wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Ogłoszenia, dyskusje nt. forum

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Strój na rower
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Etsy



Status: Offline
Dni: 3620 (51%)
Postów: 1


Post Sro 30 Kwi 14, 23:00:17     Strój na rower Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej
mam do Was jedno pytanie. Dopiero zaczynam przygodę z rowerem i nie wiem jaki strój zakłada się na rower żeby fajnie wyglądać? Słyszałam od znajomych że Brubeck ma fajna odzież termoaktywną, ale jeszcze nie kupiłam, zna ktoś i mógłby doradzić? Dzieki!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Sebiq Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5936 (84%)
Postów: 690

Częstochowa - Ostatni Groszek

Post Czw 01 Maj 14, 14:36:40     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Załóż cokolwiek, byle byłoby schludne, dobrane z gustem i podkreślające kobiece kształty. Zakładam, że jesteś kobietą o ładnej aparycji, więc będziesz dobrze wyglądać. Jeśli natomiast okazałoby się, że masz niewyjściowy ryj albo gabaryty z kosmosu... to żadna ekstra szmata nie pomoże. To tyle, pozdro Very Happy


"Każdy, kto wykaże zdecydowaną inicjatywę,
może wyrwać się z kieratu codzienności."
Andrzej Zawada, himalaista (1928-2000)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Reklama
zbyszko61 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5421 (77%)
Postów: 210
Wiek: 62

Częstochowa-Raków

Post Czw 01 Maj 14, 15:45:37     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hehehe sebiq jak zwykle.......niezastąpiony :)Wiesz? zdefiniuj słowo "niewyjściowy ryj" Smile bo gabaryty z kosmosu rozumiem Smile


http://zbychu.eu/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
voit Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 4573 (65%)
Postów: 465
Wiek: 50

Częstochowa 1000-lecie

Post Czw 01 Maj 14, 16:19:03     Re: Strój na rower Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Etsy napisał:
hej
mam do Was jedno pytanie. Dopiero zaczynam przygodę z rowerem i nie wiem jaki strój zakłada się na rower żeby fajnie wyglądać? Słyszałam od znajomych że Brubeck ma fajna odzież termoaktywną, ale jeszcze nie kupiłam, zna ktoś i mógłby doradzić? Dzieki!


Wbij się w coś takiego. To raczej nie jet termoaktywne ale za to ciśnienie podnosi.




Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Sebiq Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5936 (84%)
Postów: 690

Częstochowa - Ostatni Groszek

Post Czw 01 Maj 14, 17:17:12     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zbyszko61 napisał:
Wiesz? zdefiniuj słowo "niewyjściowy ryj" Smile bo gabaryty z kosmosu rozumiem Smile

Jeden obraz wart więcej niż tysiące słów:




Życie to jedno wielkie LOL
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Sikor Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5567 (79%)
Postów: 128
Wiek: 48

Częstochowa - Lisiniec

Post Pią 02 Maj 14, 7:18:41     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja używam bielizny brubecka od kilku lat i nastepny komplet też u nich kupię. W zasadzie nie mam porównania z innymi producentami - po prostu zacząłem od brubeck i na nim skończyłem.

powyższe dotyczy tylko i wyłącznie bielizny używanej na rowerze wyjątkowo sporadycznie, no może poza bluzą z długim rękawem zakładaną bardzo często wieczorem i w chłodniejsze dni pod koszulkę rowerową.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
TeczowaMagia Kobieta



Status: Offline
Dni: 4568 (65%)
Postów: 485
Wiek: 40

Częstochowa/Strzelce Opolskie

Post Pią 02 Maj 14, 8:24:50     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bielizny/koszulek(itd.) Brubeck używa się, aby zwiększyć komfort termiczny podczas intensywnego wysiłku fizycznego. W większości wypadków używa się jako pierwszej warstwy.. więc furory nie zrobisz - no chyba, że zamierzasz zrzucać z siebie poszczególne warstwy po drodze lub jeździć w samym topie, majteczkach i szpanować metką. Na pewno będziesz rozpoznawalna..
Większość rowerzystów i tak ma chyba w dupie to w co będziesz ubrana skoro zostaniesz daleko w tyle i nie zdążą docenić twoich zajebistych ciuchów.
Jeżeli zależy ci na komforcie - to każda koszulka, spodenki, bielizna obojętnie jakiej firmy - przeznaczona do uprawiania sportów sprawdzi się w 100%.
Także.. skoro musisz - hop do sklepu - podkreśl swoje kształty i jeździjże.


"..Kręć się..Kręć się.. Kręć się.. tylko nie kręć.."
____ __o
___ `\<¬
__(_)/ (_)____
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6960 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Pią 02 Maj 14, 12:21:10     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy nie pojechaliście za ostro, zakładam że post napisała nastolatka. Ja nie widzę nic złego w tym że dziewczyna chce połączyć fajny styl i funkcjonalność. Obecnie są naprawdę fajne ciuchy dla kobiet ale ogranicza się to głównie do modnej kolorystyki lub fajnych aplikacji. Bardzo ważną rzeczą są spodenki z wkładką dla kobiet bo jednak różnimy się nieco anatomią. Nie podam konkretnych marek ale spokojnie wybierzesz coś fajnego i funkcjonalnego w sklepach z ciuchami rowerowymi (polecam jednak internet bo u nas posucha nawet w ciuchach męskich). Ale coś mi świta że Brubeck faktycznie przoduje w looku dla kobiet.


"Jaki trenig - taki czas"
"Ból przeminie - chwała pozostanie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Ogłoszenia, dyskusje nt. forum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy