wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Sklepy, warsztaty

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
"Sprint Bike" - I Aleja Idź do strony Poprzedni  1, 2
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marcin Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6889 (98%)
Postów: 831
Wiek: 33

Cz-wa centrum

Post Czw 13 Paź 05, 15:19:27     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Shocked jestem pod wrażeniem że dał Ci ją od tak sobie przecież mogłeś odjechać i nie wrócić tym bardziej że mamy jeszcze kilka serwisów a Częstochowa nie jest aż taką wiochą żeby wszyscy się znali. Chyba że jesteś tam stałym klientem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6949 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Czw 13 Paź 05, 15:26:53     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bywam tam czasem, ale zakupy robię sporadycznie. Ostatni raz chyba z rok temu... Bardzo mnie ujął tym zaufaniem. Napewno zawiozę tam jutro kasę. Swoją drogą to może właśnie w taki sposób zdobywa się nowych stałych klientów... Question Question Question


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Reklama
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6989 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Czw 13 Paź 05, 16:18:31     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Powiem szczerze, że nie codzienie spotyka się takie podejście do klijenta, ogólnie wielki
+
za takie zachowanie Very Happy


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6949 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Wto 31 Paź 06, 16:35:59     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy nie odkryję Ameryki, ale byłem tam wczoraj i sklepu nie ma Sad Zdaje się, że się zlikwidował...


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
macus Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7052 (100%)
Postów: 545

Cz-wa (Zawodzie)

Post Wto 31 Paź 06, 17:28:23     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

arektacana napisał:
Nie wiem czy nie odkryję Ameryki, ale byłem tam wczoraj i sklepu nie ma Sad Zdaje się, że się zlikwidował...

Obiło mi się o uszy (z dość wiarygodnego, ale nie 100% pewnego źródła) że właściciel Sprint Bike'a pojechał szukać lepszego życia do Anglii.


Arrow www.czestochowaforum.pl - nowy adres!

1 Kor. 10:23
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu Tlen Jabber  
Marcin Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6889 (98%)
Postów: 831
Wiek: 33

Cz-wa centrum

Post Wto 31 Paź 06, 17:54:54     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Potwierdzam informacje Macusa dokładniej rzecz ujmując do Irlandii. Informacje mam od kolegi z klasy który tam pracował w wakacje.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6989 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Wto 31 Paź 06, 18:51:20     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No szkoda sklepu, bo bardzo lubiłem tam robić zakupy, fakt faktem sklep zmieniłem dość dawno, ale i już od dłuższego czasu nie przedstawiali ciekawej oferty, odkąd wprowadzili do środka telefony komórkowe sklep stracił wiele, z reguły w środku zastać można było tylko obsługę od komórek a nie od rowerów, później coraz częściej było zamknięte a teraz jak widać jeden sę wykruszył, szkoda


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Sklepy, warsztaty Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy