wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Imprezy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Wyprawy z Panem Siwińskim Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7014 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Sro 27 Lip 05, 6:59:14     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Skoro w Niedzielę to odpada Sad


"Jaki trenig - taki czas"
"Ból przeminie - chwała pozostanie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
piter Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6930 (98%)
Postów: 1426
Wiek: 50

częstochowa-raków

Post Pią 29 Lip 05, 11:12:33     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to może byłby ktoś chętny do tych Kochanowic pognać na 2 kółkach,a nie tłuc się pociągiem,jak byśmy wyjechali 9-9.15 to na tą 11 napewno byśmy się dotoczyli Very Happy Very Happy ,a zbiórkę można by zrobić na biegana Wink


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Reklama
Jacek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6893 (97%)
Postów: 499

Poczesna

Post Pią 29 Lip 05, 12:49:15     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a jak to daleko bo też o tym myślałem?


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
STi Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6913 (97%)
Postów: 606
Wiek: 43


Post Pią 29 Lip 05, 13:41:56     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeśli się nie myle to trochę ponad 30km ... ale może ktoś dokładniej zna dystans Question


"Jeżeli zamkniesz prawdę, pogrzebiesz ją głęboko, ona rozkwitnie, osiągnie potężną moc, która w momencie eksplozji zniszczy wszystko, co stanie na jej drodze."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
piter Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6930 (98%)
Postów: 1426
Wiek: 50

częstochowa-raków

Post Sob 30 Lip 05, 13:51:58     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

---------- 20:48 30.07.2005 ----------

to jak w niedzielkę nie będzie padało, to o 9 zbióreczka na biegana i dajemy po asfalcie....mamy 2 godzinny zapas,także na miejscu coś się przekąsi Smile

---------- 20:51 ----------

Jacek ty się nie zastanawiaj, tylko jutro widzę cię o 9.00, adystansik jest luzik,bo do samego Lublińca jest jakieś 38-40,a te Kochanowice są przecież bliżej Very Happy
...........NO TO DO JUTRA, BO DZIŚ JUŻ TU NIE MAM JAK ZALUKAĆ Crying or Very sad ....


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Jacek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6893 (97%)
Postów: 499

Poczesna

Post Sob 30 Lip 05, 17:05:11     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja, jeśli pojadę, to na pewno nie przyjadę a spotkanie do cz-wy bo robiłbym niepotrzebne kółeczko. Najprawdopodobniej pojadę przez Nieradę, Rększowice, Hutki, Boronów. Niestety nie mam dokładnej mapy tamtego rejonu i dlatego będę musiał opierać się na informacjach spotykanych po drodze tubylców.


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
STi Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6913 (97%)
Postów: 606
Wiek: 43


Post Sob 30 Lip 05, 20:17:13     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja bede jutro na biegana ... no chyba że będzie lało to wtedy nie.


"Jeżeli zamkniesz prawdę, pogrzebiesz ją głęboko, ona rozkwitnie, osiągnie potężną moc, która w momencie eksplozji zniszczy wszystko, co stanie na jej drodze."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
KSW Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7036 (99%)
Postów: 228
Wiek: 47

Panki (30km od Cze-wy)

Post Pon 01 Sie 05, 20:59:57     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No i kolejna wycieczka za nami ...
Ja niestety odbiłem trochę wcześniej do domu i nie było mnie do końca ...

... a więc ślad ucięty:



Dokładniej:
http://www.ksw-funcard.civ.pl/UMP_Panki/image/rower/wycieczki/slad_2005_07_31.gif
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
STi Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6913 (97%)
Postów: 606
Wiek: 43


Post Wto 02 Sie 05, 14:19:51     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oto fotki jakie udało mi się zrobić na ostatniej wycieczce
http://www.republika.pl/wrx_sti/index.html


"Jeżeli zamkniesz prawdę, pogrzebiesz ją głęboko, ona rozkwitnie, osiągnie potężną moc, która w momencie eksplozji zniszczy wszystko, co stanie na jej drodze."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
KSW Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7036 (99%)
Postów: 228
Wiek: 47

Panki (30km od Cze-wy)

Post Sro 03 Sie 05, 12:19:36     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A tak można zaprezentować ślad na tle zdjecia sat:



Dokładniej:
http://www.ksw-funcard.civ.pl/UMP_Panki/image/rower/wycieczki/slad_sat_2005_07_31.jpg
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
KSW Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7036 (99%)
Postów: 228
Wiek: 47

Panki (30km od Cze-wy)

Post Wto 16 Sie 05, 11:03:58     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Rowerowa wyprawa szlakiem rezerwatów przyrody i walk obronnych z 1939 roku

"
Rezerwaty przyrody: "Bukowa Góra", "Stawiska" i "Szachownica" oraz Jaworzno, Działoszyn i Dubidze znalazły się na trasie kolejnej wycieczki rowerowej polecanej przez Andrzeja Siwińskiego. Autor zaprasza wszystkich zainteresowanych na przejazd w niedzielę, 21 sierpnia.
"

http://miasta.gazeta.pl/czestochowa/1,35269,2869990.html
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
STi Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6913 (97%)
Postów: 606
Wiek: 43


Post Pon 22 Sie 05, 14:09:16     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oto fotki z ostatniej wyprawy
http://www.republika.pl/wrx_sti/wycieczka.html
Wycieczka super. Po grzybobraniu widocznym na zdjęciach cały czas gonienie grupy. No i udało się dogonić niedaleko przed końcem trasy. Przy okazji jeszcze kleszcza "złapałem" ... ale już się dziada pozbyłem. Dystansik 158km ... pod koniec to już myślałem że padnę Razz .
Następna wycieczka za 2 tygodnie Very Happy
Po zastanowieniu usunąłem kilka fotek ... cenzura Wink . Zainteresowanym mogę przesłać miniatury na maila (to tylko kilka fotek). Przepraszam za utrudnienia w działaniu linku.


"Jeżeli zamkniesz prawdę, pogrzebiesz ją głęboko, ona rozkwitnie, osiągnie potężną moc, która w momencie eksplozji zniszczy wszystko, co stanie na jej drodze."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
KSW Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7036 (99%)
Postów: 228
Wiek: 47

Panki (30km od Cze-wy)

Post Wto 23 Sie 05, 12:30:05     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wycieczka zakończyła sie przed czasem w Działoszynie ... poniżej zamieszczam jej ślad:





Dokładniej:
http://www.ksw-funcard.civ.pl/UMP_Panki/image/rower/wycieczki/slad_2005_08_21.gif

SAT:



Dokładniej:
http://www.ksw-funcard.civ.pl/UMP_Panki/image/rower/wycieczki/slad_sat_2005_08_21.jpg
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Nataszka Kobieta



Status: Offline
Dni: 7041 (99%)
Postów: 285
Wiek: 52

Częstochowa - Śródmieście

Post Sro 31 Sie 05, 8:56:07     niedzielna wycieczka Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wycieczka z Panem Andrzejem Siwińskim jest w tą niedzielę . Wyprawa z miejscowości Kłomnice. Pewnie pojedziemy na spotkanie na rowerach, warto by się było umówić jak ktoś miałby ochotę również jechać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
STi Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6913 (97%)
Postów: 606
Wiek: 43


Post Sro 31 Sie 05, 9:33:20     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To ja dla nie lubiących szukać
http://miasta.gazeta.pl/czestochowa/1,35269,2892423.html
jeszcze nie jestem pewny czy pojade, ale pewnie tak Very Happy Okaże się bliżej niedzieli.


"Jeżeli zamkniesz prawdę, pogrzebiesz ją głęboko, ona rozkwitnie, osiągnie potężną moc, która w momencie eksplozji zniszczy wszystko, co stanie na jej drodze."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
KSW Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7036 (99%)
Postów: 228
Wiek: 47

Panki (30km od Cze-wy)

Post Sro 07 Wrz 05, 19:48:37     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tradycyjnie już ślad z wycieczki:

SAT:



Dokładniej:
http://www.ksw-funcard.civ.pl/UMP_Panki/image/rower/wycieczki/slad_sat_3_2005_09_04.jpg

Jak dla mnie ta wycieczka nie była zbyt udana .. ale o tym może w innym temacie Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
nieroztropka Kobieta



Status: Offline
Dni: 6852 (96%)
Postów: 5
Wiek: 47

czestochowa

Post Pon 12 Wrz 05, 20:38:48     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czekam na info o najbliższej wyprawie. słyszałam, że ma być 18 września, czyli najbliższa niedziela. jakieś szczegóły?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Nataszka Kobieta



Status: Offline
Dni: 7041 (99%)
Postów: 285
Wiek: 52

Częstochowa - Śródmieście

Post Pią 16 Wrz 05, 12:02:31     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

o ile wiem Wycieczka jest z Julianki zajżyj na stronę Gazety Wyborczej bo jest już opis. Przykro mi ale tym razem się nie spotkamy bo dla nas trasa 38 km jest stanowczo za krótka. Podjeliśmy decyzję wypadu w Dolinki Krakowskie warto je spenetrować jeszcze raz. Do miłego Very Happy Pa,Pa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
nieroztropka Kobieta



Status: Offline
Dni: 6852 (96%)
Postów: 5
Wiek: 47

czestochowa

Post Sob 17 Wrz 05, 16:50:05     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

yyyy... tia... niby zapał mam wielki... ale godzina 6 w nocy to dla mnie kosmos. może jednak pojadę gdzieś na własną rękę jak wstanę o 12, hehe. Nataszka! może kiedyś się uda spotkać. pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
KSW Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7036 (99%)
Postów: 228
Wiek: 47

Panki (30km od Cze-wy)

Post Sob 17 Wrz 05, 16:56:15     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

6:00 w nocy to kosmos ? niektórzy tu musza wstać o 4:00 aby sie stawić na tą 6:00 Wink
A naprawdę warto i choć raz zaryzykować tak wcześnie wstać ... w tym roku to już prawdopodobnie przedostatnia taka wycieczka ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
KSW Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7036 (99%)
Postów: 228
Wiek: 47

Panki (30km od Cze-wy)

Post Sro 21 Wrz 05, 10:11:53     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

---------- 17:22 20.09.2005 ----------

Tradycyjnie już ślad z wycieczki [2005_09_18]:

SAT:



Dokładniej:
http://www.ksw-funcard.civ.pl/UMP_Panki/image/rower/wycieczki/slad_sat_2005_09_18.jpg

---------- 09:11 21.09.2005 ----------

A poniżej chciałbym przedstawić zaproszenie jakie nam rozdał p. Siwiński na ostatnią wycieczkę - nie będzie o niej już wzmianki w gazecie:

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Nataszka Kobieta



Status: Offline
Dni: 7041 (99%)
Postów: 285
Wiek: 52

Częstochowa - Śródmieście

Post Pon 26 Wrz 05, 9:22:20     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cześć KSW mam pytanie do Ciebie. Wiem, że z Bogusiem byliście w Zakonie Cystersów w Rudach Wielkich. chcemy przy okazji zwiedzić również Park Krajobrazowy masz może pożyczyć jakieś mapki albo namiary na jakąś stronkę gdzie mogłabym coś ściągnąć.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
KSW Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7036 (99%)
Postów: 228
Wiek: 47

Panki (30km od Cze-wy)

Post Sob 20 Maj 06, 21:41:28     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To tylko w ramach przypomnienia - juz jutro pierwsza w tym roku wycieczka Panem Siwińskim

http://www.rower.czest.org/

Niedzielna Wycieczka Rowerowa 1/2006 (21.05.2006)
wzdłuż północnego biegu Warty - od Ważnych Młynów do Bobrów.

http://www.rower.czest.org/wycieczka1/opis-wycieczka1-2006.doc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Nataszka Kobieta



Status: Offline
Dni: 7041 (99%)
Postów: 285
Wiek: 52

Częstochowa - Śródmieście

Post Pon 22 Maj 06, 9:54:27     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak wycieczka jak zwykle była super, troszkę przez naszą małą grupkę zmodyfikowana ale i tak fajnie było znowu zobaczyć wszystkich starszych uczestników. Nasza modyfikacja pokazała mi na liczniku 118 km naprawdę warto było jechać można było poszaleć i średnia wzrosła Very Happy znacznie. Szkoda że wycieczek będzie tak mało Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
KSW Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7036 (99%)
Postów: 228
Wiek: 47

Panki (30km od Cze-wy)

Post Pon 22 Maj 06, 11:10:47     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A tak prezentuje się ślad z wersji nie modyfikowanej wycieczki [2006_05_22]:

SAT:


Dokładniej:
http://www.ksw-funcard.civ.pl/UMP_Panki/image/rower/wycieczki/slad_sat_3_2006_05_21.jpg
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Imprezy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 2 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy