wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Hard-core

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Dewastacje miejscówek Idź do strony Poprzedni  1, 2
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
cysiek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6612 (94%)
Postów: 76
Wiek: 35

Last Grosz

Post Sob 15 Kwi 06, 19:19:37     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Koło Makro tez stoją Smile
ano stoja bo nie dam zniszczyc wlasnej pracy a jak ktos chetny to dorobilismy kilka rzeczy do naszej miejscowy


Born 2 Ride - Ride 2 Die www.halas.xt.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
dukenstein Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6696 (95%)
Postów: 45
Wiek: 38

Częstochowa-Lisiniec

Post Czw 04 Maj 06, 20:36:10     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mi się wydaje, że Ci co niszczą miejscówki dla bikerów napewno nie mają większego związku z rowerem i robią to z hamstwa i zazdrości :/

Ja już kupę czasu planowałem ze znajomymi zorganizować "coś" do ostrej jazdy ... ale znajomym przeszło, a ja sam "kupe" zdziałam. Ale jeśli ktoś potrzebuje pomocnych rąk do pracy to pisać w PW Razz


g=9,81 m/s^2 ... bullshit!

http://czestochowaforum.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Reklama
piotrusb Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6928 (98%)
Postów: 838
Wiek: 33

Częstochowa - Ostatni Grosz

Post Pią 05 Maj 06, 8:53:42     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

cysiek napisał:
Cytat:
Koło Makro tez stoją Smile
ano stoja bo nie dam zniszczyc wlasnej pracy a jak ktos chetny to dorobilismy kilka rzeczy do naszej miejscowy


No, widziałem Smile Trochę pracy to Was kosztowało na pewno, ale efekt jest nawet nawet (przynajmniej dla mnie) Smile

Pozdrawiam
Piotrek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
bikerx Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6630 (94%)
Postów: 490


Post Pią 05 Maj 06, 13:36:02     niszczenie miejscówek, a innych miejsc!? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

...bez sensu zakładać nowy temat, ale zadam pytanie do fruwających bikerów, które może rozwinie ten temat??!!! Very Happy

...piszecie o niszczeniu miejscówek do ewolucji i ja tego nie popieram, obojętne czy to przejaw wandalizmu czy złośliwe posunięcia urzędasów, ale...................osobiście widziałem, na promenadzie skaczących po ławkach, a raczej przejeżdzających wzdłuż (nie znam fachowych nazw skoków).
Czy wydaje się wam, że jest to w porządku, że skoro nie macie (fakt), gdzie jeździć to trzeba niszczyć mienie nas wszystkich i czyjąś pracę. Są to nowe ławki i z przyjemnością można by z nich korzystać ???????!!!!!!!! Confused (nie piszcie o plujących i trzymających obuwie na siedziskach, bo pytanie dotyczy rowerów). Nie chcę wywoływać tutaj wojny lecz proszę o zdroworozsądkowe opinie tych, którzy potrafią latać!!! Very Happy bo mnie samemu się to podoba, ale już za stary jestem, a i BMX nigdy nie miałem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Hard-core Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy