wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Wspólne wypady

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
niedziela - 8 czerwca
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
piter Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6877 (97%)
Postów: 1426
Wiek: 49

częstochowa-raków

Post Sob 07 Cze 14, 13:53:19     niedziela - 8 czerwca Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

8.30 - Plac Biegańskiego. Lecimy na zachód Częstochowy, albo aż pod Herby, most kacapski i leśne jezioro koło miejscowości o tej samej nazwie, albo starym nasypem kolejowym przez lasy Wręczycy , Grodzisko , wprost na pomost nad zalewem w Kłobucku. Powrót w okolicach godziny 14. Głównie leśne dukty i jakieś bezdroża...


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
michaill Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6485 (92%)
Postów: 561
Wiek: 113

Częstochowa - Śródmieście

Post Sob 07 Cze 14, 19:30:50     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

NO I FAJNIE Exclamation A my całkiem gdzie indziej Laughing


WSPÓŁCZEŚNI RYCERZE JEŻDŻĄ NA ROWERZE

ON BIKE TILL DEATH
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Reklama
magnum Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6357 (90%)
Postów: 646
Wiek: 46

1/2night

Post Sob 07 Cze 14, 21:54:44     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

8.30 na Biegańskiego? spoko, będziesz mieć dla mnie pieniądze, które jesteś mi winien? To podjadę.


"Dla reguły mówiącej, że nie ma reguł bez wyjątków, wyjątek stanowi jedynie reguła mówiąca, że nie ma reguł bez wyjątków, ponieważ od tej reguły nie ma wyjątków"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
piter Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6877 (97%)
Postów: 1426
Wiek: 49

częstochowa-raków

Post Nie 08 Cze 14, 16:33:07     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Magnum , nie było cię ...szkoda, portfel z kasą zostawiłem ci pod drugą ławeczką na placu, tak w połowie jej długości. Weź ile tam ci potrzeba i odłóż a ja jutro sobie wezmę.


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
magnum Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6357 (90%)
Postów: 646
Wiek: 46

1/2night

Post Nie 08 Cze 14, 21:04:39     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie bądź piter taki do przodu, jesteś mi winien 300PLN za części rowerowe, które ode mnie kupiłeś (to tak na przypomnienie, jeżeli już nie pamiętasz). Było to już ponad rok temu, chyba wystarczy bawienia się w chowanego. Wiesz jak się nazywa ktoś co bierze i nie płaci? Jak nie wiesz to sobie w google poszukaj.


"Dla reguły mówiącej, że nie ma reguł bez wyjątków, wyjątek stanowi jedynie reguła mówiąca, że nie ma reguł bez wyjątków, ponieważ od tej reguły nie ma wyjątków"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
jurczyk Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6388 (91%)
Postów: 1207

Częstochowa Śródmieście

Post Pon 09 Cze 14, 0:18:54     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wpisałem w Google - ktoś co bierze i nie płaci i ... wyskoczyło ZUS .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
magnum Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6357 (90%)
Postów: 646
Wiek: 46

1/2night

Post Pon 09 Cze 14, 9:38:57     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pierwsza litera się zgadza... Idea


"Dla reguły mówiącej, że nie ma reguł bez wyjątków, wyjątek stanowi jedynie reguła mówiąca, że nie ma reguł bez wyjątków, ponieważ od tej reguły nie ma wyjątków"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
piter Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6877 (97%)
Postów: 1426
Wiek: 49

częstochowa-raków

Post Pon 09 Cze 14, 22:42:49     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Aby zakończyć temat...

Kasa dziś została przelana na konto magnum.
Nie wiem czy to przez moje roztargnienie czy też zaburzenia z pamięcią zupełnie zapomniałem o tym, aczkolwiek po takim czasie byłem pewny że sfinalizowaliśmy to do końca...wszak Magnum tel do mnie ma i wiadomość pw można wysłać czego przykładem dzisiejszy wieczór i moja prośba o podanie numeru konta do wpłaty.
Możliwe też, że opisanie takich historyjek na forum publicznym spowodowało, że wyskoczyłem z 3 stówek aby uciąć wszelkie spekulacje na swój temat (bez względu na to czy taka transakcja miała miejsce rok temu czy też nie).
Nie mniej jednak , temat uważam za zamknięty - oficjalnie na forum kolega domagał się wpłaty, ja mam potwierdzenie przelewu i wszystko gra.


A odnośnie wycieczki - ujechaliśmy się trochę, ale warto było. Szlak kolejki wąskotorowej prowadzi niemal nad sam zalew w Kłobucku, a i infrastruktura tamtego miejsca jest ok. np. knajpę otwierają już o 8.00


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Wspólne wypady Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy