wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Warsztat - naprawa i serwisowanie sprzętu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
[opony] - Tioga Red Phoenix
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wizar Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7075 (100%)
Postów: 587
Wiek: 43

częstochowa - kawodrza dolna

Post Wto 28 Cze 05, 20:32:22     [opony] - Tioga Red Phoenix Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jak wiecie nie mogę sie wychwalić co do swoich gumek obecnych tioga hound dawg 1,5 x 26 ale jak też wam wiadomo nie można już nigdzie spotkać tego wspaniałego modelu nad czym strasznie ubolewam postanowiłem dokonać zakupu ponieważ gdy przyjechalem do domku w niedziele i spojrzalem na tył to mi sie włos zjeżył na czuprynie płotno wychodzi i to nie w jednym miejscu opona jest przecieta w jednym miejscu a do tego niexle wyjechany ma biexnik wiec tylko jexdxe na gładkim .... najchetniej bym jeszcze na niej smigał ale obawiam sie ze przy moich przebiegach gdzies daleko od domu po prostu strace tylna gume i nawet zmiana detki mi wtedy nie pomoże ...

dokonałem wczoraj nowego zakupu: oczywiscie firmy nie zmieniam ze względu na to ze robi wspaniałe w moim przekonaniu gumy i konsystencja jej jest niezła... a więc Red Phoenix 26x1.8 Kevlar-Tioga sentyment ludzki nie zna granic zobaczymy tylko czy bedzie wstanie dorównać poprzedniczce ... nieco szersza ale jest to i tak rzadko spotykany rozmiar... a więc czekam na przesyłkę zakładam na obręcz i opowiem co pozytywnie co negatywnie mnie zaskoczyło

ah zapomniałbym a oto i ona:

http://www.probikes.pl/index.php?item=15


w p o s z u k i w a n i u k o n d y c j i !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu Tlen    
nika Kobieta



Status: Offline
Dni: 6870 (97%)
Postów: 15
Wiek: 43

Częstochowa, my love :)

Post Pią 01 Lip 05, 8:53:52     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Gratuluje Wizarku ^_^ Mr. yellow


Jazda na rowerze to jedna z najprzyjemniejszych rzeczy którą można robić w ubraniu lub bez Smile


Ostatnio zmieniony przez nika dnia Pią 01 Lip 05, 12:12:18, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Reklama
piotrusb Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6951 (98%)
Postów: 838
Wiek: 33

Częstochowa - Ostatni Grosz

Post Pią 01 Lip 05, 10:59:34     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no kurde, to dopiero sprzęcik ^_^


www.piotrusb.fotolog.pl
MISTRZ, MISTRZ CKM !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6983 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Pią 01 Lip 05, 11:35:24     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Obydwie oponki kupiłeś takie same czy rózne? Bo nieraz czytam że dobrze łączyc różne rodzaje na przód i tył.


"Jaki trenig - taki czas"
"Ból przeminie - chwała pozostanie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
wizar Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7075 (100%)
Postów: 587
Wiek: 43

częstochowa - kawodrza dolna

Post Sob 02 Lip 05, 17:04:10     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

---------- 18:00 01.07.2005 ----------

hehe zmartwie was narazie sztuke zurzyta czyli tyleczek bo niechetnie pozbywam sie tylniej a przód jest w niezłym stanie bieznik maja bardzo podobny a wiec sie wyrózniac nie beda a jezeli sie przekonam do tego modelu to wtedy pomysle... nie jest to najtanszy wydatek wiec ostroxnie:)

---------- 15:04 02.07.2005 ----------

jejq bikerzy moi kochani dzis wlasnie doszła do mnie przesyłka czekałęm na nią z niecierpliwością łoł i powiem jest piękna: zdjotka nie mam ale w jak sie gdzie wybierzemy to zobaczycie no i wcale nie widac golym okiem róznicy pomiedzy 1,5 a 1,8" tylko biezniczkiem (inny ukłąd klocków) sie róznia no i oczywiscie odcieniem czarnego bo ta stara niestety juz troszke wypłowiała: jutro bede ją testował to zobaczymy czy za bardzo jej nie wychwaliłem pzdrwm wszytskich i tradycyjnie zprszm na wycieczki ze mna jutro również jak ktoś chce to zprszm na priv ze wzgledu na to ze nie znam dokladnego czasu startu
....................................................

kurczem jestem po pierwszym rekonasiku na nowej gumeczce no i ..... bardzo mile zaskoczenie jexdxi swietnie trzyma sie równie wspaniale nawierzchni znów wykrecalem dzis zawrotne predkosci na szutrach jejq taki jestem stary a czym straszy tym glupszy do domq przyjechalem taki zmachany ze nie wiedzialem jak sie nazywam

gdyby ktos chcial dokonac zakupu szybkich gum (niekoniecznie niedrogich) to serdecznie polecam bo warto

jedynym minusem chyba bedzie jej scieralnosc ale za to trzyma sie wspaniale kazdego podloza i za to mozna ja pokochac...


w p o s z u k i w a n i u k o n d y c j i !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu Tlen    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7011 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Wto 05 Lip 05, 19:11:39     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A ja sobie kupiłem zwykłe gumki CST Neutral dla mnie to narazie wystarczy Very Happy


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
bikerx Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6653 (94%)
Postów: 490


Post Sob 18 Mar 06, 20:13:07     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Trochę czasu minęło o 1 posta w tym temacie więc zasadne jest zapytanie jak ta gumka się spisuje Very Happy Konkretnie chodzi mi o to czy w mgnieniu oka się nie ściera:( takie opinie o Tiodze(podobno to charakterystyka wszystkich wyrobów tej firmy) słyszałem w 2 sklepach (mniejsza o to, w których).
Najlepiej zapytać testera!!! Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Warsztat - naprawa i serwisowanie sprzętu Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy