nad zapewnieniem dodatkowych rozrywek (jakaś muzyka itp). Na ulotce
powinno się też znaleźć wytłumaczenie czym jest masa krytyczna, bo
wbrew temu co mówiłeś wiele osób nadal nie wie co to jest. Można by
również pomyśleć nie o ulotkach rozwieszanych, lecz podawanych do rąk
- sądze, że osoby z forum chętnie by pomogły przy rozwdawaniu tego
typu ulotek poza granicami częstochowy, gdzie można spotkać wiele osób
jeżdżących na rowerach.

4. ... i reklama Forum Smile
Ze swojej strony byłbym wdzięczny, gdyby na ulotce VII Masy znalazła
się wyraźna informacja o Forum Rowerowym zaraz obok strony masy.

Zdaję sobie sprawę, że niektóre pomysły mogą być trudne do realizacji.
Jednak ulotki nie są czymś nader skomplikowanym, a patrafią bardzo
skutecznie przekazywać informacje - oczywiście jeśli są odpowiednio
wykonane.


AD 1 : Owszem wydawanie wcześniej ulotek jest możliwe jednak osobą która je tworzy jest Jacek z Plastyka i to tak na prawdę od niego zależy kiedy je otrzymamy. Zatem tego maila prześlę również jemu żeby wiedział co sądzą o tym forumowicze.

AD 2 : Wszystko pięknie ale:
a) czas... ja też mam swój prywatny czas i nie zawsze mi się chce rozklejać te plakaty a i tak uważam że aleje są rozplakatowane w stopniu dostatecznym plus ścieżka rowerowa wzdóż AK i na te plakaty patrzą przechodnie w Alejach i rowerzyści na AK.
b) druga i ważniejsza kwestia pieniądze.... plakaty są kserowane z własnej kieszeni... i kserujemy ich tyle na ile pozwala kasa....

AD 3 : prześlę maila Jackowi i on jako twórca plakatów i ulotek zdecyduje co z tym fantem zrobić

AD 4 : to również do Jacka

Sprawa druga to najbliższa Masa:
Najbliższa Masa będzie organizowana przy współudziale Urzędu Miasta. Najwidoczniej zależy im na odzyskaniu dobrego imienia i chcą mi pomagać przy organizacji imprezy.
- Trasa: prawdopodobnie pojedziemy taką samą jak ostatnio lecz skończymy nie na Biegana a na Starym Rynku, START O 18.00 z PL. BIEGAŃŚKIEGO tak jak nakazuje tradycja;]
- Atrakcje: po Masie odbędzie się upragniony pokaz Trialu ;] Na Starym Rynku będą ustawione palety i pojawią się na nich Częstochowscy Trialowcy. Na Masie także będzie można oznakować swój rower <przypominam od dowodzie zakupu pojazdu>, będzie można zdać egzamin na kartę rowerową. Swój udział w imprezie zapowiedzieli także dealerzy samochodowi, którzy specjalnie na masę sprowadzą rowery <będzie BMW, Peugeot a może i Porshe>
Myśle że zapowiada się całkiem fajna impreza.

Jeszcze jedna sprawa którą poruszyłem w UM to to że chociaż raz w roku chcielibyśmy pokazać się większemu gronu mieszkańców. Kiedyś rozmawialiśmy o trasach masy i mówiłem Wam iż ul. Jana Pawła II ma standard drogi Krajowej i dużo jest różnego rodzaju załatwiania żeby można było przez JPII przejechać. Poprosiłem o Pomoc Magistrat i obiecali, iż ta moja zachcianka zostanie spełniona i masa w tym roku pojedzie może nawet pod Real ;]

Zatem, czekam na Waszą odpowiedź na tego posta i pozdrawiam
mateusz


Smile Do zobaczenia na MASIE !!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6960 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Pią 08 Lip 05, 14:21:59     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Gratuluję Very Happy , jeśli to co piszesz się odbędzie to impreza naprawdę pięknie sie rozwija.


"Jaki trenig - taki czas"
"Ból przeminie - chwała pozostanie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
Reklama
Andrzej Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6898 (98%)
Postów: 594
Wiek: 34

Częstochowa - Raków Zachód

Post Pią 08 Lip 05, 14:28:25     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
po Masie odbędzie się upragniony pokaz Trialu ;] Na Starym Rynku będą ustawione palety i pojawią się na nich Częstochowscy Trialowcy. Na Masie także będzie można oznakować swój rower <przypominam od dowodzie zakupu pojazdu>, będzie można zdać egzamin na kartę rowerową. Swój udział w imprezie zapowiedzieli także dealerzy samochodowi, którzy specjalnie na masę sprowadzą rowery <będzie BMW, Peugeot a może i Porshe>

no bardzo fajne atrakcje jak na mase krytyczna, tylko szkoda, ze nie odbedzie sie to wszystko na placu bieganskiego...


http://luda.eu/ fotografia na zamówienie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
MonteRochee Mężczyzna



Status: Offline
Przebieg: 7051 (100%)
Kondycha: 1726

Kawodrza Dolna

Post Pią 08 Lip 05, 17:07:45     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

o japierdykam jestem wreszcie pod wrażeniem Twisted Evil Mr. Green



...pozdrowienia dla wszystkich rowerowych teoretyków...ja jak Speedy jeszcze żyję... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Tlen    
piotrusb Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6928 (98%)
Postów: 838
Wiek: 33

Częstochowa - Ostatni Grosz

Post Pią 08 Lip 05, 19:04:03     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no no no, brawo brawo !!! to nareszcie wygląda jak prawdziwa impreza Smile


www.piotrusb.fotolog.pl
MISTRZ, MISTRZ CKM !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
macus Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7052 (100%)
Postów: 545

Cz-wa (Zawodzie)

Post Pią 08 Lip 05, 19:48:07     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No widzę że impreza się rozwija...

Co do pokazu trialu. Dobrze że dojdzie do skutku. Rowery z firm samochodowych... Dla mnie to nic wielce ciekawego, ale wielu może się spodobać więc to dobry pomysł. Smile Oznakowanie i karta też na zdecydowany plus.

Ogólnie widzę że następną masę będzie można spokojnie nazwać piknikiem rowerowym i myślę że na wakacje jest to bardzo fajna idea.

Przedłużona trasa pod M1 też na pozytyw.

A urząd... Jak na mój gust znów robi to co najlepiej mu wychodzi. Dobre wrażenie.


Arrow www.czestochowaforum.pl - nowy adres!

1 Kor. 10:23
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu Tlen Jabber  
jacekmalina Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6968 (99%)
Postów: 47
Wiek: 38

Częstochowa, Kiedrzyn

Post Pią 08 Lip 05, 22:18:36     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Popieram Speedego, jego propozycje sa dobre Very Happy Za robienie projektow juz moge sie zabrac bo praktycznie mam wakacje wiec tylko czekam na informacje ktore maja sie znalezc na ulotkach, afiszach. Najlepiej piszcie na maila: idedowc(małpa)o2.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
STi Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6860 (97%)
Postów: 606
Wiek: 43


Post Sob 09 Lip 05, 0:43:01     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Może się czepiam ... ale jednak wolę PORSCHE (takie małe "zboczenie zawodowe") Razz


"Jeżeli zamkniesz prawdę, pogrzebiesz ją głęboko, ona rozkwitnie, osiągnie potężną moc, która w momencie eksplozji zniszczy wszystko, co stanie na jej drodze."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Harry Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6908 (98%)
Postów: 129
Wiek: 41

Częstochowa

Post Sob 09 Lip 05, 3:13:16     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mateusz napisał:
Najbliższa Masa będzie organizowana przy współudziale Urzędu Miasta. Najwidoczniej zależy im na odzyskaniu dobrego imienia i chcą mi pomagać przy organizacji imprezy.


Ok, chcą pomóc, niech pomogą, ale ja tam w ich szczere i "bezinteresowne" intencje jakoś nie bardzo wierzę...

Pamiętajcie, idą wybory, i lepiej by było, żeby Masa została apolityczna, bo ja bym osobiście nie życzył sobie, aby potem ktoś w kampanii wyborczej na plakacie napisał sobie że "bardzo dużo zrobił dla Częstochowskich rowerzystów".

Przyjmijmy tą pomoc, ale miejmy otwarte oczy.
Ja wiem, wszędzie widzę teorię spisku Laughing Laughing Laughing, ale ostrożności nigdy za wiele.

A jak już jechac pod Real, to potem w dół do Fieldorfa, potem Dekabrystów i w Szajnowicza Iwanowa a potem w Aleje - byłby maxymalny hardcore Laughing Laughing


SI VIS PACEM, PARA BELLUM
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
mateusz Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6983 (99%)
Postów: 146
Wiek: 36

Częstochowa Północ

Post Sob 09 Lip 05, 11:03:07     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Ok, chcą pomóc, niech pomogą, ale ja tam w ich szczere i "bezinteresowne" intencje jakoś nie bardzo wierzę...

Pamiętajcie, idą wybory, i lepiej by było, żeby Masa została apolityczna, bo ja bym osobiście nie życzył sobie, aby potem ktoś w kampanii wyborczej na plakacie napisał sobie że "bardzo dużo zrobił dla Częstochowskich rowerzystów".


Prawde mówiąc ja jako organizator nie powinienem tego mówić ale jednak jestem podobnego zdania. Tak czy inaczej pomoc Urzędu Miasta jest jedyną dostępną dla nas jeżeli chodzi o organzację imprezy. Nie jesteśmy zdesperowani, że chwytamy się jak tonący brzytwy ale pomoc w organizacji tego przedsięwzięcia nam nie zaszkodzi.


Smile Do zobaczenia na MASIE !!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
piter Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6876 (97%)
Postów: 1426
Wiek: 49

częstochowa-raków

Post Sob 09 Lip 05, 14:17:46     Re: Aktualności Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mateusz napisał:

Jeszcze jedna sprawa którą poruszyłem w UM to to że chociaż raz w roku chcielibyśmy pokazać się większemu gronu mieszkańców. Kiedyś rozmawialiśmy o trasach masy i mówiłem Wam iż ul. Jana Pawła II ma standard drogi Krajowej i dużo jest różnego rodzaju załatwiania żeby można było przez JPII przejechać. Poprosiłem o Pomoc Magistrat i obiecali, iż ta moja zachcianka zostanie spełniona i masa w tym roku pojedzie może nawet pod Real ;]

Laughing Laughing
...............jak dla mnie to ul. J.P. II mozna na legalu miac kładką przy wałach dwernickiego-TAM JEST ŚCIEŻKA!!!-tylko co zrobia panowie 'niebiescy' bo tam słupki Very Happy Razz .........sobie stoją i jakos tak niebardzo mogliby sie zmieścic...

Moderowany przez macus:

Proszę używać [ quote ] przy cytatach.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Andrzej Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6898 (98%)
Postów: 594
Wiek: 34

Częstochowa - Raków Zachód

Post Sob 09 Lip 05, 21:30:45     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
tylko co zrobia panowie 'niebiescy' bo tam słupki

motocyklem sie chyba przeslizgna...


http://luda.eu/ fotografia na zamówienie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6989 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Sro 13 Lip 05, 11:15:08     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A jak nie to wysiadka, radiowóz na plecy i górą go przeniosą Wink


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
dr_Kevinek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6836 (97%)
Postów: 49
Wiek: 35

Częstochowa - Śródmieście

Post Sro 13 Lip 05, 14:27:41     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moze jakis helikopter:D ;p hehe


W.W.J.D?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Harry Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6908 (98%)
Postów: 129
Wiek: 41

Częstochowa

Post Nie 17 Lip 05, 15:02:50     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No, plakaty już sa, fajnie.

A czy trasa już jest zaplanowana?
Jak mniemam tak, ale nie ma jeszcze mapki, ta na stronie Masy jest z poprzedniej - jak macie nową zamieście Laughing

Wógóle się fajna impreza zapowiada. Laughing Laughing Laughing


SI VIS PACEM, PARA BELLUM
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
piotrusb Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6928 (98%)
Postów: 838
Wiek: 33

Częstochowa - Ostatni Grosz

Post Nie 17 Lip 05, 21:24:45     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mateusz mówi, że trasa będzie podobna do poprzedniej, więc będzie cool. ale mówił mi że pały nie chcą żebyśmy robili coraz dłuższe trasy, bo powiedzieli że nie będą ich zabezpieczać Evil or Very Mad Rolling Eyes


www.piotrusb.fotolog.pl
MISTRZ, MISTRZ CKM !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Andrzej Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6898 (98%)
Postów: 594
Wiek: 34

Częstochowa - Raków Zachód

Post Nie 17 Lip 05, 22:06:21     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
bo powiedzieli że nie będą ich zabezpieczać

nie rozumiem tego, przeciez masa trwa 1h a nie 24h


http://luda.eu/ fotografia na zamówienie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
wizar Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7053 (100%)
Postów: 587
Wiek: 43

częstochowa - kawodrza dolna

Post Nie 17 Lip 05, 22:09:32     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kurcze oni to se zawsze problemy stworza jak nie daja zgody na pokazy to znowu policja ma obiekcje co do zabepieczenia cholewcia jasna przeciez oni sa dla nas a nie my dla nich powinni sie cieszyc ze cos sie dzieje w ty, j..... miescie i kurcze te ... nie bede muwil bzydko ci urzednicy nic do jasnej ciasnej nie robia zeby sie cos konkretnego dzialo w tym miescie a jak juz zrobia to tak zeby jak najmniej ludzi wiedzialo o tym!!!!!


w p o s z u k i w a n i u k o n d y c j i !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu Tlen    
mateusz Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6983 (99%)
Postów: 146
Wiek: 36

Częstochowa Północ

Post Nie 17 Lip 05, 23:49:48     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To ja wyjaśnię jak sprawa wygląda.
Ostatnio byłem z Panem Rukszą w Sekcji Ruchu Drogowego i tam rozmawialiśmy m.in. z Panem Zarzyckim, rozmowa przybrała trochę nie oczekiwany przebieg. Pan Zarzycki od razu poinformował mnie, iż jeżeli na tej masie będą jakieś odsępstwa od regulaminu- będzie karał oraz jeżeli prawo będzie nagminnie łamane to przerwie imprezę... Cóż- mam nadzieję że nie posunie się do takiego działania... Mam trochę impulsywny charakter i pogroziłem trochę i powiedziałem, że wiedząc co odbywa <lub odbywało się> w innych miastach - powinni się cieszyć że tak na prawdę do nich przychodzimy najpierw i współpracujemy a jeżeli ta współpraca się nie podoba to rowerzyści skrzykną się i zrobią prawdziwego nielegala i wtedy dopiero będzie ciepło... Pan Naczelnik Andrzej Kita dołożył jeszcze swoje 3 grosze i powiedział iż zna moje teksty z forum- nawet je sobie wydrukował oraz zauważył że chcemy aby masy były coraz dłuższe- tak Panie Naczelniku - chcemy i dołożę wszelkich starań żeby były... wiem że w Warszawie Masy trwają ponad 3 godziny i jeździ się tam około 40 kilometrów - wiem że do tego mi <nam> jeszcze bardzo daleko ale czy godzina raz w miesiącu to aż tak dużo?? w okresie pielgrzymkowym macie dużo pracy - rozumiem, ale dajcie nam też pokazać się w mieście!! Szczególnie że nie prosimy o wiele...
co do trasy...
będzie identyczna jak miesiąc temu ale tylko do momenu alei... z ulicy wolności nie pojedziemy prosto w kościuszki a w prawo - w I aleję i dalej na Stary Rynek.
Macie Pytania?? Piszcie- postaram sie na nie odpowiedzieć... Lecz w tym tygodniu wyjeżdżam i będę miał utrudniony dostęp do internetu <nie mam jeszcze Blue Connecta:]> jednak - jak juz pisałem- Postaram się:]
pozdrawiam
Mateusz[/i]


Smile Do zobaczenia na MASIE !!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
piotrusb Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6928 (98%)
Postów: 838
Wiek: 33

Częstochowa - Ostatni Grosz

Post Pon 18 Lip 05, 18:52:40     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

---------- 08:23 18.07.2005 ----------

mateusz napisał:
nie mam jeszcze Blue Connecta


I lepiej żebyś nie miał - prędkość modemowa za cenę 120 zeta to przesada (tak, 56 kb/s jest w każdym mieście oprócz Warszawy, gdzie prędkość się zwiększa Evil or Very Mad )

---------- 08:25 ----------

Cytat:
rowerzyści skrzykną się i zrobią prawdziwego nielegala i wtedy dopiero będzie ciepło...

Oj żeby chociaż jeden nielegal to takie moje ciche marzenie Masowe Wink

---------- 17:52 ----------

Cytat:
Przy okazji - Miejski Komendant Polcji jest życzliwy Masie Krytycznej, dlatego
Policja wyraża zgodę na wydłużenie następnych przejazdów o peryferyjne
dzielnice. Tak więc następnym razem: hajda na Północ, Tysiąclecie i tak dalej! - Ireneusz Leśnikowski


Nie wierzyłem własnym oczom jak to przeczytałem Shocked Shocked Shocked
Ale za to za chwilę przyszła fala radości że Masa może być coraz dłuższa i dłuższa i nadal będzie legalna Mr. Green Czyli co Mateuszu, teraz planuj następną Masę tak jak pisze p. Leśnikowski: północ, tysiąclecie i tak dalej Wink


www.piotrusb.fotolog.pl
MISTRZ, MISTRZ CKM !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Harry Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6908 (98%)
Postów: 129
Wiek: 41

Częstochowa

Post Wto 19 Lip 05, 20:50:33     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Piotrusb napisał:
Oj żeby chociaż jeden nielegal to takie moje ciche marzenie Masowe


Hmm - tu więcej osób tak myśli.
Trzeba ze słów przejść do czynówLaughing, bo chyba innego wyjścia nie ma.


SI VIS PACEM, PARA BELLUM
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Thomaszek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6878 (98%)
Postów: 44
Wiek: 34

Częstochowa - Parkitka

Post Sro 27 Lip 05, 18:17:29     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jesli policja nie bedzie chciala Wam obstawiac przejazdu to ja z Cebikiem (z 4um motocyklistow) mozemy obstawiac na motorach RazzRazzRazz.

Nie moge sie juz doczekac VII masy Very Happy. Niestety VI przegapilem, bo nie bylo mnie w Cz-wie Sad.


::: http://famails.com
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Andrzej Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6898 (98%)
Postów: 594
Wiek: 34

Częstochowa - Raków Zachód

Post Sro 27 Lip 05, 18:31:08     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

taak :] i wkoncu siwy przyjedzie na mase


http://luda.eu/ fotografia na zamówienie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
MonteRochee Mężczyzna



Status: Offline
Przebieg: 7051 (100%)
Kondycha: 1726

Kawodrza Dolna

Post Sro 27 Lip 05, 18:57:25     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Andrzej napisał:
taak :] i wkoncu siwy przyjedzie na mase


skąd wiesz Shocked Laughing Question



...pozdrowienia dla wszystkich rowerowych teoretyków...ja jak Speedy jeszcze żyję... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Tlen    
Speedy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7053 (100%)
Postów: 957

Raków, Mireckiego

Post Sro 27 Lip 05, 19:04:25     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Thomaszek napisał:
Jesli policja nie bedzie chciala Wam obstawiac przejazdu to ja z Cebikiem (z 4um motocyklistow) mozemy obstawiac na motorach Razz Razz Razz.


Cebik = Siwy Smile


Tak, jeszcze żyję Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Jabber  
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Częstochowska Masa Krytyczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy