wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Z życia rowerzysty...

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
szczyt bezczelstwa Idź do strony 1, 2  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wizar Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7054 (100%)
Postów: 587
Wiek: 43

częstochowa - kawodrza dolna

Post Sob 18 Cze 05, 21:46:08     szczyt bezczelstwa Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

... to tytuł postu jaki postanowiłem tu zamieścić mając chwileczkę wolniejszego czasu....

i już mówię w czym rzecz...

ano kręcę sobie w zeszłym tygodniu jak zwykle i nawet fajnie nie powiem choć kondycja zupełnie do d... ale to jush mała rzecz, ludzi powiem bardzo mało mogłoby się wydawać że po terenach pustynnych jeźdxę ...

nawet sie zastanawiałem w zaprzyjaźnionym sklepie z panią sklepikarką co tu w niedziele po poludniu tak pusto czyzby pogoda zawiodła ale nie..... przecież było całkiem nieźle.... no ale leciutko z tematu zjechałem no wieć kręcę sobie bla bla i widzę w zasięgu wzroku przede mna ktoś przygina na rowerku no to niewiele myslac dałem w blaciki i gonię delikwenta (miejsce można określić na drogę pomiędzy siedlec krzyże a zrębicami taka fajna góreczka o długości 900 metrów no bez paru metrów) dojechałem go na samym szczycie ale skromniutko nie wyprzedziłem zjechalismy na dół i tam za zakretem nastepna góreczka .... on widze przyspiesza i odwraca sie co chwila patrzac to na mnie to na droge przed siebie czym wyżej w górkę tym czesciej ale aby nie dać plamy koles wypluwa swoje pluca a ja wciąż na kole ... podjexdxamy na wzniesienie widze ze nie ma jush siły, podjexdxam i muwie nie zwalniaj koleś dobrze ci idzie tak dalej.... nie wiem co sobie pomyslał ale moge tylko przypuszczac... Smile:)


a swoja drogą czyż to nie szczyt bezczelstwa z mojej strony bo nie dość że koleś wciągnął mnie na górkę 32km/h to jeszcze przy koncu jak jush byl zmeczony nie tylko nie zmieniłem go ale kazalem jeszcze krecic RazzRazzRazz (posłuchał...ale to była chyba jego najszybsza górka Smile )


w p o s z u k i w a n i u k o n d y c j i !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu Tlen    
Speedy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7054 (100%)
Postów: 957

Raków, Mireckiego

Post Sob 18 Cze 05, 23:52:15     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

I właśnie dlatego boję się z tobą w trasę wyruszyć... każdego normalnego byś zamęczył Wink


Tak, jeszcze żyję Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Jabber  
Reklama
Andrzej Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6899 (98%)
Postów: 594
Wiek: 34

Częstochowa - Raków Zachód

Post Nie 19 Cze 05, 9:42:22     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
wciągnął mnie na górkę 32km/h

no, niezle :]


http://luda.eu/ fotografia na zamówienie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Speedy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7054 (100%)
Postów: 957

Raków, Mireckiego

Post Nie 19 Cze 05, 12:22:11     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Andrzej napisał:
Cytat:
wciągnął mnie na górkę 32km/h


no, niezle :]


Wbrew pozorom, nie jest trudno tyle osiągnąć... ale utrzymać przez całą długość podjazdu to już nie lada wyczyn Very Happy


Tak, jeszcze żyję Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Jabber  
Marcin Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6890 (98%)
Postów: 831
Wiek: 33

Cz-wa centrum

Post Nie 19 Cze 05, 15:13:00     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No wiesz co wizar koleś myślał, że może Cie zmęczy albo chociaż potraktujesz go jak równego sobie a ty mu z takim tekstem wyjechałeś koleś sie załamie Twisted Evil

P.S 32km/h pod górke o_o jaką masz mniejwięcej średną prędkość za miastem jak masz kondycjie zupełnie do d...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
wizar Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7054 (100%)
Postów: 587
Wiek: 43

częstochowa - kawodrza dolna

Post Nie 19 Cze 05, 17:16:54     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzis np. jexdxilem po terenie sredniej trudnosci z duza iloscia utwaradonych dróg srednia wyszła 23,5 po 108km ale do 60 kilometra mialem AVS 26km/h :P

no ale wciaz to nie jest to czego bym oczekiwał od siebie

jezeli ma ktos ochote poszalec w terenie to zprszm ale z góry uprzedzam ze wcale nie zajexdxam ludzi :P

po prostu chce za duzo pokazac fajniutkich miejsc jak na jeden wypad i dlatego to tak wychodzi

no i wciaz skazany jetsem na samotnośc


w p o s z u k i w a n i u k o n d y c j i !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu Tlen    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6990 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Nie 19 Cze 05, 19:23:14     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wiazr Exclamation Ty jesteś poprostu niesamowity, a może dzięki Tobie ten koleś zacznie ćwiczyć i będzie jeszcze lepiej kręcił Wink


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Speedy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7054 (100%)
Postów: 957

Raków, Mireckiego

Post Nie 19 Cze 05, 19:48:47     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Marcin napisał:
P.S 32km/h pod górke jaką masz mniejwięcej średną prędkość za miastem jak masz kondycjie zupełnie do d...


U mnie to zależy od pogody i sił. Czasami jak wracam, to sił już nie mam i stąd słabsze osiągi. Ale na trasce długości 30-40km średnią staram się trzymać na pułapie 25-28km/h i średnia wychodzi w przedziale 21-23 km/h


wizar napisał:
no i wciaz skazany jetsem na samotnośc


Słuchaj wizar - zorganizuj grilla poza miastem to połowa forum za tobą pojedzie Very Happy Very Happy Very Happy


Tak, jeszcze żyję Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Jabber  
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6990 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Nie 19 Cze 05, 20:15:54     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Speedy napisał:
zorganizuj grilla poza miastem to połowa forum za tobą pojedzie



Do tego herbata i ciasteczka to może nawet Siwy się załapie Very Happy


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Andrzej Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6899 (98%)
Postów: 594
Wiek: 34

Częstochowa - Raków Zachód

Post Nie 19 Cze 05, 20:57:48     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zeby Siwy sie zalapal to musi byc na grilu jakis motocykl :]


http://luda.eu/ fotografia na zamówienie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
wizar Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7054 (100%)
Postów: 587
Wiek: 43

częstochowa - kawodrza dolna

Post Nie 19 Cze 05, 22:07:35     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

u mnie po wyjexdxie na bika to nie chce sie robic nic a czasami to nawet wracajac mam ochote sobie przysnac a muj blekitny rowerek niech sam dowiezie mnie do domq


czasami to tak mysle ze taki porzadny bike to jak calodniowe mahanie kilofem


w p o s z u k i w a n i u k o n d y c j i !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu Tlen    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6990 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Nie 19 Cze 05, 22:35:30     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wizar napisał:
mam ochote sobie przysnac a muj blekitny rowerek niech sam dowiezie mnie do domq



To możesz zrobić tak jak mój znajomy: na plecy silnik od motolotni i siada na rower, wiesz jak szybko jechał Very Happy


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6961 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Pon 20 Cze 05, 7:28:59     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No to pięknie, a tyle się mówi o współpracy rowerzystów że jeden wciąga drugiego i pomaga i wogóle a tu spotykasz takiego wiazara i wszystkie ideały w łep biorą no i jeszcze załamac się można i rzucić rower w krzaki. Bumelantom mówimy stanowcze nie. Laughing Laughing


"Jaki trenig - taki czas"
"Ból przeminie - chwała pozostanie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6950 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Pon 20 Cze 05, 9:25:32     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bezlitosny BRUTAL Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Faktycznie... nie dziw się, że nie za bardzo są chętni do jazdy z Tobą Laughing


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6990 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Pon 20 Cze 05, 9:49:36     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bo Wizz Air Wink lata a nie jeździ Wink


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Andrzej Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6899 (98%)
Postów: 594
Wiek: 34

Częstochowa - Raków Zachód

Post Pon 20 Cze 05, 16:05:34     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
silnik od motolotni i siada na rower, wiesz jak szybko jechał

a jaka mial gdzies predkosc? bo to nie jest glupi pomysl :]


http://luda.eu/ fotografia na zamówienie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Speedy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7054 (100%)
Postów: 957

Raków, Mireckiego

Post Pon 20 Cze 05, 18:25:23     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

arektacana napisał:
Bezlitosny BRUTAL Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Faktycznie... nie dziw się, że nie za bardzo są chętni do jazdy z Tobą Laughing


A ty Arek, wcale nie lepszy :D

Andrzej napisał:
a jaka mial gdzies predkosc? bo to nie jest glupi pomysl :]


To jest głupi pomysł! :]


Tak, jeszcze żyję Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Jabber  
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6950 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Pon 20 Cze 05, 19:31:09     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Speedy napisał:
A ty Arek, wcale nie lepszy

Przecie jam niewinny Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Tak na dobrą sprawę to ja naprawdę nie lubię speed`ować. Poważnie. Co nie znaczy,że jak trzeba to nie przycisnę... Very Happy


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
wizar Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7054 (100%)
Postów: 587
Wiek: 43

częstochowa - kawodrza dolna

Post Pon 20 Cze 05, 21:38:34     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czuje sie zbluzgany:) ale cuz jak mnie ponosi.... rower to cos lepszego od narkotyku i duzo fajniejsze choc pochlania ruwnie wielkie kwoty i ekstaza jak po dobrym speedzie (nie mylic ze speedem) no nie napominajac o czasie i wyalienowaniu z otoczenia normalnych ludzi


w p o s z u k i w a n i u k o n d y c j i !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu Tlen    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6990 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Pon 20 Cze 05, 21:46:51     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wizar napisał:
wielkie kwoty



Wielką to Ty masz reklamę Wink


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6950 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Pon 01 Sty 07, 22:57:23     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Odświeżam temat bezczelności: Znak sfotografowany przeze mnie w centrum Sopotu:

Powariowali!!! Pewnie co niektórzy woleli by oddać rower - bo mniej warty...


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6990 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Pon 01 Sty 07, 23:23:27     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To powiedz Nam jeszcze gdzie nie wolno było wjeżdżać Question chociaż w sumie to chyba i tak nie ważne bo to jest chamstwo Exclamation
Rower nie jest pojazdem, który powoduje szkody, do tego ekologiczny i raczej nie powoduje zagrożeń, choć to wszystko zależy od kierującego.
Ale co do zniszczeń to najlepiej było widać w sokolich albo na zielonym pieszym z Olsztyna jak wygląda droga po przejechanie konia oraz roweru


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
blabla Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6651 (94%)
Postów: 686

cz-wa błeszno/grosz

Post Wto 02 Sty 07, 14:58:15     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

z tego co pamiętam to ten znak jest na głównej alejce handlowej w sopocie takiej spadzistej w kierunku morza, przynajmniej ja tam taki znak widziełem ale nie wykluczoneże w innych miejscach tez takie postawili - grunt to stawiac na ekologiczny srodek transportu


........blaaaaaaaaaaaaaaaa.......
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6950 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Wto 02 Sty 07, 22:03:30     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

blabla napisał:
na głównej alejce handlowej w sopocie takiej spadzistej w kierunku morza, przynajmniej ja tam taki znak widziełem ale nie wykluczoneże w innych miejscach tez takie postawili


Zgadza się. Na tak zwanym "Monciaku". Ale i w innych miejscach jest ich trochę - zwłaszcza w bezpośredniej bliskości molo. Ale trzeba im oddać, że gdzie indziej sporo miejsc przeznaczonych do bike`owania.


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6950 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Sro 09 Maj 07, 19:45:10     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To dopiero szczyt bezczelstwa - goście łoją ile wlezie a tu Jaś....



Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Z życia rowerzysty... Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy